Logitech Z-4 skaļruņi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Logitech Z-4 skaļruņi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154828
    Willis
    Participant

    Biju parādījis elektriķim Logitech Z-4 subūferi[/url][/color] , verdikts – nosprāga sadegot . Pastiprinātāja remonts izmaksās pārāk dārgi lai labot lietotu 40.Latu skaļruņu sistēmu .

    SKAĻRUŠ…US[/url] lai tie skanētu kaut vai mono režīmā ?

    Datorā iesprausta Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic skaņas karte ..

    #275001
    msh
    Participant

    Nu un kā, tavuprāt, kaut kāda savienošana kompensēs nodegušo pastiprinātāju? 😀

    #275002
    Willis
    Participant

    Elektronikā es daudz nesaprotu, bet ir taču 2.0 skaļruņi , varbūt arī manus var kaut kādā vaidā pārveidot par 2.0 skaļruņiem ..

    #275003
    msh
    Participant

    Neviens pats kanāls neskan? Ja nē, tad aizmirsti.

    #275004
    Creep
    Participant

    Arī 2.0 skaļruņiem iekšā ir sava veida pastiprinātājs.

    #275005
    Arcis
    Participant

    Pievienojos Creep… Izdomāt jau var kā pievienot tos parastos skaļruņus, lai iegūtu kaut vai to pašu 2.0 sistēmu, bet lai to skanējums būtu pienācīgs tām iekšā tik tiešām ir nepieciešams pastiprinātājs.

    Arī pats savam pašam pirmajam kompim agrāk pieslēdzu magnetafona tumbas kuras bija noņemamas no maģa un bija pieslēdzamas ar TRS tipa konektoru. Būtībā jau skaļruņi skanēja, bet nu to skaņas jauda tik tiešām nebija tāda kāda šiem skaļruņiem bija paredzēta.

    #275006
    msh
    Participant

    Kā vispār nokurināji? Apnika ka pirž kā maizi ēdis un uzgriezi skaļāk lai pirž kā pupiņas ēdis un šis to neizturēja? 😀 Ceru ka nākamie grabuļi nebūs peļu un klaviatūru ražotājfirmas veikums? 😀

    #275007
    Willis
    Participant

    Viens skaļrunis skan normāli, otram nepārtraukti raustās skaņa. Lai pārbaudīt pastiprinātāju, elektriķim nācās nokniebt četrus vadus, pastiprinātājs subūferī iemontēts ar īsiem vadiem un pēc konstrukcijas var spriest, tas nav domāts remontam. Vadus es varētu pielodēt atpakaļ, tikai tad jāskatās kā salodēt lai skan mono režīmā .

    Baigi žēl “norakstīt” normāli skanošus skaļruņus 🙁 . Subūfera divus lielos skaļruņus iespējams Latgalītē kāds pa “gotiņu” nopirks, normāli basi priekš neliela subūfera, ja vēl ielikt pareizās konstrukcijas audio kastē .. .

    #275008
    darklight
    Participant

    A jēga vienot abus uz mono? Ar vienu nepietiek?

    #275009
    Willis
    Participant

    Dzirdēt skaņu caur diviem skaļruņiem tomēr ir daudz patīkamāk nekā caur vienu .

    #275010
    Arcis
    Participant

    A kas teica ka tos skaļruņus var pievienot tikai kā mono? 🙂

    #275011
    Arcis
    Participant

    Cik saprotu, ka pie pašiem mazajiem skaļruņiem tev vadi ir palikuši klāt…

    Tad nu mans risinājums būtu paņemt ja tev pie tiem skaļruņiem ir palikuši tie vadi, iegādāties šādu vadu 3.5mm st.spraudnis / 2xRCA ligzdas 0.2m un noārdīt vai noaputēt abas RCA ligzdas jeb spraudņus (atkarībā no tā ar kādiem šis vads ir pieejams). 🙂

    Nākamais solis ir pievienot klāt tos skaļruņu vadus un visu smuki salodēt kopā ar konektoru! Pareizos vadus pēc būtības arī nevajadzētu būt problēma atrast skaļruņiem kā pareizi salodēt, jo tiem tāpat vajadzētu būt marķētiem, manuprāt, ar to pašu sarkano un melno krāsu vai kaut kā savādāk.

    Un būs tev stereo skaņa abiem skaļruņiem! Nav nemaz sarežģīti un viss darbojas 😉

    #275012
    Willis
    Participant

    Paldies par ieteikumu .

    #275013
    Arcis
    Participant

    Š…em par labu! 🙂 Pats tieši šādi arī esmu darījis kādreiz ar savu pirmo kompi, kad gribējās kaut kādu skaņu no tā dabūt ārā 😀 un viss darbojās kā jau 2.0 skaļruņi. 🙂 Taču vēlreiz vēlos tev piebilst, ka skaņa šiem skaļruņiem būs tik liela cik to spēs nodrošināt pati skaņas karte, par cik tiem pastiprinātājs bija kopīgs ar sabvuferi.

    Domāju ka visu dzīvokli vai māju, protams, nepierībināsi ar šo variantu, taču ja ir nepieciešams iegūt skaņu no šiem skaļruņiem pie paša datora un istabā kurā atrodies, tad ir ok.

    #275014
    msh
    Participant

    Mazohisms un skaņas kartes spīdzināšana. Ja vien tu neizvelc no skapja kādu vecu noputējušu deviņdesmito gadu vidus sound blasteri kam ir četras ligzdas, un nevis telpiskai skaņai, bet gan jaudas izeja ar 0,25 – 0,5w jaudu. Man kā reiz pārītis tādu skapī stāv uz PCI slota un pārītis uz ISA, bet, paldies dievam, man diez vai būs vajadzība pēc tādu jaudas izejas – ne jau tikai tāpēc, ka man ir trīsdesmitnieces un deviņdesmitnieces, nevis peļu ražotāja ražoti nekam nederīgi bezjaudas grabuļi, bet arī tāpēc, ka man bez ejošā U-7111 ir vēl divi, no kuriem avārijas gadījumā var paņemt ejošus mezglus priekš ejošā 😀

    P.N. Vispār nafig pist kopā labu audiovadu – ja gribas spīdzināt savas ausis un skaņas karti/mikreni, var jau izmantot 3,5mm jack štekeri no kaut kādām vecām austiņām.

    #275015
    Willis
    Participant

    Es jau neko daudz arī negaidu pēc savienošanas, tomēr tas būs vairāk kā nekas .

    #275016
    darklight
    Participant

    msh taisnība. Savulaik Radiotehnikas S-30 esmu pie ISA skaņas kartes pa taisno slēdzis, un skanēja zašibis! Ar mūsdienu kartēm tādi joki cauri neies. Pastūzis tomēr nepieciešams.

    #275017
    Arcis
    Participant

    Apskatījos par tiem taviem skaļruņiem un izrādās tie jau tev tiek pie pastiprinataja pieslegti ar rca konektoriem katrs atsevišķi! Tad jau sanāk ka tas manis ieteiktais vads nemaz nebūs jābojā un var mēģināt tāpat visu saspraust kopā.

    Bet par to skaņas kartes spīdzināšanu nu nemācēšu gan neko piebilst. Tik domāju ka tie skaļruņi jau nav tik jaudīgi kā, piemēram, darklight pieminētie Radiotehnikas S-30.

    Savam pirmajam kompim neatceros kāda bija skaņas karte, taču skaļruņi nebija nekādi niknie tolaik pieslēgti tādā veidā pa tiešo (šķiet kādi 15vati, bet pretestību tik tiešām neatceros, jo tie jau sen ir likvidēti! 😀 ).

    #275018
    Aldis
    Participant

    Man arī pāris tādas ISAs mētajās, žel ka nav kur likt. 😀 Bij labs 🙂 Vienīgi šad tad bij niķis, ja pa stipru sāk klausīties, tad skaņa “aizvērās” 🙂

    #275019
    Willis
    Participant

    Savienojot Logitech Z-4 tumbiņas ar 3.5mm st.spraudnis / 2xRCA ligzdas 0.2m spraudni ir mono skaņa .

    Sūdī&! ka nezinu kur meklēt meistaru kurš pa sakarīgu cenu varētu vismaz noteikt ir labojams pastiprinātājs subūferī vai nav 🙁 .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘Logitech Z-4 skaļruņi’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā