Windows ēra strauji tuvojas beigām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows ēra strauji tuvojas beigām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154493
    samurajs
    Participant

    Ap 2015.-2016. gadu Microsoft Windows saimes operētājsistēmu attīstība būs sasniegusi loģisko finālu. Tāpēc pilnīgi iespējams, ka Windows 8 būs pēdējais šajā saimē. Kā ziņo interneta avoti, Microsoft pilnīgi nopietni apsver domu atteikties no “Windows” zīmola. Sekojot vispārējās standartizācijas un unifikācijas tendencēm, turmāk tiks izdotas universālas operētājsistēmas, kuras derēs datoriem, viedtālruņiem, planšetēm, spēļu konsolēm, un televizoriem. Š ādu vīziju Microsoft partneru konferencē WPC-2011 pauda Windows Phone departamenta prezidents Endrjū Līss (Andrew Lees).

    “Mēs vairs nepiedāvāsim atsevišķu platformu PC, atsevišķu platformu viedtālruņiem, un atsevišķu platformu planšetdatoriem – tas būs vienots produkts.” Un vienādas būšot gan lietotāja saskarnes, gan bāzes elementi kā Internet Explorer.

    Plānots visam aparatūras klāstam piepīt klāt arī Xbox spēļu konsoles, kas patlaban darbojas ar modificētu Windows. Lūzuma punktam būtu jānotiek 2015. gadā, kad vajadzētu iznākt pirmajai universālajai Microsoft operētājsistēmai, kas derētu jebkurai ierīcei uz jebkuras arhitektūras. Š āda pieeja ekonomiski ir ārkārtīgi izdevīga, jo vajadzēs turēt tikai vienu izstrādātāju komandu vairāku vietā. Unifikācijas ceļu iet arī Apple un Google. Vienotas Apple OS iznākšana paredzama pēc pāris gadiem, bet Google jau šogad izdos Android 4.0, kas vienlīdz labi derēs gan tālruņiem, gan planšetēm.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_notwindows_c5a0c_1.png[/img]

    Avots

    #272863
    rasty
    Participant

    kas der visam, tas neder nekam!!!

    #272864
    Aldis
    Participant

    Nav jau jāatsakās no vārda uzreiz. 🙂 Tas pats vēzītis, tikai citā kulītē vien būs. 🙂 Man šī te vīzija kaut kā nepatīk.

    #272865
    reGative
    Participant

    njā, nepatīk man tas viss. Būs vien uz Linux jāpāriet. Drīz galda datoriem nevajadzēs peles & klaviatūras, jo būs skārniejūtīgi ekrāni.

    #272866
    Imhoteps
    Participant

    Dzīvosim – redzēsim. P4 laikos intelis 10GHz arī solīja.

    #272867
    msh
    Participant

    Vai tad ir atsevišķs windblouzs planšetēm? Es kaut kā atceros modificētu winxp priekš planšetēm, kas pamatā tas pats winxp vien ir… Jeb te ir runa par tagad populārajām planšetu parodijām, kurām nav x86 procis?

    #272868
    nezinitis
    Participant

    Vai tik gadījumā šitais neizskatās stipri līdzīgs planšetei…

    #272869
    Raivix
    Participant

    Situ tu mani nost, bet es Xbox’a OS nevaru saskatīt ne zīmi no Windows. Bet pieņemu, ka tas varētu būt visai ērti.

    #272870
    daGrevis
    Participant

    Man gan šis domu gājiens iet pie sirds!

    #272871
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lai tik turpina muldēt un sudus ražot, damuldēsies līdz tam ka uzradīsies XP comunity kura, līdzīgi Linuxistiem, sāks savus draiverus priekš XP rakstīt. Jo ne1 Windows virs XP nav ērti lietojams. Tāds nu ir fakts, varat nīdēt cik spējat, fakti nemainās.

    #272872
    richijs
    Participant

    Nu nevajag tik kategoriski ka viss virs xp ir nelietojams. Atcerēsimies pat ne 10 gadus vecu pagātni kad visi plātīja pirkstus par win98 un XP aplika kā ļoti smagnēju un neērtu nefunkcionālu os.

    Pagāja gadi nomainījās dzelži un XP ieņēma savu vietiņu zem saules.

    #272873
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atkal sākās muldēšana par lietām kuras neapjēdz ne kritpatas.

    XP bija lietojams pēc SP1 iznākšanas, kura bija major changes, nevis patch. Līdz SP1 XP nebija lietojams, tāpat kā Win2k nebij lietojams līdz SP… pat neaceros… 3?

    Un tieši tāpat Win98 bija mēsls līdz Win98SE iznākšanai! Pirms kura savukārt lietoju Win95OSR2. Ja tu vispār zin tād

    #272874
    akms47
    Participant

    Ir jau cilvēki, kuri aizvien lieto MS DOS. 😉

    #272875
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ko tu ar šo “izsmeļošo” komentāru gribēji teikt? Ka tu BIOS flasho tikai no Windows7? 😀

    #272876
    Evers
    Participant

    Kā nu kuram. Windows 7 netrūkst visādu ērtu knifiņu, kurus es bieži izmantoju, un kuri XP neeksistē. Pirmās pāris nedēļas varbūt likās nepierasti, Andris vienkārši nav lietojis Windows 7 ilgāk par nedēļu un tāpēc ir Win7 heiteris. 😀

    Dizaina smukumi arī tomēr ir no svara. Ir jau kas saka, ka tie “bling bling” ir lieki mēsli un, ka darbam ar datoru nekas greznāks par Windows XP ar Classic tēmu nav nepieciešams, bet tad jau var teikt, ka arī var strādāt birojā, kur grīda ir betona klons, sienas bez tapetēm un citas apstrādes, griesti nekrāsoti un apgaismojumam plika spuldzīte, kas karājās vadā, galds un beņķis un tas arī viss. 😀 Cilvēkiem patīk strādāt glītā vidē, gan reālajā, gan virtuālajā, un kādas labas pārmaiņas arī nāk tikai par labu.

    #272877
    Raivix
    Participant

    Zelta vārdi. Varbūt es arī esmu pārāk prasīgs, taču XP classic tēma man bija mazliet par prastu. Prieks pašam skatīties, ja uz datora ir glīta OS. 🙂

    #272878
    nevertell
    Participant

    Lieto arī itāļu dizaineria uzgriežņatslēgu un tikai franču cirvjus ?

    Tapetes vēl tā, bet par to, kāds man desktops izskatās ir pilnībā pajāt. Galvenais ir lietošanas ērtums, kas gan 7ajam gan iks pī sūkā smagi.

    #272879
    dzhonsons
    Participant

    Linuksoīdi droši drīkst iet blakustēmā un tur arī apspriest Linux izstrādi, tā ērtumu un lietderīgumu :>

    #272880
    Evers
    Participant

    Dators nav tikai instruments, tā ir arī vide.

    #272881
    migors
    Participant

    Izejot no tādas loģikas kā šeit w7 nīdējiem, kaut kāda vecā nokia ir labāka par android vai iphone?

    Es w 7 sāku lietot jau no pašas pirmās torrentos pieejamās versijas tālajā 2008 gadā un no pirmās dienas bija skaidrs ka šī os ir vislabākais no microsoft darinājumiem. Protams ir cilvēki kuriem estētiskas lietas ir tikai traucēklis bet w 7 ir netikai vizuāli baudāms. Nevaru iedomāties kaut ko tādu kas ir xp un nav w7?!

    Te vienkārši nav par ko runāt, progress ir neapturams.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā