IMEI numurs?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

IMEI numurs?

Post no 3Dklucis » 25 Feb 2018, 11:13

Bračakam puika pakasis pus gadu vecu telefonu....Gribot tā,ja kāds atrod telefon lai telefon nebūtu lietojams...!
Cik zinu ir IMEI numurs ko var bloķēt,bet privatpersonai tas nav iespējams!
Parasti ja telefons ir nemts kada no mobilo pakalpojum salona...protams tur ar visiem dokumentiem jalien un pieradas ka tas tavs telefons un tiek veikt IMEI bloķesana!
A šinī gadījumā...telefons nemts kautkada internet veikala...IMEI numurs ir,a kur,piekā griesties ar telefon dokumentiem,xuļi policijā-diezvai,tak nav jau nozagts,bet pazaudēts?!

Piereizes otrs jautājums-Vai mobilajā,plansetē tiešām ir uzliekama programma kas uzrād precīzu atrašanos vietu...? Kolēģis stast,kaķipa tā esot atradis savu telefonu....Bieži sanakot dzerstīties kur pagadās...un mužigi pakaš telefon,ir pat zinams kur atstajis,bet tur apgalvo ka ne nesot tur atstājis...nu neko pieradīt nevar ....Ta pakonsultējies ar zinošu cilveku tas ieteicis,vai uzlicis programmu uz iekartas ....Un jā-kārtējā pjankā vai pat notelojis ka telefon aizmirst....nakamā dienā piebraucis un pras telefon, pretim dievojas ka te neesot....sis ar savu mājas planšeti uzrād kur atrodas telefons-ķipa sinī adresē.!Jā iegājusi iekšā tēlojuši ka jā tomēr virtuvē uz plaukta stavot....
Tads ir tik tiešam tik precīza noteikšanas viet-un kā tad ir ar to gajienu ka parasti izslēdz telefonu-"kautgan ja ir tausinkods,nezinot kodu neizslēgsi it sevišķi tos kam ir iebūvētā baterija"kam iznemama bača,tad ko iekarta var ko uzrādīt-jeb vadies pec pēdējiem GPS datiem?

User avatar
darklight
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 449
Pievienojies: 22 Mai 2009, 12:35
Reputācija: 0
Atrodas: Purčiks

Post no darklight » 25 Feb 2018, 15:18

Par pirmo... kas tev žēl, ka kāds atradējs varēs lietot? Netika jau nozagts, kā pats teici.
Par otro... man arī interesē, cik precīzi un droši tas viss ir. Neesmu nekad mēģinājis.
Tas ir paraksts!

User avatar
LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 756
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 25 Feb 2018, 15:34

1. Pilnīgi pajāt kur trubu esi pircis.. kaut mozambikā. Ej pie operatora ar kasti(parasti tur ir tas imei kods uzprintēts, vai kastē ir tāda uzlīme ar svītru kodiem S/N un IMEI cipariem), pirkšanas dokumentu(čeku vai pavadzīmi), saki ka pakāsi trubu, gribi nobloķēt imei, viņiem ir jābloķē. Ar mentiem pilnīgi nekāda sakara.
Pēc būtības to jādara jebkuram operatoram, vienalga vai esi konkrētais klients vai nē. Pēc nobloķēšanas kopējā eiropas tīklā konkrētais ierīces ''šasijas'' nummurs tiek bloķēts un nevienu zonu eiropas robežā vairs neķers... Ierīce būs tik smuks pleyeris.

Pie operatora ja ierīce pirkta ta vnk vieglāk, ta ej pie sava operatora, saki un nekādus čekus nevajag rādīt/pierādīt jo viss ir operatoru sistēmā.

2. Programma ir, no googles, tā kā nekādu trešo pušu šņagu nav jāliek, bet vispirms tā ierīcē ir jauzstāda, jāsavieno ar savu google kontu un tad savā google kontā varēsi redzēt kur telefons atrodas, diezgan precīzi ja telefonam ir ieslēgts gps UN ja telefonam ir ieslēgti mobīlie dati vai telefons ir pieslēdzies pie kāda wifi tīkla. Ja telefonam nav aktīvs interneta savienojums neko neredzēsi... (varbūt ja paveicas tad dažreiz viņš iekešo un tad rāda ka ierīce pēdejo reizi redzēta tur, tad un tad.)
https://play.google.com/store/apps/deta ... d.apps.adm

Ja truba izslēgta, vai tā ir hard resetota(attiecīgi ireīcei noņemts google konts un visi dati no ierīces izdzēsti) ta nekādas CSI pasaciņas nevarēsi veikt ar atrašanas programmām.

Vienīgi ja gribi 'pēc pēdejiem gps datiem' tad gan jāiet ir uz policiju, jāsniedz pamatots iesniegums.... un tad jāgaida kad būlciņrijēji izvazās tavu iesniegumu, caur visu birokrātiju... un jācer, ka moš pēc kāda pus gada dabūs izrakstu no mobīlo sakaru operatora, par mobīlā aptiuveno pēdejo atrašanās vietu... ;) Priekš pazaudēta telefona, šāda pišņa neatmaksājas.. tāpēc neviens tik tālu parasti neiet un arī tur-iestādē negribīgi ko šādu veic... Bet ja ir vēlēšanās, tad tev ir tādas tiesības.

P.S. Var gadīties ka attiecīgajā operatoru veikalā negribēs neviens kustināt būlkas(vai vnk strādā tik ''kompotenti'' cilvēki) tad iesaku teikt lai sauc vadītāju.. ja arī tad nekas nenotiek tad zvani tanī momentā ptac un saki ka tevi atsakās apkalpot.

User avatar
web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1055
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51
Reputācija: 1

Post no web33 » 25 Feb 2018, 16:55

Hm pat nezināju paldies .
life is a torment

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 25 Feb 2018, 17:23

Paldies tev par garo paskaidrojumu,izskaidrojumu!
Par to googles pakalpojumu biju dzirdējis.....to viegli noglušit!
Pa to IMEI tik smalki nezināju...Lieta tāda ka tas puika apgalvo ka esot IMEI nobloķējis pats,zinaju ka tas nav iepējams no majam vienīgais ja nemts kada mobilaja veikola ar līgumu ,parasti līgumā ari tiek pifiksēts IMEI...tad ar savu paroli vari apstiprināt savu personību un tad varbut ko kads bloķees!
Izrādas nobloķējis vienkarsi savu SIM karti ...!

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 25 Feb 2018, 17:40

Man ta poxuj nejau es pazaudēj-un nekad tik dargus telefonus neperku lai būtu žēl ja pazaudē,tadus parast par 5-10 ero atlīdzib atggriez saimniekam..ar S7 jau savadaak nevella negrib atgriest kaut zin kam pieder,nu saprotams kamdēļ zinot ka telefin var tuvakā laikā neitralizēt tiek fiksi kadā no Lombardiem pārverst derīga naudā,takš tā ērtāk....!:

Nu galvenais bija ka neticēju ka IMEI var bloķet no majaam ka puika apgalvoja.....Tas bij tas galvenais....Ja telefonu atradis tik tiešam atradis nejauš cilvēks želi nebūtu prieks ka kadam kalpo,bet parasti pjankas tiek noorganizēts ta lai tu doma ka papisssis pats...vaig tik trāpīt īsto momentu...A ta aplauziens i organizatoriem i beigās lombardam!Par to jau vairāk...

User avatar
msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Post no msh » 25 Feb 2018, 20:03

Ar to otro problēmu viss ir elementāri - normāli dzērāji parasti lieto lētus pogu telefonus, parasti dabūtus lietotus, jo dzeršana un plakanais telefons parasti nav finansiāli savienojami - ja esi turīgs trekteris kas var atļauties gan dārgu plakano, gan regulārus quattro seansus, tad vajag trekterēt vairāk lai plakano nevarētu vairs atļauties... :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 25 Feb 2018, 20:14

Es jau par to pasu:)- viena pjanka sapisss S7 tauc+lcd ...nu xren šis noperk CAT triecienieku-to nakam pjanka vispar papisss....lab pastaigaj ar taustinieku kamer no Alli atnac tas S7 LCD to tauch to meisters ieliek ....nepagaaj 2 nedels ka to papisssiss.....
Tagat lietotu p8 dabujis,,,veči jau smiikņā un spriež- nakamnedēl jau bus janem noki3310!:)

User avatar
LAN
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 112
Pievienojies: 24 Aug 2013, 23:04
Reputācija: 0

Post no LAN » 26 Feb 2018, 00:34

2. problēmai ir lietotne "TrackLoc - SMS Phone Tracker".
Galvenais pluss - nav nepieciešams internets (ilgāks baterijas darbības laiks) un var manipulēt un dot komandas nosūtot SMS.
https://play.google.com/store/apps/deta ... ckloc.free

User avatar
MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1399
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14
Reputācija: 1

Post no MeistarsUnVergs » 26 Feb 2018, 03:49

Tavs bračkas puika ir **dritvai kociņ**, telefonu tādam nevajag! Ne tikai nespēj IMEI no SIM atšķirt, bet arī pamanās pazaudēt telefonu! Es telefonu lietoju kopš 14 gadu vecuma, un pa šiem 18 gadiem kopš man ir mobilais telefons, es ne reizi nevienu telefonu neesmu ne pazaudējis, ne sasitis. Arī ar alkoholu esmu uz Tu.

1. IMEI vari nobloķēt zvanot operatoram. Bet daudz tas nelīdzēs. Telefona aparāts darbosies visās pārējās valstīs, atskaitot nabagzemi, kā arī daudziem aparātiem IMEI var nomainīt.

2. Izsekošanas programmas ēd bateriju, neizdzīvo pēc Reset kā arī nedarbojas ja nav internets vai iekštelpās nav GPS signāla. Ir protams iespējams ieflešot programmu kas izdzīvo pēc Hard reset, kā arī ar SMS darbināmas, bet tā ir kārtējā problēmas risināšana no nepareizā gala. Pareizi ir nepazaudēt telefonu. Nekad. Tam noder pie siksnas stiprināms ādas maciņš. Telefonu var pazaudēt tikai pazaudējot bikses kopā ar iegurņa kauliem.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1982
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 26 Feb 2018, 10:02

Telefonu var pazaudēt tikai pazaudējot bikses kopā ar iegurņa kauliem.
You made my day :D

Vispār, lielos vilcienos piekrītu. Telefona sadauzīšanu es vēl saprastu - mūsdienu platekrānus nav baigā māksla iznīcināt, pats esmu [s]redzējis[/s] dzirdējis kā kolēģim, sniedzoties pēc pildspalvas uz galda, nokrakšķ kabata, kurā telefons tiek iespiests starp cisku un galda malu. Bet pazaudēt...

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 26 Feb 2018, 11:34

Nu tur jau tā lieta puika atzīmējot 19 gadadienu vellns viņzin kur....palika bez telefona-A man jau aizdomas ka tur nevis pazaudēts,bet kā pēdējos gados saplēsts....Tās tik manas aizdomas jo ieprieks bija gadijumi ka pats pjankā saplēš....Nu lai uz kopējā fona izskatītos savādāk pasak ka pazaudējis un miers....Pats jau vien maksaa par to trubu...-he kautgan ejot vidusskolā ko var samaksāt,stipendijas ta nav...noteikt senči pļaķi...talab vien bij jāsak ka pazaudēj nevis pats nogalināj...Tas tā,patiesība ir tur ārā:D!

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 26 Feb 2018, 13:27

Uz papīra jau labi skan, bet siksnas ādas maciņi, citas pidarastkas un sandeles utt. diezgan jūtami samazina iespēju tikt pie vagīnas ballītē.

Kad man pēc dzertiņiem ir grūti savilkt kopā filmu jeb tādas vispār nav, es izmantoju ibankas izrakstu un Gūgles Timeline, ja nav atspējots location history, tad smuki varēs redzēt, kur būts. (un loģiski domājot pēdējā aktīvā vieta arī būs telefona atrašanās vieta)

kkāds intel amt veidīgs pasākums būtu noderīgs uz telefoniem <3

izluks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 17 Mar 2013, 17:17
Reputācija: 0

Post no izluks » 26 Feb 2018, 18:45

Ne pa tēmu. Nozaga Note 8, momentā attālināti nobloķēju telefonu (nedarbojas neviena poga), ieslēdzu taupības režīmu. "Panācu" telefonu kurš brauca ar autobusu Rīga-Valmiera, Sagaidīju nākamajā pieturā! Ieslēdzu lai telefons zvana pilnā skaļumā, Sēž bariņš "studentu", baigi agresīvie nebija, kaut arī bija iereibuši, atdeva telefonu un vaininieku atdeva "saplosīšanai"
Morāle - Samsung Rullē!
Ja samsungam ir aktivizēta attālāvvadība,atrast nav problēmu.

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 26 Feb 2018, 19:58

Kalab tieši samsung....Nepietiek ar android?!

User avatar
LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 756
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 26 Feb 2018, 20:10

Pēdējosjēl 10 gados nav sanācis pazaudēt telefonu... tpu tpu tpu...

Bet reiz pazaudēju, laikos, kad nepastāvēja nedz androids vai iphone, Nokia bij līderis telefonu tirgū, kamēr sony ericsson ar siemens cīnijās nokijas pakājē... Bij biznesa klases pogu telefons kabatā. Un kaut kur pazaudēju vācijā. Aizgāju uz manu tā brīža operatoru Vodafone un nobloķēju 5min laikā. ;) Jau tolaik teica, ka imei bloķējas visā eiropas savienībā.

Tagad tas viss gan jau ir vēl vienkāršāks uztaisīts. ;)

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 26 Feb 2018, 20:37

Jā ja, ir jau kas tos IMEI atais vai nomain ja nemaldos kas ar to nodarbojas vini no kautkurienes perkot IMEI pakotni nu ja nemaldos teica 70eiro par paku-tur ja atmiņneviļ pa telefon modeliem vai pat gadiem...berendiem,bet ta varot to IMEI pa kadiem 30eram atmuķēt....saktoties kads telefons....

User avatar
LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 756
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 27 Feb 2018, 12:37

IMEI pārkodēšana ir krimināli sodāma darbība! Protams ja ir baigās vēlmes, nomainīt var visu, bet pēctam neņaudi.

IMEI var 'atbloķēt' .. tas ir ilgāks/sarežģītaks process, bet ja esi patiesais īpašnieks un to vari pieradīt tad ir tāda iespēja. Bet pārkodējot ierīcē imei, reiķinies, ka vari tikt saukts pie atbildības, pēc valsts panta kurā tevi 'noķer.'
Principā lietotu trubu arī vari nopirkt ar pārkodetu imei nezinot, ja vienkārši 'nopērc' nepārbaudot.. un tad vienalga ka to neesi darījis, ja noķers, vainīgs būsi tu.

Tad jūs jautāsiet - kur tad tos imei internetā dabūn? Kas piedavā nopirkt - No visādām 'utilizāciju' vietām! Ir pietiekami daudz firmeles kuras piedavā utilizet elektroniku... un pietiekami daudz cilvēku šādās firmelēs strādā, kas cenšas 'no sāna' nopelnīt. ;)

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 27 Feb 2018, 15:49

Es jau neko neatbalstu....Kas zināj nopirkt dārgu telefon,tas lai zin vinu nosargāt...!
Nu ko lai pasaku mans LG 130ero verts,ee bija nu jau labi ka kadi 80ero.... Nujau vair pat LG neražojot- ko lai ņēm nakamo -Samsungi man nepatīk -dēl ta **dritvai kociņ** nosaukuma vien...pilnīgi besī ka dzirdu!

User avatar
m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1094
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26
Reputācija: 0

Post no m_janis » 27 Feb 2018, 16:44

Tas, ka LG oficiāli aizgāja no Latvijas tirgus, nenozīmē, ka neražo, vai ka nevar nopirkt. Jā, oficiāli dīleri nav, bettirgotāju, kas ievelk no nez kurienes, netrūkst.
Kā šajā gadījumā ar garantiju - cits jautājums

User avatar
MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1399
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14
Reputācija: 1

Post no MeistarsUnVergs » 27 Feb 2018, 17:28

Tu neko nesaproti. Krimināli sodāms ir arī tādas aparatūŠ—as un programmatūras aprite, ar ko var nomainīt IMEI nummuru. Dažiem aparātiem pietiek ar to pašu PuTTY lai izmainītu IMEI nummuru. Ko tagad, sodīsim visus lietotājus, kuru datoros ir atrodams kāds SSH klients?

Savukārt ja musari atrod aparātu kuram ir mainīts IMEI nummurs viņi neko nevar iesākt. Nav zināms ne kurš ir veicis šo nelietīgo un zemisko noziegumu, un ja nav atrodama aparatūŠ—a un programmatūra, tad viss čikiniekā. Aparāts galu galā var būt savākt no n-tajām rezerves daļām.

Lasat likumus un studējiet publiski pieejamos krimināllietu materiālus. Lai kaitētu pastāvošai iekārtai, tas ir mūsu katra svētais pienākums pārkāpt visus likumus bet palikt nesodītiem!
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

izluks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 17 Mar 2013, 17:17
Reputācija: 0

Post no izluks » 27 Feb 2018, 20:08

Funkciju klāsts google device managernav tik bagāts, kā samsung find my phone! Protams tas ir labojams noteikti ir iespēja google veikalā iegādāties līdzvērtīgu aplikāciju, bet tas maksās tā vai savādāk, bet maksās!

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 27 Feb 2018, 22:18

Ei ko tu tē pļūūūtīīī -šai valstī katrs ka māk tā izdzīvo-Ja negrib gaterī vergot taj ir spiests IMIE pamainīt ---kalab gan nē kalab jalauž mugurkauls pa 500 ero ka vari ta darboties to pašu nopelnīt...ne mugurkauls cieš ne augošie bēŠ—ni :D! Poxuj tac likums nospļauties uz viniem-ta pat ka nošpļaujas tie komunisti un čekisti kas vēļ jo projam vad so brūkošo valsti....pajaaat...

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1231
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 27 Feb 2018, 22:21

UN janu IMEI mainīts,kaut šaujies nost likum priekšā !!!!?:D

Pievienot atbildi

Return to “Mobilie telefoni”