ZPD darba anketa

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais ZPD darba anketa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160525
    Stat1CX
    Participant

    Sveiki, biedri. Būšu pateicīgs ja noziedosiet dažas minūtes sava laika ZPD darba anketas aizpildei. Anketas mērķis ir noskaidrot ar kādām problēmām cilvēki visbiežāk saskaras lietojot datoru. Anketas aizpilde aizņems burtiski 1 minūti, anketa ir anonīma, visi iegūtie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi ZPD darba izveidei.

    https://webanketa.com/forms/74v3gd9m5wv38cskc5gk0rr/

    Paldies.

    #313867
    Crow
    Participant

    Īsti pareizi nebūs (datora vecumu nevaru novērtēt dēļ constant upgrades un domāju, ka tā nav man vienam, kā arī problēmu iemeslu nevarēju gluži korekti norādīt – moška vismaz jāpievieno variants “Cits”?), bet lai jau teu tiek. Darīts.

    #313868
    Stat1CX
    Participant

    Paldies par tavu laiku. Tavus ieteikumus arī ņēmu vērā, tika pievienots laukums cita atbilde. Par datora vecumu nu nezinu, kā savādāk varētu noformulēt, tīri statistikai itkā vajadzētu zināt vecumu, ja piemēram ir nosprādzis kāds dzelzis, lai zinātu cik viņš bija vecs. Aptauja gan vairāk ir orientēta uz ikdienas lietotāju, no kuriem lielākā daļa ir mājsaimnieces, kur nekādi upgreidi netiek veikti.

    #313869
    ExDec
    Participant

    Izpildīt jau izpildīju, bet īsti kopā neiet tur tie jautājumi. Ja vienā atzīmē vairākas atbildes, nākamajā ilgi jādomā, ko lai ieķeksē, jo neviens neatbilst iepriekš visam atzīmētajam.

    #313870
    Aldis
    Participant

    Ja nav kjibeles ar datoru, atpauja beidzaas.. 😀

    un ir vairākas ierīces, sanāk ja vienai ir gadi 4, otrai 1, vidējais 2 vai 3? 😀

    #313871
    akms47
    Participant

    Nav viss izštukots līdz galam, bet aizpildīju.

    #313872
    romajo
    Participant

    Ko lai atzīmē pie prasmju līmeņa, ja neviens tā īsti neder. Tur vajadzēja atbildi pašdarbnieks 😀 , jo meistara pakalpojumus jau labu laiku neesmu izmantojis, visu ko man vajag, izdaru pats, ja ko nezinu, meklēju infu i-neta. Protams, ja notiks kas nopietns, likteni neizaicināšu un nesīšu meistaram.

    #313873
    Nelabojams
    Participant

    Jā, pie datorprasmēm īsti lāgā nebija… tā, es labi pārvaldu biroja programmatūru, taču darba pamatā ir speciālas datu apstrādes programmas (Ä¢IS, datu statistiskā apstrāde, modelēšanas softs nozarē) – tās gan netiek lietotas katru dienu, bet ir daudz sarežģītākas un ar “atslēgas” nozīmi pārējo prasmju lietošanā. Diemžēl 1) nevarēja atzīmēt vairākus atbilžu variantus, 2) neredzēju īsti atbilstošu pozīciju… kaut vai tas pats Ä¢IS nu nekādi nav saucams par grafikas softu, kaut gan nosacīti ir tuvs tam. Mmmm, SPSS jau arī ģenerē grafiku 😀 Domāju, ka atbildes variants “speciālā profesionālā programmatūra” būtu bijis vietā.

    Kas attiecas uz vecumu – lietojamam datoram šis tas ir gadus 10 vecs, bet nebija grūti piefiksēt laiku, kad notika pēdējais lielais upgrade.

    #313874
    Loading
    Participant

    Aizpildīju. Aptaujas jautājumus nākamo reizi rūpīgāk apdomā!

    #313875
    ruukjis
    Participant

    Kaut kas tur negāja kopā. “Cik veci ir datori?” – man viņi ir simpadsmit un vecums variē no 10-1 gadam, ko tad man vilkt vidējo? Un tālak seko jautājums par vienu konkrētu kompi? Par kuru? Tas kuram lampiņu vairāk, vai tas kurš gļuko vairāk?

    #313876
    Stat1CX
    Participant

    Pie tiem gļukiem ir domāts pieminēt vienu no datoriem, ar kuru ir problēmas, ja gadījumā ir vairāki tādi. Saprotu ka anketa nav pilnībā izstrādāta un tā vairāk ir orientēta uz mājsaimniecēm, kur pārsvarā ir viens vai maksimums 2 datori. Vairāk advancetiem cilvēkiem un entuziastiem radīsies problēmas ar anketas aizpildi, jo šādiem cilvēkiem parasti ir kaudze ar dažādiem gadžetiem un datoriem.

    #313877
    cesedy
    Participant

    Domāju, ka šeit ir domāti personīgie datori, ko izmanto savām vajadzībām, nevis datori, kurus moca, loca, un vēl visādas izvirtības dar.

    Es norādīju, ka man ir 2. Viens, ko izmantoju visu laiku. Darba laikā kā darba laptopu, mājās klāt pie TV un izklaidēm. Otrs ir rezerves variants.

    Protams, tad vēl darbnīcā man ir 5-6 datori, kurus es lieku kopā, un vēl visādi citādi manipulēju, bet nedomāju, ka šie datori būtu jānorāda šajā aptaujā.

    #313878
    Stat1CX
    Participant

    Visu esi pareizi sapratis, tieši tā es to arī biju domājis. Mana vaina bija tajā, ka es to nebiju precīzi minējis.

    #313879
    samurajs
    Participant

    Godīgi aizpildīju anketu, bet paliku neziņā – kādu tad statistisko infu no tās var gūt? “Vai jums ir savs personīgais dators?”, “Vai jūs ikdienā lietojat datoru?” – tie tie īstākie jautājumi, ko uzdot IT cilvēkiem 😀

    #313880
    ruukjis
    Participant

    Kā kādu? Vai tu esi mājsaimniece, vai nē! Un cik mājsaimnieces ir Notepad portālā. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā