Dievs šodien runāja ar mani...

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48
Reputācija: 0

Post no dexsters » 29 Jan 2014, 21:42

Protams ka bībele nevar būt nekāds burtiski saprotams vēstures avots.Bībele tak nav nekāda alternatīva evolūcijas teorijai.Bībeli tak rakstījuši cilvēki,iedod uzdevumu mūsdienu džungļu iemītniekiem kuri nekad neko nav redzējuši aprakstīt mūsdienu tehnoloģijas,dabūsi mūsdienu bībeli.Kā var ticēt rakstītajam bībelē?Cilvēki tak netiek skaidrībā kā īsti bija pirms gadiem 50desmit.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 81
Pievienojies: 11 Mai 2013, 18:14

Post no VaiEsiLabs » 29 Jan 2014, 22:38

Vienradzis ir dzīvnieks ar vienu ragu, tas ir tas ko Bībele un arī citi vēstures avoti apraksta (rhinoceros).
http://www.youtube.com/watch?v=7BNsjsbJLaM

P.S. Š im komentāram vēljoprojām nav autora, tas radās liela sprādziena rezultātā.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 29 Jan 2014, 22:45

Ateistiem (cilvēks, kurš ienīst Dievu), es vēlos uzdod pāris jautājumu.

Lielākā daļa zinātnieku (Kristofers Hitčens, Ričards Dakins, Hakings u.c.) mums cenšas ieskaidrot, ka iesākumā nebija nekas un nekas uzsprāka un radās viss, kas ir. Tas pats par sevi ir zinātniski neiespējami, jo ne no kā nevar rasties kaut kas.

Ja tu pieņem, ka uzsprāga kaut kas (lielajā sprādzienā), tad no kurienes radās tas, kas uzsprāga?

2) Bez Dieva mēs nespējam pateikt kas ir labs un kas ir ļauns. Vai melot ir pavisam noteikti slikti? Kā ar zagšanu? Slepkavību? Izvarošanu?

Kā tu kā ateists vari teikt, ka šīs lietas ir noteikti un visos gadījumos sliktas? Tās ir sliktas jo tās sāpina cilvēkus? Bet kurš teica, ka sāpināt cilvēkus ir slikti? Es kā kristietis varu teikt, ka Dievs to teica, bet tev kā ateistam nav tam nekāda pamata. Vai nogalināt un izvarot cilvēku ir slikti?

3) Bez Dieva mums nevar būt loģika, jo ta nav materiāla lieta, tā ir universāla (visā visumā vienāda) un nav atkarīga no mums.

piwchix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 341
Pievienojies: 20 Aug 2010, 13:35

Post no piwchix » 29 Jan 2014, 23:07

Man Optimus Praims teica, ka tā vajag!

Ateists, ne ateists...kāda tam nozīme. Es pat saprotu, ka nav jēgas šai diskusijai, bet...

Tad atbildi: Kura ir pareizā reliģija? Islāms,Kriestietība, Budisms.....? Kura ir īstā? Kurš no "supervaroņiem" un "dieviem tēviem" ir īstais? Tas kuram tu tici? Kurš stiprāks - Allahs vai Dievs tēvs?
A kas radīja Dievu? No kurienes tas radās?

Ļauns, labs? Nelej, nevienas citas reliģijas vārdā nav noslaktēts tik daudz cilvēku, kā kristietības dēļ. Tikai nevajag....
01000010 01101001 01101010 01100001 00100000 01110110 11000100 10010011 01110010 01110100 01110011 00100000 01110000 11000101 10101011 01101100 11000100 10010011 01110100 01101001 01100101 01110011 00111111

