Philips TV flagmanis - 9002. sērijas OLED televizors iegūst starptautisku atzinību

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Rūdolfs Kļaviņš

Philips TV flagmanis - 9002. sērijas OLED televizors iegū

Post no Rūdolfs Kļaviņš » 26 Apr 2017, 14:21

TP Vision stratēģija radīt Philips televizorus, kas izceļas starp pārējiem ražotāju zīmoliem, fokusējoties uz labāko Eiropas dizainu un kvalitāti, ir atkārtoti uzņēmumam ļāvusi iegūt atzinību no starptautiskās dizaina balvas – Red Dot, tādējādi turpinot ilgo un veiksmīgo uzvaras gājienu, pērn iegūstot 3 dizaina balvas.

2017. gadā Philips jaunais flagmanis 9002 OLED sērijas televizors ir saņēmis pagodinājumu, tiekot nominēts kā izcils produkts Red Dot balvai “Patērētāju elektronika” kategorijā.

Red Dot žūrija bija patiesi pārsteigta par veidu, kā 9002. sērijas televizors spēj sevi izcelt , gan ar inovācijām caur acīmredzamo vieglumu, gan ar augstu attēla kvalitāti, tādējādi līdzsvarojot visprogresīvākās tehnoloģijas televizora dizainā, kas nodrošina visaugstāko veiktspēju, vienlaikus uzlabojot jebkuras mūsdienīgas mājas interjeru.

Red Dot dizaina balva ir starptautiski atzīta kvalitātes zīme augstākā līmeņa dizainam, un katrā nominācijā ir vairāk nekā 5000 iesniegumi no gandrīz 60 valstīm, pārstāvot labākos dizainus katrā no kategorijām.

Komentējot šī gada balvu, Rods Vaits, TP Vision galvenais dizaineris, saka: “Mēs katru gadu smagi strādājam, lai paceltu mūsu produktus jaunos augstumos, vienalga, vai tā ir veiktspēja, attēla un skaņas kvalitāte vai dizains un izmantotie materiāli. Kā vienīgajam Eiropas televizoru zīmolam, Philips TV ir svarīgi būt unikālam tirgū. Mēs ļoti priecājamies, ka Red Dot balva ir atzinusi mūsu sasniegums, veidojot patiesi atšķirīgu produktu.”

Izsmalcinātais, augstākās klases Eiropas dizains un kvalitatīvāko materiālu izmantošana 9002. sērijas televizoros patiesi attēlo mūsdienīgu izpildījumu. Galvenokārt tas ir pateicoties ļoti plānajam OLED panelim un šaurajam rāmim, apvienojot to ar Philips zīmola unikālo un slaido alumīnija arkveida statīvu.
Augstākās kvalitātes Ultra HD ekrāns spēj attēlot visdziļāko iespējamo melno, gaišāko balto un visvairāk spilgto krāsu, izceļot vissīkākās detaļas. Ļoti plānais televizora rāmis ar gandrīz nemanāmu pāreju uz Ambilight tehnoloģiju, projicējot gaismu uz sienas, rada iespaidu, ka attēls burtiski atrodas ārpus televizora. Dinamika un sajūsma izlaužas ārpus ekrāna robežām, padarot skatīšanās pieredzi daudz aizraujošāku.

TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā.

Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55
Reputācija: 0

Post no Quagmire » 27 Apr 2017, 19:08

Un?
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

User avatar
MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14
Reputācija: 1

Post no MeistarsUnVergs » 28 Apr 2017, 03:21

Tūlīt skriešu pirkt to televizoru! Vēl lūdzu iesaki kādu citu televizora laikabiedru ko man nopirkt komplektā - ripas telefonu, kinokameru vai telegrāfa aparātu!
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

User avatar
Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Reputācija: 0
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 28 Apr 2017, 07:21

Š itas man mazliet atgādina kādu reklāmu, par kuru savulaik izsmējos autosalonā - šo auto jums jāpērk, jo tam ir ērtāki glāžu turētāji un papildus vairodziņš pie saulessarga! :D
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1980
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 28 Apr 2017, 09:01

Pats labākais ir tas, ka šī ziņa būtu arī jaunums pašam reddot...

Pievienot atbildi

Return to “Reklāma”