Android spēles bez interneta

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
quizzical
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 28 Apr 2007, 21:47
Reputācija: 0

Android spēles bez interneta

Post no quizzical » 21 Nov 2014, 13:41

Tātad. Nepārāk sen iegādājos sakaru ierīci uz kuras ir Android sistēma. Par cik šī ierīce ir šā gada modelis ar 4-kodolu procesoru un visādām citādām mūsdienu tehnoloģijām, tad nācu pie secinājuma ka vajadzētu arī uzstellēt kādu izklaides programmatūru. Viena no pirmajām ko ielādēju bija Simcity Buildit (Droši vien tāpēc ka izdzirdot vārdu Simcity iegrimu tādā pašā nostaļģijā kā atceroties par Broodwaru). Bet mana nostaļgija sabruka tajā momentā, kad nolēmu šo izklaides programmatūru iedarbināt vietā kur nav pieejams pasaules plašais tīkls caur bezvadu savienojumu, jo man ekranā izleca logs ar paziņojumu ka šo spēli es varēšu spelēt tikai tad kad man būs šai ierīcei savienojums ar pasaules plašo tīklu. Par cik mūsu tālruņa operatori ir izdomājusi jaunu, nenormāli ātru fīču, ko sauc par 4G un kura noņem ar tikpat lielu ātrumu kapeikas no manas kartes, es savā ierīcē neiedrošinos aktivizēt funkciju "Mobile Data". Tad es iedomājos vaitad tiešām, nav kādas utilītas ar kuras palīdzību es varētu spēlēt šo spēli bez interneta savienojuma? Pieļauju iespējamību, ka tas ir tāpēc, ka reāli tā pilsēta ko es tur būvēšu atrodas uz kāda servera Vācijā, vai kur citur. Ja tas tā ir, tad jautājums par citām spēlēm, kuras darbojas tikai online, un tās nedarbojas bez interneta tikai tāpēc ka nevar parādīt reklāmas ekrāna stūros un visur citur? Galu galā, kā lai palaiž spēles bez tā internet savienujuma?
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 21 Nov 2014, 13:54

Nu nez, nav tik traki.
Es bīdu klucīšus - spēlē ar nosaukumu Unblock Me. Jauka, prātu asinoša, labi novelk laiku kad tas nepieciešams.

Ja esmu pieslēdzies caur WiFi, vai mobīlajiem datiem, jap - tiek ielādētas reklāmas ik pa pāris līmeņiem, kas protams nav visai forši. Bet ja neesmu pieslēdzies tīmeklim, reklāmu nav vispār! (Bieži tā arī daru, pirms startēju spēli, izslēdzu internetu, jo tajā brīdī tīmeklis man ne visai ir nepieciešams).

Ar šo visu gribēju teikt, ka atkarīgs no pašas spēles. Ja tā ir online spēle, tad protams, bez interneta nekā! Ja tā ir lokāla spēle, tad netu vajadzēs, ja gribēsi atbalstīt spēles izstrādātājus ar klikšķiem uz reklāmas. Pagaidām neesmu saskāries ar ne-online spēle, kas man offlinē neietu!

Starp citu, tā bij agrāk uz symbian izplatīta prakse, ja nav interneta, un nevar parādīt reklāmu, tad spēli nepalaidīsi.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 21 Nov 2014, 22:03

jēga pirkt mega super puper četru kodola viedtālruni ja 'baidies' slēgt mobīlos datus... Ko ta tu dari ar to viedtālruni, zvani un sūti sms četros procesora kodolos? :D

Neapvainojies, bet tas būtu tāpat kā nopirkt mašīnu, bet baidīties braukt benzīntankā jo redz 'degviela dārga'
Izmet ta ārā to s.da 90to gadu dārgo ZZ priekšapmaksas karti, pieslēdz normālu tarifu plānu ar vismaz 1gb mob. datiem mēnesī un dzīvo viedtālruņu pasaulē bez raizēm!
'Priekšapmaksas' kartes vispār ir tikpat novecojušas kā telefoni ar pogām un tur arī šīm simkartēm ir jāpaliek! ;)

P.S. Ja spēle ir domāta 'online' ta tā arī būs un NAV nekādi super puper kreki/patchi, ja spēle domāta offline ta spēlē kamēr baterija sausa...

Pievienot atbildi

Return to “Mobilie telefoni”