Noņemt dziesmai vārdus!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Noņemt dziesmai vārdus!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154159
    shadowmen
    Participant

    Iesakiet kādu programmu ar ko mp3 dziesmai noņemt vārdus(atstāt tikai melodiju)…Pēc iespējas ērtāku,lai nav tur jāčakarējas ilgi!

    Paldies iepriekš,ticu,ka atbildi nebūs ilgi jāgaida..

    #270320
    blindmind
    Participant

    Rezultata tapat iegusi miskasti nevis mp3 failu.

    #270321
    shadowmen
    Participant

    Nu negribas ticēt,ka nav iespējams iegūt kaut nedaudz sakarīgu rezultātu…

    #270322
    Sysadmins2
    Participant

    Paprasti to dziesmu autoram, tas to tev izdarīs ērtāk un ātrāk par jebkuru programmu. Padomā loģiski neviena programma tev neatdalīs perfekti melodiju no dikcijas ! Dzīvojam kā pasaku zemē! 😀

    #270323
    shadowmen
    Participant

    Man nevajag perfekti,man vajag daudz maz ciešami…..

    Esmu pirāts lai Laipa mani ķer…dziesmas autors nav pelnījis ne grasi par tādu herņu…

    #270324
    Sysadmins2
    Participant

    Ja gribi tā melodiju, tātad ir gan kaut ko pelnījis, tādas pasakas var tikai te Latvijā izdomāt “Ka, autors to nav pelnījis!”. Iedomājies es palietotu no tevis īrētu datoru un pēc tam to salauztu atgrieztu tev atpakal un teiktu ka tas bija totāli nelietojams, totāls sūds un tu nevienu kapeiku par to nesaņemsi !

    #270325
    shadowmen
    Participant

    Tavs avatars ir orģināls?tavs niks arī?ej maksā kam gribi….(par notepad lietošanu moška notepad.lv tev arī vajadzētu samaksāt,jo tu lieto cita autora idejas ražojumu)

    Es negribu to melodiju,vienkārši ir vajadzība izpalīdzēt,palūdza vai var kaut ko izdarīt,ja var tad var,ja ne tad man pilnīgi pie kājas…esmu par slinku lai meklētos netā(cerēju,ka kādam būs šeit pieredze) tāpēc uzjautāju…

    Tad zin kāds vai nezin?Programma,kas noņem vārdus no mp3 dziesmas,atstājot melodiju daudz maz klausāmā variantā(nu tā lai maiss galvā nav jābāž 😀 )

    Sysadmin2- es tak biju tavā bana listē….tu taču manus komentārus neredzi….

    Un lai atkal neaizietu offtopic, uzreiz saku,nevajag man tavu palīdzību,pat ja tu zini kā to izdarīt,esi tik mīļš un neapgaismo mani…vienkārši tavi komentāri manā tēmā ir kā vēmeklis uz vakariņu galda 😀

    #270326
    Sysadmins2
    Participant

    Tavs avatars ir orģināls?tavs niks arī?ej maksā kam gribi….(par notepad lietošanu moška notepad.lv tev arī vajadzētu samaksāt,jo tu lieto cita autora idejas ražojumu)

    ====

    Atkal tev velk uz kašķi ! Autoram nav pretī ka lietoju viņa avatāru, jo lasu atšķirībā no tevis visus autortiesību noteiktos noteikumus. Un ko var darīt ka ir daži labi kas dod pa brīvu savu ražojumu izplatīt, bet tavā gadījumā ja vēlies melodiju uzraksti autoram, tu pat šādu soli neizdarītu, jo tev atrāk un vienkāršāk to nozagt.

    Autora idejas ražojums vai zini ko tas nozīmē, vai zini cik autors maksā patentu, aizsardzības institūcijām un visām tām lietām lai pasargātu savu produktu no tādiem kā tu? Tur tā lieta ka nezini !

    Es negribu to melodiju,vienkārši ir vajadzība izpalīdzēt,palūdza vai var kaut ko izdarīt,ja var tad var,ja ne tad man pilnīgi pie kājas…esmu par slinku lai meklētos netā(cerēju,ka kādam būs šeit pieredze) tāpēc uzjautāju…

    ====

    Protams programmu tu ar nenopirktu, bet meklētu pirātisku! Un vēl, ja klientam ir vēlmes, tad lai maksā par savām velmēm, pērc programmu, sazinies ar autoru u.t.t.. Bet reāli jūs beigās izlutiniet savus klientus un nenopelna, ne autors, ne programmu ražotājs u.t.t. Pēc tam sūdzaties ka Jums mazas algas Latvijā un nav naudas tam un tam!

    Sysadmin2- es tak biju tavā bana listē….tu taču manus komentārus neredzi….

    Un lai atkal neaizietu offtopic, uzreiz saku,nevajag man tavu palīdzību,pat ja tu zini kā to izdarīt,esi tik mīļš un neapgaismo mani…vienkārši tavi komentāri manā tēmā ir kā vēmeklis uz vakariņu galda

    ====

    Esi gan vēl līdz šim šajā banlistē, kā jau minēju es varu palūkoties ko tu tur esi uzrakstījis un pat iespēja atbildēt.

    #270327
    Kon
    Participant

    Nu paņem ar jebkuru audio rediģēšanas softu audacity kaut vai .. nost tās frekvences, kur cilvēka balss

    pretējā gadījumā meklē internetā akapellu, ja vajag balsi

    vai instrumentālo versiju, ja vajag melodiju

    #270328
    samurajs
    Participant

    Vai tad tik grūti paprasīt Googlei? Š ādu programmu netrūkst.

    https://tinyurl.com/3g79h8z

    #270329
    grisha
    Participant

    Vieniigi pilnveertiigi neviena nestraadaa. Ir tik pat pilns internets ar shiem bezjeedziigajiem jautaajumiem.

    VAr tikai meegjinaat noslaapeet vaardus, likvideet nav iespeejams.

    #270330
    Sysadmins2
    Participant

    Tieši tā, tas ir tas pats kā meiģināt izmazgāt melleņu traipu no papīra salvetes.

    #270331
    m_janis
    Participant

    Velns ar ārā, kad beidzot cilvēki sapratīs, ka prasa neiespējamas lietas ??? Saprastu vēl, ja ko tādu jautātu datuvē :D.

    Var protams, noņemt, bet – tev vajadzīgs daudzkanālu (studijas) ieraksts, kur katrs instruments un balsis ir savā kanālā. Ja tev būtu kaut nedaudz sajēgas par tēmu, saprastu, ka balsi var noņem, tikai “nogriežot” attiecīgo frekvenču diapazonu – BET – šajā diapazonā ir arī lielākā daļa pavadījuma – ārpusē paliek tikai pašas augšas un apakšas – t.i. – pilnīgi nebaudāms troksnis.

    Otra metode būtu, salaist stereo kanālus pretfāzē – viss, kas skan pa centru, pazudīs, bet malējās balsis paliks iepriekšējā skaļumā.

    Protams, google pilna ar šādiem piedāvājumiem, tikai rezultāts ir lietojams, ja karaoke dzied vismaz pēc trešā polša iztukšošanas un tāpat neviens neko neklausās :D.

    Ja gabals kaut cik sakarīgs, vari meklēt pēc “instrumental” vai krievu saitos pēc “minusovka” – daudzu populāru gabalu fonogrammas ir atrodamas.

    #270332
    Kon
    Participant

    “Man nevajag perfekti,man vajag daudz maz ciešami…..”

    , ko Tev tas izsaka 🙂

    #270333
    shadowmen
    Participant

    Karoč viss skaidrs-čakars liels un neko jēdzīgu ārā tā pat nedabūs….

    Audacity pamēģināju-nevar…

    Sysadmin2-tas nav nekāds klients,parasts cilvēciņš ar parastu ideju,ka viņam gribētos dziesmu bez vārdiem(nestāstīšu te tagad kādām vajadzībām)…Kāda jēga mani likt ban listē,ja tāpat lasi un redzi manus komentus?Un nečakarē man prātu par autortiesībām,biji jau tu vienā tēmā ar 98% lietotājiem/pirātiem strīdējies par šo tēmu…Ir kas pērk visu licenzētu(un nekad viņiem nekas nenobrūk,programmas strādā kā vējš un dators ir vispār monstrs 😀 ) un ir tādi kā es,kas nekad (kamēr vien dzīve man to ļaus) nemaksās par programmatūru (principa jautājums-pirātu dvēsele) 😀 Un tā tam būs būt…

    Cilvēks uzjautāja vai to var izdarīt,un tad nu iedomājos pamēģināt,bet redzu(paldies,par ieteikumiem,palīdzējāt saprast,ka nav jēgas no tā),ka teorētiski ir iespējams,bet reāli prasa pārāk daudz laika meklēt un izmēģināt visas programmas pēc kārtas,un gala rezultāts vienalga būs ar velnu uz pusēm… 😀

    Paldies visiem 🙂

    #270334
    Loading
    Participant

    Vari mēģināt izgriest balss frekvenci (250-1000hz laikam).. Bet rezultāts nebūs dziesmai līdzīgs.. Pat ar štruntīgāko audio sistēmu būs skaidri dzirdams, ka dziesma ir totāli sabojāta.

    Izņēmums var būt kādi konkrēti gabali, kur dziedātājam ir uzregulēta viena konkrēta frekvence.

    #270335
    2707
    Participant

    shadowmen ej ieskrien ar galvu sienā ampāli! Izlasi ko pats raksti. Pirmkārt jau “Noņemt liriku no mp3 faila”. Nu klausies draugs mīļais, kas par slima suņa murgiem, nav jau 2150. gads. Otrkārt, “autors nav pelnijis ne santīma”, kā pie velna to saprast? Es pat netaisos to, cik šis teksts, doma ir šķība tev izskaidrot. Tu vienkārši esi ampālis. Diemžēl tev ar to ir jāsadzīvo.

    #270336
    shadowmen
    Participant

    Tavs niks?Kas tu būtu?Pievienojies 6.maijā…sysadmin2?kāds betons?

    Kurš tevi bērns ņem par pilnu?Gan jau esmu tev uzbraucis,tagad ķipa atriebies 😀 Ä€ksts 😀

    Kāpēc visi citi saprata,ko es gribu izdarīt,bet tev kaut kā neaizgāja….

    Tikai vienīgi es zinu dziesmas autoru(neesmu paspējis nevienam to atklāt),līdz ar to arī tikai es lemšu vai viņš ir pelnījis santīmu vai nē….A varbūt dziesmas autors esmu es,un uzskatu,ka esmu sarakstījis tādu mēslu,ka ne santīma par to nedotu…Varbūt dziesmas autors ir mans draugs,kurš uzskata tāpat 🙂 Baigais ģēnijs esi….

    Adminiem-uzskatu,ka šis indivīds ir pelnījis vismaz brīdinājumu…ne viņš atblidēja uz jautājumu,atnāca uzbrauca un smirdēdams aizgāja…

    Plus ”īpašais cilvēciņ” vārdu lirika neesmu lietojis..ja citē mani ,tad precīzi….

    Un pat uzbraukt neproti-”nevis ampālis,bet gan AMBÄ€LIS” 😀

    Man liekas,ka tu esi sysadmin ”legālais” draudziņš…Aizej nopērc kādu no pēdējiem latviešu diskiem,jo drīz vairs neizdos nevienu,saprata,ka tādi ”īpašie” kā tu nav spējīgi nopirkt,bet tādi kā es nepērk,bet ir tikai pāris tādi kuri pērk…

    Pārlasi savu tekstu 5 reizes un sapratīsi,ka esi tik tukšs cilvēciņš,pilnīga nulle tavam tekstiņam,nekādu emociju….

    Tu arī noteikti iesi cīnieties pret oligarhiem un Valdis ir lāčplēsis,vai ne draudziņ? 😀

    #270337
    APOC
    Participant

    Quote:

    Aizej nopērc kādu no pēdējiem latviešu diskiem,jo drīz vairs neizdos nevienu,saprata,ka tādi ”īpašie” kā tu nav spējīgi nopirkt,bet tādi kā es nepērk,bet ir tikai pāris tādi kuri pērk…


    Baigi lepns esi, ka pizģī visu? Varonis? 😀

    #270338
    Kon
    Participant

    uhh, atkal mana mīļākā tēma ^^

    , kamēr kretīni danco, tikmēr lielākā pagrīdes mūzikas fonotēka platiem soļiem soļo uz priekšu “Torrents: 1,160,458”

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā