triju ventilatoru pieslēģšana

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU triju ventilatoru pieslēģšana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158710
    Willis
    Participant

    Mana datora platei ir pievienoti divi ventilatori kuri griežas katrs ar savu ātrumu, platei ir iespēja pievienot trešo ventilatoru lai tas grieztos ar citu ātrumu ?

    Īsāk sakot, vajag pievienot trīs ventilatorus un nokonfigurē BIOSā lai katrs griežas ar savu ātrumu .

    ASUS P8Z77-V

    #301060
    Crow
    Participant

    Un tai platei vai ta’ nav arī tieši trīs CHA_FAN headeri? Man ļoti šķiet, ka Asus ļauj katru iestādīt uz Manual un noregulēt no 20% līdz 100%. Ja nē, BIOS update, bet Asus parasti ir bijis vienmēr.

    #301061
    Willis
    Participant

    Es neatceros, CPU Cooler Master ventilators un aizmugurējais ventilators ir dažādos ātrumos vai abi vienādos ātrumos, ja vienādos tad nav problēmu, par regulēšanu BIOS neatceros .

    Vajag ielikt korpusa sānā trešo 92 mm ventilatoru, gaisa tuneli uztaisīt nav iespējams, korpusa priekšējā pusē ventilatoru piestiprināt nav paredzēts un nav iespējams .

    #301062
    Willis
    Participant

    Ja šitas BOS attiecas arī uz manu plati, tad nav problēmu .

    #301063
    msh
    Participant

    Visādus šitos “neiespējams” parasti var lieliski atrisināt ar flekša un urbjmašīnas palīdzību.

    Par ventilatoru ātruma regulēšanu pašam vajadzētu būt lietas kursā, galu galā kurš var ātrāk ielīst attiecīgās mātenes biosā – īpašnieks vai citi? Kaut gan principā tā softiskā ātruma regulēšana vairāk vai mazāk ir nevajadzīgs bling bling – galu galā, mainipulējot ar ventilatora 4 pin barošanas pāreju, var lieliski ventilatoriem pievadīt ne tikai 12, bet arī 7 un 5 voltus.

    #301064
    Andritz
    Participant

    Kas būs nākošais “kvests”? Lai 3 CD-rūmes veras vaļā ar savu ātrumu? Vai PCI un AGP videokarti sajūgt crosfire?

    #301065
    Willis
    Participant

    Ja! Un tu man varēsi pateikt kā . 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā