patiesība par New Horizons

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

HeisaHopsa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:17
Reputācija: 0

patiesība par New Horizons

Post no HeisaHopsa » 19 Jūn 2014, 11:28

Pirms kāda laika manā darba vietā, kur strādāju par admini, sāka aktīvi zvanīties New Horizons un piedāvāt visādus kursus. Tā nu parunāju ar priekšniecību un viņi mani aizsūtīja kvalifikācijas celšanai apgūt šādas tādas lietas.

Aizgāju uz "kursiem" un tad izrādās, ka tie izpaužas kā video lekcijas. Principā tu sēdi pie kompja, skaties kā vecis tev angļu valodā klārē kaut ko un pēc tam izpildi pāris testus. Tas arī viss. Un par šo "apmācību" tika paņemta maksa ap 1000Ls.

Protams, biju neapmierināts, bet ko darīt? Pie sevis nodomāju - vismaz dabūšu MS sertifikātu. Prasu vietējam džekam - kā tur ar tiem eksāmeniem beigās? Bet viņš tā arī atbild - nu tos gandrīz ir nereāli nokārtot... es biju uz pakaļas.

Kāpēc nereāli? Jo viņi man piešķīra grāmatu no MS par to pašu tēmu un principā grāmatā ir visi eksāmena jautājumi, bet problēma ir tajā, ka tā grāmata ir ap 1000lpp un bez reāliem kursiem tev ir tas viss jāiemācās un jāiet kārtot eksāmenu.

Tā nu beigās, ja tu neesi jau pirms tam to zinājis, tad tur uz vietas tev gandrīz neko jaunu neiemācīs.

Rakstu šo visu nevis tāpēc, lai pažēlotos, bet tāpēc, ka pirms tam meklējot info par New Horizons kursiem nebija vispār nekādu atsauksmju (ja neskaita tos, kas ir New Horizons mājas lapā).
Iespējams, ka kāds no jums mani tagad apliks un teiks, ka pats vainīgs, bet es tomēr uzskatu, ka par 1000 un vairāk eiro maksu man pienāktos privātskolotājs un nevis kaut kādas video lekcijas, ko iespējams var pat arī nopirkt citur par lētāku naudu.

Tad nu neuzķerieties un pastāstiet citiem, lai arī neiekrīt!

kristaps89
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:39
Reputācija: 0

Post no kristaps89 » 19 Jūn 2014, 11:41

es tieši gribēju iet uz new horizons kursiem, tagad vairs nezinu vai ir vērts, varbūt kāds vēl var uzrakstīt kādu atsauksmi par šo iestādi?

kristaps89
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:39
Reputācija: 0

Post no kristaps89 » 19 Jūn 2014, 11:55

kādos kursos gāji? uz kādu sertifikātu? vai eksāmenu jau esi licis?

HeisaHopsa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:17
Reputācija: 0

Post no HeisaHopsa » 19 Jūn 2014, 15:12

Windows Server sertifikāts, versija nav svarīga - tur visās lekcijās vienāda pieeja. Bet tu droši vari aiziet un iziet testa lekciju, viņi pat pārāk neslēpj. Tikai stāstīs gan skaisti, par sertifikāciju utt, bet tas viss ir fufelis.
Ja pats visu zini, tad sertifikātu vēl iespējams dabūsi, bet, ja gribi kaut ko iemācīties, tad labāk meklē privātskolotāju, būs lētāk un KRIETNI labāk.

Eksāmenu neliku, pamēģināju testa eksi un viss kļuva skaidrs. Tad parunāju ar pazīstamajiem un izrādījās, ka vēl viens adminis tur ir gājis un arī beigās aplauzies un uzspļāvis visam.

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 19 Jūn 2014, 16:01

Es ar gribēju kārtot MS sertifikātu, bet lai nebūtu jāiet uz kursiem, 636 paņēmu grāmatas ar visiem jautājumiem un atbildēm. Katra maksāja 10-20Ls žēl ka krievu valodā, bet vismaz ne 1000Ls. Eksi likt tā arī neaizgāju un arī Windows NT jau ir vēsture, bet šis tas jau no tā vērtīgs tika galvā.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51
Reputācija: 0

Post no APOC » 19 Jūn 2014, 22:24

Nezinu kā MS, bet Oracle pie eksāmeniem netiec kamēr neesi izgājis konkrētus kursus pa lielām naudiņām. Tā ka scenārijs "neiešu kursus pa 1500EUR, bet izmācīšos mājās un iešu likt eksāmenu" diez vai strādā.

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 20 Jūn 2014, 00:37

Cirks.
Klauni.
Karavāna.

kristaps89
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:39
Reputācija: 0

Post no kristaps89 » 20 Jūn 2014, 11:23

Gribu dabūt MCSA: SQL Server 2012 sertifkātu, tur ir 3 eksāmeni jānoliek. Maksa 2540 EUR bez pvn.
otrajā punktā viņi min kad garantē eksāmenu nolikšanu.

Maksa par sertifikāciju:
-Maksā ir iekļauta pilna pakalpojumu pakete: apmācības, individuālas konsultacijas, testēšana, eksāmeni un grāmatas. (Izņēmums: CompTIA maksā nav iekļauti eksāmeni)
-New Horizons garantē eksāmenu nokārtošanu - ja jūs nenokārtoties eksāmenu no pirmās reizes, turpiniet gatavoties tam bez maksas, kamēr nokārtosiet to!
-Nodarbības tiek vadītas pēc Mentored Learning metodes. Jūs paši izvēlaties nodarbību laiku un mācāties ar tādu ātrumu, ar kādu vēlaties!
-Cenā ir iekļauti norādītās komplektācijas kursi. Komplektācija var tikt mainīta pēc klienta pieprasījuma.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 20 Jūn 2014, 17:09

Visu laiku dīdījos par to New Horizonts. Arī kaut kur piedāvajās, u.t.t. un tagad nāk ik pa laikam jaunumi uz mailu. Bet nu skaidrs kas tas par kantori.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 20 Jūn 2014, 22:01

Interesanti, kurš gan bija tas klauns, kurs 200X.gadā sēdēja manā kabinetā, sūca alu un lielīja tās eksāmenu sagatavošanās grāmatas un lūdza tās aizdot? Hmmm.... Kā arī baigi gribēja iemācīties uzlauzt SMPT protokolu.
Btw, iemācījies?

Apoc, tas jau ir nomrāli. Roka roka roku mazgā. Latvija tomēr. Bet tad, kad es vēlējos likt, bija mazliet godīgāk, laikam MS pārstāvji pieskatīja un apmācošie negribēja izgāzties.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 23 Jūn 2014, 08:51

Tu dzer kautko kaitīgu, haluciogēnu.

Aleksejs_IT
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 31 Mar 2015, 17:18
Reputācija: 0

Post no Aleksejs_IT » 01 Apr 2015, 12:07

Sveiciens visiem!

Uzreiz uzsvēršu, ka esmu New Horizons darbinieks, līdz ar to daļu no uzrakstītā kāds var uzskatīt par reklāmu, kāds par atrunām.

HeisaHopsa:
“Principā tu sēdi pie kompja, skaties kā vecis tev angļu valodā klārē kaut ko un pēc tam izpildi pāris testus”
MS kursiem (standarta) iekļauti arī sekojoši pakalpojumi:
Laboratorijas darbi (New Horizons izstrādāti)
Mācību materiāli
Tehniskais aprīkojums (pietiekami jaudīgi datori ar iespēju strādāt paralēli ar vairākām virtuālajām mašīnām)
Apmaksāts eksāmena vaučeris ar derīguma termiņu 1 gads. (izņemot dažus kursus)
Konsultācijas ar sertificētu pasniedzēju, kuram ir ilgstoša pieredze darbā ar šīm tehnoloģijām, (20410, ja es pareizi sapratu?) un kurš ir nokārtojis šo eksāmenu.
Apmācību termiņš: 6 mēneši
Jā, un dažus kursus “ klārē” arī meitenes

"nu tos gandrīz ir nereāli nokartot"
Nevaru apgalvot vai kaut kas tamlīdzīgs netika teikts, bet grūti noticēt, ka kāds no mūsu darbiniekiem to ir attiecinājis uz kursu 20410 (populārākais kurss/eksāmens mūsu studentu vidū). Ļoti daudzi klienti izvēlas pie mums apgūt tieši dažādus specifiskus un sarežģītus kursus, uz ko nav reāli savākt grupu un apgūt citur un pēc tam nokārto arī šos eksāmenus.

“bet problēma ir tajā, ka tā grāmata ir ap 1000lpp un bez reāliem kursiem tev ir tas viss jāiemācās un jāiet kārtot eksāmenu.”
arī pēc tradicionālās apmācības klasē, pēc kursa pabeigšanas ir individuāli jāstrādā arī ar grāmatu, jāmēģina sākumā nokārtot testa eksāmens, kas paradīs vajās vietas Jūsu zināšanās, un tikai tad jāliek oficiālais eksāmens.
“Tā nu beigās, ja tu neesi jau pirms tam to zinājis, tad tur uz vietas tev gandrīz neko jaunu neiemācīs.” Mūsu vadošais mentors komentē: “Vairāki administratori strādā 10 gadus IT nozarē, dara vienus un to pašu procesus no gada uz gadu un dara to nepareizi.” Mēs nenoliedzam, ka ļoti daudz ko var iemācīties patstāvīgi, to arī uzsveram bezmaksas konsultāciju laikā un tiekoties ar pasniedzējiem, it īpaši attiecinām to uz programmēšanu. Server, Exchange vai OS Windows klienta vidē vairākiem mūsu studentiem ir labas priekšzināšanas, līdz ar to ir vietas, kur students savas zināšanas strukturizē (ir procesi, kas strādās pareizi tikai, ja tie būs izpildīti pareizā secība), ir vietas, kur zināšanas paplašina. Savukārt, ir tēmas, ko students izlaiž, jo tās nav viņam nepieciešamas. Piemērām, students savā uzņēmumā izmanto tikai Server, bet Exchange klientam nav, Sharepoint nav, SQL servera nav (uzņēmums nav nopircis), un moduļi, kas stāsta par procesu sinhronizāciju ar citiem servisiem, vnk nav vajadzīgi studentam. Jebkurā gadījumā, ja zināšanas nākotne būs vajadzīgas – grāmatā ir visas atbildes, turklāt vienmēr laipni gaidām atpakaļ studentus, kas mācījušies pie mums aprunāties un pakonsultēties ar pasniedzējiem.

“Rakstu šo visu nevis tāpēc, lai pažēlotos, bet tāpēc, ka pirms tam meklējot info par New Horizons kursiem nebija vispār nekādu atsauksmju (ja neskaita tos, kas ir New Horizons mājas lapā).”
Strādājam tirgū jau vairāk par 8 gadiem un līdz šim sliktas atsauksmes nebijām saņēmuši. Š o atsauksmi izlasījām tikai šodien un esam gatavi meklēt un piedāvāt risinājumus, ja esat kursu pabeidzis un nesasniedzāt, ko plānojāt.
Īpaši gribu uzsvērt, ka pirms sākt apmācībās, mēs aicinām studentus pie mums aprunāties ar pasniedzēju, izmēģināt mācību metodi (20-30 minūtes), iepazīties ar grāmatu un TIKAI PĒC TAM, pieņemt lēmumu. Es varu atbildēt par mums – nekad nepārdosim kursu cilvēkam, kurš nezin šīs metodes būtību un nav to redzējis. Pēc saviem novērojumiem varu spriest, ka metode patīk vai to uzskatā par piemērotu ap 50% cilvēku, kuri atnāk uz konsultāciju. Ja metode tomēr nepatīk pēc kursa noklausīšanās, tad to mēs nevaram paredzēt.

“Bet tu droši vari aiziet un iziet testa lekciju, viņi pat pārāk neslēpj. Tikai stāstīs gan skaisti, par sertifikāciju utt, bet tas viss ir fufelis. Ja pats visu zini, tad sertifikātu vēl iespējams dabūsi, bet, ja gribi kaut ko iemācīties, tad labāk meklē privātskolotāju, būs lētāk un KRIETNI labāk.”
Vidējās izmaksas standarta 5 dienu kursam ir no 1500.00 līdz 3000.00 EUR, tas ir tikai pasniedzēja algai, tā kā mēs nevaram piekrist, ka “būs lētāk”, bet būs labāk – 99% jā. Atvainojos, ka “skaisti runājām”, bet man, piemērām, vajadzēja pietiekami ilgu laiku saprast MS, Oracle, JAVA, EC-Council un citas sertifikācijas nosacījumus.

HeisaHopsa, ta kā šis raksts ir uzrakstīts 19 Jūnijs 2014 10:28:41, es pieļauju domu, ka Jūsu eksāmena vaučers vēl ir derīgs. Lūdzu uzrakstiet Jūsu konsultantam, atnākiet pie pasniedzēja uz konsultācijām un piereģistrējities uz eksāmenu. Š obrīd MS vēl piedāvā SECOND SHOT, ja nenoliksiet ar pirmo mēģinājumu, otrais būs bez maksas, bet tas ir īslaicīgs piedāvājums.

kristaps89 un Aldis
Aicinām uz BEZMAKSAS konsultāciju DD 9:00-21:00:
Tel: (+371) 67821815, Mob: (+371) 27095448
E-mail: info@nh.lv

p.s. – aicinām visus, kam kādi jautājumi griezties pie mums mācību centrā. Mēs paši nejutāmies labi, ja rezultātā students nesaņem to, ko sagaidīja, un mēģinām palīdzēt mūsu iespēju robežas (Jūsu vieta eksāmenu gan nekārtosim :) ). Mes nevaram zināšanas “ donwloadot” studenta galvā, bet mums ir visi rīki tam, lai students to izdarītu pats.

Aleksejs.

User avatar
opengraybox
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 126
Pievienojies: 06 Sep 2012, 20:50
Reputācija: 0

Post no opengraybox » 01 Apr 2015, 12:36

Parak gruti, tas ir nereali utt teksti ir naturalakas atmaskas slinkiem vai/un stulbiem adminiem ar menesha algu lidz 600e uz rokas. Nozares specialisti un profesionali nekad, NEKAD, neko tadu neteiks. Izies kursus nokartos sertifikatu un viss bus lieliski - vel es saprastu ja runa ietu par macibu kvalitati un cenu

User avatar
osmijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 02 Apr 2015, 09:29
Reputācija: 0

Post no osmijs » 02 Apr 2015, 10:32

Varbūt atrastos vēl kāds viedoklis no kāda, kas gājis kursos un beigās to sertifikātu arī dabūjis? Aktuāls jautājums man.

HeisaHopsa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:17
Reputācija: 0

Post no HeisaHopsa » 07 Apr 2015, 11:29

osmij: lai gan tas ir manis paša raksts, bet varu pateikt, ka pēc šiem "kursiem" satiku vēl vienu admini, kurš teica tieši to pašu, ko es. Un ja es būtu zinājis to, ko viņš man pastāstīja, tad nemaz nebūtu gājis uz šiem video tutoriāļiem. Jebkurš profiņš, kas kaut ko saprot no serveriem, tev iemācīs vairāk nedēļas laikā par 20% no summas, ko prasa New Horizons.

opengraybox: es tiešām neuzskatu, ka padsmit lekcijas pie youtuba atsver normālu pasniedzēju. Tu vari teikt, ka esmu idiots utt, bet es neuzskatu, ka tas ir adekvāti jebkuriem kursiem, ka man iedod 1000lpp grāmatu un pāris video lekcijas un tad prasa, lai es nokārtoju eksāmenu.

Aleksejs_IT: es tiešām nesaprotu, par ko jūs tur maksājat tiem saviem pasniedzējiem - administratoriem tos n-tos tūkstošus, jo viņš nevarēja atbildēt uz maniem jautājumiem, kā arī pats, es uzsveru PATS MAN PATEICA, ka nokārtot eksi praktiski esot nereāli, ja tu ar to jau nestrādā! JŠªSU PAŠ U "PASNIEDZĒJS" (pēdiņās, jo tas drīzāk ir zāles uzraugs, nevis pasniedzējs) PATEICA, KA IR NEREÄ€LI NOKÄ€RTOT CILVĒKAM BEZ PRIEKŠ ZINÄ€Š ANÄ€M!

Pievienot atbildi

Return to “Reklāma”