BIO lauka mērītajs [MEKLĒJU]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais BIO lauka mērītajs [MEKLĒJU]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160311
    Mozus
    Participant

    ÄŒau.

    Visu internetu esmu apvēlis kājām gaisā, bet nevaru atrast BIO lauka – līdzigs (micro voltmetram) mērītāju.

    Izskatās tā”: Kastitē, pa vidu displejs, displejam katrā pusē sensori kur jāuzliek pirksti un tas izmēra biolauku. (nē tā nav spēle nu pogodi :D)

    Varbūt kādam ir kas zināms?

    #312478
    aoma
    Participant

    Man jau gan liekas, ka vajadzētu vispirms apmeklēt ārstu. Kad atradīsi, iepostē 😉

    #312479
    root
    Participant

    😀

    #312480
    flasherr
    Participant

    vienreiz Rāmavas izstādē tādu varēja izmēģināt, kā saucās – nezinu

    #312481
    shady
    Participant

    Ir jau kaut kādi aparāti utt utt, bet zinātni par bio lauku tu neapgūsi no vienas sūda kastītes…

    #312482
    Aldis
    Participant

    Jup, gribēju jau rakstīt lai paspēlējas ar multimetru, pat vislētākajos testeros iebūvēts…

    aoma-s ieteikums, visprecīzākais! 😀

    #312483
    Mozus
    Participant

    aoma vispār manā īpašumā viens aparāts ir, bet gribu vēl. Pēc aparāta datiem, googlē neko nevaru atrast, tapēc ir jautāju Jums šeit.

    Man nevajag zinātni. Man vajag prosta aparātu kur uzliekot īkšķus tas izmēra elektro caurejamību un parāda to ciparu izteiksmē.

    #312484
    shady
    Participant

    Es par biolauku esmu lasījis gan no cita skata punkta, iespējams, ka kludos, bet mani māc šaubas, ka tas ir tik vienkārši. Jā, tagad jau piedāvā pat nomērīt un pat nobildēt biolauku… Jautājums tik, cik tas ir precīzi…..

    Tie, kuri domā, ka tāds biolauks nav, var dzīvot tālāk tā arī domājot…

    #312485
    Mozus
    Participant

    Ta ir tā saucamā aura, tas ir siastīts ar šo visu. Bet kā jau teicu, mani interesē pagaidām mazāka ierīcīte.

    Ierīce , kas ir manā īpašumā , izmēra bio lauku skalā no 0-20 attiecīgi veselības stāvoklis jo mazāks cipars jo labāks. Pārkapjot ciparu 5 (kas skaitās vesels cilvēks ar stipru imunitāti) talkā jāņem grāmata, kas nosaka pie attiecīgā cipara varbūtējo veselības pasliktināšanās cēloni.(meridiana diagnostika)

    #312486
    Creep
    Participant

    Un tu tam visam pasākumam arī tici? “Elektro caurejamību”… Nu, tas izklausītos pēc elektriskās vadītspējas, ka ir vienkārši apgriezts lielums elektriskajai pretestībai, taču ar cilvēka veselības stāvokli domāju ka tam sakara nekāda.

    Ticu šādiem “maģiskajiem” aparātiem vēl mazāk nekā dziedniekiem un zīlniekiem…

    #312487
    RicoPico
    Participant
    #312488
    nevertell
    Participant

    Ē, bet ‘elektriskā caureja’ ir tieši saistīta ar hipotonisko spiedienu, jebšu sāļu koncentrāciju asinīs. Kautkāda jau tur ir tā saikne starp šito caureju un veselības stāvokli, bet vienīgā diagnoze, ko šādi aparāti var sniegt raksturos nevis pacientu, bet ierīces īpašnieku.

    #312489
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Obligātā izglītība skolās mums ir galīgā dirsā. Tādēļ vieni meklē kaut kādu lohatronu, bet otri nesaprot ka jūtīgs testeris spēj ne tikai izmērīt elektrisko ķēdi uz mātesplates, bet arī cilvēka ķermenī.

    Labu laiciņu atpakaļ šādi gudrīši ilgi un dikti strīdējās kas ir mēness – zvaigzne vai planēta. Eirolumpeņu stulbums ir unikāls.

    #312490
    Y
    Participant

    Da labi, nopērc Dr. Levina magnētiskās saites un aizmirsti par veselības problēmām. 😀

    Because this is ridiculous. Aura ir nekas, but prasts magnētniskais lauks, kas ir katram dzīvam vai nedzīvam objektam, jeb pat pilnīgi nemagnētiskajam koka klucim Konstantīnam. Katrai tavai šūnai ir savs magnētiskais lauks, katrai vēža šūņai piemēram. Tie ir atšķirīgi. Viss tavs ķermenis, šie daudzajie lauki vibrē daudz jo daudzās frekvencēs. Galu galā tu dzīvo vienā lielā magnētisko lauko vortexā. Ja kāds pūšļotājs ar neapbruņotu aci var pamanīt mazo vēžu šūņu lauciņu, tad lai… well, lai dievs ņem mani pie sevis un paskaidro šīs lietas sīkāk. 😀

    #312491
    Creep
    Participant

    Neviens nestrīdas par to, ka var elementāri izmērīt cilvēka ķermeņa pretestību. Reālāks jautājums ir par to, cik daudz tas var pateikt par cilvēka veselības stāvokli. Un nekādu dikti jūtīgo instrumentu tur nevajag ņemot vērtā to, ka cilvēķa ķermeņa pretestība ir mērāma kiloOmos. Beztam tā ir diezgan pamatīgi saistīta ar ārējiem apstākļiem (ādas mitrums utt). Vienīgos kautcik jēdzīgo rezultātus varbūt varētu iegūt caurdurot ādu.

    #312492
    russo
    Participant

    Vispār jau jautājums bija par ierīci un adresēts tam, kurš kaut ko par to visu kaut ko zin un ir redzējis tādu ierīci. Autors taču nejautāja “ko Jūs par ko tādu domājat?”. Būtu pajautājis, tad visi varētu savas samazgas te izliet.

    Pasaulē daudzi nodarbojas ar dīvainām lietām, puse no klātesošajiem arī degunā urbinās.

    Man nekas par tādām ierīcēm nav zināms un visticamāk es arī nākotnē neko nevēlēšos zināt šajā sfērā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā