IPTV Kanāli tavā pārlūkā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma IPTV Kanāli tavā pārlūkā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151629
    TranceNation
    Participant

    Sveiki! Īsumā ļoti ceru, ka Notepad.lv lietotāji būs atsaucīgi un objektīvi, lūgums apmeklēt šo mājaslapu IPTV Online[/url] un patestēt šos IPTV kanālus. Š eit forumā norādiet kā jums ir veicies, norādiet jūsu interneta provaideri un pieslēguma ātrumu. Liels paldies par uzmanību![/size]

    #241045
    WerNeo
    Participant

    Pāris kanālus pamēģināju. Viss gāja.

    P.S. Lattelekom

    #241046
    Wuu
    Participant

    ILVA (Dobele un Jelgava), bieži raustās, 3mbiti. Nevar atspiesti no pilnā ekrāna, vai arī es nezinu kā.

    #241047
    kaqp
    Participant

    MK3 , Rīga, dažreiz noraustās nedaudz. Kvalitāte laba. Bet no full screen tiešām nevar iziet.

    #241048
    TranceNation
    Participant

    Wuu wrote:

    ILVA (Dobele un Jelgava), bieži raustās, 3mbiti. Nevar atspiesti no pilnā ekrāna, vai arī es nezinu kā.

    Ir zināma problēma, jaunajā VLC 1.10 ver. atskaņotājā pilnekrāna režīms nedarbojas korekti, iepriekšējā VLC 1.05 ver. pilnekrāna režīms darbojas normāli. Kā arī 3 Mbit/s diemžēl ir pamaz komfortabli ir iespejams skatīties tikai ar 5-6 Mbit/s.

    #241049
    kaqp
    Participant

    Biju lejuplādējis tieši to 1.05 kas ir linkā, un no full screen nevar iziet!

    #241050
    TranceNation
    Participant

    kaqp wrote:

    Biju lejuplādējis tieši to 1.05 kas ir linkā, un no full screen nevar iziet!

    Dīvaini pašlaik es skatos Full screen režīmā Google Chrome pārlūkā dubultklikšķis uz attēla un full screen režīms izslēdzas un viegli ieslēdzas.

    UDT.

    Tikko pārbaudīju pārlūkos Mozilla Firefox 3.6, Google Chrome 6, Safari 5, Opera 10.60, Internet Explorer 8 Full screen režīms darbojas korekti.

    #241051
    Crow
    Participant

    FF 3.6.6 / VLC 1.05 / ISP: LVDats (Cēsis), skaitās 10 Mbit/s, reāli trafiks ir ~ 2-4, high action saturs raustās un drīz brutāli atvienojās (izskatās gan, ka pļagins nokarās man). Kvalitāte gan vispār ir ļoti… suboptimāla. 4:3 formāts, interlacings redzams, malas arī izplūst 🙁

    PS. Fullscreens strādā normāli, iziet var :lala:

    #241052
    rinis
    Participant

    Jelgava 100 mbit/s Lattelecom optika, gāja visi kanāli bez problēmām, tikai vienu brīdi nokārās MTV.

    #241053
    Kefīrs
    Participant

    Ar Ltc 1. komplektu iet labi, MTV dažreiz noraustās.

    Biju jau sapriecājies, ka varēšu skatīties Discovery Science n’ shit… bet krieviski.

    #241054
    TranceNation
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Ar Ltc 1. komplektu iet labi, MTV dažreiz noraustās.

    Biju jau sapriecājies, ka varēšu skatīties Discovery Science n’ shit… bet krieviski.

    Tuvākajā laikā būs iespeja izvēlēties TV kanāla valodu EN vai RU.

    #241055
    Foxsk8
    Participant

    Būtu arī cool, ja varētu dabot vēl vietējos kanālus, tad varētu teļuku vispār neslēgt iekšā.

    #241056
    linx
    Participant

    MītsLV .. Rīga, Jugla – ir tā, ka pāris sekundes (apmēram 3) iet, bet tad vnk apstājas un tālāk vairs neielādē. Neta ātrums ~ 10mbps gan ārzemju gan LV trafikam, tā kā pavilkt vajadzēja. OS – Mint 🙁

    #241057
    grisha
    Participant

    pproveeshu no riita, tikai jautaajums, kaapeec Linux skaitaas Ubuntu?

    #241058
    zivs
    Participant

    grisha wrote:

    tikai jautaajums, kaapeec Linux skaitaas Ubuntu?

    Jo ne-ubuntitsti pratīsies paši visu saregulēt 🙂

    Par lietu:

    OS: Sabayon 5.3

    VLC: 1.1.0

    FF: 3.6.6

    Provaideris: IME Pluss

    Torenti, cita tīklu rijošā draza atslēgta un vienalga – visi kanāli maksimums, ~10 sekundes darbojas, pirms straumēšana pazūd. Opera, Chromium vispār neatbalsta to lietu (defaultā tiek lietota Opera, tad Chrome, bet, ja visi striķi plīst – FF).

    #241059
    migors
    Participant

    man gan ir jaunāks vlc 1.1.0 un es nevaru ieslēgt ne pilnu ekrānu kā arī ir neaktīvas vias izvēlnes video pleijerī.

    Visi kanāli iet bez aizķeršanās, vienkārsī perfekti, bet MTV HD raustās, laikam pīslis nevelk vai nets par mazu.

    windows 7, ultimate

    chrome, firefox

    interneta provaideris Balticom

    ātrums 87 mb/s

    Ilgi gaidiju kad parādīsies kas līdzīgs, ja vēl pielikt pāris LV kanālus būs ideāli

    #241060
    _Mo3_
    Participant

    LTC 10Mbit/s ātrums, raustās diezgan regulāri un pēc kāda laika vispār atslēdzās! kvalitāte laba, taču fullscreen ar VLC 1.1.0 versiju pat ieslēgs nevaru uz FF 3.6.6 🙁

    #241061
    web33
    Participant

    Es nevaru palaist full screen nenoviena browsera

    #241062
    _Mo3_
    Participant

    vnk uz VLC smuki slēdzās fulskrīnā, bet raustās tik un tā!

    #241063
    web33
    Participant

    uzmetu VLC media player 1.05 aizgaja vissu rada

    štele laba tagad tv misenē 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā