Vortāls šausmu filmu cienītājiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Vortāls šausmu filmu cienītājiem

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146301
    renars7
    Participant

    kapenes.lv – šeit lasāmas filmu recenzijas, info par topošiem un plānotiem kino pasaules projektiem, skatāmi filmu reklāmas rullīši, plakāti, attēli.. Viss, kam jābūt katra šausmu filmu cienītāja pārziņā un rīcībā.

    #173143
    Mr.Death
    Participant

    Š itais domēns man atsauca atmiņā “Kapeņu stāstiņus”. 😀 Tas točna ir nenormāli ilgi neredzēts seriāls 😀 Gribētu vēl kādreiz palūrēt uz to pasisto raganu kas vadīja raidījumu :D:D

    #173144
    shady
    Participant

    Jā, kapeņu stāstiņi bija labi:)

    #173145
    usins
    Participant

    Iesaku sakaartot sadalju driizuma, a to tur filmas tas pashas kuras sadaljaa jaunumi 😀

    #173146
    samurajs
    Participant

    shady wrote:

    Jā, kapeņu stāstiņi bija labi:)

    Es gan nau šī seriāla fans, bet internetā var dabūt pilnu komplektu. neatceros vairs – kur, bet vajag tik rakt!:D

    #173147
    Tvinky
    Participant

    Bērnībā “Kapiņu stāstiņi” bija diezgan bailīga padarīšana – bet tā kā man patīk šausmenes, tapēc es viņus skatījos un gaidīju katru sēriju pa TV kasti 🙂 Tagad skatoties tos stāstiņus, var tikai “ierēkt”. /me nevar atrast šausmīgu šausmeni ;[]

    Varu tikai pateikt, ka laba ir: 30 dienas naktī vai kaut, kas tamlīdzīgs 😉

    #173148
    shady
    Participant

    Taisnība – šaumu filmas tiešām ir jāmeklē ar uguni, jo tie visi citplanētieši ar skābi vēderā jau nav nekas briemsmīgs – drīzāk multene pie vakariņām:D

    Es tev ieteiktu pameklēt šausmu filmas, kuras taisītas ap 80to gadu. +/-

    Parasti tās ir labas, jo mazliet uzspiež uz psiholoģiju utt.

    Atceros, ka vēl skatījos vienu filmu pirms pārs gadiem, kur nebija ne asinis, ne vardarbīgu ainu attēlojums (nu mazliet, lai saprastu, kas ir noticis utt – bet nejau tam bija kāda nozīme) un es vnk izrubīju laukā tv un nafig aizgāju gulēt. Žēl, bet nezinu nosaukumu…

    Tā kā…visas filmas, kuras tiešām var uzdzīt skudriņas, tad tās parasti ir vecāka gājuma filmas, bet jaunās, kuras spiež uz specefektiem un datorizētiem “briesmoņiem” => nav nekas sevišķs, kur nu vēl iedzīt bailes.

    #173149
    samurajs
    Participant

    Ir jau ir lieliskas šausmenes! Kā shady teica – ne no jaunākajām. Piem. Stīvena Kinga darbu ekranizējumi.

    Viss atduras tur: mēs zinām, kā tas ir uzņemts (specefekti, lelles, datoranimācija etc.) un ka tas ir tikai kino. Parādītu to visu kādam atkausētajam no 19. gadsimta – tas nosirmotu vienā naktī :rofl:

    #173150
    drunk_lizard
    Participant

    no jaunaakaas klasikas – nightmare on elmstreet 😀

    kapenju staastinji ir komeedija!

    protams, hicjkoks ir nepaarspeets zjanra meistars

    par visiem zaagjiem un tamliidziigiem suudiem – tie ir domaati atsaldeetiem tiinjiem, lai jamie naktiis gultaas cjuraatu…..

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā