Ballmers: pārdots 400 miljoni Windows 7 licenču

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ballmers: pārdots 400 miljoni Windows 7 licenču

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154429
    samurajs
    Participant

    Microsoft partneru konferencē WPC 2011 pirmās dienas ievadrunā Stīvs Ballmers ne bez lepnuma paziņoja, ka uz 2011. finanšu gada beigām pasaulē pārdots jau 400 miljoni Windows 7 licenču. Protams, uzstāšanās notika labāko Ballmera tradīciju garā, atraktīvi, ar Luija de Finesa cienīgām grimasēm. Pēc Net Application statistikas, uz 1. jūniju pasaulē jau 27,13% datoru darbojas Windows 7 vidē.

    Korporatīvais viceprezidents un Windows/Windows Live finanšu direktors Tami Reller pievienojās teiktajam, un pasvītroja, ka Windows 7 – tas ir ceļš uz Windows 8. Un mēs drīz korporatīvajās vidēs piedzīvošot Windows 8 ierīču saplūšanu ar Windows 7 programmatūru.

    Konference WPC 2011 ilgs līdz 14. jūlijam, tā kā iespējams, ka mēs uzzināsim vēl citus interesantus jaunumus. Noskatīties 1. dienas video var šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sb_2.jpg[/img]

    #272457
    web33
    Participant

    Ja tas Windows 7 maksātu 30Ls varētu teikt 400.000001 miljoni

    #272458
    Triggers
    Participant

    Cik zinu, tad Windows 7 Family Pack pieļāva tikai Upgdare no XP vai čikena.

    #272459
    BERILS
    Participant

    Līdzīgi. Es domāju skaitlis būtu reizes 3 lielāks.

    #272460
    Tmkks
    Participant

    Tieši tā, tāpēc neiegādājos.

    #272461
    Triggers
    Participant

    Kārtējo reizi MS pati sapinas meistarībā. Varēt tak atļaut clean install, nevis upgrade. Ja es nopērku jaunu PC, tad ko, man sākumā XPVista jāpērk ? Tā vai citādi M$ to naudu dabū 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā