Iphone 12 atsauksmes

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Iphone 12 atsauksmes

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163533
    Foxsk8
    Participant

    Iegādājos Iphone 12. Pirmais Apple tālrunis. Jāsaka, ka nebiju neko tik labu gaidījis, dizains, kvalitāte, baterija, un galvenais kamera, night mode vienkārši pārsteidz, acs pat nerāda tik labi, kā tā kamera. :) Manuprāt veiksmīgākā Apple sērija ever. Iphone 12 mini arī izskatās diezgan labi.

    Jūsu domas?

    #335047
    usins
    Participant

    Ir bijusi iPhone SE un iPhone 8 Tad iemainīti pret Android. Negribas atzīt, bet maniem lietošanas paradumiem tomēr iPhone bija labāk. Reāli mani paķer kamera. Lai arī kā, bet ar iPhone tādam kā es sanāk daudz labākas bildes. Pat tagad, dēlam ir iPhone SE 1. paaudze, un kamera labāka par Android tālruņiem cenu segmentā 300-400 EUR. Kaut arī jau 5 gadi pagājuši, tehnoloģijas attīstās utt. Mans nākamais tālrunis būs iPhone nenoliedzami. Mani neinteresē nekādi logrīki utt. Androidam nelieku skinus, netaisu root utt. Vienkārši tālruņa lietošana utt.

    #335048
    Loading
    Participant

    Jāni, vai tavi iepriekšējie telefoni arī bija cenu kategorijā virs 1k euro?

    #335049
    usins
    Participant

    Man ir bijuši dažādi Android tālruņi. Arī krietni spēcīgāki par iPhone. Bet arī iegādājos iPhone12 un ne mirkli nenožēloju. iPhone12 nemaksā virs 960€ 128GB versija. Ātrdarbība ideāla n kameraviebkarsi strādā. Sievas Android ar labākiem SPEC (4GB RAM, 8 kodoli, 3 kameras utt) smagi iepaliek. Pat dēla iPhone SE 1. paaudze neatpaliek no mūsdienu Android pa 400-500€ . Protams, ja meklē var atrast labāku. Bet xiaomi nekad mūžā vairs neiegādāšos. Pēdējā miskastē šajā cenu segmentā.

    #335050
    3Dklucis
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Jūsu domas?


    He lielāku mēslu manas acis nebīj redzējušas- Par to naudu taču aunu baru var nopirkt!

    Tevam 12 mēslam ir LV valodas!?

    #335051
    usins
    Participant

    3Dklucis wrote:


    He lielāku mēslu manas acis nebīj redzējušas- Par to naudu taču aunu baru var nopirkt!

    Tevam 12 mēslam ir LV valodas!?


    Valodai nav nozīmes, Android arī LV valodu nelietoju. Pieradums ENG lietot.

    Šis aparats man neliek domāt par tā funkcionēšanu, čakaŗēšanos utt. Laikam vecums tāds pienācis. Cik ir, esmu apmierināts gana r veiktspēju, gan ar kvalitāti.

    #335052
    marisg
    Participant

    Sveiki,

    Vai kādam vēl ir 3rd gen iPhone SE? Kāds viedoklis, kas nav fanboy? :grinning:

    Paldies!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākie raksti