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 29 Jan 2014, 23:45

Ateistiem (cilvēks, kurš ienīst Dievu)
Ateists nav cilvēks, kurš ienīst Dievu. Ir sarežģīti ienīst konceptu, kurš saskaņā ar mūsu pārliecību, neeksistē. Ateists ir jebkura persona, kurš nepiekrīt teorijai par dieva esamību vai pat nedomā pārmērīgi par to; tiesa gan, lielākā daļa ir agnostiski ateisti.
uzsprāga kaut kas
Strīdēties ar cilvēku, kurš savai ērtībai truli novienkāršo pretējās puses argumentus, ir ļoti garlaicīgi un neproduktīvi. Tikpat labi es arī varu pateikt - "ai, tur viens večuks pa dažām dienām tur pofigyolo uztaisīja māla bumbu un tagad spēlējās ar to" par Tavu teoriju.
Bez Dieva mēs nespējam pateikt kas ir labs un kas ir ļauns
Ja cilvēkam ir nepieciešams Dievs vai citi dievi, lai zinātu, kas ir labs un kas ir slikts, kādēļ galināt cilvēkus un zagt kolēģu pildspalvas, istabas biedra roltonus vai mašīnu spoguļus ir slikti, tad tas ir ļoti vājš cilvēks. Protams, kādēļ lai es neizietu ielās un nenoceltu kādam piektklasniekam viņa aifonu? Vai Tu to nedari tādēļ, ka Dievs to teica? Apgriežot otrādi - vai, ja Dievs nebūtu teicis "nezodz un negalini", tad visi, Tevi ieskaitot, to vien darītu kā zagtu un šaudītos?

Neliela statistika pārdomām - ASV cietumu statistiku sastāda tikai 0.2% ateistu, un kristieši ir pāri 75%
Image

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 00:06

Piedod, vecais, bet ja tev bez Dieva nav morāles, ja tu nezini bez Dieva, ka galināt ir slikti, tad.. esmu labāks par tevi. Cilvēks evolūcijas ceļā ir izkopis altruismu, līdz ko sākām dzīvot baros, precīzāk, zagļi un slepkavas tika no bara izdzīti, pēcāk šie atdeva galus un samazinājās iespēja, ka šādi ļaudis radīs pēcnācējus. Parādījās empātija un likumi. Š ie likumi ir senāki, nekā tavi Dieva likumi.
Bez tam, man ir vecāki, kas iemācīja cieņu un labestību. Ziedoju, palīdzu, gaļu neēdu, esmu mazliet eko, lai gan nekādi dievi man to nav mācījuši un Bībeli nelasu. Uzskatu, ka vienīgā morāle un empātija, ko dod Bībele ir hipnozes veidā. Staigā un tizli smaida kristieši, man spamo savu mācību un dod lietussargu, lai nesalīstu Rīgas ielās, kad ar mani runā, bet gribētu redzēt, kā šis tuneļos nabagiem naudu iedos. Phe. Un tik stāsta man savus absurdos kvantu fizikas atzinumus. Kad pavēru muti, aiztinās ar visu lietussargu. Saprata, ka nav ko tērēt laiku aitai, kas aplokā nedosies.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 30 Jan 2014, 00:07

Nja, ideja par visu varenu onkuli debesīs ir daudz ticamāka:
[spoil]Image[/spoil]

Starpcitu vai Dievs spēj radīt akmeni, kuru nevar pacelt?
Last edited by ruukjis on 30 Jan 2014, 01:04, edited 1 time in total.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 30 Jan 2014, 00:31

Ateisti kādu konkrētu dievu neienīst. Ateisti pilnībā noliedz jebkādu reliģiju principā. Ateisms ir ticība tieši tikpat daudz kā "izslēgts" ir vēl viens TV kanāls.

Zinātne nevienam neko necenšas ieskaidrot. Tā tikai mudina izdarīt loģiski pamatotus secinājumus.

Nē, Kristofers Hičenss nav zinātnieks.

Jā, nekas no nekā neradās, jo tas patiešām ir zinātniski neiespējami. Pēc Lielā Sprādziena (starp citu, figuratīvs nosaukums, nevis patiešām liels sprādziens) kosmoloģiskā modeļa sākotnēji visa masa un enerģija bija koncentrēta vienā bezgalīgi blīvā punktā, singularitātē. Tikai klasiskā fizika tādos mērogos vairs nedarbojas. Uz jautājumu - kas tad darbojas - zinātne aktīvi turpina meklēt atbildes.

Neviens neapgalvo, ka minētais modelis ir pareizs, ne arī to, ka atbildes ir, t.i., neesam nonākuši strupceļā.

Bet tagad tā - es esmu izlasījis gan veco, gan jauno derību no vāka līdz vākam izglītošanās un Devil's Advocate nolūkos. Par nožēlošanu, kā še redzams, atrodās diskutēt gribētāji, kas ar zinātnes sniegto faktoloģisko materiālu iepazīties gan ir uzskatījuši par nevajadzīgu.

Bet te redzam klaju Lielā Sprādziena būtības nezināšanu un augstāk - arī evolūcijas teorijas pamatprincipu nezināšanu.
Vai postulātiem, kas radušies tādas nezināšanas rezultātā, principā nevajadzētu uzreiz noslēgt ar šīm lietām saistītu diskusiju ar parakstu "ejiet izpildīt mājasdarbu!"?

Otrais un trešais punkts nav uzdoti jautājumi, bet jau izteikti gatavi apgalvojumi. Tā nedrīkst darīt. Bet enīvej.

Man nav nepieciešams, lai kāds man pasaka, kas ir labs un kas nav. Esmu domājoša radība. Līdz secinājumiem par to, kas manos uzskatos (kas - tavu brīnumu - vairumā sakrīt ar sabiedrības vairuma uzskatiem) ir labs un kas slikts es varu nonākt deduktīvā un/vai empīriskā procesā, līdzīgi kā - vienkāršots piemērs - tikai pagaršojot uzzinot, ka tumšsarkana plūme ir ēdama, bet zaļa - nav.

Bet par ļauno labāk nemaz nesāksim, citādi būšu spiests citēt Epikūra dilemmu jeb t.s. "ļaunuma problēmu", kas nieka četrās divrindēs nostāda jebkuru dievu pozīcijā "šahs un mats".

Apgalvojums par loģiku, savukārt... es padodos. Pēc šī postulāta izlasīšanas man smadzenes grauž ceļu ārā no galvaskausa. Vai kāds nevar izpalīdzēt ar vienu vai vairākiem vīna pudeles korķiem? Atrodos Rīgā, centra rajonā. Paldies.
Дебилы, бл*ть...

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 30 Jan 2014, 10:54

Kāpēc dievs tiek iztēlots kā bārdains keks pāri pusmūžam?Radītājs varētu būt kāds saprāts kuram vispār nav fiziska ķermeņa cilvēka izpratnē.Tas tāpat kā cilvēki attēlo augstāk attīstītus citplanētiešus,nez kāpēc šamiem tik augsti attīstītiem būtu jāblandās pa visumu gigantiskos kuģos ja jau viņi ir tik attīstīti?
Iespējams kāds saprāts ,,ieprogrammēja,, lielo sprādzienu un sākās evolūcija.
Tieši evolucijas teorija varētu būt derīga tiem kas nemīl daudz domāt,ja pieņemam ka kāds šo visu ir radījis tad loģisks ir jautājums kāpēc.Te nu sākās neviegls ceļš jo iemesls tam visam var būt arī banāls-radīja tāpēc ka varēja radīt,aiz gara laika.
Kas attiecas uz bībeli tad tur manuprāt lielākā daļa ir izpušķojumu un izdomājumu ko izdomājusi baznīca,taču varētu būt arī kāds reāls fakts.
Kura relīģija ir pareizā?Manuprāt neviena.
Last edited by dexsters on 30 Jan 2014, 11:21, edited 1 time in total.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 30 Jan 2014, 11:20

Nu i sadriķelējuši, kas, jums darīt nav ko...
viegls rokenrols pa radio

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 13:14

"Tieši evolucijas teorija varētu būt derīga tiem kas nemīl daudz domāt"
Pasaki to ģenētiķim, antropologam, zoologam un da jebkam citam, kas pēta dabu. Pasaki to jeburam laborantam.
Ja kreacionisma mācība būtu ieviesta skolās, uz visiem "KAS" jautājumiem atbilde būtu "Dievs", bet uz "KÄ€PĒC" jautājumiem - "mums mirstīgajiem to nesaprast" vai arī "Dieva plāni ir neizdibināmi". Un tā tava simulācijas teorija vispār.. Ne to pierādīt, ne novērot no malas.

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 30 Jan 2014, 16:54

Pasaki vienu lietu,kāpēc tiek pieņemts ka lielais sprādziens var notikt pats no sevis bet nevar būt kāda izraisīts un plānots?Par bībelēm un evolūcijas gaitu nerunāsim.Interesē tieši šī sākuma teorija.
Teorijā par evolūciju tipa esot tā.Sākumā laiks esot bijis nulle,tāpēc sākumā nekas nevarot būt jo neesot laika.Š itas nu nekur neder jo balstas tikai uz teoriju ka lai kaut kas notiktu ir vajadzīgs laiks.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 17:36

Tad atbildi: Kura ir pareizā reliģija?
Ja tu ar vārdu reliģija domā ticība, tad tikai Kristietība. Neviena reliģija nespēj tev piedot tavus grēkus. Ja tu pārkāp likumu, tu esi pelnijis saņemt sodu, vane? Nozodz mašīnu, nogalini cilvēku - par to pienākas sods. Tā pat ir ar Dievu. Mēs visi esam noziedzinieki Dieva priekšā un esam pelnījuši saņemt sodu par mūsu grēkiem un sods ir mūžīga elle. Taču Dievs sūtīja savu Dēlu Jēzu, kurš samaksāja sodu mūsu vietā.
A kas radīja Dievu? No kurienes tas radās?
Dievs pēc definīcijas nav radīts. Viņš visu laiku bijis. Viņš ir āprus laika un Viņš vienkārši IR.
Ļauns, labs? Nelej, nevienas citas reliģijas vārdā nav noslaktēts tik daudz cilvēku, kā kristietības dēļ. Tikai nevajag....
Piekrītu, taču tas nenozīmē, ka šie cilvēki bija kristieši. Arī Hitlers darīja to ko viņš darīja kristietības vārda, bet viņš nav kristietis.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 17:41

Tu tā arī neatbildēji no kurienes tu saņemt savu morāli. Kas saka kas ir labs un kas ir slikts? Es nesaku, ka tu nezini kas ir labs un ļauns. Es saku, ka ja nebūtu Dieva tu NEVARĒTU to pateikt.

P.S. tikai tāpēc, ka šie cilvēki cietumos saka, ka viņi ir kristieši nenozīmē, ka viņi tiešām arī ir kristieši. Jēzus pats teica, ka lielākā daļa no cilvēkiem, kuri saka, ka ir kristieši nokļūs ellē.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 17:44

Ja cilvēks iegūst morāli no vecākiem, ko darīt Hitlera bērniem? Es neteicu, ka tev ir jātic Dievam, lai tev būtu laba morāle. Visi cilvēki zin kas ir labs un slikts. Bet mans jautājums ir kā viņi to zin? Kas to ir teicis? Sabiedrība? Vecāki? Katrs pats? Vai Hitlera sabiedrība ir sliktāka/nepareizāka par tavējo? Kurš to teica?

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 17:46

Starpcitu vai Dievs spēj radīt akmeni, kuru nevar pacelt?
Nē. Dievs nespēj arī melot un nonākt pretrunā ar Sevi.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 17:50

Ja šeit vēl kāds tic pasakām par evolūcijas teoriju, iesaku noskatīties Evolution vs God un redzēt, ko zinātnieki paši saka par to :D

http://www.youtube.com/watch?v=U0u3-2CGOMQ

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:15

"Neviena reliģija nespēj tev piedot tavus grēkus."
Labs arguments, savtīgais cilvēk. :D
Btw, budisms labāks - tā dēļ nav bijuši vērā ņemami kari, viņu boss Dalailama nestaigā zeltā, kā arī šīs reliģijas runasvīri prot publiskajās runās veidot saprātīgas atziņas, neiepinot kādus reliģiskos personāžus. Un uz ielas bukletus nedala, neuzbāžas. Zinātnē un skolās ar bļaušanu un cirku neko panākt negrasās. Un tomēr populāra reliģija, vai drīzāk, filozofiska mācība. Bet kristietībā ir vai nu klusie kristieši, vai nu klauni. Teiksim, šķiet, tev ir kāda saistība ar šiem cilvēkiem. http://www.youtube.com/watch?v=odlq-fCWJ3Y Nu vot, tā jau ir sekta.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:17

Es jau tev izstāstīju par altruisma rašanos. Centīšos gari vairs nerakstīt, lai tev nebūtu slinkums lasīt.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:19

Cilvēks ar rūķa avataru tev tikko uzdeva jautājumu saistībā ar omnipotences paradoksu. Pēc tavas atbildes spriežot - Dievs nav visuvarens.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:21

Vārnas kungs tev visu apskaidroja.
Evolūcijas teorijai nav sakara ar Visuma rašanos. Vsjo, eju dzert.

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 30 Jan 2014, 19:24

Kā tad tā?Evolūcijas teorija tak pašos pamatos tiek balstīta uz to ka visums un dzīvība radusies nejauši.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:29

Buaaahh, cik daudz dislike.
[spoil]Š ādi jūs diskutējat: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L7vEB6FXtbs[/youtube][/spoil]

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 19:59

Nop. :)

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 30 Jan 2014, 20:05

Wow, novākt tika daudz nekompetentu "profesoru" un studentu vienuviet... tas acīmredzami ir kristiešu talants.
Jāsaka gan, ka džeks māk iedzīt cilvēkus stūrī, bet gluži vienkārši tāpēc, ka ir veikls runātājs un nevienam tā īsti nedeva laiku apdomāties.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 20:05

Dievs ir visuvarens, bet tas nenozīmē, ka Viņš var visu darīt.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 20:07

Nekompetenti profesori? Pasaules sprestižākajās universitātes? Ja jau evolūcija ir tik acīm redzama un visiem saprotama, tad kāpēc viņi nevarēja parādīt nevienu pierādījumu?

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 20:11

Budisms var arī būt labāka reliģija, taču tajā grēku piedošana nav atrodama. Iemesls kāpēc kristieši dala bukletus un uzbāžas cilvēkiem ir jo mēs negribam, lai jūs nokļūtu ellē. Mums no tā nav nekāda labuma, taču mums rūp kur jūs pavadīsiet mūžību vairāk kā jums. Ja tu redzētu aklu cilvēku, kurš dodas pretīm stāvai klints nogāzei, vai tu nepieskrietu un nebrīdinātu viņu?

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 20:21

"Budisms var arī būt labāka reliģija, taču tajā grēku piedošana nav atrodama."
Tas ir tā, kā iepirkties veikalā, kur ir labāki nosacījumi un atlaides?

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 30 Jan 2014, 20:24

Labi, sapratu, Dievs nav visuvarošs.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 20:35

Jā.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 30 Jan 2014, 20:39

Nē, tas ir par patiesību. Tu vari pielūgt kaut ko, kas patiesībā nav Dievs. Mūsdienās šī ideja par patiesību ir vispār izzudusi. Kas ir patiesība? Vai mēs varam zināt kas ir patiesība? Jā mēs varam, jo Dievs mums to ir atklājis savādak mēs nezinātu.

Vēlos jautāt, vai esi 100% pārliecināts, ka Dieva nav? Un JA eksistē Dievs, kurš ir mūs radījis, vai Viņš spētu mums atklāt patiesību par sevi, lai mēs to bez šaubām varētu zināt?

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 30 Jan 2014, 22:04

Iespējams nevis nekompetenti, bet gluži vienkārši tas čalis viņus aptina ap pirkstu - kā jau teicu veikls runātājs, izmantoja tīri cilvēciskas psiholoģiskās vājibas, turklāt pats to lieliski demonstrēja ar "Shop" jociņu.
Kāpēc nevarēja dot nevienu pierādījumu? Jo to viņiem nemaz neprasīja, viņiem prasīja uzrādīt reālu eksistējošu piemēru, ka viena suga pārtop citā! Tas pat 3 gadīgam bērnam skaidrs, ka to nav iespējams izdarīt, jo gluži vienkārši laika nepietiek. Evolūcijas teorijai ir nepilni 200 gadi, pats par sevi saprotams, ka tas ir noželojami pret 3,5 bilioniem gadu, kas tika doti pašai evolūcijai - ir mazliet starpība ne? Vēl vairāk, nekur jau nav teikts, ka evolūcija nenotiek arī patreiz, cilvēks tak nespēj novērot katru radījumu uz šīs planētas.
Lai cik tas dīvaini nebūtu es neesmu ateists, es tikai ciest nevaru reliģiju, jo īpaši kristietību.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 30 Jan 2014, 22:32

No kurienes tu esi izrāvis, ka lielais sprādziens notika pats no sevis?! Neviena teorija neko tādu nevēsta, tas vairāk izklausās pēc kaut kādiem no konteksta izrautiem-bezargumentu-kristiešu-murgiem. Citēju: "Saskaņā ar Lielā Sprādziena teoriju sākumā Visumu veidoja enerģija, kas bija koncentrējusies vienā punktā. Dažās sekundes daļās šī enerģija pārtapa par matēriju un Visums sāka izplesties..."
Kā un kāpēc radās šī koncentrētā enerģija, to tu vari norakstīt uz Dievu, ja tev tā tīk, mana teorija - cikls sākās no jauna.

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 30 Jan 2014, 23:27

Nu kaut kur jau varēja saglabāties vismaz kāds pusziloņa skelets.
Un kā tad ar dinozauriem?tie ir evolūcijas gaitā pārēdušās peles?

Tā īsti neiebraucu kāds sakars radīšanai ar reliģiju?Reliģijas tikai pauž atbalstu radīšanas teorijai un to skaidro pēc savas saprašanas.Ja notikusi kāda radīšana tad notikusi,reliģija un bībeles darīšanas ir tikai karnevāltipa stāsts par lietām.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 31 Jan 2014, 00:15

Tev acīmredzami nav ne mazākās nojēgas par to, kas ir evolūcija. Kas tev liek domāt, ka nav saglabājušies ziloņu skeleti?
Un nē dinozauri nav pārēdušās peles (to starpcitu arī zin 3 gadīgi bērni), jo pa priekšu bija dinozauri un tikai pēc tam zīdītāji, nevis otrādi.

Jezus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 25 Jan 2014, 17:17

Post no Jezus » 31 Jan 2014, 01:20

"Ateistiem (cilvēks, kurš ienīst Dievu), es vēlos uzdod pāris jautājumu. "

Atvaino, bet pēc šī teikuma vairs nespēju ņemt par pilnu to, ko esi rakstījis.
Zinu, ka citi jau to minēja, bet sākumā palasi, kas vispār ir Ateisms. Nevar ienīst to, kas neeksistē (No Ateistu skatu punkta).

Tu arī nevari pierādīt, ka nepastāv Betmens, Supermens, Spaidermens.
Es vienmēr cenšos būt neitrāls šajā jautājumā, tomēr neciešu, ka cilvēki uzskata, ka zina to vienīgo patiesību un citi ir stulbeņi.

Un, ja tiešām kāds aukstāks spēks pastāv, bet ja tas nav tādā veida augstāks spēks kā Tu to interpretē, bet tas nicina tos, kas nepārtraukti lūdzas, kaut ko grib, jautā, baksta vietā un nevietā, tēlo tik ļoti ticīgos, bet reāli tāpat nepārtraukti "grēko", ko tad? Ne bez iemesla mēs neko nezinām, mums vienkārši nav jābāž deguns, kur nevajag. Nav ko sludināt to, ko paši nezina.

Es labāk izvēlos dzīvot neitrāli attiecībā uz šo jautājumu, dzīvot normālu dzīvi un "grēkot" ne vairāk kā vidējais Kristietis.

P.S. Tāāādi brīnumi redzēti, ko pastrādājuši cilvēki, kas staigā katru Svētdienu uz baznīcu...

Apskatot to lapu, kas Tev parakstā nonācu līdz "Cilvēku Zvejniekiem". Viens no video. http://www.youtube.com/watch?v=1Q65-vEW_WA Vai tas neliekas smieklīgi? Visu zina, ne par ko nav šaubu, jau pasaka, ka saņemsim sodu, kas "Nepazīst Jēzu"...? Saprotu, ka cilvēkiem vajag, kam ticēt, bet tas jau ir par traku.
Bez tam... "Cilvēku Zvejnieki" jau nosaukums liek iedomāties, ka biedrības augša, kas gūst labumu no šī visa pasākuma ir "Zvejnieki", bet, ko sanāk iepīt tajā visā ir zivis, kas tiek nozvejotas savam labumam.

Nešķiet arī tas mazliet ironiski, ka paši ticīgākie cilvēki parasti ir bezpajumtnieki? Sevišķi citās valstīs, ja iedod kādu $, tad vienmēr kaut kas pretī dzirdams par Dievu, Jēzu... Nu ja tik ticīgi cilvēki, kādēļ, tad viņiem tik ļoti dzīvē neveicās?

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 31 Jan 2014, 09:56

Ziloņu skeleti jau jā bet dzīvnieka skelets kas ir pārejas posmā no kaut kāda radījuma uz ziloni.Tieši tad šī arī ir vājā vieta evolūcijas teorijai jo nav atrodami skeleti kur būtu skaidri redzams evolūcijas ceļš.

Tas par tām pārēdušamies pelēm jau bija joks tikai.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 31 Jan 2014, 10:53

Beidz kladzināt vienu teikumu uz riņķi, kā jūs visi kristieši to darat nepārtraukti.
Š e, ēd, vājais posm. Ar bildēm. Nebūs daudz jālasa, neuztraucies, mļe.
http://dinosaurs.about.com/od/mesozoicm ... phants.htm

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 31 Jan 2014, 11:59

Epic trolling, Crow! :D

Visu cieņu, laba izklaide!

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 31 Jan 2014, 13:22

Nu neesmu es nekāds kristietis un vispār neesmu reliģiozs,arī sektās neesmu.Nesaprotu tikai vienu,kāpēc tiek uzskatīts ka lielus sprādzienus neviens nevar radīt?Tie var rasties tikai paši.Kur te ir kāda loģika?
Starp citu ir dzirdēta arī otra evolūcijas teorija ka dievs radīja cilvēku bet mērkaķi radās no cilvēka evolūcijas gaitā degradējoties.Š itas liekas ticamāks jo piemēru apkārt daudz un ir vairāk kā pārliecinoši.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 31 Jan 2014, 15:11

Beidz jaukt divas dažādas lietas - Lielais sprādziens un evolūcija ir pilnīgi atšķirīgas zinātnes - astronomija un bioloģija. Un es tev jau dažus komentus augstāk (tieši virs aomas komenta) rakstīju par Lielo sprādzienu - nu nav tā, ka uzsparāga tukšums.

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 31 Jan 2014, 16:39

Jums nevienam nav skaidrs kas ir Evolūcija.
Neapnīk klaviatūru bezjēgā karsēt? :D
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 31 Jan 2014, 18:09

Kāpēc nevarēja dot nevienu pierādījumu? Jo to viņiem nemaz neprasīja, viņiem prasīja uzrādīt reālu eksistējošu piemēru, ka viena suga pārtop citā! Tas pat 3 gadīgam bērnam skaidrs, ka to nav iespējams izdarīt, jo gluži vienkārši laika nepietiek. Evolūcijas teorijai ir nepilni 200 gadi, pats par sevi saprotams, ka tas ir noželojami pret 3,5 bilioniem gadu, kas tika doti pašai evolūcijai - ir mazliet starpība ne? Vēl vairāk, nekur jau nav teikts, ka evolūcija nenotiek arī patreiz, cilvēks tak nespēj novērot katru radījumu uz šīs planētas.
Tad tu nevari teikt, ka evolūcija ir zinātniski pierādāma, jo zinātniskā metode ir novērošana un atkārtota testēšana. Kā tu to vari izdarīt ar evolūcijas teoriju? Tu nevari, tāpēc arī tā nav zinātniska. Tev ir nepieciešama ticība, lai tu tai noticētu. Man tik daudz ticības (iztēles) nav.
Lai cik tas dīvaini nebūtu es neesmu ateists, es tikai ciest nevaru reliģiju, jo īpaši kristietību.
Es pilnīgi tevi saprotu, es arī nevarēju ciest kristietību, jo kristietība saka, ka mēs esam grēkojuši pret Dievu un esam pelnījuši saņemt sodu par to. Mēs labāk iebāžam galvu smiltīs un izliekamies, ka viss ir kārtībā. Dievs pieprasa, ka mums jāmainās un mēs to negribam.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 31 Jan 2014, 18:22

Paklau, cilvēk ar spamera niku - jau teicu, ka makroevolūcija ir atkārtota. Ar baktērijām. Bībeli izlasīt proti, bet komentārus nē.

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 31 Jan 2014, 18:51

un par ko kļuva šīs baktērijas? kaķi? suni? zirgu? :D

piwchix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 341
Pievienojies: 20 Aug 2010, 13:35

Post no piwchix » 31 Jan 2014, 20:00

Par rozā vienradzi, kam no pakaļas šaujas varavīksne. Un pierādi ar savu Dieva teoriju, ka man nav taisnība.
01000010 01101001 01101010 01100001 00100000 01110110 11000100 10010011 01110010 01110100 01110011 00100000 01110000 11000101 10101011 01101100 11000100 10010011 01110100 01101001 01100101 01110011 00111111

VaiEsiLabs
Reģistrēts lietotājs

Post no VaiEsiLabs » 31 Jan 2014, 20:09

Lūk ateisma loģika. Tagad gan pierādījumu sniegšana gulstas uz taviem pleciem, bet mēs redzam, kad atesitiem vairs nav argumentu mēs ķeramies pie pēdējā salmiņa...

dexsters
Reģistrēts lietotājs

Post no dexsters » 31 Jan 2014, 21:03

Tātad,šī enerģija radīja visumu un ietvēra sevī informāciju par to kas notiks tālāk?Tā?

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 31 Jan 2014, 21:06

Varu gan. Jo novērojumi ir veikti un atsevišķi teorijas posmi ir pierādīti, līdz ar to ir pamats uzskatīt, ka ilgākā laika periodā vērētu arī notikt nopietnākas mutācijs. Ar taviem uzskatiem zinātne vispār nebūtu iespējama, jo ļoti daudz lietas ir balstītas uz teorijām un matemātiskiem aprēķiniem, kurus dabā izmērīt nevar, piemēram, ir zināma Zemes masa, bet mēs taču viņu nesvērām! Interesanti, ka tev nepietiek iztēles, lai noticētu, ka cilvēks radies no pērtiķa, bet pietiek iztēles, ka cilvēku radījis kāds neredzams spēks, kura eksistenci pat teorētiski nav iespējams pierādīt.
O, nē man ir pavisam citi iemesli nicināt kristietību, galu galā man morāles normas iemācīja vecāki un vecvecāki, kuri visi kā viens ir pārliecināti ateisti.

Slēgts

Return to “Viss pārējais ”