Android sms blocker

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Android sms blocker

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163149
    3Dklucis
    Participant

    Pa cik operators BITE nespēj bloķēt atiecīgu numuru…

    Isi un konkrēti -kura programa vis ideālak bloķē sms tā lai tās sūtītājs saprot ka atiecīga persona nesaņem sms!?

    #331982
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Androīda defaultajā SMS programmā SMS settingos izvēlies Spam filters un tur pievieno nummuru kuru nevēlies lasīt. Viss. Kāda starpība sūtītājs saprot vai nesaprot ka SMS netiek saņemts, ja jau spriežot pēc visa ar galvu viņš tāpat nedraudzējas? Ja pus gadu uz tiem SMS neatbildēsi, gan jau liksies mierā.

    #331983
    SWC
    Participant

    Es izmantoju

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vladlee.callsblacklist

    bloķē visu kas nav telefonagramata

    #331984
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Apsveicu! Tā vietā lai izmantotu iebūvēto programmatūru, tu šīs pašas funkcijas uztici citai programmatūrai, kurai starp citu ir ļoti interesantas permīcijas. Tu kādreiz esi aizdomājies par to?

    #331985
    theluckymike
    Participant

    Man ar tā šķiet, ka gan android, gan ipuune un pat daudziem vecajiem – ne smartphone risinājumiem ir iespēja bloķēt nummurus gan uz zvaniem, gan sms. Visas aplikācijas būtībā vienkārši “noslēpj” no tevis sms, fonā tās tik un tā tiek piegātas, apstrādātas, etc.

    @ 3D klucis – ja vēlies, lai tas kurš sūta sms zin, ka esi nobloķējis sms – tas ir tava mobīlā provaidera līmenī, varbūt viņiem ir tādas iespējas. Vēl ir arī auto sms atbildētāji, vari ieprogrammēt ziņu, ka šis sms tika ignorēts, bla bla bla, bet tad ja maksā par izejošajiem sms, var smuki ieberzties.

    nesaprotu arī, kur paliek iespēja vienkārši ignorēt ?

    #331986
    3Dklucis
    Participant

    Ja tā labi padomā-tad ar pietiktu ar to lai vienkārši līdz manīm nenonāk sms -galvenais lai nesabojā man garīgo,bet labprāt to gībētos sabojāt sūtītājam…talab labpatikt tāda funkcija lai sis saprot ka mans šo bloķējis…un nexujaa nesaņem šo drazu 🙂

    Pats labakais vareants būtu kad atiecīgais jenots sūtot sms -pareizāk sūtot SMS nemaz neizietu no ša telefona…Parasti tā ir kad pretēja gala nav zoooonas vai izslegts…tad smartfons nomuļā un izmet sarkanu pazinojum ka sms nav piegadāta,bet laikam nekas tads nav iespējams!?

    Aceros laikus kad negribēju(200ie sākums) sanemt sms pats caur internetu uz savu numuru piebombardēju pilnu ar sms un neatveru -galarezultāta no citiem telefoniem sms neizgaja jo ja nemaldos 150 sms uz atiecīgo numuru serveris tikai uzturēja! kad vēlejos jau sanemt sms -visu sabombadēto sāku atvērt un dzēst,protams pārskatīju kas un kā- ka ko svarīg neizdzēš ,bet tas bij čakars!!!

    #331987
    MeistarsUnVergs
    Participant

    To ka tu esi garā vājš mēs jau zinām. Ja pats SMS saņemšanas fakts spēj tev sabojāt garīgo. Nu nelasi viņus un viss!

    #331988
    3Dklucis
    Participant

    Beidz pļūtīt-ka tev ar vēl nenobloķē :)!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā