Par notepad.lv lietotāju kultūru

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Vai uzskatāt sevi pa kulturālu personu?

Poll ended at 02 Jan 2012, 14:09

23
72%
4
13%
Ko nozīmē būt kulturālam?
5
16%
 
Total votes: 32

User avatar
Arcis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 149
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 17:34
Reputācija: 0
Atrodas: Grobiņa

Par notepad.lv lietotāju kultūru

Post no Arcis » 29 Dec 2011, 14:09

Labdien visiem!

[align=justify]Jau labu laiku un šodien, kā ierasts katru dienu starp visiem ikdienišķajiem darbiem atrodu kādu brīdi, kad mēdzu palasīt un ievākt informāciju kas tad labs mums apkārt notiekas un kādi ir jaunumi tehnoloģiju jomā.

Taču pēdējā laikā arvien vairāk sāk palikt nepatīkami iekš notepad.lv lasīt lietotāju rakstus vai foruma tēmas, jo jau instiktīvi zinu to, ka nokļūstot līdz tai daļai kur tiek izteikti komentāri kāds ļoti īpašs lietotājs atkal būs kaut ko tik tiešām stulbu iekomentējis. Un šie stulbie komentāri kuri jālasa to visu pielīdzina bērnudārza līmenim.

Pat uzliekot, lai nerāda konkrētā lietotāja komentārus pilnīgi tracina, ka ieraugot to vietu, kur ir šī lietotāja komentārs pat to nelasot zinu, ka tur atkal kārtējo reizi tiek izteiktas kaut kādas jēlības un dažkārt pat aizvainojumi pret citiem lietotājiem.

Vai tad tik tiešām ir jāizdomā kaut kādas stulbības, ja cilvēkam nav nekā sakarīga ko pateikt konkrētajā gadījumā? Manuprāt šādi lietotāji ar saviem "gudrajiem" komentāriem parāda pārējiem interneta lietotājiem, kas te notiekas! Un pat vēl nereģistrētajiem lietotājiem, kuri varbūt pat pirmo reizi šo portālu ir apmeklējuši, ieraugot šādas stulbības, rodas diezgan nenopietns iespaids par šeit esošo publiku un portālu kopumā.

Vai tik tiešām administrācija to nevar izbeigt vienreiz pavisam? Jo cik redzēts, ka šis nav pirmais aizrādījums šim lietotājam un noteikti arī ne pēdējais kurš tika izteikts, ja tā turpināsies.

Ir taču jābūt arī kaut kādai cieņai pret rakstu autoriem, kuri velta savu laiku un gatavo šos rakstus, lai arī mēs pārējie varētu kaut ko jaunu un interesantu uzzināt. Saprotams, ka komentāri domātu, lai katrs lieltotājs varētu izteikt savas personīgās domas un viedokli pa konkrēto tēmu, taču ir jābūt zināmam kultūras līmenim kādā veidā to darām! Kā nekā šī ir publiskā telpa un pastāv zināmi noteikumi kā ir jāuzvedās.

Protams šis ir tikai mans subjektīvais viedoklis un uzskati par to, kas šeit pēdējā laikā notiekas, taču ieteiktu piedomāt atsevišķām personām par savu leksiku un kultūru! Vai tik tiešām šī ir tā īstā vieta, kur pārējiem lietotājiem vienmēr ir jānoskatās šajā aprobežotajā un neaudzinātajā uzvedībā?

Nevēlos saukt nevienu personīgi vārdā, taču gan jau katrs pats zinās uz kuru lietotāju šī tēma ir attiecināma. Cienīsim sevi un pārējos sev apkārt esošos cilvēkus!

P.S. Īss paskaidrojums lietotājiem, kuri neizprot vārdu kulturāls:

Kulturālam cilvēkam ir jābūt izglītotam, labi audzinātam, pieklājīgam, ar labām manierēm, garīgi bagātam, un gudram. Kulturāls cilvēks zina kā attiecīgā situācijā reaģēt un uzvesties neaizskarot nevienu citu un saglabājot savu pašcieņu. Tas respektē citus, taču neļauj arī sevi novirzīt no ceļa.

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 29 Dec 2011, 14:40

Mackbetons ir izbanots uz gadu, visi fake acc tiks dzēsti ar visiem komentāriem. Pamatā jau arī viņš bija gaisa jaucējs. Notepad.lv administrācija vienmēr ir bijusi stingra šajā jomā un tā būs arī turpmāk. Ne viens vien lietotājs dēļ rupeklībām ir atvadījies no šī portāla. Ja ir kāds konkrēts lietotājs, kurš nav pamanīts, tad lūdzu dari man to zināmu uz PM vai e-pastu un tas tiks pakontrolēts stingrāk.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Dec 2011, 14:49

Labi teikts. Reālā situācija ir tāda, ar tiem neaudzinātajiem lietotājiem, viņus nobloķēs pa visam, viņš atnāks zem cita nika, username un sāks visu no gala, atkal noslēgsim nost, atkal atnāks, šādi gadījumi mums jau ir bijuši, un domāju, ka arī būs. No administrācijas puses, visiem rupekļiem, utt... tiek sadoti attiecīgie soda mēri, nevienu jau reāli atslēgt no interneta mēs nevaram.

Daudzas lietas ir atkarīgas arī no citiem lietotājiem, kuri vēlas paturpināt vārda pārmaiņu tēmās, rakstos, līdz ar to izpovicējot "bēdas cēlāju" uz nākošo etapu un visu negatīvo sarunu turpināšanu. Iesaku dažreiz arī citiem padomāt, vai ir vērts atbildēt uz rupjībām topikā, rakstos, caur komentāriem, jo ja kādam ir velme to visu paturpināt tālāk, to droši var darīt caur vēstulēm (PM) - izlikt visu savu žulti vienam pret otru, bet nezinu vai tas būtu pats labākais variants, jo viena vai otra puse, atkal meklēs iemeslu līdz nākošai reizei, kad nepabeigto vārdu apmaiņu atkal turpināt. Visefektīvākā metode ir tādus lietotājus ignorēt, šāda iespēja mums tiek dota, konkurēto lietotāju nobanot pašiem lietotājiem, konkurētā lietotāja komentāri, utt.. netiks parādīti (ir opcija uzklikojot uz slēpto ziņojumu parādīt visu saturu).

Vēl ir variants, šos komentātājus uztvert kā garīgi slimus cilvēkus, un apzināties, ka viņš ir slims, un tā arī pret viņu izturēties. Š āds variants lieliski darbojās reālā pasaulē, jo ne pa velti ir teiciens "Ko tu slimam padarīsi".

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 29 Dec 2011, 16:53

Vai, ar cik izjustu vēstījumu Arcis mūs aplaimojis :)

Es tā īsumā atbildēšu: ja latviešu gēnos ir nodirst savu tuvāko, tad neviena redakcija neko nespēs mainīt. Mēs varam tikai sapņot par tādu kultūras līmeni kā Krievijas portālā www.habrahabr.ru , kur komentāros daudzi uzrunā cits citu nevis caur bļ* un nah, bet uz "Jūs". Tas neattiecas tikai uz IT portāliem, bet uz LV interneta vidi vispār.

Cienījamie moderatori, vai jūsu acis vēl joprojām aizlietas kopš Ziemsvētkiem, un neviens nemanīja betona ārdīšanos? Liekas, ka tas ietilpst jūsu tiešajos pienākumos! Vai ne tā?

Fakts ir tāds, ka rupekļi tiks konsekventi apkaroti tik ilgi, cik pastāvēs Notepad. Un nevajag nemaz īpaši celt augšā šo jautājumu forumā - ja redzi rupekli, īsa vēstulīte ar linku kādam no adminiem, un vainīgais uzreiz mielosies ar dienvidu augļiem.

Kas attiecas uz aptauju: es neesmu kulturāls, bet man ir laba mēra sajūta. Apzinos, ka dzīvojot ar vilkiem, būt jēram nav visai pareizi...
Image

User avatar
BSOD
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 86
Pievienojies: 17 Jūl 2011, 18:59
Reputācija: 0

Post no BSOD » 29 Dec 2011, 17:41

Cik vien varu tik mēģinu ignorēt šādus "gudros', bet nu ir reizes, kad viņu "gudrums" vienkārši vairs neļauj klusēt :) Par ārzemju forumiem varu tikai piekrist samurajs, ka tur kultūra ir pavisam citā līmenī. Palīdzības topiki tiek iesākti pieklājīgi ar izsmeļošu informāciju par radušos situāciju(kas pie mums ir retums jo parasti ir man neiet, ko man darīt?), bet nu ko var gribēt no vietējiem bāleliņiem....

User avatar
Element
Vecākais lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 23:33
Reputācija: 0

Post no Element » 29 Dec 2011, 21:01

Arcis - mees ceram, ka tagad, peec tava garaa sacereejuma un probleemas izklaasta, Tev palika labaak!!!
Manupraat Tu sheit meegini risinaat probleemu, kuras nemaz nav. Teiksu, tu pat saspiilee situaaciju - skaties, nepaies ne stunda un Betons buus klaat ar savu versiju par Tevi! LAi veicas!

Jānis Bērziņš =JanciX

Post no Jānis Bērziņš =JanciX » 29 Dec 2011, 21:27

Vai ta betons nedevās uz kanāriju salām pamatus baltaj mājai betonēt?

User avatar
Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Reputācija: 0
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 29 Dec 2011, 21:47

Liels +1 tofika autoram :)
Vismaz uz laiku notepad.lv būs baudāmāks - es godīgi sakot bieži nelasīju komentārus, jo zināju, ka betonam būs savs sakāmais un tas nočakarēs visu vēlēšanos lasīt tālāk tos kašķus..

Willis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1218
Pievienojies: 20 Okt 2008, 16:28
Reputācija: 0

Post no Willis » 29 Dec 2011, 22:20

:) Mc Beton jeb Andron MC ir devies uz Delfi.LV IT neadministrēto forumu , tur ir 100% "vārda brīvība" .

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 30 Dec 2011, 01:44

Es Jūs varu pasūtīt 1001,3 dažādos veidos, gluži kā pavediena autoru. Divi briļlaini botāniķi cīnās ar lēcu svīšanu, sprēgājot inetā. Labāk sākam svinēt jauno gadu, šodien hektorizēts, rīt jau jēgermeistarizētC būšu :)

User avatar
berils
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 727
Pievienojies: 17 Dec 2009, 18:49
Reputācija: 0

Post no berils » 30 Dec 2011, 01:55

Es gan tikai pasmejos par šī indivīda infantilismu , un tas mani pat dažreiz uzjautrina :D
[spoil]kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

The ROM hunt begins!
Image
  • ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
    KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
    Memory: 32GB internal+16GB external 10class
    Recovery: CWM v6.0.4.7 [/spoil]

User avatar
root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26
Reputācija: 1

Post no root » 30 Dec 2011, 11:24

Uzskatu sevi par kulturālu. Š ad tad. :)

User avatar
Arcis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 149
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 17:34
Reputācija: 0
Atrodas: Grobiņa

Post no Arcis » 30 Dec 2011, 11:28

Palika labāk vai nē, taču laikam šis bija pēdējais mērs. Kad ienākot šeit palasīt jaunumus redzu, ka atkal macbetons kārtējo reizi jauno rakstu piemēslojis ar savām nejēdzībām, kā piebilda Gustins pariet vēlme tālāk lasīt. Var jau būt kā Tu saki, ka problēmas ar to visu ir tikai man vienīgajam. Tāpēc saku tas ir mans subjektīvais viedoklis.

Kas attiecas uz berila atbildi - arī es sākumā par tādām lietām pie sevis tikai pasmējos un ar to arī viss beidzās, taču cik tad dienu no dienas var smieties. Pienāk brīdis, kad smiekli vairs jau sen pa tādām bērnišķīgām nejēdzībām vairs nenāk.

KoЯn, lūdzu neuztver to personīgi, bet kas attiecas uz to kurš kuru var vai nevar pasūtīt nez cik veidos un sazin vien kur - lūdzu, to var darīt, taču vai tas ir jādara publiski, tā vietā lai savu nepatiku kādam pavēstītu privāti?

Bet nu laikam jau tā ir, ka mums vēl labs laiks ir vajadzīgs kamēr mainīsies Latvijas interneta lietotāju kultūra.

Pievienojos arī BSOD sacītajam par palīdzības topikiem, ka arī tur ir pilns ar nejēdzībām no to autoru puses, kam pa piemēru ir kaut vai šis: Ko darīt? Jo ja labākajā gadījumā pēc šāda foruma ieraksta pārējie lietotāji būs pie zīlnieces izzīlējuši, kas autoram pa problēmu un palīdzējuši, tad nākamais ar tādu pašu problēmu forumā meklējot atbildi pēc veciem ierastiem foruma tēmās vienkārši nevar atrast sev nepieciešamo atbildi. Un tur arī rodas reizēm pārpratumi, ka tiek prasīts pa tādām lietām, kuras jau iepriekš ir atrisinātas forumā.
Bet lietotājs taču pēc tādiem aplamiem topika nosaukumiem kā "Ko darīt?" nevar zināt vai tur jau gadījumā nav apspriesta tā pati problēma.

Tāpēc secinājums ir viens - ir vēl daudz kas jāmācās!

P.S. Š is viss nekādā gadījumā nav tēmēts uz to ka administrācija ko darītu nepareizi.

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 30 Dec 2011, 20:43

Visi tik kulturāli, ka nav ko d..t pasūtīt. :D
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

Jānis Bērziņš =JanciX

Post no Jānis Bērziņš =JanciX » 30 Dec 2011, 22:36

**dritvai kociņ** jau pasūtīt var vienmēr, ārtsi pat saka ka esot katru dienu jāiet =) Bet kas attiecas uz kultūru inetā, tad problēma meklējama jau tajā apstāklī, ka berniem pamatskolā neviens neko nevar izdarīt. Un kas pats "jautrākais" visi to zin, bet neko nemaina. Gadu simtiem bij strādājusi sistēma ar žagaru, auga normāli cilvēki, bet nē, vajadzēja sačakarēt. Jā, piekrītu, bērnu tiesības ir laba lieta, bet gudrie onkuļi vadībā aizmirsa, ka bērnam ir jābūt arī pienākumiem, lai viņš izaugtu par pilnvērtīgu, kulturālu, izglītotu u.t.t., u.t.j.p. cilvēku. Ceru ka kādā brīdī tas mainīsies, un ceru ka savējos izaudzināšu normālus, nu vismaz puslīdz, tā lai nav pēc tam no kauna zemē jālien.

User avatar
Arcis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 149
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 17:34
Reputācija: 0
Atrodas: Grobiņa

Post no Arcis » 31 Dec 2011, 15:31

Pilnībā pievienojos Tev! :)

User avatar
daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 31 Dec 2011, 20:50

Gudrākais paklusē.
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

User avatar
intrudery
E-žurnālists
Atbildes: 98
Pievienojies: 02 Dec 2007, 06:25
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no intrudery » 01 Jan 2012, 05:29

zin kā? Es komentēju tiešām reti, bet ja Es to daru, tad par tēmu un bez rupjībām, uzbraucieniem.
OK, man tiešām jāatvainojas par reizēm, kad komentēju dzērumā. Reizēm gadās, ka neizklāstu savu domu pietiekami skaidri, un daži indivīdi mani pārprot vai nesaprot nemaz (un tad jau aiziet "Fleims" ) :D
Laimīgu visiem jauno gadu, lai izdodas visi lielie un mazie projekti! ;)

User avatar
intrudery
E-žurnālists
Atbildes: 98
Pievienojies: 02 Dec 2007, 06:25
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no intrudery » 01 Jan 2012, 05:34

Par "Betona" Kungu.

Manuprāt viņš ir diezgan kolorīts personāžs. Manī viņa posti izraisa diezgan lielu jautrību. Viņš ar saviem neētiskajiem postiem ir kļuvis par tādu kā neatņemamu "notepad.lv" sastāvdaļu. :D

Es ieteiktu nevis banot, bet visiem redzamā vietā uzlikt lielu "BETONA" ordeni par to, ka viņš ir "Trollis" un nevienam nevajadzētu uztvert līdz sirds dziļumiem, ko viņš saka :D

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 01 Jan 2012, 21:08

Es labpatīkamāk burtoju iz betona tekstiem noderīgu informāciju, nekā slīkstu OP diarejā

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 02 Jan 2012, 10:02

Ej tak uz Mirtuvi un turpini burtot noderīgo informāciju :D Betons tur figurē kā Remdens, arī koreši ķirzaks un ob1 tur sastopami :D
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09
Reputācija: 0

Post no drunk_lizard » 02 Jan 2012, 10:49

mlje, nav manis tur jau sen, taa pat kaa sjeit. tikai idinjsj oduvancjiks to nesajeedz.

pilsonis.zarins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 51
Pievienojies: 27 Nov 2011, 22:29
Reputācija: 0

Post no pilsonis.zarins » 02 Jan 2012, 11:32

d_l, tu arī vairs eoz neesi sastopams.. žēl, tavus komentus ar lielāko interesi lasīju.

kur lai tagad tos lasa? :)

User avatar
Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Reputācija: 0
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 02 Jan 2012, 11:33

Neapgrūtināšu savu prātu ar kautkādu skribelējumu par bezjēdzīgu tematu. Kāda var būt kultūra pie iezemiešiem? Atbildi uz šādu jautājumu un necelsies vairs kuslā roka rakstīt ko tik bezjēdzīgu.
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

Pievienot atbildi

Return to “Viss pārējais ”