CPU nodedzis?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU CPU nodedzis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147411
    krisis111
    Participant

    man ir tāda problēma.

    man uz pc neiet neviena spēle pimēram ka cs 1.6 loti karās, spele kurai nav 3d grafika un jaudigas kā grid, crysis, tf2 tāsk managerī rāda ka visu laiku iet cpu uz 100% arī tā bez 3d grafikas kas aiznem megabaitus 200.

    Pie tf2 iejot serveri uzreiz nokaras un izmet erroru bilde

    vai varētu būt ka procesors ir pusnodedzis?

    ram, videokarti mainiju liku veco jauno, taspac tie nav pie vainas.

    #184341
    msh
    Participant

    Kādā sakarā procis varētu “pusnodegt”? :duno:

    Iekš task manager, protams, ka parādīs 100% noslodzi – laikam neesi pamanījis, kur paliek liekie procenti 😀

    Varbūt sākam ar tīrišanu un izķeram gļukus sistēmā? 🙂

    #184342
    Foxsk8
    Participant

    Man bija līdzīga situācija. Iztīri to PC no visādām drazām. Spēlēm droši cracki pilni ar drazām + pašu PC no putekļiem iztīti.

    P.S. Savā gadienā kā vienmēr, ātri uzliku svaigu Win un dzīvoju tālāk, problēma tika atrisināta.

    #184343
    krisis111
    Participant

    no putekļiem iztīrīju, nu itka visadus sudus patiriju, tirishu veel.

    Tātad CPU nemaz tā pusnodegt nevar?

    #184344
    Foxsk8
    Participant

    Pusnodegt nē. Vienīgi aiz lielas temperatūras varētu gļukot. Minēšu, kāds no Intel veidīgajiem.

    #184345
    samurajs
    Participant

    Atver Task manager un parādi mums, kas tev tur dzīvo (procesus)! Un tad sameklē zāļu skapītī:

    1. Ccleaner.

    2. Kādu antivīrusu (var bezmaksas Aviru, AVG)

    3. Ad-Aware

    4. Spybot Search & Destroy 1.6.

    Lieto rindas kārtībā un pēc iztīrīšanas ar CCleaner izskenē PC uz zarazām.

    #184346
    Loading
    Participant

    Video draiveris?

    #184347
    memorex
    Participant

    krisis111 neklausi šos komentārus, ja task manager rāda 100%, tad cpu deg elles liesmās 😀

    #184348
    Foxsk8
    Participant

    Nu sorry man, laikam tev pieredzes par maz. Ne vienmēr 100 % tev kaut kas deg. 😀 Ir gadījumi, ka task menedžeris gļuko. Pie Performances viens rādītājs, iekš procesiem kaut kas cits.

    #184349
    krisis111
    Participant

    memorex: nejau ta es to domaju ja 100% tad uzreiz deg 😀

    es palaizu speli kas var teikt neko need bet procis uz 100 velkas.

    Loading: jap meginaju ari veco videokarti visu ar videokartem.

    samurajs: TM: procesi1

    procesi2

    Emm nod32 kautcik normasl antivirus manuprāt deres? un vel ar cureit?

    pameginashu ari 3. Ad-Aware

    4. Spybot Search & Destroy 1.6 un ccleaner.

    Vel man sezot neta apaksha man stav task mangers, sezu netā tad pekshni vis uzkaras nevar nekur uzspiest nea un tada 100% cpu strāda.

    #184350
    samurajs
    Participant

    Wahhhh! Krimināli procesi itkā nebūtu… tev tur 99% tukšgaitu rāda 🙂 Ar CureIt noskenēt lietderīgi.

    #184351
    Loading
    Participant

    Ja spēles raustās, video draiveri parasti nav atbilstoši. Pirms video karšu maiņas noinstalēji vecos draiverus? Domāju, ka tas Windows tev ir piedrazots līdz malām. Iesaku visu salikt pa jaunu.

    #184352
    krisis111
    Participant

    jap vecos noinstaleju tad safe mood iztiriju vecos ar driver sweeper.

    es uzinstaleju shitos pashus draiverus man gaja viss ok.

    tad nakoshaja diena nezin kas notika un vairs neiet!

    samuraj vakar ar visiem softiem patiriju pc, atrada 4 virusus un spy programmas, bet tikunta vis kā agrāk.

    es pameģināšu palaist kādu speli un skatīties varbūt kāds process traucē un baigi ēd kad palaiž spēli fuul screen.

    #184353
    samurajs
    Participant

    Tiešām gibētos zināt, kurš tas rijīgais process 😀 Un kā ir ja izslēdz Apaci, spēles nespēlē, bet dari citus darbus, piem skaties filmas? Tad arī karas?

    Tāda lieta, kā System Restore uz laikpunktu, kad viss vēl bija čikiniekā – arī mēģināta???

    #184354
    krisis111
    Participant

    kadu Apaci? nop tikai speljot jebkuru speli. kaut 2d speliti kas aiznetu kadus 15mb un buutu full screan.

    man system restore off ;[[[ jo diezgan daudz ram eed.

    pilnigi nezinu ko darit, un parinstalet win ar negribas.

    #184355
    samurajs
    Participant

    Pardon, mysql serveris ne Apacis tev tur darbojas (process mysqld-nt.exe). Bu, tad tev kkas ar DirectX visdrīzāk nobrucis…

    Kas tev teica šito muļķību, ka Sys restore RAM ēd? Vispār zini, kas tas ir? Pie katra Win apdeita, programmas instalācijas, vai laiku pa laikam vnk tāpat Win uztaisa sava reģistra rezerves kopiju. Ja tev tārps tur ko nojaucis, vari dabūt atpakaļ to kopiju, kad vēl viss bija OK.

    Sys restore patērē vietu uz HDD, bet var settingos pats izvēlēties, cik daudz MB atvēlēt tam. Nav jaglabā 50 back-upi, ja pietiek ar 3.

    Žēl, ka atslēdzi, tas bieži palīdz…

    Pamēģini tad salabot Windu ar scannow fīču: https://www.updatexp.com/scannow-sfc.html

    #184356
    krisis111
    Participant

    izsledzu mysqld, doma man uzinstalet pa virsu vnk directx 9.0c?

    es nezz kkur ta biju dzirdejis bet nu tad spegshu apakal system restore.

    a kas tas par scannow ir?

    #184357
    samurajs
    Participant

    Scannow tev atjaunos Win sistēmā visus failus tā, kā bija sākumā. Gadās ka tārps vai krimināla spēle (sevišķi kur ar cheetiem saistība) pārraksta tur kaut ko un tad var sākties problēmas. Fīčai tik vajadzīgs Win CD.

    Komanda konsolē: sfc /scannow (tai linkā tak ir ar bildēm!)

    Vispār pirms dari visādas pārrakstīšanas – saglabā visus vērtīgos datus, var gadīties, ka nākas reinstall.

    #184358
    krisis111
    Participant

    a nu ta ir pamaciba ka man darit.

    njaa ja man vel butu windowsa diks.

    labi pameģināšu parinstalēt directx.

    a un veel varetu but kad kkas sistema jo es iepriesheja diena nu ka idiots ladeju kkadas programminas ivusainas.

    nods izmeta logu ka 1 sistemas fails ir inficets un izdzesa vinu kka taa

    #184359
    samurajs
    Participant

    vovo… malacis! Nu scannow tev atjaunos to failu. Kur dabūt win CD – tevi jāmāca, vai?

    Vēl, ja NOD32 event viewerī vari atrast inficēto failu un tā adresi – ieraksti googlē nosaukumu, atrodi, novelc un iemet vajadzīgā mapē. Pēc restart vajadzētu iet visam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā