Pārdodu lietotu laptopu HP Compaq 6715b

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu lietotu laptopu HP Compaq 6715b

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149621
    salamander
    Participant

    Sveiki biedri,

    kādu laiku jau esmu foruma lasītājs, tagad pievienošos arī rakstītājiem ar mēŠ—ki pārdod savu laptopu. Š is godam nokalpojis aptuveni 1,5 gadu, pārdošanas iemesls – esmu pamatīgi iedzīvojies vienā vietā un staipīt līdzi lapsi vairs nav nepieciešamības, tāpēc mainīšu to pret stacionāro PC. Tātad parametri:

    15,4″ Displejs

    AMD Turion 64 X2 1,8 Ghz

    2048 Mb ram (palielināms līdz 4 gb)

    ATI Radeon X1250 videokarte ar koplietojuma atmiņu līdz 512 mb

    160 GB HDD

    DVD lasīklis/rakstīklis ar LightScribe

    4xUSB

    Pirkstu nospiedumu lasītājs

    Broadcom 802.11b/g Wi-Fi

    Svars:2,6 kg

    Batareja tur aptuveni 2,3-3h ( 3h pie minimāla brightness, lasot .pdfus). 2h turēja browsējot netu cherez 3g vilcienā.

    Tā kā jau pavecs, ir arī dabiski nolietojuma procesi – pāris mazas švīkas uz vākar, drusku jāpieliek pūles lai pilnībā aizvērtu vāku ciet un vēl pedējā laikā pamanīts ka kaut kur barokļa vadā pazūd kontakts(iespējams bija ielocīts vai tā), bet tas tika manīts tikai 2 reizes, palīdzēja elementāra vada pakratīšana 🙂 Par šo gribētu 170 ls, protams, ar potenciāliem pircējiem var padiskutēt par cenu. Klāt piemetīšu vēl bluetooth puļķi mazo. Itkā jau šamējam ir iebūvēts nodalījums priekš bluetooth, bet manā komplektā nebija. + vēl licenzēta 64 bitu Vista enterprise. Drusku vēlāk iemetīšu bildes kā ir. Paldies

    ar cieņu,

    #212335
    Janhouse
    Participant

    Pats ar šī modeļa laptopu lietoju šad tad.

    Bluetooth būtu jāstrādā (komplektā noteikti nāca). Varbūt nemācēji uzinstalēt? :/

    Man tā pati problēma ar vadu un paliek arvien sliktāk.

    Uz Linux strādā viss, ieskaitot pirkstu nospiedumu lasītāju, bet video draiverus lietoju opensource radeon (fglrx vairs neatbasta to videokarti), kuriem pagaidām ir nelielas problēmas ar 3d (compiz šancē, bet 3d spēles crasho), bet tās palēnām tiek labotas.

    Izskatās, ka esi aizmirsis pieminēt SD karšu lasītāju.

    #212336
    salamander
    Participant

    to Janhouse – bluetooth nodalījums šim ir, bet paša moduļa nav iekšā, pirkts bija open akcijas ietvaros, viņi visi tādi bija. Par sd karšu lasītāju jā, piemirsu, tāds ir.

    Cenu nolaižu līdz 160 Ls, ja interesē – rakstiet

    #212337
    ob1
    Participant

    50Ls

    #212338
    lslackware
    Participant

    Par to vadu – man bija indentiska problēma savam (tieši šādam pašam) laptopam. Atrisinājās tikai aiznesot barokli uz servisa centru, pēc pāris dienam tiku pie jauna barokļa (par garantiju). Problēma ir pašā baroklī, nevis vadā. Un kā jau visi jaunie barokļi, tad arī šis nav izjaucams 🙁 T.i. izjaukt var, bet salikt kopā tad tikai ar skoču…

    Izskatās ka šī ir šo laptopu modeļu problēma 🙁

    #212339
    shadowmen
    Participant

    ja kaut ka padargi…dators nav tas labakais(isteniba neka kruta vinja vispar nav)…pluss vel visadi skrapejumi un barokla problemas,parak daudz problema par 160ls….domaju pa kadiem 100ls tadu kads nemtu.

    #212340
    salamander
    Participant

    ob1 wrote:

    50Ls

    varētu lūdzu argumentēt ? 🙂

    2Islackware tā kā teicu – problēma vairs netika novērota, pārbaudīšu vēl, bet ja problēma tiešām izrādīsies baroklī – nolaidīšu cenu (-jauns baroklis) vai arī piepirkšu klāt svaigu barokli un to došu līdzi

    #212341
    salamander
    Participant

    2 shadowmen

    ok, tad pastāsti kādas konfigurācijas lietotu laptopu šobrīd var iegādāties par šādām naudām? tas reāli interesē jo cik esmu novērojis tad visādos EsEs dzīvo kosmonauti, kas pa 120 ls tirgo pavilionus ar degušām mātesplatēm.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā