Ķīnas Androīdi ??

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ķīnas Androīdi ??

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161494
    jonjon
    Participant

    ÄŒau visiem. Ir piemeklējusi vajadzība pēc otra mobilā telefona. Joka pēc iedomājos iegādāties kkādu šāddu ķīnas brīnumu.

    Kāds varbūt ir pircis, kādas atsauksmes?

    https://www.aliexpress.com/item/Presale-DOOGEE-X5-5-0inch-2-5D-IPS-HD-Android-5-1-Smartphone-MT6580-Quad-Core/32425582820.html?spm=2114.01020208.3.86.leioMh&ws_ab_test=searchw[/url]dārza traktors[/size]

    #321241
    ExDec
    Participant

    Pats pirms nedēļas nopirku Meizu M2 Note. Pagaidām ļoti apmierināts esmu, nekādas problēmas. Ir pāris vietas, kur joprojām ir ķīniešu valoda, bet tās ir ļoti maz un tikpat kā nesanāk saskarties ar viņām.

    Darboties darbojas ideāli pagaidām.

    #321242
    darklight
    Participant

    Nepilnu gadu lietoju Xiaomi Redmi S1 un varu teikt tikai to labāko. Nācās gan norūtot, lai varētu izmest kaudzi ar bezjēdzīgiem ķīniešu softiem, kas krita uz nerviem 🙂 Jāteic gan, ka Xiaomi un Meizu ir klasi augstāki aparāti kā autora minētais, tādēļ īsti secinājumus izdarīt nevar.

    #321243
    samurajs
    Participant

    Pērkot Ali, visvienkāršāk palasīt to cilvēku atsauksmes, kuri jau nopirkuši. Faktiski visi tie ķīniešu brendi ir tādi paši kā “mūsu” Just 5 Blaster. Meizu, Xiaomi, Huawei, Lenovo, ZTE jau ir citā kvalitātes un cenu kategorijā.

    #321244
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es uzskatu ka labāk nopirkt kādu no iepriekšējo paaudžu flagmaņiem, piemēram Galaxy S2 vai S3

    #321245
    Crow
    Participant

    This.

    #321246
    ExDec
    Participant

    Nu tie Doogee brīnumi ir riktīgs čainas variants.

    Autoram iesaku pamatīgi apdomāties. Ja ņem ķīnieti, tad tiešām Meizu vai Xiaomi, jo tie ir reāli pārbaudītas vērtības ar labām atsauksmēm gan pasaulē, gan vietējā tirgū.

    Kā arī sūtot no Aliexpress skaties, lai ir Eiropas noliktava, citādi vari muitā uzrauties.

    #321247
    budzis
    Participant

    Man 3.dienu pastā stāv šitā brīnuma Pro versija.

    Līdz šim esmu pircis 5 kinizerus un visi atbilst uzraditajiem dzelziem. Faktiski problemas bijusas tikai ar GPS. Kameras visiem suu, bet tas jau bija skaidrs no parametriem 🙂 Sen jau neperku neko >80$, nav verts teret telefona vairak

    #321248
    Lcs006
    Participant

    Drīkst jautāt – pieci ķīnīzeri kādā laika griezumā?

    #321249
    budzis
    Participant

    Pirmais laikam bija ~2007, vēl ar pogām un tačskrīnu. Bet 4 kopš 2012., visu ģimeni esu apgādājis ar lētiem ķīnīzeriem.

    #321250
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pa 75EUR var nopirkt Galaxy S3 lombardā, ja pameklē un pakaulējas. Ķīnīzers tam nestāv klāt.

    #321251
    budzis
    Participant

    Kā tu doma, kāpēc viš i lombardā? Atklāti sakot, nezinu nevienu, kas būtu pircis lombardā un un būtu laimīgs >1 gadu

    #321252
    Lcs006
    Participant

    Es labāķ ķīnīzeri – esi redzējis kads izskatās lietots mobila iekšpusē (un šķirbas!!)?

    Huiņa vairāk kā uz poda.. 😀

    #321253
    girtsvanags
    Participant

    Lietoju kadu laiku jau Mlais M7 nevaru sūdzēties.

    #321254
    kurbads
    Participant
    #321255
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lombardā tapēc, ka pietrūkās nauda pa ko nopirkt alkoholu.

    Esmu redzējis. Es savējo attaisīju un iztīrīju. Senāk kad darbojos ar telefoniem ar to saskāros ikdienā. Bet vai tu esi redzējis kas iekšā ķīniešu gemaroīdam salīdzinājumā ar nedaudz jēdzīgāku aparatūru?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā