Virszemes TV antenas kabeli sadalot uz 2 nerada TV

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
Mozus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 103
Pievienojies: 10 Feb 2011, 21:11
Reputācija: 0
Atrodas: Latvia

Virszemes TV antenas kabeli sadalot uz 2 nerada TV

Post no Mozus » 12 Aug 2013, 11:33

Sveiki, snaca vajadzib privatmja sadalit virszemes antenas kabeli uz 2 galiem 1 stavs un 2 stavs. 1 Stava ir dekoders 2 stava iebuvetas tv kartes lasitajs. Gan pirmaja stava gan otraja pie tv ieejas ir barosana klat. Bet problem ir seit - kamer pirmaja stava dekoders ir pie strvas 2 stava TV rada tiklidz dekoders tiek atrubits no stravas signals pazud otraja stava.

Kur varetu but vaina?
Fall inside it

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 12 Aug 2013, 11:47

Varēji vismaz latviski uzrakstīt :P Ja sapratu - tev 1. stāvā signāls iet CAUR dekoderu un tad tiek padots uz 2. stāvu? Nopērc TV signāla sadalītāju par 1 Ls, ieslēdz to PIRMS dekodera un būs tev laime :)
Image

User avatar
Kualds
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 217
Pievienojies: 24 Apr 2010, 00:13
Reputācija: 0

Post no Kualds » 12 Aug 2013, 22:49

Man bija tāds pats variants, ka nebija signāla TV līdz kamēr nebija pie strāvas pievienots otrs. Pie vainas bija kaut kāds sūdīgs poļu spliteris. Nopirka jaunu un tagad viss kārtībā.

User avatar
LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 28 Aug 2013, 19:51

Kas pa antenu? Ja ne dvieļu žāvetājs bet normāla mūsdienīga anntena ta viņai iekšā jau ir pastiprinātājs un nekādu papildu stravu nevajag lai pastiprinātu signālu... Tieši otrādīgāk nostrādā un nerāda.. bija gadījums pašam paziņai nopirka normālu anntenu lai rādītu un LTC veikalā teica pa taisno slēdz klāt antenas kabeli un viss jo viņam ir iebūvēts pastiprinātājs.. tā izdarīja un viss gāja ok... ta kkas sačakarējās ar TVzvaigzni un signālu un pasauca kaimiņu kurš ir affigennais meistars teiksim vārdā ''Vasja'' - DARA VISU!... Tas visgudrais pierubīja galā no vecā dvieļu žāvetāja pastiprinātāju(elektrību)... rezūltāts kā ieslēdz signala vispar nav, jāpagaida kādas minūtes 2-5 kamēr 'uzsilst' un ta ir kautkāds viduvējs signāls ar nemitīgu raustīšanos ja ir kaut drusciņsliktāki laika apstākļi... kādu mēnesi šādu risinājumu pacieta līdz es atbraucu ciemos un sūdzējās ka nerāda un čortoja lattelecom par sūdīgo kvalitāti.... Es šņiks galu nost.. notīru. uzmaucu Male anntenas galu, pastos pēc koordinātām kur tuvākais tornis.. nostādu anntenu.. ieslēdzu zvaigzni un momentā viss iet! Signāla kvalitāte un stiprums gandrīz maksimāli pilns!
Pateicu ja kādas problēmas lai zvana man nevis tramda tos visziņus....

Bet ar sadalītajiem ir kā ir... jo ir jāpērk labi.. a tie lētie pa 50saņ, atverot iekšā paveras krimināls skats... un ta brīnas kapēc neiet.... Vispār jau nav ieteicams caur sadalītāju šādu stelli maukt jo sadalītājs signālu sadala uz 2... vienkāršāk un kvalitatīvāk nopērc vēl vienu antenu i vsjo.... ja bails no zibens ta paņem iekšējo... pats šādu philips nopirku iekšējo pagājušo gad.. ar pa 15lat uz atlaidi un miers un dievs... Rīgā 5 stāvā pieliku ar pretskatu balkona logam un gar neskaitāmajām daudzstavu mājām priekšā uzgriežu uz max un rāda ar 100% uztveršanu...

Pievienot atbildi

Return to “Viss pārējais ”