Rīgas ostā notikusi ķīmiskā avārija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Rīgas ostā notikusi ķīmiskā avārija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149187
    Anonīms
    Neaktīvs
    #205394
    Wuu
    Participant

    Es domāju ka jāiet taisīt brokastis.

    p.s. “ūdenī ķimikālijas nav nonākušas. “

    #205395
    samurajs
    Participant

    1. Sagatavot mirstamdrēbes un baltās čībiņas.

    2. Izsūdzēt grēkus.

    3. Tuvākās 3 dienas dzert tikai minerāļus un nekādā gadījumā Rīgā nelietot ūdeni no krāna.

    4. Š…emot vērā, ka par ÄŒernobiļas avāriju paziņoja tikai pēc pāris dienām, un pie tam ārzemes: ņemt par pilnu tikai ārzemju masu mediju paziņojumus.

    Wuu: “p.s. “ūdenī ķimikālijas nav nonākušas. “”

    Un tu tici tiem korumpētiem pidariem?

    #205396
    Evers
    Participant

    Did they die? 😀

    Nav interesanti, nekas nesprāga 🙁

    Bet vispār lieta nopietna

    #205397
    Foxsk8
    Participant

    Ja būtu tā mantība gājusi gaisā, domāju, ka parautu līdzi arī visu pārējo ostas mantību, citas ķimikālijas, vot tad gan būtu par ko brīnīties.

    Liekas, ka “Visu varenais sadusmojies uz Rīgu” 😀

    1. Plūdi, lieti

    2. Ķimikālijas

    Kas nākošais?

    P.S. A kas būtu, ja lietus būtu uzlijis tam dranķim virsū?

    #205398
    drono
    Participant

    Nu kā – tur jau BBP organizatori pie vanas – lai būtu lielāks apmeklējums :D:D

    #205399
    Evers
    Participant

    foxsk8 wrote:


    1. Plūdi, lieti

    2. Ķimikālijas

    Kas nākošais?

    3. Godzilla

    #205400
    Foxsk8
    Participant

    Es jau smējos, lai kāds no ogres tiktu uz BBP, būtu jābrauc caur lietuvu, lai radiāciju neuzsūktu 😀 Tobiš, jāmet līkums.

    #205401
    samurajs
    Participant

    Davaj, visi rīdzinieki – glābjas kas var iekš BBP! Lai var kuplākā pulkā ietusēt 😀

    #205402
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:


    Un tu tici tiem korumpētiem pidariem?


    [img]https://www.adiumxtras.com/images/thumbs/garfield_dock_icon_1_15299_5372_thumb.png[/img]

    Ja to būtu teicis Garfilds es vel noticētu ,bet jebkurā gadījuma viņi taču brīdinātu ja ūdens tik tiešām būtu saindēts. Katram stāstam ir divas puses ,varbūt tas ir vienkārši žurnālistu uzpušķots. Un vispār man po… ,dzīvoju Dobelē 😀

    #205403
    Foxsk8
    Participant

    Evers: Tā vien izskatās, ka biji izsaukts uz to apgabalu, tas ir spriežot pēc tava avatāra 😀 😀

    #205404
    Crow
    Participant

    Nu tas tak pat ezim skaidrs, ka te vainīgas tās pašas ārpuszemes inteliģentās dzīvības formas, kas foxsk8 māju drebināja.

    #205405
    Foxsk8
    Participant

    damncrow: Vai vienreiz nepietiks 🙂 😀

    #205406
    Mr.Death
    Participant

    par cik esmu par dabas aizsardziibu, ja buutu iespeeja, labpraat apsjautu tos pidarus, kuri ir atbildiigi par taam kjiimiskajaam vielaam. ja glabaa, tad glabaa taa, ka pat mazaakaas varbuutiibas nav, ka kaut kas vareetu kaut kur eksplodeet vai nopluust. :>

    #205407
    izredzētais
    Participant

    Mr.Death +1

    es pie apšaušanas neķertos, bet pie grandiozām soda naudām un cietumsodiem gan.

    tagad dažu amatpersonu neizdarības dēļ jācieš neskaitāmām zivīm, putniem un dzīvniekiem. cilvēki man ir pie pakaļas, tie par sevi var parūpēties.

    nemaz nerunāsim par iztērētajiem/iztērējamajiem līdzekļiem to sūdu savākšanai, kas loģiski, ripos no mūsu maciņ a.

    vai cilvēku soda par degvielas liešanu grāvī? soda. vai cilvēkus soda par maluzvejniecību/malumedībām? soda. šī “nelielā kļūdiņ a” ir neskaitāmas reizes lielāks pārkāpums par augstāk minēto apvienojumu. kādēļ mani nepamet sajūta, ka neviens netiks sodīts? sliktākajā gadījumā kādu atlaidīs no darba un ar to arī viss beigsies. un vel brīnās ko cilvēki mūk prom no šīs korumpētās un neaptēstās valsts..

    PS, noklusēšana = vainu pastiprinošs apstāklis.

    #205408
    Jaunzems
    Participant

    Blad, pašlaik darbojamies ar zilskābi! Tātad es esmu pie vainas? (esmu Dzērbenē…)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā