Pagiras

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

rodgerz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 128
Pievienojies: 20 Apr 2007, 12:04
Reputācija: 0

Pagiras

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 15:13

Sveiki viiri! Atvainojiet ka rakstu bez garumziimeem, vienkaarshi tikko uzinstaleejaas kompis un nav speeju apostrofus instaleet:) Taatad padalieties ar metodeem kaa labaak un vieglaak paardziivot pagiras :D

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 16 Jūl 2011, 15:17

2L lielo Sprite. Vienozīmīgi man palīdz. Vai nu arī 1.5 L aukstu sidru uzreiz izdzert. Galvenais, nedzer nekādus alus, šnabjus, un citus sūdus.

2 risinājums - Alakcezer tablete, iedzer to putojošo dziru, nākošais moments paraus uz augšu, izvemsies, pēc 10 - 20 min būsi kā svaigs gurķis.

3. Kaudze ar bulijoniem.

4. Kārtīgs fizisks darbs.

5. Galvenais neguli, kusties, darbojies, lai ātrāk alkāns iziet no organisma.

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 16 Jūl 2011, 15:22

:D :D :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 15:22

Fizisks darbs atkriit - sirds staajas :D
Alus toch nepaliidz - paarbaudiiju
Alkazelcer - aptiek taalu nav speeka daiet
Galvenais neguli - nesanaaks ja no gultas nevar piecelties
Spraits - veikals 300 metri es tak neieshu :D

Bet paldies ;)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 16 Jūl 2011, 15:29

Tad mirsti nost, :D

Vispār es tavā vietā nobļautos, Sieva bl**** pi**** uz to bod, man s*** :D un viss būs atrisināts, i būs sprite, i būs sidrs un viss pārējais :D Tikai vai būs labāk, nezinu.

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 15:34

Sieva dusmiiga blauj ka es **dritvai kociņ** biju un ko - variants suudiigs:D kaaja saap velnsvinjzin ko sadariiju...

P.S. vaards m.auka cenzuurai nepieskaitas buutiibaa :)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 16 Jūl 2011, 15:35

Tad sieva netur solijumu, bēdās un priekos. :D

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 15:37

Riktiigi :D Es jau vinjai staastu, ka deelj beedaam par to kugji nogrimusho dzeeru taa un shitaa - netic tak! Kaa tu mani sodien saproti klau :D sadzeram? :P

Andris Lagzdiņš

Post no Andris Lagzdiņš » 16 Jūl 2011, 15:52

Atradis par ko gausties. Būtu teu tā kā man...
Kadri atstāstija nedaudz par vakardienu. Ja nedabūšu fiksi alu, sāksies morālās.

Imhoteps
E-žurnālists
Atbildes: 1117
Pievienojies: 11 Aug 2009, 16:11

Post no Imhoteps » 16 Jūl 2011, 16:07

Ļaujiet runāt semipro!
Ar līdzīgu jācīnas ar līdzīgu. Dzer 30ml (viena parasta degvīna glāzīte) šņabja UN TIKAI Š Š…ABJA ik pēc 30 minūtēm, ne biežāk, ne retāk. Brīdī, kad "atlaidīs" - pārtrauc. OBLIGÄ€TI paēd kauto ko treknu un karstu (karstas vārītas sardeles, soļanka, vistas zupa, buļjoni). Ja to pirmo šņabja čarku izvemsi - tad izvem un mēģini vēl - kaut kas jau uz gļotādām paliks. Pirmo-otro izvemsi, gan trešo uz leju dabūsi. Organismam nepieciešams alkohols. Etanols (etilspirts) pats par sevi nav inde, inde ir tā sadalīšanās atvasinājums - acetāldehīds, kas ir 30 reižu toksiskāks par pašu alkoholu un ir galvenais paģiru izraisītājs. Ironiski, bet acetāldehīdu savieno un izvada no organisma... alkohols, kas ikdienas apstākļos (ārpus stacionāra) ir vienīgais zināmais antidots (pretinde). Neliels apburts loks veidojas - dzeru, lai izvadītu acetāldehīdu, tanī pat laikā veidojas jaunas indes porcijas. (Patiesībā acetāldehīdam sabrūkot, rodas etiķskābe, ko mēs arī izčurājam un izsvīstam)
Taču tad, kad iestājas kārtīga abstinence (auksti sviedri, bezmiegs, redzes traucējumi, melni uzplaiksnījumi perifērajā redzeslokā, skaļi trokšņi, kuri patiesībā nav skaļi (tipa, kaķis ar savām ķepām - BÄ€M!-BÄ€M!-BÄ€M!!!), reāli skaļi trokšņi, kad var apd1rsties no satrūkuma, citas skaņas un redzes halucinācijas, murgaini sekls miegs, nemiers vai pat nenormāla trauksme, ALARM-stāvoklis :) dezorganizētība, kad nevar paveikt visvienkāršākos darbus, pat nomazgāties vairs nemāki, vienvārdsakot esi noķēris "BELKU"), tad Fokša spraits nelīdzēs it nemaz. Jā - daudz, ļoti daudz dzer minerālūdeni vai vismaz parasto ūdeni, ir labi, ja mājās ir citroni un citi augļi - dzerot attīstas avitaminoze un sāls un minerālvielu disbalance - tie jākompensē. Tasīte saldas stipras kafijas arī nāk par labu, tik uzmani sirdi. NOMAZGÄ€JIES - 10% skābekļa mēs saņemam caur ādu (lielāko elpošanas orgānu), jutīsies pa puskapeiku labāk. Nepaliec viens un bez degvīna - ja sāc ko redzēt-dzirdēt - uzreiz iedzer lielu malku - halucinogēnais delīrijs attīstas 3-4 dienas pēc pilnīgas dzeršanas pārtraukšanas. Un gaidi - laiks ārstē vislabāk, jāpamocas, jāizmocas, bet nākamnedēļ ap šo laiku atcerēsies visu ar smaidu.

Cik dienas kodi?
Last edited by Imhoteps on 16 Jūl 2011, 16:21, edited 1 time in total.

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 16 Jūl 2011, 16:15

Es laikam nebūšu īstais, kurš varētu dot eksperta viedokli šajā jautājumā, jo pieturos pie 3 principiem:
1) Nedzer draņķus (nekādas "krutkas" un lētos draņķus).
2) Nenovest sevi līdz tādai stadijai, ka sevi vairs nekontrolē.
3) Netaisi no grādīgajiem sev kokteili kunģī.

Un ja nu tomēr ir sanācis tā, ka vairs nespēj noiet taisni un priecīgs esi, ka tiec līdz gultai, tad mani paģiras īpaši nekad nav mocījušas. Sliktākais, ka nākošajā dienā mazliet galva sāp un slikta dūša, bet tas arī viss. Un tad paņem ibumetīnu pret galvassāpēm un izej ārā pastaigāties (nevajag arī aizmirst sadzerties šķidrumu un kārtīgi paēst) => un lieta darīta, sekas ātri vien pazūd.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 16 Jūl 2011, 17:19

Es pieturos pie vienkārša principa - zināt savu mēru - labā kompānijā mani uz 3 tostiem pierunās, kaut kad pat uz pieciem pierunāja, bet tas arī viss :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 16 Jūl 2011, 17:40

Smags jautājums, kuram nav universāla risinājuma. Pirmkārt jau nekādas tabletes un ķīmiskos sūdus, nav ko vēl papildus indēt organismu. Ķīlis jāizsit ar ķīli, tāpēc Imhotepa k-ga ieteikumi būs vietā.
Labi panākumi bijuši pēc stipro kokteilīšu ieņemšanas - Dins, Brūklene & Vodka utt. Tie vismaz iedarbojas strauji. Kokteiļiem jābūt ledus aukstiem un jāieņem ne vairāk kā divi - citādi atkal būs auts :D
Image

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 18:15

Paldies dzeki, bet es jau esmu paarlaapiijies un riit atkal ziepes buus... ;(

web33
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1053
Pievienojies: 02 Nov 2009, 14:51

Post no web33 » 16 Jūl 2011, 18:17

rodgerz
Tad jau tu dohlijs kaķis esi ja neko nevari .
Labākais veids kā pohas izdzīt ir smags fiziskais darbs pārbaudīta lieta ,protams pirms tam kārtīgi paēdot,vislabāk ir kādu zupu un pēc tam labi padzerties.
Minīts pie rokas un ej strādāt nevis gūlšņāt gūltā un vārtīties no vienas puses uz otru pusi .
Es parasti pēc normāla kodiena eju kko fizisku darīt un pohas pazūd,kā ar cirvi nocirstas dažu h laikā .
Veseļojies
life is a torment

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 18:42

Aizgaaju uz kafejniicu ieeedu soljanku biski labaak palika. Un tad spainiiti alus pa virsu un atkal zirgaa esmu! Nu man vecpuishu balliite vakar bija un sodien turpinaas :) Taapeec naaciet ciemos ;) BTW par fizisku darbu - juus ko sirdi man aptureet gribiet ko? :D

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 16 Jūl 2011, 18:43

Rīt no rīta man šis topiks noderēs! :)

Pašam pret pohmeli līdz fizisks darbs, karsta tēja, brokastis neēdu, bet pusdienas vienmēr piespiežu kārtīgi paēst.

rodgerz
Reģistrēts lietotājs

Post no rodgerz » 16 Jūl 2011, 18:56

Es nesaprotu ko juus par to fizisko darbu te dzeniet... Tak sirds var apstaaties!!! Lab es duraks paarlaapiijos, bet fakts ir taads ka pagiras ir smaga lieta un ar gadiem paliek arvien smagaak! atceroties kaa 20 gados kojaas dzeeru un no riita biski tik uudeni prasiijaas tad tagad mirstu nost... Taapeec arii prasu kaa viiri ciinaas ar pagiraam, jo pats dzeru reti bet ja dzeru tad liidz galam :D

P.s. sieva dusmiiga kaa elle nav padoma kaa pret to ciiniities? :D
Last edited by rodgerz on 17 Jūl 2011, 09:02, edited 1 time in total.

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06

Post no Creep » 16 Jūl 2011, 19:48

Nu, pagājušajā gadā sanāca 25. jūnijā darba diena. Š auj mani nost tie, kas saka, ka fizisks darbs palīdz, taču man arī visu dienu strādājot, visu dienu bija sajūta, ka kuru katru brīdi karoti nolikšu. Tad labāk palieku mājās guļot...

Imhoteps
E-žurnālists
Atbildes: 1117
Pievienojies: 11 Aug 2009, 16:11

Post no Imhoteps » 16 Jūl 2011, 20:32

Ar smagu fizisku piepūli jāuzmanās ļoti un ļoti. Viena lieta - pastrādāt 20 gados pēc iepriekšējā kodiena, pavisam cita vecumā pēc 30-40. Motors var uzsist nepajokam.
Izskatās gan, ka vairums par paģirām uzskata darbaspēju trūkumu un slapēs nākamajā dienā pēc iedzeršanas. Maldi, mani draugi, maldi.
Paģiras iesākas pēc trakota kodiena 3-7 dienu (un vairāk) garumā brīdī, kad beigušies pēdējie santīmi. :) "Profesionāļi" gan arī tās neuzskata par paģirām, tā, niekošānās...
DZERŠ ANA IR ĻAUNUMS! Kaut kad jau tai saprašanai jānāk, ja nē - tad renstele vai kapsēta.

P.S. Palasiet "atmiņas no "narkologiem": http://notdrink.ru/index.php?showtopic=34992

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 16 Jūl 2011, 21:14

Par fizisku darbu, neviens jau nav teicis, ka ir jājiet grāvji rakt, vai stroika celt, vienkārši darbs arī ir iziet pastaigāties, aktīvi kustēties, uttt... alkānam vieglāk ir pārstrādāties. Nedomāju, ka no pastaigas, vēl kāds ir nosprādzis. Vot tieši dzerot tos visus sūdus nākošā dienā (lāpīšanās) - var atkal piekosties, pakrist kaut kur un pārsist galvu, ja skatamies no riska faktora, risks ir lielāks ar ārstējies ar to pašu ko saslimi.

Man personīgi pēc pamatīga grausta ir divu dienu slikti, it sevišķi, ja ir dzerti ali, no viskijiem, šņabjiem, nekā otrā dienā praktiski nav, noskaloju visu ar Spraitu.

Nau4a
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 10 Okt 2009, 19:27

Post no Nau4a » 16 Jūl 2011, 22:35

vienkārši.. nākamreiz nedzer :D

Gakh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 24 Apr 2007, 18:47
Atrodas: Area-51

Post no Gakh » 16 Jūl 2011, 23:30

Ar to lāpīšanos ir kā ir...
Ielāps vienmēr ir lielāks par caurumu, lol
Spriežot pēc sevis, ja dzeru vienu dienu (tā ka pusi neatceros) tad viss OK nākamajā dienā, bet ja iet 3+ dienas, tad ir kā ir, un fizisks darbs tur nelīdz (pat staigājot liekas ka būs blowoffs)
Testēts ir daudz kas, un vienīgais kas līdz ir atkal šņabis (tikai lai viņš ir biezs - tiko izņemts no marozilkas pēc kādas 1h stāvēšanas tur) ne koktēļi nekas nepalīdz.
Manā gadījumā palīdz pret to pretīgo sajūtu vēderā, galva man nav sāpējusi pilnīgi nekad, kautvai dzerts ir nedēļu no vietas, un netikai alus šņabis, u.tt, bet arī dzimtenīte 50 līdz 60%.
Tākā es ieteiktu vienkārši ik pa brīdim paņemt sļuku šņabja (bez uzdzeršanas) un tad pašam jājūt, ja nav kā bija pirms 15 - 30 minūtēm, tad zini ka pietiek, un vari iziet ārā, pastaigāt, būs labāk, bet sajūta ka iepriekš dzerts vienalga būs, tikai viss tas grūtums būs nost.
Tas kā es ar to cīnos.

aidz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 45
Pievienojies: 20 Dec 2011, 10:12
Atrodas: Talsi

Post no aidz » 29 Dec 2011, 09:27

Man personīgi nekas grādīgs nākamajā rītā vairs nelien iekšā.Es mierīgi salāps ar visu kas bezalkaholisks.Lielākoties - sulas,ūdens,reizēm palīdz arī kafija.
Ire palīdzējuši nedaudz arī kokteiļi kuriem pamazs grādu procents.
Bet nu katram jau citādāks organisms un katram tās metodes arī var būt citādākas :) kas der vienam var vairs nederēt otram.

vrt56
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 129
Pievienojies: 19 Jūl 2011, 11:28

Post no vrt56 » 29 Dec 2011, 16:40

Vēl variants ir kefīrs vai saldējums, gan drusku kuņģī kaut ko var salīdzinoši viegli dabūt iekšā, gan arī palīdz. Vismaz man kefīrs jau nu noteikti izdzeru kādu paku un tad drusciņ, bet tomer reizēm sāku justies nedaudz vieglāks :)
Un tas, kas teica, ka jādzer sidrs, nu piedod,Latvijā nevar dabūt kārtīgu sidru un tas, ko Tu te dzer, tā ir tik tiešām vislielākā ķīmija. Zinu, ka labs alus maksā labu naudu, bet viņi ir daudz maz garšīgi un arī nav tik traki ķīmijas!

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 29 Dec 2011, 16:53

Kādas ir vislielākās pohas pasaulē?
Tad, kad guli kaukur laukā, tev uz vēdera sēž vārna un sparīgi knābā tavu vīrišķo mantību... un tev nav spēka pateikt viņai "Tiš!")
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Raivix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 537
Pievienojies: 10 Jūn 2009, 14:34

Post no Raivix » 29 Dec 2011, 17:31

Nu tā jau ir galējā kondīcija... :D

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 29 Dec 2011, 17:51

Arī es varu tikai piekrist augstāk minētajam, ka kārtīgas pohas var dabūt tikai dzerot vairākas dienas un tas, kas ir pēc viena vakara tusiņa nav tik traki.
Vēl varu piekrist arī tam, ka jau pēc 30 gadu sasniegšanas nebūt nevar atļauties to, ko var atļauties pirms un pēc 20 gadiem.
Vispār jau labākais variants ir nelietot alkoholu vispār, bet nu bet ... .
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

garaisezis
E-žurnālists
Atbildes: 1186
Pievienojies: 15 Nov 2009, 08:41
Atrodas: Kanāda

Post no garaisezis » 29 Dec 2011, 18:24

paldies par info, arī man šis noderēs 1.janvāra rīta!!
Kaut kas no MEKSIKAS un ne tikai https://www.facebook.com/groups/1729959473959509/

romajo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 315
Pievienojies: 20 Feb 2011, 11:33

Post no romajo » 29 Dec 2011, 22:16

Zinu tikai vienu, vairs nekad "nelauzīšu" paģras(janu sagadīsies kādreiz pierīties). Pēdējo reizi gandrīz nosprāgu, ģīmis ar visām lūpām esot bijis vienā krāsā ar vemjamtrauku (balta plastmasas bļoda). Labāk lēnām šnabi sutināšu, tāpat diena padirsta. No kokčikiem ir palīdzējis tikai Dins, un ar ikai tad, kad ielēju krūzē un uz stiena visu izmaucu.

BlackHalt
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 276
Pievienojies: 08 Sep 2009, 19:01
Atrodas: Wrīga

Post no BlackHalt » 18 Jūn 2012, 14:26

Es arī līdz 35 gadiem nezināju, kas vispār ir "normālas" paģiras.
Tagad zinu un gribu nošauties.

usver
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 311
Pievienojies: 04 Okt 2009, 14:53

Post no usver » 18 Jūn 2012, 15:02

BH: visu laiku izklausījies kā ļoti zinošs neviedā vecuma jaunietis, bet izrādās - onka :D nu nekas - veseļojies ;)

valters.vasilis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 191
Pievienojies: 01 Jūn 2012, 21:22

Post no valters.vasilis » 01 Aug 2013, 21:16

Ja nu ir galīgi dimbā, paņem tik ml šņabja, cik tev kg, ielej lielā glāzē, tajā iespied 1/2 citrona, pielej mazliet sīrupa un pārējo to pašu Mangalīti (vēsu). Izkapā un pasaki sev - šodien pietiek, bet turi vārdu (nedrīkst pat domāt, ja jāvada auto). Š āda recepte izsitīs no tavām asinīm un muskuļiem acetaldehīdu, kas rada diskomfortu. Bet galvenais - netaisi otru kokteili, sāc savu ierasto dienas ritmu un viss būs ok.

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2311
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 01 Aug 2013, 21:47

Hēh, laba tēma uzcelta no vēstures! :D

Tavs variants jau ož pēc alkoholisma, sevis mocīšanas un rakstura audzināšanas pastiprinātas sarežģītības apstākļos. No viena sliktuma otrā.

Ja ir gruntīgi ņemts, tad nākamajā rītā uz alkoholu vispār nevaru paskatīties. Kur nu vēl šūpoties šūpolēs vai grauzt krekerus... Litrs kefīra ir vislabākā štelle. Veldzē, un arī labāk paliek. Un tas Pieer skābenais minerālūdens arī ir nereāli labs! Bet ja ir galīgs riebums pret sevi un visu pasauli, tad vēss Tērvetnieks padara savu darbu lieliski.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

LAN
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 112
Pievienojies: 24 Aug 2013, 23:04

Post no LAN » 02 Jan 2014, 14:36

Otrā dienā pēc alkohola lietošanas ieteicams olbaltumvielām bagāts ēdiens. Organismā olbaltumi sadalās aminoskābēs. Aminoskābes palīdz izvadīt toksīnus no aknām. Tātad ceptas olas ar bekonu būs lielisks palīgs organismam, lai tiktu galā ar paģirām.

Zinātnieki arī iesaka, nākamajā dienā pēc spirtotu dzērienu lietošanas, izvairīties no ogļhidrātiem bagāta ēdiena, bet no cukuru saturošiem ēdieniem pilnībā nevajag atteikties, cukurs nelielās devās palīdz atbrīvoties no paģiru simptomiem, tāpēc viena pilngraudu tostermaize ar džemu pēc sātīgām, olbaltumvielām bagātām, brokastīm būs tieši laikā.

Paģiru rītā labāk ēst cieti vārītas olas, liesu sieru, sēnes, pākšaugus, zema tauku satura jogurtu un biezpienu. Izcils olbaltumvielu avots ir zemesriekstu sviests ar pilngraudu maizi.
Avots:
http://www.apollo.lv/zinas/zinatnieki-a ... ram/629878

Andris Zariņš

Post no Andris Zariņš » 02 Jan 2014, 22:58

Divarpus gadi līdz pareizajai atbildei!

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 03 Feb 2014, 21:33

Noteikti ir daži, kuri ir ar mani vienisprātis - štrunts par paģiru draņķīgo sajūtu, bet vajag atbrīvoties no peregara, arī tad, ja darbadienu noslēdz ar pāris bundžiņām aliņa, un meitene pēkšņi grib sarunāt randiņu, bet daudzas meitenes par alkoholu ni-ni.
glāzē silts ūdens, un tam piešauj 3-5 piles ožamā spirta. un to izdzer - efekts būs pēc 10 minūtēm.
Reibumu un draņķīgo sajūtu tas neiespaido nedz pozitīvi nedz negatīvi
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

Athlons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 392
Pievienojies: 20 Apr 2008, 15:39
Atrodas: rigga

Post no Athlons » 04 Feb 2014, 01:43

pārbaudīta vērtība - glāze (var divas, trīs...) kefīra, auksta un skāba un karsta sulīgi trekna kotlete ar salātiem... iesākt grūti, bet kad tas dabūtc lejā, tad pasaule atgūst savu ierasto sajūtu...
cik zinu neko saldu nevajag pat mēģināt līdz nākamajai ēdienreizei...
bet vispār, kā jau te minēja:
1) nedzert visu pēc kārtas
2) neieliet sevī tik daudz, ka pārtrūkst filma... (nepareizā pozā aizmiegot un nespējot pamosties, var aizrīties un nosmakt...)
3) ja jau jādzer (visādi gadās, reizēm nevar nedzert), tad neaizmirst par kārtīgu paēdienu, lai saglabātu darboties spējīgu barības traktu, tad daudz vieglāk sevi atgriest pie sajēgas...
RYZENZENZEN: B450 TOMAHAWK + R5 1600X + Kingston 2x8GB @ 3200 MHz 16-18-18-36 + EVGA GTX1070 FTW + LG 27MB85R, Steelseries Sensei RAW Orange + EleEnter Game1 + Enermax Revolution87+ 1 kW

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 04 Feb 2014, 02:45

Paģirās (arī rīt (skaitās jau kā šodiena)) sportoju, braucu nereti ar riteni daudz un dikti, palīdz. Labi, tagad ir ziema, tāpēc nevis braucu ar riteni, bet eju. Staigāju daudz (palielinu asinsriti, lai ātrāk atindē), svaigs gaiss palīdz (nezinu, kāpēc). Lietoju uzturu ar augstu vitamīnu saturu (alkohols rada avitaminozi), šķidrumu arī daudz lietoju (dehidralizācija). Man personīgi paģiras ilgst dažas stundas. Sports + vitamīni + šķidrums = dažu stundu paģiras. Lāpīties arī var, pat jūtos labi tad, bet tomēr, manuprāt, aknām ir vajadzīga atslodze. :)

LAN
Reģistrēts lietotājs

Post no LAN » 05 Sep 2014, 21:58

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 05 Sep 2014, 23:57

Nevajag dzert krutkas, tad ar nebuus jaavemj. Tomeer visumaa, vienkaarshi jaalieto daudz skjidruma, kaut vai uudens. Teeja ir laba, aatri kungji tiira. To gan pats uzzinaasi, jo biezhaak skriesi uz toualeti, jo labaak.

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48

Post no dexsters » 06 Sep 2014, 19:06

Es dzeru tikai ,,baltu,, šnabi un man paģiru nav vispār kopš tā daru.

romajo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 315
Pievienojies: 20 Feb 2011, 11:33

Post no romajo » 06 Sep 2014, 22:07

Š nabi pirku veikalā, kgan kas to zin ko šamie tur tirgo. Toreiz sakodās visi, līdz sivēniem, bet nākamā dienā sūdīgi bija tikai man. Tā man ir gadījies tikai 2x.

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 07 Sep 2014, 04:13

Es tieši daru savādāk - kad dzeru tad cenšos neēst, lai kad kuņģī skalojas divi septiņgrādīgie divlitrinieki nekas lieks vairs tur nepeldētu un nekairinātu kuņģa sieniņas uz vemšanu.

Ērta guļvieta un negāzēts minerālūdens ko uzdzert pa nakt vai no rīta. Paģiras nebūs. Un vispār man paģiras īsti nav bijušas, tikai fizisks nogurums vai traumas no iepriekšējā vakara "skaties kā es māku!"
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

LAN
Reģistrēts lietotājs

Post no LAN » 01 Jan 2015, 12:03

Aija Š nikvalde: "Ko un cik daudz dzert?

Lai cīnītos ar paģirām, organismam ir jāuzņem visas zaudētās vielas. Ir jādzer daudz ūdens, īpaši labi noderēs tie minerālūdeņi, kuri ir bagātāki ar minerālvielām, piemēram, Borjomi un tam līdzīgie. Cukura līmeni asinīs palīdz atjaunot dabīgie saldumi, piemēram, medus, dažādas augļu un dārzeņu sulas, īpaši svaigi spiestās, tajās būs vairāk vitamīnu, kas organismam lieti noderēs cīņā ar paģirām. Īstenībā organisms nereti pats pasaka priekšā, kas viņam ir vajadzīgs, to pierāda cilvēku kāre pēc skābētu kāpostu sulas otrās dienas rītā – arī tā palīdz normalizēt cukura līmeni asinīs. Apzinīgākiem svinētājiem var ieteikt jau ballītes laikā starp kokteiļiem un vīna glāzēm izdzert kādu glāzi ūdens, kā arī izdarīt to pirms miega, organisms to noteikti novērtēs.

Otrajā rītā lieti noderēs recepte – diviem litriem ūdens pievieno 5 ēdamkarotes medus un 5 ēdamkarotes citronu sulas. Š o dzērienu var lietot visas dienas garumā.

Ko apēst?

Arī par ēšanu daudz ko priekšā pateiks pats organisms, ne velti viens no tradicionālajiem paģiru ēdieniem ir zupa, tā viegli pārstrādājas un paaugstina ūdens un sāls daudzumu organismā. Ja zupai vēl neesi gatavs, var sākt ar buljonu. Droši var ēst arī tik tradicionālo, proteīniem bagāto brokastu ēdienu olu, arī tā stiprinās organismu un palīdzēs cīnīties ar ballītes sekām. Par paģiru ēdienu, pateicoties to sastāvam, var uzskatīt arī banānus, tie ir bagāti ar magniju un kāliju, kurus alkohols no organisma ir padzinis. Savukārt, lai novērstu nelabumu lieti noder ingvers, tas arī uzlabo kuņģa darbību. Ingvers noder ne tikai pie paģirām, bet arī citos gadījumos, ja ir nelaba dūša. Pašsajūtu palīdz uzlabot arī marinēti gurķi un sālīta siļķe. Sāls daudzumu parasti iesaka ierobežot, jo tas aiztur organismā ūdeni. Š ajā gadījumā tas ir nepieciešams. Ieklausies savā organismā, lielākoties tas pats pateiks priekšā, kas ir vajadzīgs.

Gulēt vai kustēties?

Paģiru gadījumā nevajadzētu organismu pakļaut pārmērīgai slodzei, tā var izraisīt sirdsdarbības traucējumus. Apmēram 90% alkohola pārstrādā un izvada aknas, sportojot jūs tām nekādā veidā nepalīdzēsiet, tieši otrādi. Protams, pastaiga svaigā gaisā nāks tikai par labu, bet skriet vai arī apmeklēt sporta zāli nevajadzētu.

Medikamenti?

Uzreiz jāteic, ka brīnumlīdzekļu nav. Galvassāpju gadījumā var lietot ibuprofēnu, taču jāatceras, ka tie nav draudzīgi kuņģa gļotādai. Pašsajūtu uzlabos arī C vitamīns un ūdenī šķīstošie vitamīni, kuru sastāvā ir B grupas vitamīni, magnijs, kalcijs, kālijs, C vitamīns un Alkaseltzer tabletes. Aizrauties ar medikamentiem nav ieteicams! Pirms jebkuru zāļu lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Spēcīgas paģiras vajadzētu uztvert nopietni, jūs zināt, ka tās ir ballītes sekas, bet organismam tas ir ļoti smags pārstrādes process. Hronisku slimību saasinājumu gadījumā, piemēram, sirds ritma traucējumu gadījumā, ja ir kuņģa vai divpadsmit pirkstu zarnas čūla, kā arī sākoties psihozei vai panikas lēkmei, vajadzētu konsultēties ar ārstu."
Avots:http://goo.gl/XyE8Ho

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 01 Jan 2015, 12:39

Jau vairāk kā 2 gadus nezinu kas ir paģiras, jo grādīgos vairs nelietoju pat ne grama. :) Laimi rodu citur, nevis ķermeņa intoksikācijas-saindēšanās simptomos.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 01 Jan 2015, 13:33

Es gan knapi kustos no pohām. Nu ko, eju sirdi nodzīt.

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55

Post no Quagmire » 01 Jan 2015, 15:29

TL/DR

Pirms gulētiešanas daudz dzert ūdeni un daudz ēst ēdienu.
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 01 Jan 2015, 15:30

Vispār jau dzert arī ir jāmāk. Mūsdienu Latvijā arī ir jāzin, kur un ko var pirkt. Tas nav RIMI tā nav MAKSIMA. Zinu vietas tas gan nav standarta veikals, bet ir Latvijā. Kolēģi stipro ņem tikai no turienes. Jāskatās uz piegādātāju. Ir piegādātāji, kas atbild par to, ko piegādā. Lai gan arī kvalitatīvu šmigu var pārdzert. Protams, ka ideālais variants ir nedzert, bet tad ir jāiet Š AOĻIŠ… skolā, lai, ja nu kas nepārprotami visus savus ienaidniekus noliktu pie vietas :D Es gan šodien varu atlaist sviru. No darba atnācu tā ap rīta pusi. Darbs dara brīvu no šmigas. Vismaz, kamēr esi darbā :D Tā kā visiem LAIMĪGU un lai izdodas prātīgie pasākumi un lai vairāk prātīgu ideju, un lai mums visiem tās FUNDAMENTÄ€LI PRÄ€TĪGÄ€S idejas nāk prātā arvien vairāk un tādējādi, lai mēs te visi kaut cik prātīgāk un racionālāk pavadītu savu dzīvi. Un protams, lai visiem vairāk prieka ikdienas dzīvē. :)
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1093
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38

Post no 3Dklucis » 01 Jan 2015, 15:44

nu ja nakam reiz lai sis atsūkā ,bet taadam kurs skaidra -a to saindeesies caur trubu :D

Pievienot atbildi

Return to “Izklaide”