PHILIPS IEPAZĪSTINA AR PASAULĒ PIRMO OLED 4K TELEVIZORU AR AMBILIGHT

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Rūdolfs Kļaviņš

PHILIPS IEPAZĪSTINA AR PASAULĒ PIRMO OLED 4K TELEVIZORU AR

Post no Rūdolfs Kļaviņš » 28 Mar 2017, 14:10

TP Vision ir radījis jaunu televizora attēla kvalitātes standartu ar uzņēmuma pirmo OLED 55 collu 901F televizoru ar īpašu skaņas sistēmu un labāko dizainu Eiropā.
• OLED panelis ar plašu krāsu gammu
• Perfect Pixel Ultra HD procesors
• HDR ideāls sniegums
• Trīspusējā Ambilight tehnoloģija unikālā veidā uzlabo OLED ekrānu sniegumu
• ÄŒetrkodolu procesors darbināts ar Android TM
• Integrēta 6.1 skaņas sistēma
• Augstākās kvalitātes Eiropas dizains ar īpaši smalkiem materiāliem
Raksturīgākās OLED īpašības rada perfektu papildinājumu Perfect Pixel Ultra HD procesoram, tādējādi nodrošinot daudz pārāku melnās krāsas kontrastu, krāsu un kustības reprodukciju nekā pašiem spēcīgākajiem LED/LCD ekrāniem. OLED televizori atrisina problēmu, kad melnās krāsas pikseļi mēdz izstarot gaismu, tagad ir unikāla iespēja tos pilnībā izslēgt. Rezultātā melnā krāsa tiek reproducēta uz vistumšāko, dziļāko toni, tajā pašā laikā pat visjūtīgākās nokrāsas kļūst skaidri saskatāmas, pateicoties lielajam kontrastam. Tipiskākie OLED televizori ir 100 reizes ātrāki nekā tradicionālie uz LED tehnoloģiju bāzētie televizori, tādējādi nodrošinot skatītājam ļoti ātru atbildes laiku, kas saglabā attēlu asu, neatkarīgi, vai skaties sportu vai asas sižeta filmu.
Īpaši plānais OLED televizora rāmis nodrošina teju neredzamu pāreju no ekrāna uz trīspusējo Ambilight tehnoloģiju, vēl vairāk uzlabojot televizora izcilo krāsu un lielo kontrastu, radot aizraujošas skatīšanās iespējas, kas iepriekš nebija pieejamas OLED televizoriem.
Š ī televizora lieliskās īpašības tiek vēl vairāk papildinātas ar 6.1 augstākās kvalitātes 30 vatu jaudīgo skaņas sistēmu. Š ī sistēma piedāvā sešus televizora priekšā novietotus skaļruņus, kas uzstādīti atsevišķos, ļoti plānos alumīnija skaņas celiņos, lai sniegtu izcili dzidru un detalizētu skaņu gan vidējām, gan augstajām notīm, un tas viss tiek papildināts ar Triple Ring skaļruni, nodrošinot visdziļāko un spēcīgāko basu.
Philips OLED TV ir izstrādāts, lai atspoguļotu uzņēmuma galvenās vērtības - “Acīmredzams vieglums” un Eiropas labākais dizains un materiāli.
“Acīmredzamais vieglums” sniedz skaidru norādi uz jaunāko tehnoloģiju virsotni, par ko liecina ļoti plānais un smalkais OLED TV korpuss ar tā īpaši šauro rāmi. Ļoti plānais un izliektais statīvs rada skatītājam iespaidu, ka televizors nestāv uz vietas, bet ir vienmēr kustībā.
Rūpīgi nostrādātas proporcijas un skaistu materiālu izmantošana apdarē liek šim televizoram izskatīties tikpat izcili, cik izcila ir tā veiktspēja.

TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=n-si7xYDc2E

User avatar
russo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 314
Pievienojies: 02 Nov 2014, 21:00
Reputācija: 1

Post no russo » 28 Mar 2017, 14:27

Da labi! Nekad mūžā nepirkšu nevienu Philips mēslu. Tad jau labāk nopirk LG. Viss ko māk uzražot ir vnk simpātiskas iepakojums. Vienīgais ko izmantoju ir 3D skuveklis, kuram mazgāšanas līdzeklis maksā gandrīz tik pat cik printeru tinte un izlietojas vēl ātrāk nekā kartridži. Skaties pats uz savu Philips!

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 28 Mar 2017, 17:06

Philips TV bija labi pirms gadiem 10. Tagadējie ir zem katras kritikas. Lagaini, bremzīgi, pēc izslēgšanas no jauna tik ātri neieslēgsi. Atsevišķi veikali no tiem jau atteikušies, dodot priekšroku Samsung un LG.
Image

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 28 Mar 2017, 21:58

He padlas !Tieši pa so TV problēmām ir izklāstīts yotubē 4K sis atēlojot tikai 4 daļu no pilnā atēlā
Salīdzināja ar ķiniešu 55" LiveTV, tas makasjot 500$ un 4K darbojoties perfekt,ja nemaldos uz paša Tv nevarēja palaist Yotubi,bet piesledzot kompi šis rullejejot!

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 29 Mar 2017, 11:54

Nu tagad "elle ir aizsaluse".
Jau ambālis no pāķuciema sāk runāt pareizi.
Nu i **dritvai kociņ**...

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59
Reputācija: 0

Post no uldics » 29 Mar 2017, 17:55

Gadu gaitā Pihlips ir sevi pierādijis kā pēcamnēzijas slimnieku - kas tas bija, ko es labi mācēju? Ä€, televizori, nē, kaut kas cits. Tējkannas, nē, laikam arī nē. Putekļsūcēji? Bļin, arī nē! Ko tad es māku? VHS pleijerus, vo! Eu, kam vajag tos? Nu baigie jūs visi, nevienam nevajag!

User avatar
MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14
Reputācija: 1

Post no MeistarsUnVergs » 29 Mar 2017, 19:45

Kas ir Android TM? Kaut kāda speciāla versija gudraijiem teļļukiem?
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

User avatar
Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 461
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no Barons » 29 Mar 2017, 20:46

Ä€, televizori, nē, kaut kas cits.
Sadzīves tehnikai nav nekādas vainas, vismaz man ar Philips sadzīves tehniku problēmas nav bijušas, televizori gan ir sūds, mājās ir trīs televizori, Sony, Samsung un Philips, Philips ilgi domā kamēr ieslēdzas, :) apmēram kā agrāk televizori ar lampām.
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59
Reputācija: 0

Post no uldics » 30 Mar 2017, 18:54

Nē, tas ir Gūgla atzīts produkta un tā vārda pareizais lietojums. Tas pats, kas ®, tikai neiegrāmatots iestādēs.

User avatar
MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14
Reputācija: 1

Post no MeistarsUnVergs » 30 Mar 2017, 19:28

Ä€, sapratu tagad! Tā ir vienkārši kārtējā bezjēdzīgā nodeva kopirastijai, ķipa Treademark simbols DOS videi :D
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1048
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 30 Mar 2017, 21:59

PHILIPS vienīgais ko var uzslavēt,pataalā pagaatnee ejoša prece PHILIPS bija šī http://www.comparison.com.au/home-theat ... lips/LX600 2003g.šādu iegadāju -vēl jo projām darbojas.kaut 2005g.pārdziivojusi vienu infarktu kas izpaudās ar strāvas pārspriegumu - kopš ta laika sistēma darbojas perfekti "vienīgais kā jau parast saaka palikt izvēlīgs CD atskaņošanā...laikam daudz no savara pašrocīgais CD ieraksts"...,bet Kopumā salīdzinot ar tiem laikiem sisteema bija atdzīta un sabufera tembri izteiktāki par krutajiem samsungiem uz kuriem Wati bij dubultoti,bet skanēja ka omes pakļa!
Garažā kalpo ka mūzikas kaste -pa ziemu protam neviens pēdejos 5 gadus so nedarbina....
Pagais gad parādījās 2005g.sekas -baroklim parlodējot uzpūtušos kondiņus sistēma turpin kalpot!
cik dzirdēts pēc šis sistēmas jaunākiem modeļiem gan bija problēmas DVD neatskaņojas vai tas pats CD...dzinis nosprūda tulīņpēc iegādes...
Nu ta šis modelis laikam bija izdevies...
Skatos aprākstā -tur vainu kļūda vai tadi paša izskata vecaks modelis jo manam MP3 ir,CD displei teXt ir,un vispār aprakstā tādi brīnumi sarakstīti -nahren wireless pieminetas un citi mesļi kas tai laikā pat apziņa nebija...100W nu gan nav ka šai iekartai minēts manai 5x50 +sabufer 70W... taka pec CCCP nemot labi ka kopa kadi 70w ir,irnemot sabuferi tam kaste tavot mitruma,vasara izžūstõt gan saka grabēt...to partaisij atiecigi sakaļruna diametram...pat labāk skan!

Pievienot atbildi

Return to “Reklāma”