Sēru vēsts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Sēru vēsts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153834
    shady
    Participant

    Ir pienākusi šī diena, kad mums Jums ir jāpaziņo sēru vēsts. Diemžēl mūsu portāls vairs nespēj pavilkt tam uzlikto nastu, jo konkurenti ne brīdi neļauj brīvi uzelpot, tādēļ tika nolemts klapēt šo bodīti ciet. Ilgāk tas tāpat vairs nevarēja tupināties, jo gan jau arī Jums pašiem, sen bija apnicis ik dienas ienākt šajā pelēcīgajā, ne ar ko īpašu nepiesaistošajā portālā. Tas bija kā veca maize, kura ir jau sabojājusies, un ja tūlīt to neizmetīs, tā sāks nelabi ost. Tādēļ ar nožēlu un asarām acīs ir jāatzīst, ka viss … viss ir beidzies. Š ādu portālu Jūs uzlūkojiet pēdējo dienu. Nostalģiskām atmiņām noņemiet Prt Scrn ar savu pēdējo komentāru, un varēsiet to uzlikt uz desktopa, lai vēlāk varētu gremdēties atmiņās par aizgājušo. Pēc smagas nopūtas Jums saku- samierinieties, jo viss jau ir izlemts, un nekas tur vairs nav maināms. Jā, tā visa vairs nebūs, TÄ€ vairs nebūs nekad ….

    Atmetot liekvārdību un runājot skaidru valodu: Notepad.lv komanda brīdina! Rīt var rasties nelielas tehniskas problēmas un portāls kādu brīdi var būt nepieejams, jo notiks pāreja no vecās portāla versijas uz jauno.

    Notepads ir miris, lai dzīvo Notepads!!!

    Jā, pilnīgi pareizi sapratāt. Š odien tiek apglabāta portāla “v2” versija, tāpēc droši šovakar iedzerat krūzīti silta piena uz aizejošo, jo to redzat pēdējo reizi (noteikti rītdien rīta cēlienā vēl paspēsiet uzmest kādu saujiņu smiltis uz “v2” kapa).

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_grezns_ramis_atvadu_rakstam_1.jpg[/img]

    #267075
    Toms
    Participant

    O!!!

    Rīga beidzot gatava? 🙂

    #267076
    Afrohead
    Participant

    Š itā nebiedē ar tik šausmīgu sākuma rindkopu – es gandrīz noticēju un gribēju jau asariņu nobirdināt! 🙁

    #267077
    rasty
    Participant

    RIP

    Gaidam pārmaiņas. 🙂

    #267078
    YeaX
    Participant

    es no sākuma domāju ka no grāmatzīmēm jādzēš ārā…

    #267079
    Foxsk8
    Participant

    Beidzot varēs ievērtēt, v3 🙂

    #267080
    bacdafucup
    Participant

    Sūdīgi. Man esošā versija liekas estētiski patīkamākā starp zināmajiem Latvijas IT portāliem.

    Atliek tikai cerēt, ka jaunā nebūs smaga un pārbāzta ar smagiem eye-candy’iem un reklāmām.

    #267081
    Stormbird
    Participant

    +1 par sho versiju, ir tieshaam ok, nemaz citu negribas 🙂

    #267082
    Mr.Death
    Participant

    zaarcinju vajadzees? :>>>

    #267083
    Nonmod
    Participant

    Nu bļin, šitā biedēt cilvēkus pirmajā rindkopā 😀

    Gandrīz asariņa nobira.

    #267084
    decis
    Participant

    jā, labi, ka izlasot pirmo rindkopu lasīju tālāk… 😀 😀 😀

    #267085
    tastins
    Participant

    nu zin… b#2*&.. taa toch var trieku pidziit. ja kaads ir atkariigs no draugiem.lv tad es i no notepad.lv nu ir sheit jaaienaak, kaut 1X dienaa..

    #267086
    nevertell
    Participant

    Galvenais, ka streso tagad tie paši aktīvākie biedri :>

    #267087
    Nikkys
    Participant

    Starp citu…. kādam ir “printskrīns” no v1 ?

    #267088
    deivs001
    Participant

    Kaut kas tāds.

    #267089
    RicoPico
    Participant

    Man jau izlasot virsrakstu bijs smaids līdz ausīm. Lirisko atkāpi tik ar acīm pārskrēju, lai ātrāk tiktu pie nākamās rinkopas, kura ietver oficiālo paziņojumu.

    Nu ko, ievelkam visi elpu un sagatavojam šampi- drīz ies gaisā!

    [img]https://forums.realitydesu.com/images/smilies/Excited/woot_jump.gif[/img]

    #267090
    kassells
    Participant

    Bļē Shady es gandrīz infarktu dabūju izlasot 1 teikumu. 😀

    #267091
    TrakaisKursis
    Participant

    Nu tad beidzot. Citādāk tiešām konkurences priekšrocības būtu rukušas un rukušas. Cilvēkiem gribas ne vien garšīgu konfekti, bet lai arī tā būtu spīdošā un čaukstošā papīrītī. Jācer, ka būs ;)!

    #267092
    E.R
    Participant

    tfu, pat aiz bailēm ielogojies iekšā 😀

    #267093
    Garinsh
    Participant

    R.I.P.

    Pirmaja momenta sabijos, bet tad pieleca, ka ta tachu nevar but. Pievienojos tiem, kas cer, ka jaunais dizains nebus parak smags. Lidzshinejais ljoti gaja pie sirds.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā