Tautas skaitītāju laptopu cenas, pārdošanas vietas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Tautas skaitītāju laptopu cenas, pārdošanas vietas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154404
    deivs001
    Participant

    Ir kāds manījis, kur šamie tiks pardoti un kādā cenu diapazonā. Kādi modeļi šiem vispār bija?

    Informācija, ko izdevās atrast ir no delfiem. Diemžēl nekā konkrēta!

    #272284
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kautkur biju ierakstijis, bet tagad vairs neaceros. Tur bij kaukādi 600Ls vērti gaming portjiki, kuriem tā tanteles neprata pat ekrāna gaisumu regulēt un pa klavieri sita itkā ar vecu rakstāmmašīnu rakstītu. Kārtējā publiskā naudas izmešana, bet neviens deģenerāts pilsonis to nesaprot.

    #272285
    WerNeo
    Participant

    Ja skatāmies pēc tā, ko raksta delfi, sanāk, ka viena datora cena bija zem 300Ls. Andris, tie HP jau nu pilnīgi noteikti pat nevelk uz 600Ls. Ja par tiem patiesi tiktu maksātas šādas summas, tad to varētu nosaukt par naudas izmešanu. Tev ir informācija par kādiem citiem līgumiem? Klāj vaļā!

    #272286
    Anonīms
    Neaktīvs

    BLYAD! JA es teu teicu ka viņi LAtvijas mazumtirdzniecībā maksā 600+ tad tā arī ir!

    JA viņus tagad tirgo pa 325Ls tad varbūt pacenties TUR saskatīt problēmu, nevis muldēt kaukādu tuftu un mani apšaubīt!

    Un jā tos modeļus Latvijā tirgo tikai 2 kantori. Vismaz tad kad notika tā skaitīšana.

    #272287
    Anonīms
    Neaktīvs

    Editēt ziņu ar nevar, kur ierakstīt kas pa gļukiem ir veljoprojām – ari nau kur, ZB. Nahren šitā jaunā versija? Konkrēta laža!

    probook 5320m tas ir, tagad tirgo visādi capitral un vel nezkas, bet tad viņš maksāja 600+ Ls!

    Te blyad googli lietot kāds nahren nejēdz! Speci bļin!

    https://ctrl.lv/2011/04/apskats-hp-probook-5320m/

    https://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/139439-hp-probook-5320m/

    #272288
    WerNeo
    Participant

    Delfi raksta tā “Uzņēmumu piedāvātā līgumcena bez pievienotās vērtības nodokļa bija 598 578 lati.”

    Labi, nosauc Tu to īsto līguma ciparu (kur acīmredzot Valsts labprātīgi par katru datoru vēl piemeta klāt naudiņas). Pie reizes, interesē precīzs nopirkto datoru skaits. Stāsti, lai visiem skaidrība.

    Savādāk, pēc Tevis teiktā sanāk, ka Valsts iepirkusi 600ls vērtīgus datorus par ~300ls gabalā. Kur ir naudas izmešana?

    #272289
    Kon
    Participant

    draugs tos datorus pakoja tieši 🙂

    #272290
    WerNeo
    Participant

    Tātad, kuru Tavu tekstu neuzmanīgi esmu izlasījis, kas padara manu jautājumu nekorektu?

    #272291
    deivs001
    Participant
    #272292
    Kon
    Participant

    Starpcitu tā ir baigā *uiņa .. okej .. postot nedrīkstētu bez laika perioda t intervāla, bet nu nah es nevaru labot postus .. man tas bieži iegriež, kad pārrakstos utt.

    #272293
    linx
    Participant

    Cena 268Ls (ieskaitot jau PVN), ja ir vēlme pirkt, ieej https://atea.lv un kontaktu sadaļā atradīsi, kur jāzvana 🙂

    #272294
    Kon
    Participant

    Rekur arī ATEA pieminās .. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā