Omegle.com – Čato ar svešiniekiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Omegle.com – Čato ar svešiniekiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148579
    Evers
    Participant

    Vakar uzraku šādu te adresi un aizrāvos, interesanti.

    https://omegle.com/

    Liela daļa gan tur ir nožēlojami kiberseksa meklētāji utml, bet izdevās atrast arī vairākus normālus cilvēkus no dažādām pasaules vietām ar kuriem izdevās interesantas sarunas

    P.S tu nekad nezini kurš ir otrā pusē 😀

    [img]https://img4.www.spoki.lv/upload/articles/20/20297/images/%3B).jpg[/img]

    #196261
    normis_161
    Participant

    Hmm.. intresanti var tādā veidā gatavoties angļu valodas eksāmenam. 😀

    #196262
    drunk_lizard
    Participant

    man mamma maaciija ar svesjiem onkuljiem nerunaat un bombonkas nenjemt!

    #196263
    Anonīms
    Neaktīvs

    cau

    #196264
    kassells
    Participant

    pss, biseksuāļu saits.

    #196265
    usver
    Participant

    aizej uz gsmarena.com , palasi un sapratīsi, ka Latvijas vidusskolu pabeigušajiem uz kopējā fona vēl ir ļoti labas angļu valodas zināšanas – visādi indieši, krievi utml bieži vien runā daudz trakāk. 😀 Nemaz nerunājot par “Mārtiņš Īdens” aprakstīto tendenci – daļa zemāko slāņu “natīvo” runātāju ir pārāk pielipuši pie nekorektām formām: “Is you from Latvia? Latvia ain`t no rich country”. Runāt var, bet mācīties no sarunas biedra teiktā – labāk ne 😉 😉

    #196266
    KristoZ
    Participant

    Labrīt, pirms četriem gadiem!

    #196267
    Evers
    Participant

    Nekrofīli.

    #196268
    usver
    Participant

    ha – šorīt uzpeldēja, Ruslanas pabakstīts.

    My bad, nepalūrēju datumus.

    #196269
    Foxsk8
    Participant

    Tie čati ir sviesti. Bet vispār, kur ir palicis vecais 1188 čats, varēja sadalīt pa pilsētām un jau pēc 10 min, varēja iet tikties ar meiču, ehhh kur tie laiki, tad vēl tādi draugiem nebija, nekādi twiteri un visādi booki, tagad paskatamies, tīri anonīmi kaut ko atrast ir praktiski nereāli. Ir onlychat.com, kur arī var ar LV tautu runāties, bet tas tā, nav nekādu filtru, vismaz sarindot pēc pilsētas, vietas, etc. Jēga man 2 stundas runāt ar kādu no Daugavpils.

    #196270
    shady
    Participant

    Nu nez, manuprāt mūsdienās iepazīties var vēl vieglāk nekā agrāk, kad bija tikai kaut kāda IRC komunikācija.

    Manuprāt, IRC ir sen kā miris un pamatoti. Ir citas tehnoloģijas un paņēmieni, lai komunicētu sex, draudzības, zinību apmaiņā vai hvz vēl kādā nolūkā…

    Un kāda heka pēc tev 2h jārunā ar meiteni no Daugavpils, ja tu to nevēlies? 😀

    P.S. – Fox, īpaši tavai sāpei: gribu.lv/chat 😀

    #196271
    Aldis
    Participant

    Foxi – čats nekur nav pazudis no 118.. 😀

    https://chat.1188.lv/

    Vnk.. nomiris, jo Tu, es, un visi citi tur nav gājuši jau gadiem. 🙂

    Protams, pietrūkst daļēji šāda te čata kurā salīstu ap 100 lietotājiem un varētu padiskutēt pa tēmu vai beztēmu, tagad visi ir soc. tīklos, vai nu katrs bardakā rada saturu, vai nu daļēji kā notiek facebook-ā, saturs sameklē tevi.. 🙂

    #196272
    exiy
    Participant

    Ja pasaka šādi: Es esmu no Latvijas. (Angļu valodā) Tad vai nu ir ha ha vai arī jauna saruna.

    Biežāk novēroju «jauna saruna» ….. (Sen, pirms daudziem gadiem) hmm, nez ko cilvēki domā par vichatter?

    Tas arī ir viens no čata saitiem, ar un/vai bez video. Jāsaka, ka tur bieži esmu novērojis, ka uzturās šāda vecuma grupa: 7-13. Protams, ir atrodami arī citi, piemēram 18-60, jā’es uzrakstīju pareizi (60).

    Iespaidi? Dažādi, gan par šo, gan par to vietu, bet vichatter ir daudz maz aizraujošāk čatot, tur pat var atrast kaut nedaudz pie prāta nākušu sabiedrību, nekā šeit pieminētajā saitā. 🙂

    Katram savas domas, protams.

    #196273
    Evers
    Participant

    chatroulette.com tagad rīkojās pareizi ieviešot obligāto reģistrāciju un konta verifikāciju ar 0.01$ pārskaitījumu caur PayPal. Lopi, kas luncina sardeles, vairs tur nav redzami.

    #196274
    exiy
    Participant

    Dažreiz pat tas viņus neaprurēs…..

    #196275
    Participant

    Oi, chat.1188.lv agrāk bija bomba. Tik daudz cilvēku iepazīts, tik daudzas meičas apčamdītas pateicoties tam čatam.

    #196276
    exiy
    Participant

    Vienozīgi, ka galvenā lieta, kādēļ tādos čatos iet ir..

    1. Meiteņu apčamdīšana..

    2. Iepazīšanās..

    3. Vienkāršas sarunas

    4. Nopietnas un saprotamas sarunas

    5. Lieka laika patēriņš, tā kavēšana un totāls besis..

    6. Sameklēt sev saistošus cilvēkus, kuri domā vienādi..

    7. Iegūt no meitenēm to, par ko nerunā ar puišiem un/vai uzzināt vairāk info.. (Es to māku)

    8. Citi iemesli.

    #196277
    Anonīms
    Neaktīvs

    ÄŒauu.

    #196278
    Nelabojams
    Participant

    ÄŒau, čau 😉

    #196279
    darklight
    Participant

    Cmux biuzuks!!!11

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Tēma ‘Omegle.com – Čato ar svešiniekiem’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā