Elektrības Slēdža slēguma shēma.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Elektrības Slēdža slēguma shēma.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158518
    mikasa
    Participant

    Sveiki!

    Man ir nepieciešama zinošu cilvēku palīdzība!

    Man vajag uz viena slēdža, ar diviem taustiņiem, pieslēgt gan vannasistabas gaismu gan ventilātoru. Kā lai es to izdaru?

    Š ajos jautājumos esmu visai liels dunduks, vakar pat korķus mājā izbliezu.

    Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds jauki un skadri paskaidrotu kas un kā, kur jāvelk kādi vadi utt.

    Paldies jau iepriekš!

    #299634
    viesic
    Participant

    vadi ir jau savilkti? nozarkārba ir/nav. cik dzīslu vads iet līdz slēdzim?

    #299635
    jurgenz
    Participant
    #299636
    mikasa
    Participant

    Vadi ir savilkti! 2 dzīslu vadi.

    Ir arī nozar kārba.

    ir viens vads no lampas uz nozarkārbu, tad ir viens vads no ventilātora uz nozarkārbu un ir vēl divi vadi no slēdža uz nozarkārbu< bet drošvien tur ir kaut kas ne tā savilkts, ja kāds teiks, ka jāparvelk tad to izdarīšu!

    #299637
    viesic
    Participant

    Nu tad nozarkārbā savieno vadus tā, lai veidotos divi paralēli virknes slegumi 🙂

    1. no nozarkārbā pienākošo fāzes vadu savieno lai iet uz slēdzi, tālāk no slēdža uz lampu, un no lampas atpakaļ uz nozarkārbā pienākošo nulli.

    2. slēgumu tieši tāpat – fāze iet uz slēdzi – no slēdža uz ventilatoru – no vent. uz kārbas nulli.

    ja būtu 3dzīslu vads uz slēdzi, tad var vienot 1 vadu no nozarkārbas fāzes uz slēdzi un pārējos 2 uz lampu un ventilatoru. tavā gadījumā uz slēdzi vnk ies 2 fāzes vadi.

    ps, un vēl labā prakse ir no slēdža pienākošo vadu vienot pie lampas patronas centrālās dzīslas, 😉

    #299638
    mikasa
    Participant

    Liels Tev paldies. 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā