Kur var iegādāties sudrabu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kur var iegādāties sudrabu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155914
    Tmkks
    Participant

    Hēy!

    Es te tā pēdējā laikā sāku interesēties ar vērtīgajiem metāliem.

    Sāku skatīties Google un neatradu, kur Latvijā var iegādāties reālu sudraba kluci, lai būtu tiešs.

    Varbūt jūs ziniet, kur var iegādāties, piemēram, kilogramu sudraba?

    Un, nē, nedomāju pirkt simts ķēdītes, lai sakrātu šo kilogramu.

    Mani tieši interesē sudrabs ne kā rotaslieta, bet kā sudraba kubiks vai kas tāds.

    Any ideas?

    #282083
    KristoZ
    Participant

    .999 proves sudraba “klucis”: https://latviancoins.lv/index.php?route=product/product&product_id=387&latest=1

    Jāskatās kāds, pēc iespējas “oficiālāks” avots, no kā tad arī būtu ieteicamākas pirkt – kaut arī cena nav pati lētākā, toties vari būt diezgan drošs, ka nebūs piejaukmu. Par “Latvian Coins” nevaru garantēt (pastāv mazāk par gadu, mājaslapā nav norādīts reģistrācijas numurs u.tml.), bet varu painteresēties, kur viens paziņa tādu iegādājās, ja vajag…

    Kopumā gan zelta cenas ir stabilākas – tām nav tik lielas svārstības. Bet tas arī atkarīgs no tā, kādam mērķim pērc.

    Ja jau esi pētījis tās lietas, tad gan jau zināsi, bet, ja kādu vēl interesē, var paskatīties dārgmetālu cenu svārstības laika gaitā: https://www.24hgold.com/english/home.aspx

    #282084
    Tmkks
    Participant

    Es pašlaik domāju pirkt uzkrāšanai. Jūtu, ka papīrs drīzumā var atgūt savu oriģinālā sastāva kopēju vērtību, toties sudraba vērtība tikai kāpt. Tādēļ, kamēr cenas vēl nav debesīs, varētu šo to iekrāt, tas ir, investēt papīru dārgmetālā.

    Un tā sudraba stieņa cena ir diezgan astronomiska, ja tā paskatās ar Amerikas tirgus cenām.

    #282085
    usins
    Participant

    Sudrabs nekad vairs nekāps- tas ir pārāk daudz uz šīs planētas. Kapēc tavuprāt pēdējos 4 gadus sudrabam ir 50% atlaide? Vnk mākslīgi tur cenu. Ja pērk, tad zeltu un no Latvias Bankas.

    #282086
    semNote
    Participant

    Es uzskatu ka sudrabam būs milzīgs kāpums tuvākajā laika. “Sudrabs nekad vairs nekāps- tas ir pārāk daudz uz šīs planētas…..” Ko tu var pateikt par ASV $? Viņi druka triljonus katru gadu.

    #282087
    Tmkks
    Participant

    Š odien netīši uzgāju šo video: https://www.youtube.com/watch?v=e68JdtAQ6Ew

    Paskatījos citus viņa video, visai interesanti.

    #282088
    m_janis
    Participant

    100% piekrītu “Kaupēn mans mīļais” spekulantam:

    Quote:

    Muļķis pērk zirgu, muļķis pērk govi

    Es pērku zeltu, augstāko provi

    Bet sudrabs nav gaimē manā

    Jo sudrabs ir runāšana,

    Bet klusēšana ir zelts, bet klusēšana ir zelts


    Ja pirkt uzkrājumiem, tad tikai un vienīgi dzelteno metālu un pēc iespējas augstāku provi. Sudrabs tāds bleķis vien ir.

    #282089
    WordPad
    Participant

    Sudrabs kritīs, to gan nepirktu. Zelts tagad ir uzkāpis, bet prognozējamāks.

    #282090
    semNote
    Participant

    Un LC (latviancoins.lv) – tās ir labs veikals tikai vienmēr ir jārunā par cenu. No tās kas ir mājas lapā var diezgan daudz ko notirgot. Vel mums Latvijā ir tavex.lv un eurogold.lv bet šeit pilnīgi nekas notirgot nesanāks. Un labāk paņemt monētas Sudraba Ērglis 1Oz nevis 1 kg sitieniņš. Vēlāk kad cenas būs augstāk monētas daudz vieglāk pārdod. 🙂

    #282091
    usins
    Participant

    ir tirgi, kur stieņu ņem pretī. Ir bankas, kuras tirgojas tikai ar stienīšiem… tas tā. Monētas kolekcionē nevis monētās krāj savai nākotnei- tas tā, smalkiem cilvēkiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā