Gribi jauku un skaistu, bet tom

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Gribi jauku un skaistu, bet tom

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145554
    aidskillz
    Participant

    Tâda tîri jauka programmiòa (þçl ka maksas 👿 ), kas padara Windu (Windows 95/98/Me/2K/XP) daudz skaistâku, BET arî âtrâku!

    Attiecîgi, pçc instalâcijas tiek uzlikta defaltâ tçma, tâda gaiða, ar mâkonîðiem fonâ. Tâ tad arî ir tâ ekonomiskâkâ. Protams, ðeit var atrast vairâkas tçmas, jebðu ”âdiòas”. 😆

    Var izmantot gan labo, gan kreiso rîkjoslu ekrâna malâs. Kreisâs joslas augðâ tiek attçlota procesora noslodze. Labâs rîkjoslas pati pirmâ ikona ir ”NotePad’s”, var âtri kautko pierakstît un ðis pats arî saglabâs.

    Ðim jaukumam ir arî vairâki plugini, kâ piemçram, cieto disku brîvâs vietas indikâtors, vai atmiòâs un procesora, un neta noslodzes indikâtori.

    Tâtad, rakstot ðo rakstu, es klausîjos mûziku, èatoju skype, vilku filmas un bija palaists ZoneAlarm Pro, bet atmiòas noslogojums knapi sasniedza 280Mb.

    Un, manuprât, pats svarîgâkais, no procesiem pazûd tâda lieta kâ exlporer.exe 😈

    Iespçjams katram lietotâjam atseviðías tçmas, kâ arî nelietot Aston.

    Pârslçgðanâs no Windows uz Astonshell’u (un atpakaï) iepçjama ar vienkârðu Logoff’u.

    Ðî ir mana mîïâkâ tçma

    Varbût kâdam iepatiksies, ja kâdi jautâjumi, PZ, gan jau palîdzçðu.

    #164512
    nitro
    Participant

    Sorry bet skaistums(tavaa izpratnee-topikaa) arii prasa upurus..taapeec nebuus gan aatraaks PC..

    #164513
    zhagis
    Participant

    Ir jau ir vienam otram redzçts.Taèu piekritîðu Nitro.

    Es personîgi ðitam jçgu neredzu.Bet nu gaumes lieta.

    #164515
    samurajs
    Participant

    Es te lasu un mçìinu izprast, kurâ vietâ skapî paslçpts skelets? 😀 Nu lab, nav mums explorer.exe, tâ funkciju pâròçmis droðvien kkâds aston.exe. Âtrâk windu var uzkurbulçt tad tikai tad, ja tai atslçdz visus nevajadzîgos procesus+ visas dekorâcijas. Par to raksts bija laikam Datuvç.

    Bet nu ðitâ èaula smuka jau ir gan…

    #164517
    Mad182
    Participant

    Ja gribas âtrumu, ir izveidota windowsiska blackbox versija. https://xoblite.net/

    Uz windas gan tas viss ðíiet visai gïukaini un dîvaini, bet nu atmiòu tieðâm tçrç daudzkârt mazâk par explorer’i.

    #164519
    aidskillz
    Participant

    Doma jau ir tâ, kas tiek patçrçts mazâk atmiòas un CPU, tâtad ir vairâk brîvu resursu citâm lietâm

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā