Lattelecom Mājas komplekts

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Lattelecom Mājas komplekts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153242
    andrejsLi
    Participant

    No 15.janvāra līdz 20. februārim, Lattelecom piedāvā jaunajiem klientiem īpašu akciju – „Liels vai mazs, komplektā izdevīgāk!” Š ī akcijas piedāvājuma ietvaros ir iespējams izvēlēties vienu no trim labākajiem komplektiem:

    internets + TV,

    internets + TV + sarunas vai

    internets + sarunas,

    Piesakies: https://komplekti.blogspot.com/p/majas-komplekts.html” title=”Lattelecom Mājas komplekts”>Lattelecom Mājas komplekts

    #260012
    RicoPico
    Participant

    Lattelekoms reklamējas no Blogspot.com? Kā tad tā? 😀

    #260013
    andrejsLi
    Participant

    Tā ir viņu partnerprogramma, iekļūt tajā var tikpat kā jebkurš 🙂

    Ievērojot noteikumus, var reklamēties kā un kur grib.

    #260014
    RicoPico
    Participant

    Kādi ir “partnera” ieguvumi reklamējot Lattelecom produkciju?

    EDIT: Palasīju to viņu Affiliate programmu… Un kā- ir iespēja arī kaut ko reāli nopelnīt? Sen ar to nodarbojies?

    #260015
    andrejsLi
    Participant

    RicoPico wrote:

    Kādi ir “partnera” ieguvumi reklamējot Lattelecom produkciju?

    EDIT: Palasīju to viņu Affiliate programmu… Un kā- ir iespēja arī kaut ko reāli nopelnīt? Sen ar to nodarbojies?


    Patiesībā, tikko sāku un Google vēl nav indeksējusi blogu. Noteikti, ka var nopelnīt, bet jāiegulda ir darbu. Vēl jau konta “maciņš” ir tukšs..

    #260016
    RicoPico
    Participant

    Nu tad veiksmi Tev. Lattelecom nav tas sliktākais produkts, kuru reklamēt. Pats lietoju jau vairākus mēnešus, un esmu ļoti apmierināts ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. 🙂

    #260017
    andrejsLi
    Participant

    RicoPico wrote:

    Nu tad veiksmi Tev. Lattelecom nav tas sliktākais produkts, kuru reklamēt. Pats lietoju jau vairākus mēnešus, un esmu ļoti apmierināts ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. 🙂


    Paldies! 🙂

    #260018
    BOFH
    Participant

    Blet nu kur skatās administrācija? Nah nedzēš šitādu drazu?

    #260019
    root
    Participant

    LOL, lattelecom manās acīs ir zaudējusi jebkādas reputācijas paliekas pēdējā gada laikā. GTFO

    #260020
    RicoPico
    Participant

    No vienas puses tas ir uz referāļiem balstīts bullšits, bet no otras- Notepad.lv ir paredzēta sadaļa “Sludinājumi”. Savukārt no trešās- man trūkst informācijas, vai referāļus drīkst postēt šinī sludinājumu sadaļā. Lai ar šo topiku tiek galā Samurajs vai Shady.

    Un ir vēl ceturtā puse- cilvēks vienkārši grib nopelnīt. Pie tam- noslaukt naudu no paša Lattelecom, nevis trešajām personām (kas ir apsveicami, jo monopolisti ir jāslauc visos veidos un cik vien iespējams). Trešajai personai pa lielam ir vienalga- vai viņš iet pa taisno uz Lattelecom mājaslapu, vai caur starpnieku tur nokļūst.

    #260021
    archeens
    Participant

    Nu es ar šo programmu esmu izcēlis 1000+Ls nevaru sudzēties.

    #260022
    BOFH
    Participant

    Cik daudziem pensionāriem ar P3-800MHz esi iesmērējis 100Mbps optikas?

    #260023
    Foxsk8
    Participant

    Vispār, jāuzraksta plugins, ja atrod lattelecom affilitie linkus, ar ref id, lai ref id pārliek uz notepad id, un tad no šādiem būs miers.

    #260024
    andrejsLi
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Vispār, jāuzraksta plugins, ja atrod lattelecom affilitie linkus, ar ref id, lai ref id pārliek uz notepad id, un tad no šādiem būs miers.


    Š is topiks atrodas reklāmai paredzētajā sadaļā, tāpēc brēkas celšana būtu nevietā. Otrkārt, es nereklamēju referāļus – es reklamēju pašu pakalpojumu. Un es reklamēju tiešām nopietna Latvijas uzņēmuma pakalpojumus un atzīstiet, Lattelecom ir ļoti progresīvs tehnoloģiju uzņēmums.

    Runājot par BOFH – aiz šī segvārda slēpjās McBetons, kurš uzlauza dzīvnieku patversmes mājaslapu un ar to vēl joprojām ļoti lepojās.

    Personiskās antipātijas pret Lattelecom pie manis stumt nevajag, es tikai cenšos nopelnīt. Žēl, ka šajā topikā klusas reklāmas vietā sanāca tik daudz negāciju. Nav taču nekā īpaša šeit reklamēt Lattelecom.

    #260025
    Element
    Participant

    Viss ir pareizi – topiks izveidots sludinaajumu sadalaa, referaalu linku nav – ir links uz maajas lapu.

    #260026
    BOFH
    Participant

    Andrej, tu esi ********** ***********.

    #260027
    andrejsLi
    Participant

    BOFH wrote:

    Andrej, tu esi *** ***.


    Mcbetons, BOFH un vēl 100 segvārdu īpašnieks – https://s53.radikal.ru/i139/1010/0e/8ee0efcbeba7.jpg

    Necienīgi izturas pret interneta lietotājiem, bieži dod apšaubāmus padomus forumos, lauž dzīvnieku patversmes mājaslapas – https://www.tvnet.lv/online_tv/4704

    #260028
    BOFH
    Participant

    Visi padebīļi skandina vienu un to pašu tekstu. Tas tapēc ka neiznēsātam padebīlim nekad nav lemts saprast. Tu esi tāds pats daunis kā tā “patversme”.

    #260029
    andrejsLi
    Participant

    BOFH wrote:

    Visi padebīļi skandina vienu un to pašu tekstu. Tas tapēc ka neiznēsātam padebīlim nekad nav lemts saprast. Tu esi tāds pats ****** kā tā “patversme”.


    Cietumā jau pirmajā dienā Tevi atstās kamerā vienu pret vienu, ar pašu niknāko un 3 dienas neēdušu cietuma sargsuni..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā