Pagiras

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Pagiras

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154478
    rodgerz
    Participant

    Sveiki viiri! Atvainojiet ka rakstu bez garumziimeem, vienkaarshi tikko uzinstaleejaas kompis un nav speeju apostrofus instaleet:) Taatad padalieties ar metodeem kaa labaak un vieglaak paardziivot pagiras 😀

    #272739
    Foxsk8
    Participant

    2L lielo Sprite. Vienozīmīgi man palīdz. Vai nu arī 1.5 L aukstu sidru uzreiz izdzert. Galvenais, nedzer nekādus alus, šnabjus, un citus sūdus.

    2 risinājums – Alakcezer tablete, iedzer to putojošo dziru, nākošais moments paraus uz augšu, izvemsies, pēc 10 – 20 min būsi kā svaigs gurķis.

    3. Kaudze ar bulijoniem.

    4. Kārtīgs fizisks darbs.

    5. Galvenais neguli, kusties, darbojies, lai ātrāk alkāns iziet no organisma.

    #272740
    msh
    Participant

    😀 😀 😀

    #272741
    rodgerz
    Participant

    Fizisks darbs atkriit – sirds staajas 😀

    Alus toch nepaliidz – paarbaudiiju

    Alkazelcer – aptiek taalu nav speeka daiet

    Galvenais neguli – nesanaaks ja no gultas nevar piecelties

    Spraits – veikals 300 metri es tak neieshu 😀

    Bet paldies 😉

    #272742
    Foxsk8
    Participant

    Tad mirsti nost, 😀

    Vispār es tavā vietā nobļautos, Sieva bl**** pi**** uz to bod, man s*** 😀 un viss būs atrisināts, i būs sprite, i būs sidrs un viss pārējais 😀 Tikai vai būs labāk, nezinu.

    #272743
    rodgerz
    Participant

    Sieva dusmiiga blauj ka es maukaas biju un ko – variants suudiigs:D kaaja saap velnsvinjzin ko sadariiju…

    P.S. vaards m.auka cenzuurai nepieskaitas buutiibaa 🙂

    #272744
    Foxsk8
    Participant

    Tad sieva netur solijumu, bēdās un priekos. 😀

    #272745
    rodgerz
    Participant

    Riktiigi 😀 Es jau vinjai staastu, ka deelj beedaam par to kugji nogrimusho dzeeru taa un shitaa – netic tak! Kaa tu mani sodien saproti klau 😀 sadzeram? 😛

    #272746
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atradis par ko gausties. Būtu teu tā kā man…

    Kadri atstāstija nedaudz par vakardienu. Ja nedabūšu fiksi alu, sāksies morālās.

    #272747
    Imhoteps
    Participant

    Ļaujiet runāt semipro!

    Ar līdzīgu jācīnas ar līdzīgu. Dzer 30ml (viena parasta degvīna glāzīte) šņabja UN TIKAI Š Š…ABJA ik pēc 30 minūtēm, ne biežāk, ne retāk. Brīdī, kad “atlaidīs” – pārtrauc. OBLIGÄ€TI paēd kauto ko treknu un karstu (karstas vārītas sardeles, soļanka, vistas zupa, buļjoni). Ja to pirmo šņabja čarku izvemsi – tad izvem un mēģini vēl – kaut kas jau uz gļotādām paliks. Pirmo-otro izvemsi, gan trešo uz leju dabūsi. Organismam nepieciešams alkohols. Etanols (etilspirts) pats par sevi nav inde, inde ir tā sadalīšanās atvasinājums – acetāldehīds, kas ir 30 reižu toksiskāks par pašu alkoholu un ir galvenais paģiru izraisītājs. Ironiski, bet acetāldehīdu savieno un izvada no organisma… alkohols, kas ikdienas apstākļos (ārpus stacionāra) ir vienīgais zināmais antidots (pretinde). Neliels apburts loks veidojas – dzeru, lai izvadītu acetāldehīdu, tanī pat laikā veidojas jaunas indes porcijas. (Patiesībā acetāldehīdam sabrūkot, rodas etiķskābe, ko mēs arī izčurājam un izsvīstam)

    Taču tad, kad iestājas kārtīga abstinence (auksti sviedri, bezmiegs, redzes traucējumi, melni uzplaiksnījumi perifērajā redzeslokā, skaļi trokšņi, kuri patiesībā nav skaļi (tipa, kaķis ar savām ķepām – BÄ€M!-BÄ€M!-BÄ€M!!!), reāli skaļi trokšņi, kad var apd1rsties no satrūkuma, citas skaņas un redzes halucinācijas, murgaini sekls miegs, nemiers vai pat nenormāla trauksme, ALARM-stāvoklis 🙂 dezorganizētība, kad nevar paveikt visvienkāršākos darbus, pat nomazgāties vairs nemāki, vienvārdsakot esi noķēris “BELKU”), tad Fokša spraits nelīdzēs it nemaz. Jā – daudz, ļoti daudz dzer minerālūdeni vai vismaz parasto ūdeni, ir labi, ja mājās ir citroni un citi augļi – dzerot attīstas avitaminoze un sāls un minerālvielu disbalance – tie jākompensē. Tasīte saldas stipras kafijas arī nāk par labu, tik uzmani sirdi. NOMAZGÄ€JIES – 10% skābekļa mēs saņemam caur ādu (lielāko elpošanas orgānu), jutīsies pa puskapeiku labāk. Nepaliec viens un bez degvīna – ja sāc ko redzēt-dzirdēt – uzreiz iedzer lielu malku – halucinogēnais delīrijs attīstas 3-4 dienas pēc pilnīgas dzeršanas pārtraukšanas. Un gaidi – laiks ārstē vislabāk, jāpamocas, jāizmocas, bet nākamnedēļ ap šo laiku atcerēsies visu ar smaidu.

    Cik dienas kodi?

    #272748
    shady
    Participant

    Es laikam nebūšu īstais, kurš varētu dot eksperta viedokli šajā jautājumā, jo pieturos pie 3 principiem:

    1) Nedzer draņķus (nekādas “krutkas” un lētos draņķus).

    2) Nenovest sevi līdz tādai stadijai, ka sevi vairs nekontrolē.

    3) Netaisi no grādīgajiem sev kokteili kunģī.

    Un ja nu tomēr ir sanācis tā, ka vairs nespēj noiet taisni un priecīgs esi, ka tiec līdz gultai, tad mani paģiras īpaši nekad nav mocījušas. Sliktākais, ka nākošajā dienā mazliet galva sāp un slikta dūša, bet tas arī viss. Un tad paņem ibumetīnu pret galvassāpēm un izej ārā pastaigāties (nevajag arī aizmirst sadzerties šķidrumu un kārtīgi paēst) => un lieta darīta, sekas ātri vien pazūd.

    #272749
    msh
    Participant

    Es pieturos pie vienkārša principa – zināt savu mēru – labā kompānijā mani uz 3 tostiem pierunās, kaut kad pat uz pieciem pierunāja, bet tas arī viss 😀

    #272750
    samurajs
    Participant

    Smags jautājums, kuram nav universāla risinājuma. Pirmkārt jau nekādas tabletes un ķīmiskos sūdus, nav ko vēl papildus indēt organismu. Ķīlis jāizsit ar ķīli, tāpēc Imhotepa k-ga ieteikumi būs vietā.

    Labi panākumi bijuši pēc stipro kokteilīšu ieņemšanas – Dins, Brūklene & Vodka utt. Tie vismaz iedarbojas strauji. Kokteiļiem jābūt ledus aukstiem un jāieņem ne vairāk kā divi – citādi atkal būs auts 😀

    #272751
    rodgerz
    Participant

    Paldies dzeki, bet es jau esmu paarlaapiijies un riit atkal ziepes buus… ;(

    #272752
    web33
    Participant

    rodgerz

    Tad jau tu dohlijs kaķis esi ja neko nevari .

    Labākais veids kā pohas izdzīt ir smags fiziskais darbs pārbaudīta lieta ,protams pirms tam kārtīgi paēdot,vislabāk ir kādu zupu un pēc tam labi padzerties.

    Minīts pie rokas un ej strādāt nevis gūlšņāt gūltā un vārtīties no vienas puses uz otru pusi .

    Es parasti pēc normāla kodiena eju kko fizisku darīt un pohas pazūd,kā ar cirvi nocirstas dažu h laikā .

    Veseļojies

    #272753
    rodgerz
    Participant

    Aizgaaju uz kafejniicu ieeedu soljanku biski labaak palika. Un tad spainiiti alus pa virsu un atkal zirgaa esmu! Nu man vecpuishu balliite vakar bija un sodien turpinaas 🙂 Taapeec naaciet ciemos 😉 BTW par fizisku darbu – juus ko sirdi man aptureet gribiet ko? 😀

    #272754
    Evers
    Participant

    Rīt no rīta man šis topiks noderēs! 🙂

    Pašam pret pohmeli līdz fizisks darbs, karsta tēja, brokastis neēdu, bet pusdienas vienmēr piespiežu kārtīgi paēst.

    #272755
    rodgerz
    Participant

    Es nesaprotu ko juus par to fizisko darbu te dzeniet… Tak sirds var apstaaties!!! Lab es duraks paarlaapiijos, bet fakts ir taads ka pagiras ir smaga lieta un ar gadiem paliek arvien smagaak! atceroties kaa 20 gados kojaas dzeeru un no riita biski tik uudeni prasiijaas tad tagad mirstu nost… Taapeec arii prasu kaa viiri ciinaas ar pagiraam, jo pats dzeru reti bet ja dzeru tad liidz galam 😀

    P.s. sieva dusmiiga kaa elle nav padoma kaa pret to ciiniities? 😀

    #272756
    Creep
    Participant

    Nu, pagājušajā gadā sanāca 25. jūnijā darba diena. Š auj mani nost tie, kas saka, ka fizisks darbs palīdz, taču man arī visu dienu strādājot, visu dienu bija sajūta, ka kuru katru brīdi karoti nolikšu. Tad labāk palieku mājās guļot…

    #272757
    Imhoteps
    Participant

    Ar smagu fizisku piepūli jāuzmanās ļoti un ļoti. Viena lieta – pastrādāt 20 gados pēc iepriekšējā kodiena, pavisam cita vecumā pēc 30-40. Motors var uzsist nepajokam.

    Izskatās gan, ka vairums par paģirām uzskata darbaspēju trūkumu un slapēs nākamajā dienā pēc iedzeršanas. Maldi, mani draugi, maldi.

    Paģiras iesākas pēc trakota kodiena 3-7 dienu (un vairāk) garumā brīdī, kad beigušies pēdējie santīmi. 🙂 “Profesionāļi” gan arī tās neuzskata par paģirām, tā, niekošānās…

    DZERŠ ANA IR ĻAUNUMS! Kaut kad jau tai saprašanai jānāk, ja nē – tad renstele vai kapsēta.

    P.S. Palasiet “atmiņas no “narkologiem”: https://notdrink.ru/index.php?showtopic=34992

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā