IMEI numurs?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni IMEI numurs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163312
    3Dklucis
    Participant

    Bračakam puika pakasis pus gadu vecu telefonu….Gribot tā,ja kāds atrod telefon lai telefon nebūtu lietojams…!

    Cik zinu ir IMEI numurs ko var bloķēt,bet privatpersonai tas nav iespējams!

    Parasti ja telefons ir nemts kada no mobilo pakalpojum salona…protams tur ar visiem dokumentiem jalien un pieradas ka tas tavs telefons un tiek veikt IMEI bloķesana!

    A šinī gadījumā…telefons nemts kautkada internet veikala…IMEI numurs ir,a kur,piekā griesties ar telefon dokumentiem,xuļi policijā-diezvai,tak nav jau nozagts,bet pazaudēts?!

    Piereizes otrs jautājums-Vai mobilajā,plansetē tiešām ir uzliekama programma kas uzrād precīzu atrašanos vietu…? Kolēģis stast,kaķipa tā esot atradis savu telefonu….Bieži sanakot dzerstīties kur pagadās…un mužigi pakaš telefon,ir pat zinams kur atstajis,bet tur apgalvo ka ne nesot tur atstājis…nu neko pieradīt nevar ….Ta pakonsultējies ar zinošu cilveku tas ieteicis,vai uzlicis programmu uz iekartas ….Un jā-kārtējā pjankā vai pat notelojis ka telefon aizmirst….nakamā dienā piebraucis un pras telefon, pretim dievojas ka te neesot….sis ar savu mājas planšeti uzrād kur atrodas telefons-ķipa sinī adresē.!Jā iegājusi iekšā tēlojuši ka jā tomēr virtuvē uz plaukta stavot….

    Tads ir tik tiešam tik precīza noteikšanas viet-un kā tad ir ar to gajienu ka parasti izslēdz telefonu-“kautgan ja ir tausinkods,nezinot kodu neizslēgsi it sevišķi tos kam ir iebūvētā baterija”kam iznemama bača,tad ko iekarta var ko uzrādīt-jeb vadies pec pēdējiem GPS datiem?

    #333033
    darklight
    Participant

    Par pirmo… kas tev žēl, ka kāds atradējs varēs lietot? Netika jau nozagts, kā pats teici.

    Par otro… man arī interesē, cik precīzi un droši tas viss ir. Neesmu nekad mēģinājis.

    #333034
    LooNeY
    Participant

    1. Pilnīgi pajāt kur trubu esi pircis.. kaut mozambikā. Ej pie operatora ar kasti(parasti tur ir tas imei kods uzprintēts, vai kastē ir tāda uzlīme ar svītru kodiem S/N un IMEI cipariem), pirkšanas dokumentu(čeku vai pavadzīmi), saki ka pakāsi trubu, gribi nobloķēt imei, viņiem ir jābloķē. Ar mentiem pilnīgi nekāda sakara.

    Pēc būtības to jādara jebkuram operatoram, vienalga vai esi konkrētais klients vai nē. Pēc nobloķēšanas kopējā eiropas tīklā konkrētais ierīces ”šasijas” nummurs tiek bloķēts un nevienu zonu eiropas robežā vairs neķers… Ierīce būs tik smuks pleyeris.

    Pie operatora ja ierīce pirkta ta vnk vieglāk, ta ej pie sava operatora, saki un nekādus čekus nevajag rādīt/pierādīt jo viss ir operatoru sistēmā.

    2. Programma ir, no googles, tā kā nekādu trešo pušu šņagu nav jāliek, bet vispirms tā ierīcē ir jauzstāda, jāsavieno ar savu google kontu un tad savā google kontā varēsi redzēt kur telefons atrodas, diezgan precīzi ja telefonam ir ieslēgts gps UN ja telefonam ir ieslēgti mobīlie dati vai telefons ir pieslēdzies pie kāda wifi tīkla. Ja telefonam nav aktīvs interneta savienojums neko neredzēsi… (varbūt ja paveicas tad dažreiz viņš iekešo un tad rāda ka ierīce pēdejo reizi redzēta tur, tad un tad.)

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.adm

    Ja truba izslēgta, vai tā ir hard resetota(attiecīgi ireīcei noņemts google konts un visi dati no ierīces izdzēsti) ta nekādas CSI pasaciņas nevarēsi veikt ar atrašanas programmām.

    Vienīgi ja gribi ‘pēc pēdejiem gps datiem’ tad gan jāiet ir uz policiju, jāsniedz pamatots iesniegums…. un tad jāgaida kad būlciņrijēji izvazās tavu iesniegumu, caur visu birokrātiju… un jācer, ka moš pēc kāda pus gada dabūs izrakstu no mobīlo sakaru operatora, par mobīlā aptiuveno pēdejo atrašanās vietu… 😉 Priekš pazaudēta telefona, šāda pišņa neatmaksājas.. tāpēc neviens tik tālu parasti neiet un arī tur-iestādē negribīgi ko šādu veic… Bet ja ir vēlēšanās, tad tev ir tādas tiesības.

    P.S. Var gadīties ka attiecīgajā operatoru veikalā negribēs neviens kustināt būlkas(vai vnk strādā tik ”kompotenti” cilvēki) tad iesaku teikt lai sauc vadītāju.. ja arī tad nekas nenotiek tad zvani tanī momentā ptac un saki ka tevi atsakās apkalpot.

    #333035
    web33
    Participant

    Hm pat nezināju paldies .

    #333036
    3Dklucis
    Participant

    Paldies tev par garo paskaidrojumu,izskaidrojumu!

    Par to googles pakalpojumu biju dzirdējis…..to viegli noglušit!

    Pa to IMEI tik smalki nezināju…Lieta tāda ka tas puika apgalvo ka esot IMEI nobloķējis pats,zinaju ka tas nav iepējams no majam vienīgais ja nemts kada mobilaja veikola ar līgumu ,parasti līgumā ari tiek pifiksēts IMEI…tad ar savu paroli vari apstiprināt savu personību un tad varbut ko kads bloķees!

    Izrādas nobloķējis vienkarsi savu SIM karti …!

    #333037
    3Dklucis
    Participant

    Man ta poxuj nejau es pazaudēj-un nekad tik dargus telefonus neperku lai būtu žēl ja pazaudē,tadus parast par 5-10 ero atlīdzib atggriez saimniekam..ar S7 jau savadaak nevella negrib atgriest kaut zin kam pieder,nu saprotams kamdēļ zinot ka telefin var tuvakā laikā neitralizēt tiek fiksi kadā no Lombardiem pārverst derīga naudā,takš tā ērtāk….!:

    Nu galvenais bija ka neticēju ka IMEI var bloķet no majaam ka puika apgalvoja…..Tas bij tas galvenais….Ja telefonu atradis tik tiešam atradis nejauš cilvēks želi nebūtu prieks ka kadam kalpo,bet parasti pjankas tiek noorganizēts ta lai tu doma ka papisssis pats…vaig tik trāpīt īsto momentu…A ta aplauziens i organizatoriem i beigās lombardam!Par to jau vairāk…

    #333038
    msh
    Participant

    Ar to otro problēmu viss ir elementāri – normāli dzērāji parasti lieto lētus pogu telefonus, parasti dabūtus lietotus, jo dzeršana un plakanais telefons parasti nav finansiāli savienojami – ja esi turīgs trekteris kas var atļauties gan dārgu plakano, gan regulārus quattro seansus, tad vajag trekterēt vairāk lai plakano nevarētu vairs atļauties… 😀

    #333039
    3Dklucis
    Participant

    Es jau par to pasu:)- viena pjanka sapisss S7 tauc+lcd …nu xren šis noperk CAT triecienieku-to nakam pjanka vispar papisss….lab pastaigaj ar taustinieku kamer no Alli atnac tas S7 LCD to tauch to meisters ieliek ….nepagaaj 2 nedels ka to papisssiss…..

    Tagat lietotu p8 dabujis,,,veči jau smiikņā un spriež- nakamnedēl jau bus janem noki3310!:)

    #333040
    LAN
    Participant

    2. problēmai ir lietotne “TrackLoc – SMS Phone Tracker”.

    Galvenais pluss – nav nepieciešams internets (ilgāks baterijas darbības laiks) un var manipulēt un dot komandas nosūtot SMS.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=no.henrikvs.trackloc.free

    #333041
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tavs bračkas puika ir debīls, telefonu tādam nevajag! Ne tikai nespēj IMEI no SIM atšķirt, bet arī pamanās pazaudēt telefonu! Es telefonu lietoju kopš 14 gadu vecuma, un pa šiem 18 gadiem kopš man ir mobilais telefons, es ne reizi nevienu telefonu neesmu ne pazaudējis, ne sasitis. Arī ar alkoholu esmu uz Tu.

    1. IMEI vari nobloķēt zvanot operatoram. Bet daudz tas nelīdzēs. Telefona aparāts darbosies visās pārējās valstīs, atskaitot nabagzemi, kā arī daudziem aparātiem IMEI var nomainīt.

    2. Izsekošanas programmas ēd bateriju, neizdzīvo pēc Reset kā arī nedarbojas ja nav internets vai iekštelpās nav GPS signāla. Ir protams iespējams ieflešot programmu kas izdzīvo pēc Hard reset, kā arī ar SMS darbināmas, bet tā ir kārtējā problēmas risināšana no nepareizā gala. Pareizi ir nepazaudēt telefonu. Nekad. Tam noder pie siksnas stiprināms ādas maciņš. Telefonu var pazaudēt tikai pazaudējot bikses kopā ar iegurņa kauliem.

    #333042
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Telefonu var pazaudēt tikai pazaudējot bikses kopā ar iegurņa kauliem.


    You made my day 😀

    Vispār, lielos vilcienos piekrītu. Telefona sadauzīšanu es vēl saprastu – mūsdienu platekrānus nav baigā māksla iznīcināt, pats esmu redzējis dzirdējis kā kolēģim, sniedzoties pēc pildspalvas uz galda, nokrakšķ kabata, kurā telefons tiek iespiests starp cisku un galda malu. Bet pazaudēt…

    #333043
    3Dklucis
    Participant

    Nu tur jau tā lieta puika atzīmējot 19 gadadienu vellns viņzin kur….palika bez telefona-A man jau aizdomas ka tur nevis pazaudēts,bet kā pēdējos gados saplēsts….Tās tik manas aizdomas jo ieprieks bija gadijumi ka pats pjankā saplēš….Nu lai uz kopējā fona izskatītos savādāk pasak ka pazaudējis un miers….Pats jau vien maksaa par to trubu…-he kautgan ejot vidusskolā ko var samaksāt,stipendijas ta nav…noteikt senči pļaķi…talab vien bij jāsak ka pazaudēj nevis pats nogalināj…Tas tā,patiesība ir tur ārā:D!

    #333044
    Kon
    Participant

    Uz papīra jau labi skan, bet siksnas ādas maciņi, citas pidarastkas un sandeles utt. diezgan jūtami samazina iespēju tikt pie vagīnas ballītē.

    Kad man pēc dzertiņiem ir grūti savilkt kopā filmu jeb tādas vispār nav, es izmantoju ibankas izrakstu un Gūgles Timeline, ja nav atspējots location history, tad smuki varēs redzēt, kur būts. (un loģiski domājot pēdējā aktīvā vieta arī būs telefona atrašanās vieta)

    kkāds intel amt veidīgs pasākums būtu noderīgs uz telefoniem <3

    #333045
    izluks
    Participant

    Ne pa tēmu. Nozaga Note 8, momentā attālināti nobloķēju telefonu (nedarbojas neviena poga), ieslēdzu taupības režīmu. “Panācu” telefonu kurš brauca ar autobusu Rīga-Valmiera, Sagaidīju nākamajā pieturā! Ieslēdzu lai telefons zvana pilnā skaļumā, Sēž bariņš “studentu”, baigi agresīvie nebija, kaut arī bija iereibuši, atdeva telefonu un vaininieku atdeva “saplosīšanai”

    Morāle – Samsung Rullē!

    Ja samsungam ir aktivizēta attālāvvadība,atrast nav problēmu.

    #333046
    3Dklucis
    Participant

    Kalab tieši samsung….Nepietiek ar android?!

    #333047
    LooNeY
    Participant

    Pēdējosjēl 10 gados nav sanācis pazaudēt telefonu… tpu tpu tpu…

    Bet reiz pazaudēju, laikos, kad nepastāvēja nedz androids vai iphone, Nokia bij līderis telefonu tirgū, kamēr sony ericsson ar siemens cīnijās nokijas pakājē… Bij biznesa klases pogu telefons kabatā. Un kaut kur pazaudēju vācijā. Aizgāju uz manu tā brīža operatoru Vodafone un nobloķēju 5min laikā. 😉 Jau tolaik teica, ka imei bloķējas visā eiropas savienībā.

    Tagad tas viss gan jau ir vēl vienkāršāks uztaisīts. 😉

    #333048
    3Dklucis
    Participant

    Jā ja, ir jau kas tos IMEI atais vai nomain ja nemaldos kas ar to nodarbojas vini no kautkurienes perkot IMEI pakotni nu ja nemaldos teica 70eiro par paku-tur ja atmiņneviļ pa telefon modeliem vai pat gadiem…berendiem,bet ta varot to IMEI pa kadiem 30eram atmuķēt….saktoties kads telefons….

    #333049
    LooNeY
    Participant

    IMEI pārkodēšana ir krimināli sodāma darbība! Protams ja ir baigās vēlmes, nomainīt var visu, bet pēctam neņaudi.

    IMEI var ‘atbloķēt’ .. tas ir ilgāks/sarežģītaks process, bet ja esi patiesais īpašnieks un to vari pieradīt tad ir tāda iespēja. Bet pārkodējot ierīcē imei, reiķinies, ka vari tikt saukts pie atbildības, pēc valsts panta kurā tevi ‘noķer.’

    Principā lietotu trubu arī vari nopirkt ar pārkodetu imei nezinot, ja vienkārši ‘nopērc’ nepārbaudot.. un tad vienalga ka to neesi darījis, ja noķers, vainīgs būsi tu.

    Tad jūs jautāsiet – kur tad tos imei internetā dabūn? Kas piedavā nopirkt – No visādām ‘utilizāciju’ vietām! Ir pietiekami daudz firmeles kuras piedavā utilizet elektroniku… un pietiekami daudz cilvēku šādās firmelēs strādā, kas cenšas ‘no sāna’ nopelnīt. 😉

    #333050
    3Dklucis
    Participant

    Es jau neko neatbalstu….Kas zināj nopirkt dārgu telefon,tas lai zin vinu nosargāt…!

    Nu ko lai pasaku mans LG 130ero verts,ee bija nu jau labi ka kadi 80ero…. Nujau vair pat LG neražojot- ko lai ņēm nakamo -Samsungi man nepatīk -dēl ta debīla nosaukuma vien…pilnīgi besī ka dzirdu!

    #333051
    m_janis
    Participant

    Tas, ka LG oficiāli aizgāja no Latvijas tirgus, nenozīmē, ka neražo, vai ka nevar nopirkt. Jā, oficiāli dīleri nav, bettirgotāju, kas ievelk no nez kurienes, netrūkst.

    Kā šajā gadījumā ar garantiju – cits jautājums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā