Lādētājs paliek ieštepselēts, ja nav pievienots telefon

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Lādētājs paliek ieštepselēts, ja nav pievienots telefon

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152125
    quizzical
    Participant

    Kas notiek ja lādētājs paliek ieštepselēts rozetē, pēc tam kad telefons jau ir atvienots? Tipo elektrību ēd, vai neēd?

    #247127
    Kon
    Participant

    #247128
    quizzical
    Participant

    Man te viens fiziķis stāsta, ka ēd tāpat tipo tranzistorā kautkur tur plūst strāva. 🙂

    #247129
    KristoZ
    Participant

    Here you go! Respektīvi, ēd, bet ļoooooooti minimāli.

    #247130
    samurajs
    Participant

    Protams, ka ēd kaut kādu strāvu arī tukšgaitā, bet tā ir tik niecīga, ka skaitītāju iegriezt nespēj. Cits jautājums, vai lādētājam patīk tāds režīms ilgu laiku…

    #247131
    Andron MacBeton
    Participant

    Varbūt sākt ar to ka ir (vismaz) 2 tipu lādētāji?

    Tad varbūt pašketināt kādi tinumi ir transformātorniekam un cik izplūst caur impulsnieku.

    Tālāk lai gudrie puikas stāsta, ko ta es jēdzu…

    #247132
    samurajs
    Participant

    Ta vienalga, kura no tiem 2 tipiem ir lādētājs, vairāk par 0,5 W tukšgaitā nerij neviens. Tādas ir ES prasības.

    #247133
    RicoPico
    Participant

    No praktiskās pieredzes varu teikt, ka rij strāvu, jo rozetē iesprausts lādētājs allažiņir mazliet silts. Pat, ja vada galā nekas nav piestiprināts.

    Atminos, ka savulaik Nokia 5110 lādētājs ritīgi karsa, tāpēc spraudu viņu rozetē tikai tad, kad vajadzēja lādēt telefonu.

    #247134
    goolo
    Participant

    Nu jau vairs nav tā ka ladētājs uzzilst arī bez slodzes,jo mūsdienas plaši pielieto impulsniekus.protams ka kkādu strāvu tērē arī tas,bet ļoti minimāli.

    tikpat labi mēs varētu uztraukties par degošo diodi tv stand by režīmā 🙂

    #247135
    drono
    Participant

    Ja reiz šitā pavecā tēma pacelta, tad vēl viena lieta kas man izraisīja milzīgu izbrīnu – kompju barošanas bloki.

    Nupat kā intereses pēc nedaudz pamērīju, izrādās, ka izslēgta datora barošanas bloks patērē no 15 – 35 W, kā nu kuram datoram, vienam otram ķēdē visu laiku plūst ap 150 mA strāva.

    Beigās bez maz vai sāku šaubīties, vai mēru pareizi, vai ampērmetrs rāda pareizi. 6 izslēgti MAC PRO datori patērē ne vairāk, ne mazāk kā apaļus 200W. Ar PC apmēram tas pats.

    Tagad nopietni apsveru domu darbā datorus pa nakti atvienot no tīkla 😀

    #247136
    Mr.Death
    Participant

    un kur tad tie 200 W aiziet? :> kompji gadiijumaa nestaav uz kaut kaadu aatro stand by rezjiimu (S3)?

    #247137
    drunk_lizard
    Participant

    35w protams, ka ir perebors :>

    bet taa, jaa, ap 5-7w “izsleegts” dators pateeree. tiesji taa pat kaa televizors…

    standby rezjiims prasa upurus…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā