Powerbankas. Kāda pieredze?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Powerbankas. Kāda pieredze?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162732
    samurajs
    Participant

    Laikam katram gadījies, ka telefons izlādējies tad, kad to visvairāk vajag. Š ādiem mērķiem plašu izplatību guvuši autonomie lādētāji jeb t.s. powerbankas. Lielākajā daļā šo ierīču iebūvēti populārie 18650 tipa Li-Ion akumulatori (vizuāli tādi pat, kā AA baterijas, tikai mazliet resnāki), un vadības kontrolieris ar 1 vai 2 čipiem. Diemžēl nevar ticēt tam, kas uz šīm powerbankām rakstīts.

    Š eit ir viens haļavas prezentācijas eksemplārs no Microsoft, ražots nevis Ķīnā, bet tepat Vācijā, Nirnbergā. 2200 mAh, 1 A. Diemžēl reālie cipari ir mazliet citādi, un telefonam no šādas ierīces ir tikpat labuma, kā mironim no svecēm. Lietojot telefonu uzlādes laikā, baterija joprojām turpina izlādēties, tikai mazliet lēnāk.

    Kāda ir Notepad lasītāju pieredze, un vai gadījies iegādāties normālus powerbanku modeļus, kurus varētu ieteikt?

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dsc06647_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dsc06645_1.jpg[/img]

    #328899
    Andron MacBeton
    Participant

    A kapēc tu negribi to citronu iepirkt? https://zerolemon.com/

    Kas teu pa telefonu?

    Manai note2 tā citronbaterija maksā kaukādus 50€, tiklīdz būs lieki € uzreiz pirkšu. Nēsāt 2 ķieģelus kabatā man kautkā nešķiet prātīgi. Zinu dažus Ingresistus, nu apkrāvušies ar parpalām ka nevar vairs paiet.

    #328900
    Mahmuds
    Participant

    Es nopirku Ali vai ebay tikai kastīti ar vadības plati priekš powerbankas par kādiem 5€ (precīzi neatceros). Iekšā ielodēju 4 gab 18650 akumulatorus no nokauta Hilti skrūvpistoles aķa, katru ar ietilpību ap 1500 mAh (pārbaudīts). Tad nu no tā aparāta var dabūt ārā 2A (mans SGS7 ņem tik pat, cik no sienas lādētāja – 1,67-1,69 A). Lietderība tam ap 85%, tātad 3000 mAh telefona aķi var uzlādēt stabilas 1,5 reizes.

    Paziņam ir Xiaomi 10 000 mAh – atbilst parametriem.

    #328901
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pa 3 EUR Latgalītē nopirku lietotu cilindrisku power bank. Alumīnija korpuss, pēc skata un taustes kvalitatīvs. Galaxy S3 spēj uzlādēt pilnībā ar vienu reizi. Ko vairāk vajag?

    Starp citu, arī ar lētiem lādētājiem turpinot lietot telefonu viņš lādējas, bet procenti tik un tā iet mazumā.

    #328902
    russo
    Participant

    Dažreiz, pārsvarā izbaucienos, izmantoju Powergorilla vai Solargorilla paneli. Ar PG telefonu varu uzlādēt kādas reizes.. hvz – 6. Ar SG iet lēnāk, bet uzlādēt var kādās 6h pilnībā. Nekad īsti laiku neesmu mērījis. Kabatā šos neiebāzīsi, bet ja ir plecu soma, tad ir ok + viņi nāk ar kaudzi konektoriem un mīksto futlāri.

    Ar Powergorillu var 15″ i7 SSD W10 laptopu nobarot kādas stundas 6.

    #328903
    samurajs
    Participant

    Ja lietojot baterijas procenti joprojām iet mazumā, tā ir dzīvības vilkšana nevis uzlāde. Interesē tikai tādas powerbankas, kur arī pie web pārlūkošanas notiek reāla uzlāde un procenti iet vairumā.

    #328904
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Man priekš interneta ir domāts pilnvērtīgs PC. Telefons ir tikai priekš dzertiņa bilžu taisīšanas un tādu pašu draugu klātpieaicināšanai ballēt un negulēt.

    Daudziem vecākiem telefoniem enerģijas patēriņš ir tik liels, ka ar USB2.0 oficiālajiem 0,5A nepietiek uzlādei un PDA darbināšanai. Nepieciešams kā minimums lādētājs, kas reāli dod laukā 1A, kā arī telefona lādēšanas shēmai ir jāsagremo šāds strāvas daudzums. Attiecīgi ja power banka, tad arī viņai reāli ir jādod vairāk par pus ampēru. Lētais gals to biežāk nespēj nekā spēj.

    #328905
    SWC
    Participant

    pašam ir https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA7BP35M4543

    ar Ingress vienlaicīgi var uzl`adēt trubu, jaja esu viens no tiem ingresistiem pa ko betons runā 😀

    #328906
    shady
    Participant

    Nez, ar Powerbankām nav sanācis iegrābties. Personiski esmu iegādājies 3 powerbankas savai ģimenei – visas strādā tīri ok! Uz tādām 2k mAh pat virsū neklikšķinu, atlasu kur ir vismaz 10k mAh norādīts + 1A un 2A ports. Pēc tāda principa nopirku visas 3 un veiksmīgi!

    P.S. – neesmu gan nomērījis ar testeri, intereses pēc varbūt jāizdara….

    #328907
    MTZ
    Participant

    Man ir makitas 18v baterijas. lietoju ADP05 adapteri. DC-DC konvertors no 20v uz 5v ir efektīvāks kā DC 4,2v uz 5V ar vecu 3.0Ah baeriju savu telefonu pilnībā uzlādēju reizes 10. https://goo.gl/images/rQsKkp

    #328908
    root
    Participant

    Man ir Aukey 8000mAh, jau kādu gadu. S6 un S7 uzlādē reizes 2-3 mierīgi. Netflix var skatītīes un lādē anyway – vienīgi neziņo ka būtu fast charge, taču uzlādes ātrums līdzīgs. Hwz. SGT 10.1 gan tikai vienu reizi :/

    #328909
    quizzical
    Participant

    Es nevaru saprast ko labāk ņemt Philips powerbanku ar 5200mAh, vai kādu ķinieti ar 12000+mAh.

    Aizdomas ka Philips varētu būt pat labāks, bet kā tur ir ar ķīniešiem?

    #328910
    uldics
    Participant

    Es no Philips vispār neko netaisos pirkt. Dizainu sataisa pārliecinošu, bet funkciju primāro nespēj pildīt. Deviņdesmito sākumā viņi bija sakarīgi, tagad jebkurš ķīnietis ieliek vienā setā.

    #328911
    LooNeY
    Participant

    Sencis atbrauca uz LV brīvdienās, aizņēmās masīnu, bet tai izrādās, ka piepīpētājs nestrādā…. Nevar ne navigāciju uzslēgt, ne telefonu pielādēt braucienu laikā…

    Nācāk iepirkt kādu banku un man prasīja padomu… Nav bijusi vajadzība tapēc man arī bija tāds Š OKS, un visvisāda info meklēšana.

    Beigās paņēmām šo:

    https://www.rdveikals.lv/products/lv/820/71195/sort/1/filter/0_0_0_0/B12-Melns-power-bank.html

    Tomtom’u mierīgi spēja uzlādēt un turet pie dzīvības visu brīvdienu laiku un patestējot dziļāk

    ‘12000mah’ banka spēj pielādēt 4 pilnas reizes, viedtālruni kuram baterija ir 2400mah. Rādītājs piefiksets protams lietojot ierīci… Ierīci izslēgtu un lādetu, ta gan jau vēl varētu vairāk.

    Tā kā ir ok manuprāt, pagaidām sūdzējies nav par ietilpības kritumu, pus gads pagājis….

    Visas tās mazās parodiju bankas, ”2000-5000mah” uzrādītajā ietilpībā gan ir rēcīgas un nav jēga skatīties uz viņām! gluži, kā kkādi breloksu alkometri… 😀 Prasta spēļmantiņa, kura maksā naudu, bet jēga nekāda!

    #328912
    WerNeo
    Participant

    Ak vai, cik ilgi te nav būts. 🙂 Sveiki visi! Baigais klusums forumā izskatās, salīdzinot ar to, kas bija.

    Cik man ir bijusi saistība ar powerbankām, absolūtais vairākums ražotāju mānās. Tā laikam ir viena no precēm, ko var pirkt tikai mūsu vietējos (Latvijas) veikalos. 14 dienu laikā, bez paskaidrojumiem, preci var apmainīt atpakaļ pret naudu.

    #328913
    samurajs
    Participant

    Apsverot visus par un pret – iegādājos ASUS ZenPower 10050 mAh. Viena no nedaudzajām powerbankām, kas spēj dot strāvu līdz 2.4 A. Ļoti kompakts kredītkartes izmērs, alumīnija korpuss. 2 ned. testa periods tagad iziets, nav nekādu gļuku, uzrādītā ietilpība ir līdz pēdējam mAh atbilstoša. Spēlējot vissmagākās mobilās spēlītes, baterija vienlaikus lādējas tikpat ātri kā no stock lādētāja. Līdzi dotais vads-pigtails ir priekš kaķiem, praktiskai lietošanai nepieciešams normāls 1 m microUSB-USB vads.

    Varu ieteikt visiem Notepad biedriem.

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_201507141521044614_1.jpg[/img][/spoil]

    #328914
    quizzical
    Participant

    Skatos tagad pilns internets ar 300 000 mah power bankām. Gan amazon, gan ebay

    https://www.ebay.com/itm/300000mAh-Waterproof-Portable-Solar-Charger-Dual-USB-Battery-Power-Bank-Phone-/332155269568?var=&hash=item4d55ff31c0:m:m0D6K7dNZs1_qho5BZtDHew

    Kā lai zin cik tur iekšā reāli?

    Ar vienu banku pietiek veselam gadam 😀

    #328915
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Iekšā paši lētākie ķīniešu Li-Ion elementi. Attiecīgi rēķini, cik reāli viņam ir ietilpība.

    #328916
    samurajs
    Participant

    300000 mAh = 300 Ah. Kārtīgam autiņa aķim ir iekšās 50-100 Ah. Tad jau no šitās powerbankas var KAMAZ pielaist? 😀 Ķīnīzeri pavisam aptrakuši… atceros vēl kādreiz tirgū pārdeva 20$ magnetolas ar lepnu uzlīmi “PMPO = 1000W” 😀

    #328917
    Andron MacBeton
    Participant

    12V 120Ah un 5V 10Ah. Izmēri atšķiras!

    Tavam kredītkartes izmēra purkšķim ar diezvai ir 10Ah kautvai uz 5V.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā