zilie musulmaņi mēģina uzlaust lapu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide zilie musulmaņi mēģina uzlaust lapu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158329
    migors
    Participant

    Rakājos pa vienu lapu un skatos pirms dažām minūtēm parādijies fails index1.html. domāju kas tas par sviestu.

    Nu ja iekšā teksti tipa Islam gost team. Nu es paņēmu pielaboju uz Islamic gays team, we like anal sex. Un ļāvu lai darbojas tālāk.

    Pēc brīž uzradās kaut kāds is.php ar līdzīgiem tekstiem.

    bet viņiem tā arī nekas nesanāca

    Š o figņu dara kāds bots?

    #298197
    nevertell
    Participant

    Ja tev tur viss uz ņigu ņegu rakstīta php vai pa taisno raksti iekšā pieprasījumus kaķu bāzē ? Ta jau nav brīnums, ka tevi bots var uzlauzt.

    #298198
    migors
    Participant

    nav nekāds ņigu ņagu, lapa jau strādā 8 gadus.

    #298199
    migors
    Participant

    vai šāds php fails varētu būt pie vainas, bija vajadzīgs kodu ģenerators akcijai, es uz ātru roku atradu un ieliku tests.php:

    Code:



    The random number is:



    #298200
    bumbulis
    Participant

    Ja viņi brīvi deployo failus uz tavu serveri, tad nevis cenšās, bet sen jau ir uzlauzuši. 🙂

    P.S. Tas kods ko iekopēji arī korekti neizskatās.

    #298201
    migors
    Participant

    Sanāca tā ka meitenes visu dienu strādā pie lapas, liek rakstus un utt. Un piefiksēja brīdi kad viņas izmeta ārā. Nav jau problēma visas paroles, lietotāji un db jau ir nomainītas.

    #298202
    msh
    Participant

    zilie musulmaņi mēģina uzlaust lapu 😀 😀 😀

    #298203
    root
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/CJOp7xO.jpg[/img]

    Migors atkal IT speciālists. Sadness… Jā, cik tad ilgi no vienas tv reklāmas dzīvosi…

    #298204
    migors
    Participant

    Es root ar weblapām naudu nepelnu. Pirms kāda laika tādi tirliņi kā tu nepabeidza vairākus projektus un es biju spiests

    atrast risinājumu kā dabūt weblapu gatavu. Man nav par ko kaunēties, ja es kaut ko nezinu. Bet tu esi iedomīgs *** un balamute kas sēž noslēpies aiz monitora un d***

    #298205
    root
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/ApjbNJu.jpg[/img]

    Nav jau gan par ko kaunēties, nav. Bet atbildēt jāatbild gan, jo iekšēji jūties vainīgs un noskumis 🙁

    #298206
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu vispār jau uzhakoto lapu sarakstā tas Garmtech serveris ir ar M apzīmēts, kas nozīmē masenieku. Uzlauzts ir serveris, nevis lapa. No 1 lapas var tikt visās citās, jo nau pareizs permīcijs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā