Lattelecom dubultos interneta ātrumu visiem optikas klientiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lattelecom dubultos interneta ātrumu visiem optikas klientiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158707
    samurajs
    Participant

    Sakaru provaidera Lattelecom piedāvājumu klāsts papildinājies ar 1 Gbit/s optiskā interneta pieslēgumu. Tas ietilpst VIP pakalpojumu paketē, un ātruma palielinājumu bez papildmaksas saņems visi līdzšinējā 500 Mbit/s tarifu plāna abonenti. Pakāpeniski pie ātrāka interneta tiks arī pārējie klienti. Tiem, kas šobrīd lieto 50 Mbit/s pieslēgumu, ātrums tiks palielināts līdz 100 Mbit/s. Attiecīgi 100 Mbit/s pieslēgumu palielinās līdz 250 Mbit/s, 200 Mbit/s līdz 400 Mbit/s.

    “Kopš 2008. gada, kad uzsākām optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi Latvijā, esam investējuši tīkla attīstībā jau 30 miljonus latu un padarījuši optisko internetu par nozares standartu. Š ajā laikā augušas arī klientu prasības, attīstījušās tehnoloģijas un par normu kļuvušas mājsaimniecības, kurās ir vairāki televizori, katram ģimenes loceklim ir savs dators un viedtālrunis. Kopējais interneta patēriņš mūsu tīklā aug ļoti strauji – vidējais pieaugums ir pat divas reizes gadā. Tāpēc speram soli “nākotnes cilvēka” vajadzību virzienā un paplašinām Lattelecom datu maģistrāli līdz pat neticami ātrajam 1 Gbit/s,” skaidro Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

    Lattelecom arī atgādina, ka ātrumi virs 100 Mbit/s pieejami ne katram datoram: šim nolūkam vajag piemērotu tīkla karti un ātru cieto disku. Datu pārraides kapacitāte ar 1 Gbit/s lielu ātrumu ir galvenokārt piemērota mājsaimniecībām, kurās ir vairāki datori un televizori ar Interaktīvās televīzijas pieslēgumu, un ģimenes locekļi tos aktīvi izmanto paralēli, kā arī individuāliem lietotājiem, kas ikdienā strādā ar lieliem informācijas apjomiem, piemēram, augstas izšķirtspējas video un foto.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_optiskaisinternets1gbs_1.jpg[/img]

    #301026
    Willis
    Participant

    Interesants raksts !

    🙂 Dzirdēts jau bija par ātruma palielināšanu tikai, nekur internetā atrast nevarēju !

    #301027
    Kualds
    Participant

    Man arī dīzelim kādas 2 nedēļas atpakaļ pēkšņi ātrums dubultojās! Super!

    #301028
    opengraybox
    Participant

    es isti neredzu kur es to atrumu lietoshu – man 200mbit jau liekas afigena daudz !

    #301029
    kaaposts123
    Participant

    jāskrien pēc jauna rūtera

    #301030
    atlans
    Participant

    Pirmā ziņa bija cenas paaugstināšana , nu biedzot pieliks ātrumu 🙂 Laba vēsts.

    #301031
    Oxys
    Participant

    Jau jūnija no maniem 2 mbitiem palilinājās uz 5 mbit. 🙂

    Par vēlu! 😀

    #301032
    LooNeY
    Participant

    Skaistas ziņas BET šis ir čupa čups pa brīvu no kompaniju puses lai 1janv. nebļaustamies ka cenas Eur noapaļos uz augšu 😉

    #301033
    Quagmire
    Participant

    Manu 10mbps DSL arī palielināja uz 20mbps kaut kur vasaras vidū. 🙂

    #301034
    nhojder
    Participant

    Pievaldi mēli Tu rabarbers tāds. Lattelecom atrumus palielinas tikai optiskā interneta lietotājiem, nevis visiem klientiem.

    Nebāz notepad lasītājiem snickerus ausīs.

    #301035
    Aldis
    Participant

    Nu nu, man arī no 10 uz 20 uzcēla jau vasaras sākumā… + wifi nāk komplektā, un principā tā ir ar vairums lattelecom dsl lietotājiem, ja no centrāles dzīvo 1.6-2km.

    #301036
    nhojder
    Participant

    Tas neskaitās 😀

    Tagad skatos, ka LMT 4G parādījies arī manā perimetrā.

    Kā tur ir ar tiem ātrumiem? Vidējais 20Mbit/s? Cik stabili tie ātrumi?

    #301037
    Quagmire
    Participant

    Kā neskaitās? Ja vien nedzīvo galīgos laukos, tad gan jau centrāle ir ne vairāk kā 2km attālumā.

    #301038
    nhojder
    Participant

    1. Pirmkārt, mēs nezinām, kur tās centrāles atrodas.

    2. Otrkārt, tas nav svarīgi, jo es vairs nesaprotu vai runājat par uber-ADSL vai VDSL.

    3. Treškārt, lai kur tuvākā centrāle atrastos, dzīvoju apdzīvotā privātmāju rajonā pilsētā un ne jewjuice neesmu saņēmis un šaubos, ka Lattelecom tam tēres savus līdzekļus. Tā lūk “visiem klientiem”. Tas joks no virsraksta tagad ir izlabots.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā