Draugiem Group vakance: PHP programmētājs/-a

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Draugiem Group vakance: PHP programmētājs/-a

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160495
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mēs esam Istabai (https://istabai.com/).

    Cilvēki ar tehnoloģiju sirdī un zināšanām galvā. Mēs gribam būt droši, ka savās mājās vienmēr jutīsieties komfortabli. Tāpēc mēs izveidojām Istabai – funkcionālu un skaistu gudrās mājas vadības sistēmu.

    Mēs esam savu produktu patrioti. Mēs pārzinām savas ierīces līdz smalkākajai detaļai, jo izstrādājam tās paši. Un mēs esam daļa no Draugiem.lv grupas, kas ir atpazīstama ar savu risinājumu kvalitāti.

    Nāc un esi daļa no mums! Piedāvājam darbu īpaši atbildīgam un aizrautīgam programmētājam (-ai).

    Tavi pienākumi:

    – darbs pie Istabai produkta izstrādes un attīstības

    Mēs piedāvājam:

    – nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;

    – visas Draugiem.lv grupas uzņēmumu darbinieka privilēģijas (https://www.draugiem.lv/work/);

    – profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

    Īpašais bonuss Istabai programmētājam/-ai- Istabai komplekts lietošanai.

    Mūsu prasības:

    – vēlme un interese programmēt, nepārtraukti meklēt labākos iespējamos risinājumus;

    – pieredze HTML/CSS/JavaScript (DOM, jQuery);

    – zināšanas par autorizācijas mehānismiem un tīmekļa aplikāciju drošības principiem;

    – zināšanas datubāžu projektēšanā;

    – spējas strādāt patstāvīgi, pielāgoties gatavu risinājumu izmantošanai, prasmes darboties ar ārēju izstrādātāju un servisu API;

    – prasmes skripta izpildes cikla analīzē un ātrdarbības problēmu novēršanā (xdebug);

    – vēlama pieredze ar publiskiem programmēšanas ietvariem (Laravel, Yii, u.c.);

    Pieteikties vakancei var, sūtot pieteikumu uz vienu no šiem e-pastiem:

    [email protected]

    [email protected]

    Istabai SIA Reģ. nr. 40103551917

    #313633
    3Dklucis
    Participant

    ja un +zinasanas anglu valodai -un ar to vis izteikt -kam tadas prasmes tas jau sen pa normalu piki strad -te LV neviens ar tadam prasmem pa atmestaam drupačam nestradaas

    #313634
    Crow
    Participant

    Vai katrā tēmā obligāti jāiemuld kaut kas pilnīgi glupš?

    “Trauki” jau nu galīgi nevaid tie, kas slikti piķo. Tā ir ļoti retā no vietām, kas lec ārā no biksēm, lai būtu tādi kā vietējie Googlešmiti, un kur jautājums par algu ir nepieklājīgs līdz brīdim, kad esi pierādījis, ka patiešām esi naudas vērts mazais nazīts.

    Veiksmi potenciālajiem kandidātiem.

    #313635
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā ir tiesa, ka ar atalgojuma apmēriem problēmas mums nav. Ir iespēja dažādot savu darbu, pieliekot roku pie citiem projektiem. Piedāvājumā ietilpst arī bezmaksas ēdināšana, trenažieru zāles abonements, peldbaseins, veselības apdrošināšana un iespēja tikt uz dažādām konferencēm.

    #313636
    Foxsk8
    Participant

    Par tiem freelance, vai remote gan negribēšu piekrist. Es jau cik gaudus remote strādāju pie lielākām web aģentūrām, un strādāju vēl šodien, laikam man ir motivācija un Jums pagādījušies tā sliktā puse. 🙂

    Lai es pārvāktos uz Rīgu, man droši vien vajadzētu kādus 2K eiro lielu algu. Normālu flatu, labā vietā, ērtu tikšanu uz darbu, no darba, braukšanu pa brivdienām uz otru Latvijas galu, ēšana, utt.. citi izdevumi, iekrājumi, etc. Par tādu algu varētu Rīgā sēdēt, bet man patreiz apmierina remote, dzīvoju daudz lētākā izdevumu vietā, izdaru visus darbus kas jāizdara, tos pašus, ja ne pat vairāk pēc darbalaika remote režīmā, brīvi varu plānot savu laiku, kad strādāt, kad darīt privātās lietas. Tā offisa padarīšana, tehniskiem, radošiem cilvēkiem ir kā moku kambars. Ok vienu, divas dienas var offisā pasēdēt, bet man vismaz tas neder. Citi teiks ka disciplīna, komunikācija, uzraudzība, utt.. tam visam jau sen ir rasts risinājums.

    Izteicos jau php.lv forumā.

    #313637
    Aldis
    Participant

    Man līzīgi ka foxim 🙂

    Esmu apdomājis iet strādāt uz draugiem.lv, vai citām līzīgām vietām, bet tā braukāšana diendienā uz Rīgu ir pabaudīta, un kaut kā neiet. Galīgi atkrīt vēl no manas dzīvesvietas uz Daugavas kreiso krastu līdz draugiem biroju kratīties, tur jau sanāk vismaz 2 transporti, 2h brauciens, vai ar personīgo mašīnu ap 1-1.5h ceļā un attiecīgo summu nokurināto degvielu.

    Attālināti strādājot līzīgas priekšrocības, darbavietu pats sev varu nodrošināt, ēdiens ledusskapī, uz trenažierzāli vai peldbaseinu arī var aizvilkties, bet vairāk dodu priekšroku velosportam un atpūtai uz ūdenstilpnēm – žēl ka tikai sezonāli! Pie reizes, saskaitot tās stundas kuras pavadītu ceļā uz biroju un atpakaļ, varu veltīt atpūtai te pat uz vietas.

    Sliktumi protams arī savi. Darbi var vienubrīd būt daudz par daudz, vienu brīdi var atkal nebūt nemaz. Jābūt pašam savai paškontrolei, neviens nebakstīs no malas.

    #313638
    zi007
    Participant

    Interesanta lapiņa, bet man sanāca aizdomāties uz to visu no citas puses. Ja es dzīvoju dzīvoklī un mums šeit nevienam nav skaitītāji, tad nav starpība vai 1 no 100 dzīvokļiem kaut ko ietaupa…

    Ja man ir privātmāja, tad ir daudz lētāks risinājums ierīcei, kuru pielikt pie apkures katla… un kura padod komandu ražot vairāk vai mazāk siltumu, atkarībā no āra temperatūras.

    1000 euro parasti maksā visi radiatori…

    Š ķiet, tas projekts ir saistīts ar kosmosu un nav priekš parastiem cilvēkiem…

    #313639
    Anonīms
    Neaktīvs

    Protams, ka no Istabai produkta visvairāk iegūst tie, kam ir savs apkures katls un var mūsu katla slēdzi pieslēgt. Tad ar radiatoru galvām un pārējiem sensoriem ir iespējams ne tikai regulēt temperatūru katrā mājas/dzīvokļa istabā, bet arī ietaupīt naudu uz apkuri, nogriežot temperatūru laikā, kamēr mājās neviena nav. To visu var viegli regulēt attālināti no mobilā telefona.

    Tiem, kam nav iespēja kontrolēt šo izmaksu apjomu, Istabai ļoti labi kalpo kā komforta uzturētājs. Iestādi attiecīgo temperatūru un Istabai nodrošinās tās temperatūras uzturēšanu. To var darīt gan centrālajai, gan citām apkurēm. Atkritīs tas variants, ka telpā ir tik karsts, ka jāvēdina un viss jāregulē manuāli. Ar Istabai visu var uzstādīt uz auto režīma.

    Tuvākajā laikā ir arī paredzēta iespēja regulēt gaismas, ventilatorus un gandrīz jebkādu elektronisko ierīci. Bet mums vajag programmētāju, kurš būtu ieinteresēts attīstīt šāda veida produktu, pats saņemot tādu ikdienas lietošanai.

    #313640
    ruukjis
    Participant

    Visas modernās daudzdzīvokļu mājas (nepateikšu no kura gada) ir aprīkotas ar siltuma skaitītājiem katram dzīvoklim.

    BET cik kolēģi paeksperimentējām šāda veida risinājumi sevi atpelna, ja daudz braukā pa komandējumiem – vairāk esi ārpus mājas nekā mājās. 40-45h nedēļā ir par maz, lia gūtu kaut kādu taustāmu ietaupījumu, jo sistēmai vajag diezgan ievērojamu laiku lai uzsildītu mitekli atpakaļ vēlamajā t, tā kā tas dīkstāves periods ir īsāks kā 8-9h dienā. Turklāt princips līdzīgs kā ar auto – strauji uzsākot un strauji bremzējot tu nodedzināsi vairāk degvielas nekā vienmērīgi braucot.

    Tiesa gan mēs netestējām “Istabai” produkciju, līdzīgs risinājums, bet nedomāju, ka atšķirība starp produktiem šajā lauciņa varētu būt ievērojama.

    #313641
    Aldis
    Participant

    Itkā jau tas viss ir izdomāts un jau pieejams https://system32.lv/apskats-fibaro-gudras-majas-ierices/ Nekāda inovācijna tā vairs nav.

    Bet veiksmi! 🙂 Vispār brīnos ka ar to jau nesākāt uzreiz, bet tikai ar radiatoru regulētājiem. Attālināti vadāmus on/off slēdžus jau nebūtu problēma uzveidot, kaut pie rozetēm, vai iekārtām.

    #313642
    APOC
    Participant

    Š ī pasākuma un digitalizācija kā tāda ir forša lieta, bet kad paskaitīju cik man tos termostatus vajadzētu (vismaz 8 gabali), tad paliek sāpīgi ar sirdi. Ja plezīra pēc pirmajā reizē to naudiņu sakasīsi, paklapēsi sev uz pleca, ka esi moderns un viss ir ērti, tad pēc pāris gadiem kad viens pēc otra sāks birt nost un nāksies atkal periodiski noskaitīt ne mazas naudiņas, lai iekārtu nomainītu, jo garantija jau beigusies, tad….

    Kamēr viena vienība nenokritīs 20 eiriku robežās tā būs super ekskluzīva prece ko varēs atļauties tikai konkrēts sabiedrības slānis vai daļa apple fanu, kas labāk nopirks iphone un ēdīs roltonus nekā LG un karbonādi.

    Īsāk sakot, kamēr visi šie gadžeti maksās TÄ€DU naudu tikmēr to uzturēšana būs sāpīga.

    Veiksmi darbinieka meklējumos. Ja pa šo tēmu rubītu fišku, tad droši vien draugiem būtu mans top uzņēmums, kurā vēlētos strādāt.

    #313643
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējie App-isteņi.

    Smart-house neaprobežojas ar kaukādu apkuri.

    Vispirms būtu pastāstijuši kādu PLC izmanto. Bet izskatās ka tikai APP-is.

    #313644
    3Dklucis
    Participant

    Es tak teic ka gateri vairāk nopelnīs…..!

    #313645
    akms47
    Participant

    Man bez tik dārgiem pričendāliem katls taupa pats. Un par tādu naudu man nav grūti, pirms aibraukt kur prom no mājām, apstaigāt radiatorus un mazliet piegriezt temperatūru vai pārregulēt katla kompi. Vajag tak mazliet domāt par citiem Latvijā, uzliekot cenu, ne tikai par bagātiem Rīgas “kungiem”. Nah.. tik dargus risinājumus.

    #313646
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kāpēc cilvēkiem vajag iPhonus un Androidus?

    Kāpēc vajag mašīnas, kuras ir dārgi apkopt un pabarot?

    Viss tiek darīts komforta vārdā.

    Istabai ir tieši tas pats. Tas ir komforta produkts, kas dod kontroli pār mājokli. Klienti, kas jau lieto produktu, ar to ir ļoti apmierināti un vairs jau nevar iedomāties savu mājokli bez tā. Lai arī Istabai ir premium produkts, cena nav nemaz tik augsta.

    #313647
    akms47
    Participant

    Nav dārgi? Ej tak tu di..t. Man uz 11 raģikiem pār pa 1500 eur. Vēl mazliet pielieku naudu un sanāk šīfera jumtu pret normālu Ruukie nomainīt un tā arī darīšu.

    #313648
    Nelabojams
    Participant

    Š aurs nišas produkts, nepiemērots 95% mājokļu tehnoloģiski un 98% mājokļu pēc to apdzīvotāju pirktspējas vai priekšstata par komfortu. Pēdējais nav mazsvarīgi; arī daļa pat ļoti turīgu cilvēku nevēlēsies izdot tik daudz par šādu, būtībā, sīkumu. Bet lai nu veicas, man nav žēl. Muļķīgi būtu nestrādāt un nenopelnīt, ja kāds ir ar mieru par to maksāt.

    P.s. nekādu inovāciju gan tur neredzu, uztaisiet kaut ko tādu manām malkas krāsnīm 😀

    Ja nopietni, malkas krāsns būtiskais trūkums ir nespēja uzturēt pietiekamu siltumu, ja mājās ilgstoši neviena nav (citi trūkumi manās acīs ir maznozīmīgi). Tāpēc centrālapkures ienākšana ir neizbēgama… sarēķināju, ka saimniecībā būs kādi 14 – 15 radiatori. Bet – regulēt katru radiatoru IMHO ir nevajadzīgi. Praktiskāk būs regulēt kādas telpu funkcionālās grupas ar kopīgu siltuma režīmu; tādas ir kādas 4, max. 5. Protams, līnijas atbilstoši jāsakonstruē, lai tas būtu iespējams.

    #313649
    akms47
    Participant

    Par malkas apkuri runājot… ir iespēja uz skursteņa izplūdi uzlikt vārstu, ko atkarībā no temperatūras istabā (mera sensors) un diennakts laika, regulē kompis (atver/aizver). Pagājušogad uzlikām kaimiņa apkurei, lai panāktu ekonomiju. Padargi, bet ātri atmaksājas. Ja esi programmēšanas guru, vai ietaupīt uz kompi un uzbūvēt to pats uz kāda andruino vai rasbery bāzes.

    #313650
    ruukjis
    Participant

    Apgaismo mani. Tas nav tas pats, kas vecajām krāsnīm šībers? Un ja reiz to dara automātika pēc SILTUMA, vai tu neriskē noindēties ar tvana gāzi?

    P.S.

    Un man liekas tu biji domājis Arduino.

    #313651
    akms47
    Participant

    Jā, atvaino, sajaucu ātri rakstot divus burtus. Arduino, tikai neraudi.

    Par tvana gāzi, ja viss ir pareizi, tad nē. Nospļaujies, kaimiņam viss strādā labi. Starp citu, to asbesta (vai hzv kas tur tagad ir, asbests it kā ir aizliegts – vobšem nedegošo) šnorīti ik pa laikam ir jāmaina. Tāpēc jau viņu apkures veikalos pārdod. Kaut kādai hermetizācijai ir jābūt. Ja jau būtu tik ļauni, tad tādas sistēmas neliktu viesistabās. Ja man būtu daudz naudas, es ar uzbūvētu sev tādu pašu, bet….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā