apt-get nedarbojas

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD apt-get nedarbojas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145725
    usins
    Participant

    Nu man lûk maza ðaizîte gadîjâs. Es te instalçju vienu paciòu, lai vieglâk piemontçtu sev vçl vienu ntfs partîciju read/write reþîmâ. Bet nepaveicâs, mans kompîts nedaudz nokârâs, tâpçc es restartçju savu PC. Bet kad gribçju atkârtoti instalçt, man izmeta error, ka jau tiek lietots vai nu update mananger, vai sudo apt-get finkcija vai Synaptic package mananger kko instalee. Arî no konsoles neko nevar izdarît.

    Quote:

    dpkg was interrupted, you must manually run ‘dpkg –configure -a’ to correct the problem.

    P.S.- Ja bûs kâds offtopic- bûðu spiests viòus dzçst. Tas îpaði uz Edgaru attiecas, zinot cik Tev “patîk”

    #167596
    fatduude
    Participant

    a varbût palaid to ko tev saka:

    Quote:

    dpkg –configure -a

    #167597
    usins
    Participant

    viss jau bûtu labi, ja tas lîdzçtu. Ðis man jau 2. reizi ir. Laikam kaut ko ne tâ esmu izdarîjis.

    #167598
    fatduude
    Participant

    es ceru ka izpildîji to ar superjûzera tiesîbâm. ðitâ taè vajadzçtu bût visam ok:

    Quote:

    sudo dpkg –configure -a

    #167599
    usins
    Participant

    a tu domâ es super lamer? protams, ka ar super user…

    Bet nu jau googles tante man palîdzçja.. bet bija nedaudz jâpasvîst.

    Nedaudz bija jâpârraksta ar roku viens fails.. ko itkâ tai komandai bija jâdara automâtiski…

    #167600
    fatduude
    Participant

    negribi padalîties, kas, kur un kâ bija jâpârraksta, vai vismaz iemet to linku, vienkârði varbût ka noder man gan citiem..

    #167601
    Tvinky
    Participant

    Jâ – uzmet linku virsû uz muguras 😉 Tb, lai ja sastopas vai kâds cits pajatâ – lai var palîdzçt 🙂

    #167602
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    P.S.- Ja bûs kâds offtopic- bûðu spiests viòus dzçst. Tas îpaði uz Edgaru attiecas, zinot cik Tev “patîk”

    “Kompîtis”… “paciòa”… “ðaizîte”… uz mani attiecas…. mjâ… :rofl:

    To usins: Iemâcies normâlâ veèu valodâ un tad parunâsim kas uz mani attiecas, turklât es nemaz offtopikus neizraisu – vnk pretî izsaku savu viedokli.

    P.s. starpcitu tu tâdâ maigâ valodâ runâ tâpçc ka esi dusmîgs uz linux par to ka viòð tevi ir pievîlis un met kïûdas bieþâk nekâ atjauninâts windows xp? :D:D

    :die: :win: 😀

    #167603
    usins
    Participant

    îstenîbâ jau tas bija offtopiks, ko tagad uzrakstîji- tu ne vçlçjies linku, ne pateici, kas varçtu bût. Nu ja kas man vçl nevienu reizi programma nav izmetusi error messige, nav jâspieþ dont send, vai send.

    Nu diemþçl linku nevarçðu iedt :suck: steigâ visu sametu lai iet jo vajadzçja vienu progu. Ahh.. ja atradîðu tad iemetîðu. 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā