Ubuntu atjaunināts uz 12.04.1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ubuntu atjaunināts uz 12.04.1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157083
    samurajs
    Participant

    Bez lieka trokšņa Canonical atjauninājis Ubuntu 12.04 LTS uz versiju 12.04.1, kuru nu var uzskatīt par kvalitatīvu Linux distributīvu ilgtermiņa lietošanai. Izlabotas instalatora kļūdas, izlabotas un atjauninātas pakotnes, kuras atbild par ievainojamību likvidēšanu, pievienots jaunas aparatūras atbalsts utt.

    Atjaunināti šādi programmprodukti:

  • Ubuntu 12.04.1(LTS)

    Ubuntu Server 12.04.1 (LTS)

    Ubuntu Core (LTS)

    Edubuntu 12.04.1 (LTS)

    Kubuntu 12.04.1(LTS)

    Mythbuntu 12.04.1 (LTS)

    Ubuntu Studio 12.04.1(LTS)

    Xubuntu 12.04.1 (LTS)


  • Lejuplādēt Ubuntu 12.04.1 jēga tikai tiem, kuri to vēlas instalēt no jauna. Kas jau uzinstalējuši 12.04 LTS, atjauninājumu saņems parastā kārtībā. Laidiena atbalsts plānots līdz 2017. gada aprīlim. Iepriekšējā LTS laidiena 10.04 lietotāji saņems pirmo atgādinājumu par nepieciešamību atjaunināties, jo atbalsts desktop versijai beigsies 2013. gada aprīlī.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_homepage12041backgroundlaptop_1.jpg[/img]

#289713
Piskadrons
Participant

Linuxa update nu jau aizņem vairāk trafika nekā Vistas.

#289714
Aldis
Participant

Vienkāršāk nu jau tiešām stabilās relīzes uzinstalēt un tā arī dzīvot, savādāk update čupa ir nenormāli liela.. 😀 Man stacionārajam pc agrāk bij jautri – katru reizi ieslēdzot atnāk čupa ar updatēm, un dēļ tiem atjauninājumiem nestrādā vai nu viena vai otra skaņu karte 😀 😀

#289715
BlackHalt
Participant

Eh, tad es neesmu vienīgais kompjūteris, kam ar skaņu tāds čakarējiens. Aldis nomierināja, ka neesmu viens. 🙂

#289716
kuuminsh
Participant

Nestrādā skaņa? Vaimandieniņ.. kā tā var būt?

Ļenux tak ir stabīlākais un krutākais desktop os pasaulē :>

#289717
BlackHalt
Participant

Strādā skaņa, čakarējas ar vairākām skaņas kartēm. Bet tas interesē tikai 0.5 % Latvijas dīvainīšu. Pārējie tik pērk un patērē.

#289718
bezolaam
Participant

man ir pretēja situācija dualbootā. Dataram divas skaņas kartes, abas perfekti darbojas linuxā, Turklāt gnome shell vidē viņas ir ļoti ērti slēgāt savtarpēji (mainīt aktīvo karti). SavukāŠ—t ibaijs windows 7 čakarē smadzenes, redz abas kartes, bet viena no tām parasti neskan. Jeb arī tas pārspēgšanas interdeiss vienkārš ienstradā. jebkurā gadījumā – Nevaru tikt gudrs kas par problēmu.

#289719
valters.vasilis
Participant

Man arī Peppermint OS 3 pārstāja vispār skanēt. Pārinstalēju un viss ÄŒiki-Piki.

#289720
Willis
Participant

Es UBUNTU labprāt uzliktu uz Fātera laptopa ASUS X53BY, Windows 7 64Bit ir normāli ātrs, varbūt ar UBUNTU būs vēl ātrāks.

ASUS – K53BY

Un vēl. Kura Ubuntu versija vislabāk der priekš portatīvā un kura priekš desktopa tāda kā mans ?

#289721
nevertell
Participant

Ubuntu ar savu unity ir pēdējais sūds.

Vai kāds zin kādu distribūciju, kas vēl lieto gnome2 ?

#289722
WordPad
Participant

Ja pierod, Unity ir vairāk vai mazak lietojams.

Ar Gnome2 forku, jeb MATE ir LinuxMint: https://www.linuxmint.com/

Ir arī jaunais Ubuntu eksperiments, Gnome2 atdarināšanā, tiesa nav gana stabils vēl – Ubuntu GNOME Remix: https://wiki.ubuntu.com/UbuntuGNOME/ReleaseNotes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā