Adobe Photoshop’am b

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Adobe Photoshop’am b

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145636
    samurajs
    Participant

    [img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/7786photoshop.jpg[/img]Lai atvieglotu dzîvi tiem lietotâjiem, kam galvenokârt Photoshop nepiecieðams digitâlo bilþu apstrâdei un citâdu relatîvi vienkârðu darbîbu veikðanai, Adobe plâno vasaras beigâs palaist bezmaksas Photoshop online versiju.

    Atkritîs vajadzîba instalçt apjomîgo programmu, atliks tikai apmeklçt attiecîgo interneta vietni un veikt vajadzîgâs grafiskâs darbîbas. Taisnîba, pilnîgi visas funkcijas online versijai nebûs, bet tikai populârâkâs (ieskaitot Photoshop Elements).

    Kâ tâda tipa online grafiskie redaktori funkcionç – var apskatîties https://www.picnik.com/ .

    Jaunais online Photoshop tiks finansçts no sponsoru un reklâmdevçju lîdzekïiem. Tâpat bûðot arî video redaktora Adobe Premiere online versija.

    Pçc cnews.ru datiem

    #166718
    shady
    Participant

    Vismaz pozitîva lieta, ka piedâvâ free + online – daþreiz var noderçt, kad nav pieejamas prg uz PC.

    #165990
    shady
    Participant

    Vismaz pozitîva lieta, ka piedâvâ free + online – daþreiz var noderçt, kad nav pieejamas prg uz PC.

    #166720
    zhagis
    Participant

    Apsvecama lieta.Kâda jçga iegâdâties Fotoþopu par bargu naudu,ja pat 20% no tâ piedâvâtajâm iespçjâm neizmanto.

    #165991
    zhagis
    Participant

    Apsvecama lieta.Kâda jçga iegâdâties Fotoþopu par bargu naudu,ja pat 20% no tâ piedâvâtajâm iespçjâm neizmanto.

    #166723
    usins
    Participant

    zhagis wrote:

    Apsvecama lieta.Kâda jçga iegâdâties Fotoþopu par bargu naudu,ja pat 20% no tâ piedâvâtajâm iespçjâm neizmanto.

    domaaju ir daudzi, kuri tikai 20% no ta iespeejaam tikai lieto. 🙂

    #165992
    usins
    Participant

    zhagis wrote:

    Apsvecama lieta.Kâda jçga iegâdâties Fotoþopu par bargu naudu,ja pat 20% no tâ piedâvâtajâm iespçjâm neizmanto.

    domaaju ir daudzi, kuri tikai 20% no ta iespeejaam tikai lieto. 🙂

    #166725
    shady
    Participant

    Drîzâk jau, ka labi ja 1% izmanto;)

    #165993
    shady
    Participant

    Drîzâk jau, ka labi ja 1% izmanto;)

    #166727
    zhagis
    Participant

    shady wrote:

    Drîzâk jau, ka labi ja 1% izmanto;)

    Nu tad GimpShop,un miers mâjâs.Nav jazog un tt.Resursus nerij un elementârai bilþu apstrâdei uhh kâ pietiek.

    #165994
    zhagis
    Participant

    shady wrote:

    Drîzâk jau, ka labi ja 1% izmanto;)

    Nu tad GimpShop,un miers mâjâs.Nav jazog un tt.Resursus nerij un elementârai bilþu apstrâdei uhh kâ pietiek.

    #166729
    shady
    Participant

    Pilnîgi pareizi – man ir gimp un xnview – ðos abus ari izmantoju.

    #165995
    shady
    Participant

    Pilnîgi pareizi – man ir gimp un xnview – ðos abus ari izmantoju.

    #166731
    usins
    Participant

    es tik shos apskatiijos, itkaa nekadas vainas nawa, bet viena lieta- es neaizraujos ar foto apstraadi 🙂

    #165996
    usins
    Participant

    es tik shos apskatiijos, itkaa nekadas vainas nawa, bet viena lieta- es neaizraujos ar foto apstraadi 🙂

    #166734
    marr
    Participant

    Nezinu kâpçc, bet visbieþâk man oriìinâlâ bilde liekas vislabâkâ. Apstrâde kaut kâ neiet pie sirds. Un fotoðopu kâ tâdu, es, piemçram, nekad neesmu izmantojis. irfanview, MS picture editing tool (vai kâ nu viòu sauc) un vecais labais paint pilnîgi pietiek 😛 😀

    #165997
    marr
    Participant

    Nezinu kâpçc, bet visbieþâk man oriìinâlâ bilde liekas vislabâkâ. Apstrâde kaut kâ neiet pie sirds. Un fotoðopu kâ tâdu, es, piemçram, nekad neesmu izmantojis. irfanview, MS picture editing tool (vai kâ nu viòu sauc) un vecais labais paint pilnîgi pietiek 😛 😀

    #166736
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    Nezinu kâpçc, bet visbieþâk man oriìinâlâ bilde liekas vislabâkâ. Apstrâde kaut kâ neiet pie sirds. Un fotoðopu kâ tâdu, es, piemçram, nekad neesmu izmantojis. irfanview, MS picture editing tool (vai kâ nu viòu sauc) un vecais labais paint pilnîgi pietiek 😛 😀

    …arî taisnîba.Bet,nevienmçr Tev bûs pie rokas kamera.

    …un vispâr-te jau runa gâja par parastiem lietotâjiem…

    #165998
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    Nezinu kâpçc, bet visbieþâk man oriìinâlâ bilde liekas vislabâkâ. Apstrâde kaut kâ neiet pie sirds. Un fotoðopu kâ tâdu, es, piemçram, nekad neesmu izmantojis. irfanview, MS picture editing tool (vai kâ nu viòu sauc) un vecais labais paint pilnîgi pietiek 😛 😀

    …arî taisnîba.Bet,nevienmçr Tev bûs pie rokas kamera.

    …un vispâr-te jau runa gâja par parastiem lietotâjiem…

    #166738
    marr
    Participant

    es zinu, ka runa ir par parastajiem lietotâjiem!

    Bet kâ Tu iegûsi bildi, ko apstrâdât, ja Tev nebûs kamera, no kurienes vispâr to bildi iegût…?!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā