ar ko izgriezt ..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais ar ko izgriezt ..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158969
    Willis
    Participant

    Ar ko un kā korpusa sāna vākā var izgriezt apli ar līdzenām malām nesabojājot korpusa sāna daļu ?

    [img]https://www.bildites.lv/images/ujho4wmdpnach1b24lke.jpg[/img]

    Nav vajadzīga noteikti apļa forma, tas var būt arī kvadrāts .

    [img]https://www.bildites.lv/images/888haawl33a9g368nghy.png[/img]

    Man tas vajadzīgs lai dabūt no korpusa nost nesabojātu Microsoft licenci kura pie korpusa ir pielīmēta ar skoču un korpusa sānu arī negribētos sabojāt, korpuss vēl ir lietojams .

    #303290
    RicoPico
    Participant

    Nu nez, es smukus caurumus esmu taisījis ar rotējošo Drēmeli. Maybe var arī ar oscilējošo. Ar metāla frēzes uzgali izgriez, un pēc tam ar slīpējamo uzgali pielīdzini asās cauruma malas.

    Vispār pasākums atgādina kādu filmu, kurā tiek nocirsts pirksts lai tiktu pie gredzena. ŠŒfūl.

    #303291
    natolv
    Participant

    Google, google 😀 Š eit!

    Lētāk būtu nopirkt jaunu licenci 😀

    #303292
    Evers
    Participant

    Notvaicēt to uzlīmi nost nevar? Ar karstu ūdens tvaiku tā lai smuki nonāk nost un nesaplīst.

    #303293
    Willis
    Participant

    Ja uzlīmei drošības pēc nebūtu virsū uzlīmēts skočs, tad varētu pamazām sildot ar fēnu noņemt .

    #303294
    Willis
    Participant

    Laikam man vajag meklēt kādu darbnīcu un painteresēties vai pie viņiem ir kaut kas līdzīgs šitam verķim, tikai bez urbja, zinu kokam tādas ir .

    [img]https://www.bildites.lv/images/xs0m2lxd6wkavqaqx2pk.jpg[/img]

    #303295
    Willis
    Participant

    🙂 Tavu postu izlasīju pēdējo .

    Ko tad man vajadzētu ierakstīt Google lai atrast KORĶURBI ?

    #303296
    m_janis
    Participant

    Cerams, nav runa par OEM uzlīmi ?

    #303297
    Willis
    Participant

    Ir atšķirība ?

    #303298
    ruukjis
    Participant

    Tik tāds sīkums – OEM license ir derīga tikai tam kompim, kuram tā ir uzlipināta.

    Jebkurā gadījumā uzlīmes izgriezšana ir diezgan stulba ideja, ja tā nav OEM, tad pietiks, ja norakstīsi atslēgu uz līmlapiņas un pielipināsi to pie jaunā kompja – licence būs derīga, kamēr vien varēsi uzrādīt pirkuma dokumentu.

    OEM gadījumā licence zaudē spēku brīdī kad mainās mātes plate. Cik man pieredze rāda, tad lielākā daļa uzlīmju ir OEM.

    #303299
    usins
    Participant

    fēns…. un līme smuki atnāk vaļā. Bet lūdzu, vai būs Tev arī pirkuma dokuments tai zulīmei? Jo šī rīcība atgādina ko līdzīgu, ka nozog auto un mēģina ar to iziet apskati….

    #303300
    Willis
    Participant

    Pastāv iespēja mazliet mitrinot uzlīmi un no otras puses lēnām sildot uzlīmi dabūt nost .

    Ir pirkuma dokumenti, nezinu ko visprātīgāk darīt ka ir nepieciešamība nomainīt korpusu, esmu izdomājis vienīgo variantu, izgriest gabalu ar OEM uzlīmi un izgriesto gabalu kaut vai ar metāla līmi pielīmēt .

    Varbūt varat ieteikt ko gudrāku ?

    #303301
    Loading
    Participant

    Nekādas mitrināšanas vai fēnošanas.

    https://www.makronet.cz/Fotografie/Zbozi/Original/8101075200M.JPG

    Stiklu skrāpis. Visas uzlīmes ir nonākušas kā jaunas!

    #303302
    ruukjis
    Participant

    Ja ir pirkuma dokuments un, ja pats dzelzis nemainās, tikai korpus, tad par to uzlīmi vari neiespringt, galvenais saglabā atslēgu – pieraksti kaut kur, kaut vai txt failā un noglabā drošā vietā.

    Tā uzlīme nevienu neinteresē – inetresē vai tu vari pierādīt, ka tā licence ir tava.

    #303303
    usins
    Participant

    Licenzē Windows`am rakstīts skaidri un gaiši, ja nav downgreids, tad attiecīgās OS uzlīmei jābūt, ja tā nāca līdzi diskam. Ja kas, grāmatvedībā tad vieglāk sakārtot to, ka inventāram ar tādu un tādu nr. tiek mainīta kaste, nemainot neko citu un vsjo. Vienkārši akts pareizi jāsastāda, tad arī viss, no vecā korpusa mierīgi noplēs naķeni un turi klāt visiem pirkuma dokumenitem, lai vari viegli un bez aizķeršanās pierādīt legalitāti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā