KARTINA TV LV – Русское Телевидение без антенны и кабеля

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma KARTINA TV LV – Русское Телевидение без антенны и кабеля

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159676
    darklight
    Participant

    Jaaaa, iesaku izskrollēt to lapu no sākuma līdz beigām! Graujoši! Tas nav spaiss, tas ir vismaz LSD! 😀

    #308458
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu labi lai paliek.Gribēju jau sākt lamāties par tādu krievu reklāmu ,ko pēc notikumiem Ukrainā nepanesu (īstenībā arī pirms tam).Bet biznes paliek biznes un nauda nesmird.

    #308459
    rizhee
    Participant

    kas tas par slāvu sūdu?

    #308460
    faq
    Participant

    Bļāviens, tā lapa token ir LSD. Bet nu kad fx pamodīies tad šitas okupantu atvasēns lidos ar savu spamu.

    #308461
    Participant

    Paskatos pa labi – latvietis, paskatos pa kreisi – arī rusofobs.

    #308462
    romajo
    Participant

    Runā par sevi naciķi, tu neesi visa pasaule.

    #308463
    Participant

    Esmu dzimis Kurzemē – latviskākajā novadā, man ir latvisks uzvārds, krievu valodu slikti pārvaldu un tu mani dzen uz Krieviju?

    Piedod, ja aizskāru ar savu komentāru, tas, protams, bija tēlains pārspīlējums, jeb gudri sakot – hiperbola. Pēc būtības esmu latvietis, kurš nesaprot šo rusofobiju.

    Man dzīvē daudz draugu ir krievvalodīgie, latviešu izcelsmes un pat arī cilvēki ar poļu un ukraiņu saknēm. Neredzu nekādu nolādētu starpību starp viņiem! Pat par Ukrainu runājot, nenonākam nekad dižās domstarpībās. Nezinu, kas tas par nacismu internetā valda, bet zinu, ka dzīvē viss ir daudz labāk. Gan manā kursā, gan darbavietā ir gan indieši, gan krievi un latvieši. Un zini ko? Viss ir ok! Dzīvoju Rīgā.

    Nav ko radīt problēmas, kur tās nav. To saku rusofobiem, prokrieviskajiem, ksenofobiem un homofobiem. Lohi, mļe.

    #308464
    Element
    Participant

    Paaugsies – sapratisi. Stipri saubos, vai Tava kursa vai darba ir isti krievi – 99% vinu ir krievvalodigie, kas sevi devi par krieviem, bet no krieviska tur nav ne smakas. Pabiras, kas dzivo LV ir bijusas PSRS atliekas, kas tikai ievesti no Sibirijas un citiem ‘gulagiem’ seit aizstat izsutito latviesu vietu. Latvija vinien nepatik, bet Krievija vinus negrib. 9. maija sauc – ‘Rossija, Rossija’, bet prom nebrauc. 5. kolonna… Neapstridu, starp viniem ir ari iteligences paliekas, bet sastopamas loooti reti…

    #308465
    Participant

    Kā tu vari runāt tik pārliecināti par cilvēkiem, kurus nepazīsti? Man ir tāda sajūta, ka tavos apgalvojumos ir tikpat vērtīgi klausīties kā lāča dirsā. Un iemācies rakstīt.

    #308466
    Participant

    Tad jau labi, pēc padsmit gadiem vai divdesmit mums krievu tikpat kā nebūs – daudzi būs kapā. Būs tikai tie tavi “krievvalodīgie”.

    Kāda ir tava attieksme pret “krievvalodīgajiem”?

    #308467
    Aldis
    Participant

    Tev patīk Ušakovs, Lindermans, Osipovs, Pliners, Girs, Ždanoka un vēl tur vesela čupa… un viņa sekotāji kas mērāmi jau dažos procentos mūsu valsts iedzīvotāju šķiet vienaldzīgi? Tev patīk tas ka Latgalē, pierobežas rajonā domā ka valsts prezidents ir Putins?

    Tas ka pazīsti pāris savus kursa biedrus, ar slāvu izcelsmi – nenozīmē ka visi viņi ir tādi! Kreisi noskaņoti “krievi” (sauc kā gribi) ir ļoti daudz, lai to varētu uzskatīt par valsts mēroga problēmu. Pajautātu jamiem, ko viņi domā par mums, pamatiedzīvotājiem, pilsoņiem – ne retais pateiktu “Suki latiši”… :> Un būtu tiem pabarabana – vai tev zināmi cilvēki ir krieviski runājošie, vai indieši!

    Uz provokatorisku saturu ir jāskatās tieši šādi -un ne kā savādāk. Ja nebūtu sekotāju, atbalstītāju – šādu saturu šeit neviens i nemaz nemēģinātu izplatīt.

    Un būtu jau labi, ja nomainoties paaudzei izzustu šāda suga. Bet diemžēl, domājams, ka pat vēl pēc 3 paaudzēm 9. maiju atzīmēs pie savienības celtā totēmstaba lielas tautu masas cilvēki kuriem nav it nekāda sakara ar “uzvaras svētku” vēsturi.

    #308468
    Participant

    Ušakovs nav tāds āpsis, kā viņu mālē labējie. Pārējie ir kūdītāji, jā, taču es atkārtoju, viņu gājieni ir bez lielas atsaucības no krievu puses, aizej un pavēro viņu piketus un protestus!!!

    Par pierobežām – tur nav vainīgi mūsu krievi, bet mūsu TV apraides sistēma.

    Ja esi normālā sabiedrībā, kur nav urlas, kas pie visa vaino latviešus, tad tur vairs nebūs “pāris normālo krievu”. Ticu, ka pat šajā portālā ir kāds krievs vai cilvēks ar dziļām krievu saknēm, taču kurš nav tāds lohs, par kādu jūs cenšaties tādus pataisīt. Man ir nācies runāt un kopā veikt darbus ar neskaitāmiem krieviem/krievvalodīgajiem, nezinu ar kādiem cilvēkiem jūs visi tiekaties, bet man jūs visus ir žēl. Vismaz es personīgi nezinu nevienu prokrievisku krievu, lai gan kas zina, varbūt kāds tāds ir iekšēji, bet neizrāda, taču tajā pašā laikā es zinu vairākus naciķus, kuri propagandē “pareizos uzskatus” un “pareizās vērtības”. Vemt gribas.

    Kādā veidā Krievija mūs var censties novardzināt? Radot nesaskaņas, kurās galveno lomu ieņemtu prokrieviskie aktīvisti un mūsu pašu naciķi. Krievvalodīgie pie mums ir ļoti daudz, pāri pa 30%, bet jārēķina, ka ir vēl ~200 000 nepilsoņu, kas ir liels cipars. Š eit bez tolerances neiztikt.

    Nesaku, ka provokatori ir balti un pūkaini, viņi ir tautas kūdītāji, bet veselais saprāts jebkurā nācijā Latvijā ir stipri dominējošs.

    #308469
    E-500
    Participant

    Piekrītu, ka jābūt saliedētiem, bet tu pats arī sāki provocēt nosaucot visus latviešus par rusofobiem. Vajadzēja iziet uz konkrētām personībām nevis vispārināt. Tad jau jebkurš var izteikt rasistiskus un kurinošus komentārus vēlāk nosaucot tos par hiperbolām un hvz ko.

    Ir nepieciešams izvairīties no histēriska nacionālisma vai šovinisma un jāspriež loģiski, radikāļi būtu automātiski jāizstumj tas stiprinātu mūsu sabiedrību un nedotu augsni provokācijām.

    Kas attiecās par politiku, par to reālajā dzīvē labāk nerunāju, jo ir viegli sastrīdēties, cilvēki ir dažādi, katram ir savi uzskati, bet tas netraucē mums komunicēt un līdzas pastāvēt.

    #308470
    aoma
    Participant

    Mēs esam maza tauta un mūsu Lāčplēsis ir sen nogrimis Daugavas ūdeņos kopā ar melno bruņinieku.

    Naciķiem iesaku patusēt kopā ar amīšiem, jeb jeņķiem, šamēju šovinisms lien ārā tā, ka maz neliekas (ir tikai viens dievs /Amerika/ un Muhameds /prezidents/ ir viņas pravietis) – pavērojiet kaut vai kiberattīstības tendences, lai gan tur lielākoties pie vainas ir pašu bāleliņi – dirsā līdēji bez ziepēm.

    #308471
    Participant

    Es jau atvainojos par savu nelāgo joku, taču netēlosim nu cietējus, viens mans nenopietnais teikums pret aicinājumu doties prom – tās nav salīdzināmas lietas. Palasi augstāk – visādas kolorado vaboles, slāvu sūdi, okupantu atvasēni, “tad vaacies uz savu matusjku!!~”.. Paši saviem tautiešiem rīklē kamps, ja spalva savādāka.

    #308472
    E-500
    Participant

    Tāpēc, aizrādīju par vispārināšanu uz visu tautību (tā ir daudzu kļūda, starp citu), runā par konkrētajiem cilvēkiem, nevis moralizē pats darot to pašu, citādi tā ir liekulība.

    #308473
    piwchix
    Participant

    Esmu krievu-poļu-latvietis… ? Un?

    Poļu svētkus nezinu vispār, krievu svētkus nesvinu. Uzskatu sevi par latvieti, svinu latviešu svētkus un Latviju vienmēr esmu uzskatījis par savu dzimteni un mājām.

    Redz, mani vecāki sen pieņēma to, kur dzīvo (jā – padomijas laikā) un prata abas valodas. Es protu jau 3, ceru, ka mani bērni pratīs jau vismaz 4.

    Un, piedodiet, ja DIVDESMIT gadu laikā nespēj iemācīties otru(valsts) valodu – tur nav runa par nacionālismu, tur jau ir runa par mentālu atpalicību un izteiktu nespēju.

    Parādiet man kaut vienu apbižotu “krievu”, kurš prot un spēj komunicēt latviešu valodā!? Visa pamats vienmēr ir un paliek – valoda, ar visām no tām izrietošajām turpmākajām sekām…

    P.S. Mēs visi esam zemieši! (ja nemaldos (c) Evers)

    #308474
    nevertell
    Participant

    Tu apzinies, ka vairāk kā puse brīvlatvijā dzimušo krievvalodīgo vai nu nezin vispār latvju valodu, vai zin to ļoti sūkaini. Daļa viņiem ir arī garā vāji. Un viņiem māca pavisam citu vēsturi, viņi ir pārsteigti, ka mēs neesam pateicīgi par to, ko viņi šai valstīj nodarīja.

    #308475
    romajo
    Participant

    Tie tavi amīši jau visu kas atņemams jau sen ir atņēmušu. Sadzina kontinenta pamatiedzīvotājus rezervācijā, lai vārās savā sulā, paši savākuši labākos zemes pleķus sev. Starp citu Kalifornija reiz piederēja Meksikai. No Kubas amīšus, bārdainais patrieca un par to tai piegrieza skābekli. Nu ko ta diršās piegriež arī Ķinai skābekli, tur tak ar komuņagas un cilvēktiesību pārkāpumi. Britu koloniālisms vispār ārpus katras kritikas. Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande, visu šo valstu galva ir anglijas Karaliene, lai kā viņiem to negribētos atzīt. Par Ziemeļīriju vispār jāklusē. Un kāpēc lai neiepļūtītu par tuviem un vidējiem austrumiem, kur amīši aizsargā savas biznesa intereses un tikai, uzdodot sevi par brīvības nesējiem nabaga uzurpētajām valstīm. Rasisms ASV, Austrālijā un DÄ€R, bļin tas viss bija vēl 20. gadsimtā, ūber demokrātiskajās pasaules vadošajās valstīs. Tagad mauc otrā grāvī ar savu pārspīlēto toleranci.

    Nezinu, kā ar jeņķiem bet nu britu tūristu kultūra pie mums ir plaši pazīstama, dzērāji, mīzēji plikām dirsām skraidātāji un letu mauku tīkotāji. Nupat, vakar, ziņās stāstīja par NATO jūrnieķeļu uzvedību Ventspilī. Ideāla saskarsme, dabūja pa muti, ka nograb.

    Presi nelasu, bet ticu, ka neko labu jau tur neraksta. Manuprāt vietējie гавноеды, kā limbermans osipovs, girss, ždanoka un viņiem līdzīgie ir labi piebaroti kremļa izdzimteņi, kas skalo cittautiešiem smadzenes un kurina naidu starp tautām. Bet nu tādēļ jau es nesākšu nīst cittautiešus un krievijas iedzīvotājus un izgāzt žulti pār viņiem. Ar ko tad es atšķiršos no tiem mērgļiem?

    #308476
    WerNeo
    Participant

    jā… žēl, ka visai cienījami forumieši (tādi vismaz likās) ir parādījuši sevi kā viegli pakļaujamu MIETpilsoni/nepilsoni (uzsvaru lieku uz miet, ja kāds nesaprot).

    Atcerieties, ka kādam ir izdevīgi šie kašķi. Vai Tu vienā pusē, vai otrā – sauklis viens… “mēs esam par mieru… kādu redzu es… tie, kuri man nepiekrīt, jānošauj”. Cik viegli sašķelt sabiedrību…

    Skumji!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā