Virszemes TV antenas kabeli sadalot uz 2 nerada TV

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Virszemes TV antenas kabeli sadalot uz 2 nerada TV

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158601
    Mozus
    Participant

    Sveiki, snaca vajadzib privatmja sadalit virszemes antenas kabeli uz 2 galiem 1 stavs un 2 stavs. 1 Stava ir dekoders 2 stava iebuvetas tv kartes lasitajs. Gan pirmaja stava gan otraja pie tv ieejas ir barosana klat. Bet problem ir seit – kamer pirmaja stava dekoders ir pie strvas 2 stava TV rada tiklidz dekoders tiek atrubits no stravas signals pazud otraja stava.

    Kur varetu but vaina?

    #300195
    samurajs
    Participant

    Varēji vismaz latviski uzrakstīt 😛 Ja sapratu – tev 1. stāvā signāls iet CAUR dekoderu un tad tiek padots uz 2. stāvu? Nopērc TV signāla sadalītāju par 1 Ls, ieslēdz to PIRMS dekodera un būs tev laime 🙂

    #300196
    Kualds
    Participant

    Man bija tāds pats variants, ka nebija signāla TV līdz kamēr nebija pie strāvas pievienots otrs. Pie vainas bija kaut kāds sūdīgs poļu spliteris. Nopirka jaunu un tagad viss kārtībā.

    #300197
    LooNeY
    Participant

    Kas pa antenu? Ja ne dvieļu žāvetājs bet normāla mūsdienīga anntena ta viņai iekšā jau ir pastiprinātājs un nekādu papildu stravu nevajag lai pastiprinātu signālu… Tieši otrādīgāk nostrādā un nerāda.. bija gadījums pašam paziņai nopirka normālu anntenu lai rādītu un LTC veikalā teica pa taisno slēdz klāt antenas kabeli un viss jo viņam ir iebūvēts pastiprinātājs.. tā izdarīja un viss gāja ok… ta kkas sačakarējās ar TVzvaigzni un signālu un pasauca kaimiņu kurš ir affigennais meistars teiksim vārdā ”Vasja” – DARA VISU!… Tas visgudrais pierubīja galā no vecā dvieļu žāvetāja pastiprinātāju(elektrību)… rezūltāts kā ieslēdz signala vispar nav, jāpagaida kādas minūtes 2-5 kamēr ‘uzsilst’ un ta ir kautkāds viduvējs signāls ar nemitīgu raustīšanos ja ir kaut drusciņsliktāki laika apstākļi… kādu mēnesi šādu risinājumu pacieta līdz es atbraucu ciemos un sūdzējās ka nerāda un čortoja lattelecom par sūdīgo kvalitāti…. Es šņiks galu nost.. notīru. uzmaucu Male anntenas galu, pastos pēc koordinātām kur tuvākais tornis.. nostādu anntenu.. ieslēdzu zvaigzni un momentā viss iet! Signāla kvalitāte un stiprums gandrīz maksimāli pilns!

    Pateicu ja kādas problēmas lai zvana man nevis tramda tos visziņus….

    Bet ar sadalītajiem ir kā ir… jo ir jāpērk labi.. a tie lētie pa 50saņ, atverot iekšā paveras krimināls skats… un ta brīnas kapēc neiet…. Vispār jau nav ieteicams caur sadalītāju šādu stelli maukt jo sadalītājs signālu sadala uz 2… vienkāršāk un kvalitatīvāk nopērc vēl vienu antenu i vsjo…. ja bails no zibens ta paņem iekšējo… pats šādu philips nopirku iekšējo pagājušo gad.. ar pa 15lat uz atlaidi un miers un dievs… Rīgā 5 stāvā pieliku ar pretskatu balkona logam un gar neskaitāmajām daudzstavu mājām priekšā uzgriežu uz max un rāda ar 100% uztveršanu…

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā