Internets Cēsīs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Internets Cēsīs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153531
    j.c
    Participant

    Sveiki,

    kādu provaideri varat ieteikt Cēsīs, kādi plusi, mīnusi?

    #263448
    andrejsLi
    Participant

    Š…em Lattelecom. https://notepad.lv/8933/lattelecom-majas-komplekts/

    Nebūtu man Rīgas kantorītis, kurš par 8 Latiem piedāvātu https://speedtest.net/result/1180479386.png un https://speedtest.net/result/1180478525.png , arī pie šiem sēdētu.

    #263449
    BOFH
    Participant

    Nu nu… ar to DSL upload… pfui!

    #263450
    andrejsLi
    Participant

    Cēsīs ir optiskais internets. Par optiskā interneta ātrumu komentāru nav. Ja nemaldos, Lattelecom pagaidām ir vienīgie Latvijā, kuriem ir arī privātais ārzemju kanāls.

    #263451
    BOFH
    Participant

    Oi nu beidz!

    Telekomā strādā?

    Kur tad ir tas optiskais? Man piecstāvenē ir, jā Netālu normāla ofisu māja – tur ne sūda. Neatmaksājoties vilkt.

    #263452
    nevertell
    Participant

    A tu zini cik maksā tas pats kabelis, mļin ? Protams, ka neatmaksājas vilkt uz katru adresi, ja vien tur nedzīvo/nav gatavi maksāt bars ar cilvēkiem par internetu.

    #263453
    prusaks
    Participant

    Man ap z-svētkiem Lattelekoms ievilka optisko, laigan es esmu vienīgais visā mājā, kurš viņu izmanto. Ierīkošana bija bez maksas tāpēc cenas nepateikšu, bet viņi teica ka optiskais kabelis bija uz to brīdi lētāks. Ja gribi lattelekom, tad uzzvani un pajautā viņiem.

    #263454
    Evers
    Participant

    Paintereseejies Telia , vai tik kautko pa ausu galam nedzirdeeju, ka vinji piedaavaajot Ceesiis arii privaatajiem. Bet ja ne, tad vietejais provaideris Hawk vismaz cenas/aatruma sniedz tiikamu piedaavaajumu. Lietojis neesmu, dzirdeejis par stabilitati un latency ar neko neesmu. Jaaprasa kaadam vieteejam tad.

    #263455
    BOFH
    Participant

    Ievilkt optisko maksā tikpat cik ievilkt kapara drāti! Sen jau!

    #263456
    nevertell
    Participant

    Cik tu maksā par kapara drāti metrā un cik par optisku ? Nav tie kabeļi tik lēti.

    #263457
    Crow
    Participant

    LvDats. Nav sūdzību. Vismaz ne būtisku. 🙂

    #263458
    BOFH
    Participant

    Ne jau pa kājlīsti velk!

    Uzzini cik maksā grāvi izrakt, cik parazītus pabarot, cik iezīmēt zemes plānos, cik aizrakt un cik uzliet asfaltu.

    #263459
    grisha
    Participant

    Atljaushos uzmodinaat mironi.

    LvDats bija labs kanotris, bet ir tagad vinjsh zem Baltcom. Varbuut kaadam ir saglabaajushies veel tieshie kontakti.

    Ir tagad Hawk, bet probleemas ar vinjiem paraadaas.

    LTC dod tikai 6 megi tikai. Intresee lauku maajaa KAs aatraaks.

    #263460
    RicoPico
    Participant

    LMT 4G? Tagad vājprātīgi modīgs esot. Pat mūsu vietējais Androgēnais modelis lietojot.

    #263461
    grisha
    Participant

    Jaa, ja vinjiem nebuutu limiti, tad jau nebuutu ne vainas. Neintresee limiteeti neti. Nemaz nerunaajo par kachaashanaam, nets tiek lietots gigos katru dienu, nevis meenesii… .

    #263462
    RicoPico
    Participant

    Da labi. Par kādiem limitiem Tu runā?

    https://www.lmt.lv/lv/internets-majai

    #263463
    APOC
    Participant

    Ir ātruma limits atkarībā no plāna. Skat.RicoPico saiti.

    Slēdzot līgumu paši veikala darbinieki pat informē, ka 2 x nedēļu laikā var atteikties un nest atpakaļ ja konkrētajā atrašanās vietā neapmierinot ātrums.

    #263464
    grisha
    Participant

    Paldies par linku, bet tas neder. Shoreiz gan principa peec arii. 4G un piedaavaa tikai 20 megus? 3G jau tur 21 megu, kaada tad jeega no 4G? Njirgaashanaas par tautu.

    #263465
    RicoPico
    Participant

    Nē nu nav jau tā, ka es dikti atbalstu LMT, bet izlasi arī sīko druku. 20 megi nav griesti:

    Quote:

    **Internets mājai 19 lietotājiem. Reālais vidējais lejupielādes ātrums var būt ievērojami lielāks.

    Es Tavā vietā uzzvanītu šiem un visu noskaidrotu, nevis zīlētu. Starp citu Lattelekoma DSL, tie paši 20 megi maksā tos pašus 18 latus. Un tur gan 20 ir maksimālais ātrums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā