Draugiem Group vakance: PHP programmētājs/-a

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Toms Vārpiņš

Draugiem Group vakance: PHP programmētājs/-a

Post no Toms Vārpiņš » 12 Jan 2015, 14:26

Mēs esam Istabai (http://istabai.com/).
Cilvēki ar tehnoloģiju sirdī un zināšanām galvā. Mēs gribam būt droši, ka savās mājās vienmēr jutīsieties komfortabli. Tāpēc mēs izveidojām Istabai - funkcionālu un skaistu gudrās mājas vadības sistēmu.

Mēs esam savu produktu patrioti. Mēs pārzinām savas ierīces līdz smalkākajai detaļai, jo izstrādājam tās paši. Un mēs esam daļa no Draugiem.lv grupas, kas ir atpazīstama ar savu risinājumu kvalitāti.

Nāc un esi daļa no mums! Piedāvājam darbu īpaši atbildīgam un aizrautīgam programmētājam (-ai).

Tavi pienākumi:
- darbs pie Istabai produkta izstrādes un attīstības

Mēs piedāvājam:
- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
- visas Draugiem.lv grupas uzņēmumu darbinieka privilēģijas (https://www.draugiem.lv/work/);
- profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Īpašais bonuss Istabai programmētājam/-ai- Istabai komplekts lietošanai.

Mūsu prasības:
- vēlme un interese programmēt, nepārtraukti meklēt labākos iespējamos risinājumus;
- pieredze HTML/CSS/JavaScript (DOM, jQuery);
- zināšanas par autorizācijas mehānismiem un tīmekļa aplikāciju drošības principiem;
- zināšanas datubāžu projektēšanā;
- spējas strādāt patstāvīgi, pielāgoties gatavu risinājumu izmantošanai, prasmes darboties ar ārēju izstrādātāju un servisu API;
- prasmes skripta izpildes cikla analīzē un ātrdarbības problēmu novēršanā (xdebug);
- vēlama pieredze ar publiskiem programmēšanas ietvariem (Laravel, Yii, u.c.);

Pieteikties vakancei var, sūtot pieteikumu uz vienu no šiem e-pastiem:
toms@ideabits.com
darbs@draugiem.lv

Istabai SIA Reģ. nr. 40103551917

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1054
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 12 Jan 2015, 18:00

ja un +zinasanas anglu valodai -un ar to vis izteikt -kam tadas prasmes tas jau sen pa normalu piki strad -te LV neviens ar tadam prasmem pa atmestaam drupačam nestradaas

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 12 Jan 2015, 21:25

Vai katrā tēmā obligāti jāiemuld kaut kas pilnīgi glupš?

"Trauki" jau nu galīgi nevaid tie, kas slikti piķo. Tā ir ļoti retā no vietām, kas lec ārā no biksēm, lai būtu tādi kā vietējie Googlešmiti, un kur jautājums par algu ir nepieklājīgs līdz brīdim, kad esi pierādījis, ka patiešām esi naudas vērts mazais nazīts.

Veiksmi potenciālajiem kandidātiem.
Дебилы, бл*ть...

Toms Vārpiņš

Post no Toms Vārpiņš » 13 Jan 2015, 13:26

Tā ir tiesa, ka ar atalgojuma apmēriem problēmas mums nav. Ir iespēja dažādot savu darbu, pieliekot roku pie citiem projektiem. Piedāvājumā ietilpst arī bezmaksas ēdināšana, trenažieru zāles abonements, peldbaseins, veselības apdrošināšana un iespēja tikt uz dažādām konferencēm.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 13 Jan 2015, 22:52

Par tiem freelance, vai remote gan negribēšu piekrist. Es jau cik gaudus remote strādāju pie lielākām web aģentūrām, un strādāju vēl šodien, laikam man ir motivācija un Jums pagādījušies tā sliktā puse. :)

Lai es pārvāktos uz Rīgu, man droši vien vajadzētu kādus 2K eiro lielu algu. Normālu flatu, labā vietā, ērtu tikšanu uz darbu, no darba, braukšanu pa brivdienām uz otru Latvijas galu, ēšana, utt.. citi izdevumi, iekrājumi, etc. Par tādu algu varētu Rīgā sēdēt, bet man patreiz apmierina remote, dzīvoju daudz lētākā izdevumu vietā, izdaru visus darbus kas jāizdara, tos pašus, ja ne pat vairāk pēc darbalaika remote režīmā, brīvi varu plānot savu laiku, kad strādāt, kad darīt privātās lietas. Tā offisa padarīšana, tehniskiem, radošiem cilvēkiem ir kā moku kambars. Ok vienu, divas dienas var offisā pasēdēt, bet man vismaz tas neder. Citi teiks ka disciplīna, komunikācija, uzraudzība, utt.. tam visam jau sen ir rasts risinājums.

Izteicos jau php.lv forumā.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 14 Jan 2015, 09:58

Man līzīgi ka foxim :)
Esmu apdomājis iet strādāt uz draugiem.lv, vai citām līzīgām vietām, bet tā braukāšana diendienā uz Rīgu ir pabaudīta, un kaut kā neiet. Galīgi atkrīt vēl no manas dzīvesvietas uz Daugavas kreiso krastu līdz draugiem biroju kratīties, tur jau sanāk vismaz 2 transporti, 2h brauciens, vai ar personīgo mašīnu ap 1-1.5h ceļā un attiecīgo summu nokurināto degvielu.

Attālināti strādājot līzīgas priekšrocības, darbavietu pats sev varu nodrošināt, ēdiens ledusskapī, uz trenažierzāli vai peldbaseinu arī var aizvilkties, bet vairāk dodu priekšroku velosportam un atpūtai uz ūdenstilpnēm - žēl ka tikai sezonāli! Pie reizes, saskaitot tās stundas kuras pavadītu ceļā uz biroju un atpakaļ, varu veltīt atpūtai te pat uz vietas.

Sliktumi protams arī savi. Darbi var vienubrīd būt daudz par daudz, vienu brīdi var atkal nebūt nemaz. Jābūt pašam savai paškontrolei, neviens nebakstīs no malas.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

zi007
E-žurnālists
Atbildes: 190
Pievienojies: 11 Feb 2009, 19:13
Reputācija: 0
Atrodas: Mančestra

Post no zi007 » 14 Jan 2015, 10:45

Interesanta lapiņa, bet man sanāca aizdomāties uz to visu no citas puses. Ja es dzīvoju dzīvoklī un mums šeit nevienam nav skaitītāji, tad nav starpība vai 1 no 100 dzīvokļiem kaut ko ietaupa...

Ja man ir privātmāja, tad ir daudz lētāks risinājums ierīcei, kuru pielikt pie apkures katla... un kura padod komandu ražot vairāk vai mazāk siltumu, atkarībā no āra temperatūras.

1000 euro parasti maksā visi radiatori...

Š ķiet, tas projekts ir saistīts ar kosmosu un nav priekš parastiem cilvēkiem...
....

Toms Vārpiņš

Post no Toms Vārpiņš » 14 Jan 2015, 11:11

Protams, ka no Istabai produkta visvairāk iegūst tie, kam ir savs apkures katls un var mūsu katla slēdzi pieslēgt. Tad ar radiatoru galvām un pārējiem sensoriem ir iespējams ne tikai regulēt temperatūru katrā mājas/dzīvokļa istabā, bet arī ietaupīt naudu uz apkuri, nogriežot temperatūru laikā, kamēr mājās neviena nav. To visu var viegli regulēt attālināti no mobilā telefona.

Tiem, kam nav iespēja kontrolēt šo izmaksu apjomu, Istabai ļoti labi kalpo kā komforta uzturētājs. Iestādi attiecīgo temperatūru un Istabai nodrošinās tās temperatūras uzturēšanu. To var darīt gan centrālajai, gan citām apkurēm. Atkritīs tas variants, ka telpā ir tik karsts, ka jāvēdina un viss jāregulē manuāli. Ar Istabai visu var uzstādīt uz auto režīma.

Tuvākajā laikā ir arī paredzēta iespēja regulēt gaismas, ventilatorus un gandrīz jebkādu elektronisko ierīci. Bet mums vajag programmētāju, kurš būtu ieinteresēts attīstīt šāda veida produktu, pats saņemot tādu ikdienas lietošanai.

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1980
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 14 Jan 2015, 11:45

Visas modernās daudzdzīvokļu mājas (nepateikšu no kura gada) ir aprīkotas ar siltuma skaitītājiem katram dzīvoklim.
BET cik kolēģi paeksperimentējām šāda veida risinājumi sevi atpelna, ja daudz braukā pa komandējumiem - vairāk esi ārpus mājas nekā mājās. 40-45h nedēļā ir par maz, lia gūtu kaut kādu taustāmu ietaupījumu, jo sistēmai vajag diezgan ievērojamu laiku lai uzsildītu mitekli atpakaļ vēlamajā t, tā kā tas dīkstāves periods ir īsāks kā 8-9h dienā. Turklāt princips līdzīgs kā ar auto - strauji uzsākot un strauji bremzējot tu nodedzināsi vairāk degvielas nekā vienmērīgi braucot.
Tiesa gan mēs netestējām "Istabai" produkciju, līdzīgs risinājums, bet nedomāju, ka atšķirība starp produktiem šajā lauciņa varētu būt ievērojama.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 14 Jan 2015, 12:20

Itkā jau tas viss ir izdomāts un jau pieejams http://system32.lv/apskats-fibaro-gudras-majas-ierices/ Nekāda inovācijna tā vairs nav.

Bet veiksmi! :) Vispār brīnos ka ar to jau nesākāt uzreiz, bet tikai ar radiatoru regulētājiem. Attālināti vadāmus on/off slēdžus jau nebūtu problēma uzveidot, kaut pie rozetēm, vai iekārtām.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51
Reputācija: 0

Post no APOC » 14 Jan 2015, 16:58

Š ī pasākuma un digitalizācija kā tāda ir forša lieta, bet kad paskaitīju cik man tos termostatus vajadzētu (vismaz 8 gabali), tad paliek sāpīgi ar sirdi. Ja plezīra pēc pirmajā reizē to naudiņu sakasīsi, paklapēsi sev uz pleca, ka esi moderns un viss ir ērti, tad pēc pāris gadiem kad viens pēc otra sāks birt nost un nāksies atkal periodiski noskaitīt ne mazas naudiņas, lai iekārtu nomainītu, jo garantija jau beigusies, tad....

Kamēr viena vienība nenokritīs 20 eiriku robežās tā būs super ekskluzīva prece ko varēs atļauties tikai konkrēts sabiedrības slānis vai daļa apple fanu, kas labāk nopirks iphone un ēdīs roltonus nekā LG un karbonādi.

Īsāk sakot, kamēr visi šie gadžeti maksās TÄ€DU naudu tikmēr to uzturēšana būs sāpīga.

Veiksmi darbinieka meklējumos. Ja pa šo tēmu rubītu fišku, tad droši vien draugiem būtu mans top uzņēmums, kurā vēlētos strādāt.

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 14 Jan 2015, 23:41

Kārtējie App-isteņi.
Smart-house neaprobežojas ar kaukādu apkuri.
Vispirms būtu pastāstijuši kādu PLC izmanto. Bet izskatās ka tikai APP-is.

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1054
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 15 Jan 2015, 00:35

Es tak teic ka gateri vairāk nopelnīs.....!

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 15 Jan 2015, 11:00

Man bez tik dārgiem pričendāliem katls taupa pats. Un par tādu naudu man nav grūti, pirms aibraukt kur prom no mājām, apstaigāt radiatorus un mazliet piegriezt temperatūru vai pārregulēt katla kompi. Vajag tak mazliet domāt par citiem Latvijā, uzliekot cenu, ne tikai par bagātiem Rīgas "kungiem". Nah.. tik dargus risinājumus.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

Toms Vārpiņš

Post no Toms Vārpiņš » 15 Jan 2015, 15:17

Kāpēc cilvēkiem vajag iPhonus un Androidus?
Kāpēc vajag mašīnas, kuras ir dārgi apkopt un pabarot?
Viss tiek darīts komforta vārdā.

Istabai ir tieši tas pats. Tas ir komforta produkts, kas dod kontroli pār mājokli. Klienti, kas jau lieto produktu, ar to ir ļoti apmierināti un vairs jau nevar iedomāties savu mājokli bez tā. Lai arī Istabai ir premium produkts, cena nav nemaz tik augsta.

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 15 Jan 2015, 19:42

Nav dārgi? Ej tak tu di..t. Man uz 11 raģikiem pār pa 1500 eur. Vēl mazliet pielieku naudu un sanāk šīfera jumtu pret normālu Ruukie nomainīt un tā arī darīšu.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Reputācija: 0
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 16 Jan 2015, 07:31

Š aurs nišas produkts, nepiemērots 95% mājokļu tehnoloģiski un 98% mājokļu pēc to apdzīvotāju pirktspējas vai priekšstata par komfortu. Pēdējais nav mazsvarīgi; arī daļa pat ļoti turīgu cilvēku nevēlēsies izdot tik daudz par šādu, būtībā, sīkumu. Bet lai nu veicas, man nav žēl. Muļķīgi būtu nestrādāt un nenopelnīt, ja kāds ir ar mieru par to maksāt.
P.s. nekādu inovāciju gan tur neredzu, uztaisiet kaut ko tādu manām malkas krāsnīm :D
Ja nopietni, malkas krāsns būtiskais trūkums ir nespēja uzturēt pietiekamu siltumu, ja mājās ilgstoši neviena nav (citi trūkumi manās acīs ir maznozīmīgi). Tāpēc centrālapkures ienākšana ir neizbēgama... sarēķināju, ka saimniecībā būs kādi 14 - 15 radiatori. Bet - regulēt katru radiatoru IMHO ir nevajadzīgi. Praktiskāk būs regulēt kādas telpu funkcionālās grupas ar kopīgu siltuma režīmu; tādas ir kādas 4, max. 5. Protams, līnijas atbilstoši jāsakonstruē, lai tas būtu iespējams.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 16 Jan 2015, 09:22

Par malkas apkuri runājot... ir iespēja uz skursteņa izplūdi uzlikt vārstu, ko atkarībā no temperatūras istabā (mera sensors) un diennakts laika, regulē kompis (atver/aizver). Pagājušogad uzlikām kaimiņa apkurei, lai panāktu ekonomiju. Padargi, bet ātri atmaksājas. Ja esi programmēšanas guru, vai ietaupīt uz kompi un uzbūvēt to pats uz kāda andruino vai rasbery bāzes.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1980
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 16 Jan 2015, 11:15

Apgaismo mani. Tas nav tas pats, kas vecajām krāsnīm šībers? Un ja reiz to dara automātika pēc SILTUMA, vai tu neriskē noindēties ar tvana gāzi?
P.S.
Un man liekas tu biji domājis Arduino.

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 17 Jan 2015, 22:19

Jā, atvaino, sajaucu ātri rakstot divus burtus. Arduino, tikai neraudi.
Par tvana gāzi, ja viss ir pareizi, tad nē. Nospļaujies, kaimiņam viss strādā labi. Starp citu, to asbesta (vai hzv kas tur tagad ir, asbests it kā ir aizliegts - vobšem nedegošo) šnorīti ik pa laikam ir jāmaina. Tāpēc jau viņu apkures veikalos pārdod. Kaut kādai hermetizācijai ir jābūt. Ja jau būtu tik ļauni, tad tādas sistēmas neliktu viesistabās. Ja man būtu daudz naudas, es ar uzbūvētu sev tādu pašu, bet....
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48
Reputācija: 0

Post no dexsters » 18 Jan 2015, 14:18

Ir kādi risinājumi kas izslēdz gaismu kad neviena nav telpā bet ieslēdz kad ieiet telpā?
Gaismas slēdzelēšana ir istabas kaitinošākais process.

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48
Reputācija: 0

Post no dexsters » 18 Jan 2015, 14:24

Nestāsti nu niekus,skurstenī neko nedrīkst piegriest,regulēt var tikai ar gaisa pieplūdi.Tas būtu tas pats kas auto droseli likt izpūtējā.Arī istabas temperatūra nevar būt vienīgais rādītājs,ir jābūt iespējai uzturēt minimālu dekšanas procesu.Malkas podiņu tipa krāsnīm vispār bezjēdzīgs process,varētu tikai derēt Jotultipa aparātiem.

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 18 Jan 2015, 14:47

Tas būtu tas pats kas auto droseli likt izpūtējā
Vispār jau smagajiem dīzeļiem izplūdes gāzu bremze (exhaust brake) ir normāla parādība.
Дебилы, бл*ть...

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48
Reputācija: 0

Post no dexsters » 18 Jan 2015, 14:52

Jā ir,bet tam tur ir pavisam cita doma kāpēc.

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48
Reputācija: 0

Post no dexsters » 18 Jan 2015, 14:57

Varbūt gaismas kontrolei var izmantot viedtālruni?Tipa gaisma iedegas tajā telpā kur aktīvs ir viedtālruņa GPS modulis,tipa telpas stūros pa mini satelītam....bet spilgtumu var regulēt ar telefona skaļuma pogu.

Toms Vārpiņš

Post no Toms Vārpiņš » 24 Jan 2015, 11:57

Ir iespējams automatizēt gaismas ieslēgšanos un izslēgšanos.
Mēs paši ofisā izmantojam Istabai kustības sensoru, kas ir saslēgts ar dažādām telpām. Kad cilvēks ieiet telpā, gaisma ieslēdzas. Gaisma izslēdzas pēc paša noteikta laika intervāla. Dažādām telpām ir salikti dažādi intervāli.

Protams, iegādājoties vai paņemot komplektu bezmaksas (wink wink), uzklausīsim vēlmes un nokonsultēsim, kā to var implementēt.

Pievienot atbildi

Return to “Reklāma”