Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

bluebird
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 263
Pievienojies: 26 Jan 2010, 13:10
Reputācija: 0

Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājo

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 20:42

Skatoties TV3 raidījumu par notikumiem Ēģiptē rodas jautājums...

"Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strādājošie!!? "

Viņi taču valsts iedzīvotājus uzskata par durakiem?? Paklausieties ko viņi runā pa TV!! Pilnīgo sviestu... atstrādātas standarta frāzes... tīrākā demagoģija... un pilnīga nevēlēšanās saprast reālo situāciju! Tikai bīda savas intereses, lai saglabātu savu amatu un pozīciju tādā pašā sabiedrībā! Viņi kamerās stāsta melus augstākā līmenī, izzog valsti, spēlē kaut kādas politiskās spēles un skatīdamies kamerās mums saka, ka viņiem interesē valstī notiekošais un valstī dzīvojošie iedzīvotāji. Bet visi zin, ka tie ir meli augstākā līmenī!!!!

Un viņi joprojām tur turpina sēdēt!! :) Ehh latvieši .... :) cik ilgi vēl mūs šādi kā suņiem pie deguna desu vicinās!!!! :(

Latvietim kā muļķim visu dzīvi jāskrien, jāknapinās un visu laiku jādomā kā bērnus izaudzināt, knapināties... visu laiku valstij būt parādā un vucumdienās vēl pensiju normālu nemaksā!!

Derētu viņiem atcerēties, ka viņi ir TAUTAS KALPI nevis vagari!!! Viņiem mums ir JÄ€KALPO!!!

Ehh.. ar sūdainu mietu visus aizdzīt uz laukiem strādāt un padzīvot kā vecie tur dzīvo!! :)

Jauku vakaru!!

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 13 Feb 2011, 20:51

Latviešu tauta ir bezmugurkaulnieki, tas visu izsaka. Būtu ar iekšām sen tie idioti būtu ar sūdainu mietu izdzīti ārā.

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54
Atrodas: Rīga

Post no elvisburdajs » 13 Feb 2011, 21:08

Sta1CX, Tā tu nospried un pats kļūsti par tādu. Mums vajag kādu kas saorganizē visus, tāpat kā ēģiptē augstu lomu nospēlēja facebook!
Last edited by elvisburdajs on 13 Feb 2011, 21:09, edited 1 time in total.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 13 Feb 2011, 21:09

https://notepad.lv/10082/egipte-notikusais/

Gulēt varbūt sapņot... tāds NAV jautājums. Jautājums ir - ko likt vietā un kā risināt situāciju?
Дебилы, бл*ть...

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54
Atrodas: Rīga

Post no elvisburdajs » 13 Feb 2011, 21:13

Crow, bluebird man sāk likties manāmi flūderīgs :devil:

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 21:23

to elvisburdajs
Mhm!! Vajag noorganizēties un uzkurināt tautu!! Un darīt visu vajag tā pa riktīgi publisko un lai viņiem rokas nesniedzas tik tālu!! Lai nevienu nevar aizvērt no mums!!! Tā lai viņi vienkārši noskatās, kā tiek sacelta tauta, bet izdarīt viņi neko nevar!!

Vajag anonīmu serveri kurā liekam video kuros ir viņu tukšā muldēšana pretī likt to ko mēs par to domājam!!! Tautai vajag atvērt acis rādot kādos sūdos mēs esam un kāda mums izskatās tā nākotne latvijā!! Savādāk viņi kā muļķi domā, ka ir kaut kāda cerību uz labāku dzīvi!!

Ne sūda!! Ne kā tāda tuvākajai laikā nebūs, ja kaut kas radikāls netiks darīts!!!

Paskatieties, kas notiek ar jaunajiem censoņiem politikā!!! Kuri nupat iesaistījušies tajā cīņas laukā un ar lielu entuziasmu vecos krabjus uz ceļgaliem nolikt!! Nekas pozitīvs!! Viņi ļoti ātri sāk diezgan labi tur justies un viss ieiet vecajās sliedēs!!

Nekas nemainās!! PILNĪGI NEKAS!! Mūsu labklājība ir atkarīga tikai no tā cik labi iet ārpus Latvijas! Mēs pērkam lietuviešu pienu... poļu ābolus ... jēlkoku eksportējam uz UK!! Neviens no valdības nestimulē ražošanu un demogrāfisko situāciju LV!! Mēs vienkārši tiekam izzagti, noverdzināti, iedzīti parādos.... visu mūžu reāli vergojam.. un mums neļauj atražoties! Latvietis kā nācija ir jau nolemta bojā ejai!! Nevienam ES neinteresē cik ilgi vēl Latvija būs!! Mēs izmirsim, valsti izzags un te būs vai nu Krievija vai Vācija!!
Last edited by bluebird on 13 Feb 2011, 21:27, edited 1 time in total.

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 21:24

elvisburdajs wrote:Crow, bluebird man sāk likties manāmi flūderīgs :devil:
Ko tas nozīmē?? :D

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 13 Feb 2011, 21:34

Pie visa ir vainīgi ilumināti un viņu visās malās sabāztās marionetes. :>

Atbilde uz jautājumu - nekas nemainīsies, latviešu vairākums ir aitas - tik blēj un neko nedara. Ja pienāks globālas pārmaiņas, tad varam cerēt uz pārmaiņām Latvijā.

Un Crow, tie kas tur sēž ir vērtējami kā "nekas" un pat ļaunāk, nav jāsatraucas par to, ko vietā likt, mums nav ko zaudēt! Vispār revolūcijas orgazinatoriskās gudrākās galvas arī būtu tur liekamas.

Mazās pašvaldības jau nav ne kapeiku labākas, tādi paši gudri **dritvai kociņ**, tikai mazākā kulītē, spēj gan apriet lielo valdību, bet tajā pašā laikā pašvaldības mērogā būt tādi paši maitasgabali, kā lielie vīri augšpusē. Pēc pagastu pašvaldību apvienošanas situācija ir tāda - novada galvenajā pagastā visi ir pārgudri un visiem ir taisnība, pārējiem ir klusējot jānorij tas viss un jāpaklausa. Esmu viņu vidū, tādēļ ļoti labi redzu, metās nelabi, gribētos pateikt reizēm savas domas viņiem sejā, bet jāklusē, naudiņu ar kā nekā gribās.
Last edited by Evers on 13 Feb 2011, 21:39, edited 1 time in total.

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 21:37

Tieši tā!! Un ko tu vari tur pateikt!! Nekā!! Tev ir jāsēž klusam un jādara ko no augšas liek!! Tu esi pakļaut pāris lielu cilvēku interesēm!! Un tā viņi tur to tautu pavadā un kā suni dzenā apmierinot savas vēlmes!!! Tikai viņiem mēs strādājam!!

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 13 Feb 2011, 21:39

Tauta sacelsies, tauta parīvēsies, tauta izšļāks... ēēm, dusmas. Tauta norimsies un uzpīpēs.
Līdz nākošai reizītei, tautu meita!

Ja kādam ir padomā patiesi realizējamas idejas par to, kā Latvijas valstij atgūt iztirgotos īpašumus, samazināt bezdarbu, veicināt ražošanu, atjaunot tranzītu, nolīdzināt SWF parādu un sastādīt efektīvu pārvaldības sistēmu, ne tikai emociju uzplūdā lielos kretīnus iznest pirms iekavām un noīsināt, tad es brīvprātīgi piesakos būt tādas partijas kasieris.

Evers, sorry, man ir, ko zaudēt.
mums nav ko zaudēt!
naudiņu ar kā nekā gribās
Loģiska pretruna. Tev arī tātad ir, ko zaudēt.

Plus, "revolūcijas" gadījumā būs visai daudz, kas bailēs iežmiegs asti kulakā un aizbēgs uz ārzemēm.
Varbūt, ka es arī. Jo man ubi bene, ibi patria. Latviešu tauta nav tā vērta, lai es par to cīnītos un, jei bogu, vēl liktu galvu uz ežiņas.
Дебилы, бл*ть...

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 21:47

Tieši tā!! Ar mums ir problēmas!! Daudzi nobīsies un ieraus asti kājstarpē un paklusēs... jo baidās!! Samierināsies ar to kas jau ir!!

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 13 Feb 2011, 21:48

Mans štats tāpat nav stabils, kamēr var, tikmēr jāpapelna. :D Pēctam jāvāc paraksti, par dzimtā pagastiņa atdalīšanu. Vai arī asti kājstarpē un uz laimīgajām zemēm :>

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 13 Feb 2011, 21:55

Visa problēma reducējas uz vienu kopīgu īpašību - bailēm no atbildības.

[spoil]Jā, lamināti man par šo klaigāšanu labi maksā. Un sola augstāku amatu drīzumā arīdzan. Jūsu visu segvārdi ir pierakstīti un nekārtību gadījumā tiks nodoti "stūra mājai" analogai iestādei, kur jums liks pārpīpēties zāli un pēc tam klausīties tehno un speedcore, kamēr jūsu cīņas gars tiks salauzts.[/spoil]
Дебилы, бл*ть...

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 21:58

Un bailes no kritikas!!! Mēs baidamies būt kritizētiem!! Ne dod dievs par mums kaut ko sliktu kāds pateiks ... ar pirkstu norādīs viņu virzienā!! Mēs nespējam koncentrēties uz mērķi, jo esam aizņemti ar savu EGO!! Ka tik mūs kāds nepakritizē!!

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06

Post no Creep » 13 Feb 2011, 22:11

Tas tak jau sen kā pierādījies, ka latvieši nemāk vadīt valsti. Gudrākie latvijas prāti tāpat parasti ar laiku notinās uz ārzemēm un šeit nekas nebīdās, samierinies, tāpat nekas nemainīsies.
Ja arī tiktu uzrīkots kārtējais grautiņš, vienīgais, ko tas panāktu, būtu jaunas izmaksas no valsts budžeta (par bojājumu novēršanu) un atkal valdībai būtu iespēja sev naudas žūksni kabatā iebāzt...

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 13 Feb 2011, 22:18

Parādiet man, kungi*, vienu revolūciju jebkad no vēstures, kas ir sasniegusi mērķi.

Ja nepatīk kādas valsts apstākļi, jāatrod cita valsts, nevis te jālāpa(-ās). Tie, kuriem nav iespēju dzīvot citur, visticamāk, nav diži iespēju dzīvot nekur. Pie vainas? Līkas rokas, dumja galva, nelaimes gadījums (darba vietā?), lamināti, astma, vēzis, moluski, ragu un nagu sērga, nodarbošanās ar profesionālu alkānismu. Un jau minētās bailes no atbildības. Un slinkums. Tie tad nu prasa maizi un izpriecas.

"Laimes zemēs" tādus pacieš un uztur tāpēc, ka tām zemēm ir, par ko. Bet tām nafig vajadzīgi kretīnu pūļi no citurienes, kas viņu valsts labā nekā nedarīs, bet tāpat prasīs debesmannu. Ja cilvēks prot, spēj un vēlas strādāt, ir minimāli atkarīgs no citiem, tad var atrast vietu, kur tam klāsies labi.

Bet ja cilvēkā mīt liekulīga tieksme uz bļaušanu par labāku dzīvi visiem un tai pat laikā dominē vēlme atņemt otram kumosu, lai pats paēstu, tad viņam nekur nebūs labi.

And no one really cares! I don't care.

Image

* dāmu nav, Notepad ir five nines sausagefest :/
Дебилы, бл*ть...

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 13 Feb 2011, 22:23

Ja latvieši nevar nevar saņemties un ar dakšām iztrenkāt tā paša AKKA / LAA reketa kantora darboņus, kura netīrais darbības veids ir pat ar rozā brillēm saprotams, tad var pat nesapņot par kautko vēl vērienīgāku.
Š ajā videoklipā ir ietverts partnera UMG saturs, taču partneris ir to bloķējis jūsu valstī autortiesību dēļ. Atvainojamies.
Katru reizi, kad jūtubē redzu šādu uzrakstu, man rodas liela vēlme ielauzt tiem mērkaķiem degunu. :> Sāka braukt virsū Google'i, Googlei neinteresēja ķēpāties ar kautkādiem mērkaķiem no sīciņas banānu republikas, norāva vispār vienu kloķi un miers.

BOFH
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 01 Aug 2010, 12:59

Post no BOFH » 13 Feb 2011, 22:36

Neatceros George Carlin repertuārā to murgu kas bildē sarakstīts.
A kas attiecas uz sūdiem valstī - tikko bija vēlēšanas. Visi mietpilsoņi vēlēja par vienotību. Ziniet kapēc? Tapēc ka tādus tupakus var paņemt ar vienu vienkāršu frāzi - balsojiet par Vienotību lai netiktu KRIEVI PIE VARAS!
Un viss! Ar to pietiek. Atkal tos pašus ievēlēja, viņi turpina imitēt procesu.
Valsts ir tāda kā tās pilsoņu vairākums.

bluebird
Reģistrēts lietotājs

Post no bluebird » 13 Feb 2011, 22:40

Tas mums visiem bija lielisks prāta treniņš šovakar!! ;)

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 13 Feb 2011, 22:52

Mani vismaz vainot nevar, balsoju par "Pēdējo partiju", apšaubāmi un nepazīstami kadri, bet vismaz neplātījās ar pretīgām melīgām reklāmām.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 13 Feb 2011, 23:32

Image
Image

usver
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 311
Pievienojies: 04 Okt 2009, 14:53

Post no usver » 13 Feb 2011, 23:43

Evers: būtu labāk kopā ar BOFH par SC nobalsojuši - paskatītoš, moš SC veidotu koalīciju kopā ar tiem tur-zaļajiem .. kā viņus! Krievi tiktu pie varas un būtu gan visiem mietpilsoņiem šoks!!!!111viensviens!! :D :D :D Vo jautrība būtu - inteliģenti nāktu pie varas un pretēji visām bažām, valsts uzplauktu!!!!!!111viensviens!! :D :D :D :D :D :D
Tādus mudakus kā Ausaini toč negribu redzēt nevienā amatā. Jūsuprāt vajadzētu vairāk tādus - aiziet, aiziet, lai tā Rīgas Satiksmes būda rūc vēl par pieciem, nē, labāk par piecsimtpieciem bezjēdzīgi kaut kur aizskaitītiem miljoniem Rīgas šokolādes acī? Visiem KNAB mutes ciet, viss obščagā, viss kruta! ;)

BOFH
Reģistrēts lietotājs

Post no BOFH » 14 Feb 2011, 10:13

Nu re - klasisks dauneļa piemērs. Un tādam ir balstiesības.

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 14 Feb 2011, 10:51

Jūs negribat zināt par ko Es nobalsoju :>

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 14 Feb 2011, 11:07

Es par Lembergu biju nobalsojis....
vislabāk vajadzētu kādam drosminiekam atkārtot 1936. gada maija notikumus, kad Kārlis Ulmanis padzina visas partijas ellē, un deputātus sasēdināja pa istabām ar zviedru "aizkariem".
jo demokrātija nekam neder - katrs deķi rauj uz savu pusi, un rezultātā ir bardaks
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

jazzer
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 201
Pievienojies: 15 Feb 2008, 14:19
Atrodas: netālu

Post no jazzer » 14 Feb 2011, 12:30

ZuliXP
Kam der, kam neder tā demokrātija. Visās normālās valstīs darbojas bez īpašām problēmam, tikai mums neder. Varbūt vaina nav sistēmā, bet cilvēkos ? Diktatūru gribās ? Kurā diktatūrā tagad tauta dzīvo labi ?

usver
Reģistrēts lietotājs

Post no usver » 14 Feb 2011, 15:22

BOFH: paskaidro, lūdzu, savu nostāju. Es iepriekš imitēju spiedzīgu, nosiekalojušos tīni, kas gatavs balsot par SC tāpēc, lai būtu "kardināli savādāki cilvēki", lai kaut kas mainītos. Š ķiet, ka tādu nostāju Tu labprāt redzētu tautas vairākumā. Okei, ir savādāki cilvēki - Ušakovu pēdējās RD vēlēšanās mierīgi nopirka Š lesers, apsēdās vicemēra vietā, viss kruta. Rīgas Satiksmē kaut kas mainījās? Nē, nemainījās. Tagad Ušakovs atbalsta projektu, kurā vēl mierīgāk varēs nodarboties ar patvaļu Rīgas Satiksmē, bez konkursa visu darot. Tjp - kurš grib, tas lai nāk un piedāvā .. jētalonu aparātus, autobusus - kas piedāvās izdevīgāku darījumu, ar to slēgsim līgumu. Netaisot nekādus konkursus un neblamējot biznesa partneri, ka patiesībā tā manta maksāja 5x lētāk.

Tātad tev šķiet, ka tiešām SC nākot pie varas, globāli kaut kas mainīsies, ja neskaita visādu Kravcovu un Urbanoviču īpasvara pieaugumu? Man no malas izskatās, ka viņi iet uz darbu un algu saņem stipri lielākā pokujā nekā, piemēram, Vilks. Vēlreiz aicinu - paskaidro, lūdzu, savu viedokli.

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 1024
Pievienojies: 10 Jūn 2008, 15:08
Atrodas: Reiga

Re: Cik ilgi tautu muļķos valsts sistēma un tajā strād

Post no TrakaisKursis » 14 Feb 2011, 15:27

bluebird wrote:Viņi taču valsts iedzīvotājus uzskata par durakiem?? Paklausieties ko viņi runā pa TV!! Pilnīgo sviestu... atstrādātas standarta frāzes... tīrākā demagoģija... un pilnīga nevēlēšanās saprast reālo situāciju! Tikai bīda savas intereses, lai saglabātu savu amatu un pozīciju tādā pašā sabiedrībā! Viņi kamerās stāsta melus augstākā līmenī, izzog valsti, spēlē kaut kādas politiskās spēles un skatīdamies kamerās mums saka, ka viņiem interesē valstī notiekošais un valstī dzīvojošie iedzīvotāji. Bet visi zin, ka tie ir meli augstākā līmenī!!!!
Es negribu izklausīties rupjš, bet bluebird, kur tev ir garantija, ka tu saproti - reālo situāciju? Un kas vispār ir reālā situācija? Tas, ka tev ir emocionāls nogurums no krīzes un niknums par savu/savu līdzcilvēku bezspēcīgumu apstākļu priekšā, nenozīmē, ka tev un tādiem kā tu ir risinājums visām šīm problēmām. Mēs - tie, kas tusējam šādos forumos - tvaiku nolaižam šeit, un tas te arī paliek. Ir socioloģijā tāds apzīmējums kā "Facebook paaudze", kas augstākais, ko spēj ir īdēt un - ja notiek brīnums - iziet ielās.

Var piekrist tev, ka ir tracinoši skatīties uz labi ģērbtiem, labi ēdušiem, pārtikušiem valstsvīriem ekrānā, kamēr tu pats esi vienīgais atspaids savai ģimenei, kuras locekļi zaudējuši darbu krīzē vai kuriem ievērojami samazinātas algas. Bet padomā no otras puses - ja tie, kuri tevi tracina, nespēlētu savas politikas retorikas spēli, tad konkurenti viņus viens divi nokostu, un politiskā nestabilitāte mums nav nepieciešama. Tas draudētu ar ļoti daudzām tālejošām sekām - sastingumu reformu gaitās, ārzemju kapitālu nepieejamību apgrozāmo līdzekļu finansēšanā mūsu uzņēmumiem, eiro ieviešanas datuma pārcelšanos tālāk, procentu maksājumu apmēru pieaugumu un visa aizņemta kredīta pārfinansēšanas sadārdzināšanos. Iekšzemē tas nozīmētu ekonomikas strauju pasliktināšanos - naudas aprites samazināšanos, algu samazinājumu, atlaišanas u.t.t. Tu par tādu iznākumu esi gatavs uzņemties morālo atbildību? Es nebūtu. Tāpēc es savu niknumu apvaldu, un cenšos skatīties pāri šiem laikiem - uz 2016. vai 2017. gada, kad eiro ieviešanas efekts būs akumulējies un sāks nest augļus. Bet līdz tam viss ir tā, ka valsts ir no grāmatvedības jāsakārto.

Par ekstrēmismu vēl viens vārds - mēs visi gribam dzīvot labi un pārtikuši te un tagad. Tā ir saprotama lieta. Bet valstij ir jāspēj finansiāli segt mūsu vēlmes. Es esmu bijis Grieķijā un vērojis laiskos pensionārus, kas rīta pusi pavada paēdot brokastis vasaras kafejnīcā, izdzer kafiju, uzpīpē un tad aiziet uz otras ielas puses kafejnīcu dzert alu, līdz kāds cits pensionārs ir uzmodies un var jau barā čupoties tālāk. Var jau, protams, teikt - Grieķija ir subtropu valsts, kur ražas ievāc 3 gadā, kur viss aug bez īpašas aprūpes, taču tas neatbilst patiesībai - lauksaimniecība ir viena no visneefektīvākajām tautsaimniecības nozarēm. Tā kā laiskais grieķis negrib dzīvot sliktāk par, piemēram, strādīgo industriāli spēcīgās Vācijas pilsoni, viņš iziet ielās un gāž tās valdības, kas nav gatavas pieņemt likumus, kas garantē augstākas darbas samaksas. Un vēl arī tikai tādas valdības, kas garantē augstākas algas. Ir tikai viena problēma - ja nav iespējams nopelnīt lielākas algas (un grieķis to negrasās darīt), tad valstij ir jāpalielina ārējais parāds. Pateicoties tam, ka valdības, lai saglabātu varu, vienmēr to ir Grieķijā darījušas, Grieķijas ārējais parāds ir 189% no IKP. Un viņi to nespēs atmaksāt. Viņiem jau tagad SVF būtībā ir atņēmuši Nacionālo dzelzceļu un Šªdensapgādi, un piespieduši pārdot atsevišķas salas Egejas jūrā. Un šitādu valstu Eiropā ir vēl trīs - t.s. PIGS valstis. Mums parāds - paldies dievam - ir krietni mazāks un tā kā mums ir strādīgāka tauta, ir lielākas iespējas to atdot. Varētu pat teikt, ka mums vēl ir paveicies. Un kā es mēdzu smieties - paldies dievam, ka mums nav stipras arodbiedrības, būtu ietikuši tādos sūdos kā Grieķija, kas parādu izskatās neatdos nekad, un mūžīgi maksās padsmit procentus sava budžeta kreditoriem. Pacietību un izturību, draugs!

BOFH
Reģistrēts lietotājs

Post no BOFH » 15 Feb 2011, 12:04

usver wrote:BOFH: paskaidro, lūdzu, savu nostāju. Es iepriekš imitēju spiedzīgu, nosiekalojušos tīni, kas gatavs balsot par SC tāpēc, lai būtu "kardināli savādāki cilvēki", lai kaut kas mainītos. Š ķiet, ka tādu nostāju Tu labprāt redzētu tautas vairākumā. Okei, ir savādāki cilvēki - Ušakovu pēdējās RD vēlēšanās mierīgi nopirka Š lesers, apsēdās vicemēra vietā, viss kruta. Rīgas Satiksmē kaut kas mainījās? Nē, nemainījās. Tagad Ušakovs atbalsta projektu, kurā vēl mierīgāk varēs nodarboties ar patvaļu Rīgas Satiksmē, bez konkursa visu darot. Tjp - kurš grib, tas lai nāk un piedāvā .. jētalonu aparātus, autobusus - kas piedāvās izdevīgāku darījumu, ar to slēgsim līgumu. Netaisot nekādus konkursus un neblamējot biznesa partneri, ka patiesībā tā manta maksāja 5x lētāk.

Tātad tev šķiet, ka tiešām SC nākot pie varas, globāli kaut kas mainīsies, ja neskaita visādu Kravcovu un Urbanoviču īpasvara pieaugumu? Man no malas izskatās, ka viņi iet uz darbu un algu saņem stipri lielākā pokujā nekā, piemēram, Vilks. Vēlreiz aicinu - paskaidro, lūdzu, savu viedokli.
Tu esi klasiska loha piemērs. Un ar katru ierakstu forumā tu to apliecini atkal unatkal.

usver
Reģistrēts lietotājs

Post no usver » 15 Feb 2011, 12:41

BOFH: aizmirsti. Toč ticēju d_l, kad jams apgalvoja - Betons kādreiz esot bijis sakarīgs, bet nu tas laikam bijis ļoti sen atpakaļ. Bet tagad pieņemsim kā faktu, ka vairs nespēj normāli sarunāties, ja ar tevi runā kā balto cilvēku. Un brīnies, ko tevi, tādu malaci, neviens nenovērtē :)

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 15 Feb 2011, 13:11

Auni!
Lai mainītu sistēmu - iepriekšējā ir "jālikvidē" ar visām no tā izrietošajām sekām. Tikai mīļais aunu bars - nomainot zivs galvu, sapuvušo vēderu un asti jūs nenomainīsiet, tā joprojām būs smirdīga sapuvusi zivs.
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 15 Feb 2011, 13:28

Meh, mazais čiepsteklis atvēris knābi un nu pļerkst kā strazds ķirsī; viss, ko es te redzu, ir: "bla, bla, bla viss ir slikti! bla, bla bla!"
Diez ko tik grandiozu zilais čipsteklis ir paveicis valsts labā? Nē, spamošana un gaudošana IT forumā, neskaitas.

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 15 Feb 2011, 13:33

PS. Ja bluebird šodien tiktu iecelts par premjeru - nekas nemainītos, tikai tāpēc, ka slimā sabiedrībā kura uzskata ka kukuļdošana nav nekas slikts un ka nodokli nemaksāt ja tas iespējams arī nav nekas slikts. Uzskaitījumu varu turpināt visu dienu ...
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 15 Feb 2011, 13:44

Topiki, kuros tiek runāts par politiku ir tīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīk garlaicīgi, kaut vai tāpēc, ka Es neko nesaprotu.

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 15 Feb 2011, 21:49

Tā jau arī varētu būt, kojān. Tu tak esi "purnagrāmatas paaudze" :>

Es daļēji varētu piekrist TK. Bet tikai daļēji. Jo tas, kā latvijas politiķi to dara - nu es nespēju saprast, vai viņi to dara ķeksīša pēc, lai SVF atskaitītos, vai arī viņiem sen vairs nav sajēga par reālo dzīvi. Nu, zinot ka visuma centrā dzīvo arī tādi vidusmēra pārtikuši cilvēki, kam citur latvijā dzīvojoša vidusmēra latvieša dzīves perspektīva ir sveša, tam otrajam variantam ir zināms iespējamības procents. Jo nu budžeta deficīta samazināšana uzkruķījot nodokļus un apcērpot izdevumus, un tikai, ir, khm, sūds, nekas vairāk. Jo vidusmēra latvietis saprot ka uzkruķot augstāku akcīzi degvielai, lielāks procents pirks kontrabandas degvielu, uzceļot akcīzi šmigai, lielāks procents alkānu laiks ļūļu vai kontrabandas šmigu un tas pats attiecas uz ļuļķiem. Lielāks PVN pārtikai uzlabo maksimas importa draņķu konkurētspēju. Un tā tālāk un tā joprojām. Un tā izdevumu apcirpšana - reizēm tikai uz papīra, nu vispār ir kaut kas interesants...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 15 Feb 2011, 22:46

vobše to ja rozhden v CCCP ..

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 15 Feb 2011, 22:55

KoЯn wrote:vobše to ja rozhden v CCCP ..
Īstā CCCP paaudze jau neesam, bet enīvej...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JIdPdBF85DU[/youtube]

:D
Last edited by Crow on 15 Feb 2011, 22:57, edited 1 time in total.
Дебилы, бл*ть...

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 15 Feb 2011, 22:56

KoЯn wrote:vobše to ja rozhden v CCCP ..
Aš ne nieka nesuprantu...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 15 Feb 2011, 23:11

Kā latvietis var nezināt krievu valodu o.0

Mošk Tu Esi tā paaudze, kura : "Krivs tikai ne pa seju plzplzplz" ?

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 16 Feb 2011, 00:26

Par tēmu: nu kur ellē var būt tik tuvredzīgi, lai fantazētu, ka grautiņi un iziešana ielās var vērst kaut ko par labu? Kāds vispār saprot, kas ir tā saucamā ''revolūcija''? Vienkārši viena kliķe nomaina otru un tautas drāšana notiek vēl smagākā formā.
Ēģiptei vispār vajadzētu tam Mubarakam pieminekli uzcelt, ka 30 gadus varēja noturēt valsti, lai islāma fundamentālisti netiktu pie šprices.
Kas sekos tālāk, nezin ne ne dievs ne allāhs, labākais variants būtu, ja armija ieceltu tādu pašu ''diktatoru'' un daudz nekas nemainītos, jo, ja arī Ēģipte kļus par šariātam paklausīgu valsti, tad visi ''brīvības'' tīkotāji varēs aizmirst par mobilajiem telefoniem, normālu TV, kā arī par civilizētu apģērbu un varēs apsiet gurnu apsēju, lai 18 stundas diennaktī kaplētu Nīlas dubļus, kā viņu senči to darījuši pirms gadu tūkstošiem.
viegls rokenrols pa radio

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 16 Feb 2011, 02:47

KoЯn wrote:Kā latvietis var nezināt krievu valodu o.0

Mošk Tu Esi tā paaudze, kura : "Krivs tikai ne pa seju plzplzplz" ?
Es nē, bet tu varētu būt tā, kura "bratan, toļko ņe po ļicu, ņiet, ņe pa ļicu, pažalusta!" :>

Krievu valodu kaut cik es saprotu, bet tikai tāpēc, ka tā bija skolā, jo reāla pielietojuma īpaši nav bijis - izņemot šitento valsti, kur patlaban atrodos :D Galu galā, krievu valoda ir domāta lai sazinātos ar cilvēkiem, kuri neprot oficiālo valodu :> Izņēmums - krievijas federācija, bet tur vēl nav sanācis pabūt. Normāli būtu ja būtu kā leišiem - kur var gadīties ka jaunietis vispār tikai pārdesmit vārdus krieviski prot, un, kā teica viena kolēģe kas ir kaut kur manas muteres vecumā - "atbraucu uz angliju un nācās atcerēties krievu valodu". Tagad palēnām mācos lietuviu kalbu. Lai būtu vēl mazāk vajadzības pielietot krievu valodu, gan te, gan pēc atgriešanās latvijā.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 16 Feb 2011, 10:31

=>msh
Valodu zināšna nav nekas slikts; arī krievu valoda ir svešvaloda un tās zināšana ir + tavā CV.
Manā izpratnē mācīties speciāli leišu valodu, lai tikai nebūtu jāizmanto krievu valoda, ir stulbi...pat ļoti, ņemot vērā, ka krievu valoda ir krietni izplatītāka par lietuviešu.

TrakaisKursis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 1024
Pievienojies: 10 Jūn 2008, 15:08
Atrodas: Reiga

Post no TrakaisKursis » 16 Feb 2011, 17:59

Jaunākais pētījums (lasiet iekš NRA) liecina, ka nodokļu pacēluma ieguvumu pret strukturālo reformu rezultātā radušamies ietaupījumiem attiecība ir 11:1.

Prijehaļi, joptvaju! Bet valdību mainīt nedrīkst. Tad mēs atkal ielidosim d**sā. Lai gan šie nav nekādi dižie vilcēji ārā no bedres.

Pievienot atbildi

Return to “Viss pārējais ”