Notepad

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163349
    pidarsons
    Participant

    Notead ir palicis sūds ,turās vienīgi uz samuraja pāris rakstiem nedēļā( apbrīnoju šo cilvēku).Varbūt izsakiet savas versijas kā pacelt saitu(ADMINISTRACIJAI NEKAS TĀDS NAV JĀŅEM VERĀ).Protams ka pirmais kas nāk prātā ir ka jādod pilna vaļa BETONAM ,kurš Latvijas forumos ir vienigais KLAUNS kurš spējīgs piesaistīt cilvekus,bet domāju ka ar to nepietiks .Varbūt ir vērts atcerēties RAINI un katram Latvietim zināmo teicienu PASTĀVĒS KAS MAINĪSIES. Varbūt vajag attīstīt kādu mūzikas straumēšanu .varbūt online filmas ,varbut online kursus (patiešām nepažēlošu savu desmitnieku priekš labiem anglenes kursiem ).Nu kā jau teicu izsakiet savas domas .Un kā jau teicu administrācijai tas nav jānem vērā ,un tāpēc ļaujiet cilvēkiem izteikties.

    #333196
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tieši betons ir tas, kas aizbiedē prom visus jēdzīgos cilvēkus. Jā, reizi nedēļā var ieiet un pazviegt par viņa postiem. Tā jau es daru Datuve.lv

    P.S. man ir aizdomas ka autors ir tas pats betons.

    #333197
    3Dklucis
    Participant

    Nu ja ka betons aizbiedē visus prom,”ar savu teicienu samaksā meisteram”ku tads loxxxs var būt ka nesaprot -ka tai vietā lai izskaidrot šis ņēm un pļūūūt virsuu ,kurš tad gribēs ko jauāt….Kada jēga notēlot kārkluVācieti no tā nekādas jēgas… Un ja ko ķpa palīdz,tad ar izteiktu skatu no augšas…Talab jau šīm ir tāds liktenis sev atsūkāt omītes midzenī…!!!

    #333198
    samurajs
    Participant

    Liksim mieru betonam, jo viņš pēdējā laikā ne pārāk bieži te apgrozās.

    Quote:

    turās vienīgi uz samuraja pāris rakstiem nedēļā

    nu nebūs taisnība, jo reti ir diena, kad nav neviena jaunuma. Notepad jaunumu politika ir tāda, ka regulāri lasot šo portālu, ikviens būs lietas kursā par visu galveno IT pasaulē. Publicējam tikai pašu svarīgāko, jo nav jēgas ziņot, ka Ubisoft atlicis pirātu videospēlītes Skull & Bones iznākšanu uz nenoteiktu laiku.

    Varētu te ieviest daudz ko, bet viss atduras cilvēciskajā faktorā. Mr. Pidarson, vai Tu esi gatavs ilgtermiņā darboties Notepadā, algas dienā saņemot treknu “paldies”? Nu re…

    #333199
    3Dklucis
    Participant

    samurajs wrote:


    Liksim mieru betonam, jo viņš pēdējā laikā ne pārāk bieži te apgrozās.


    Betonam noteikti internets atslēgts…Vainu sapratis ka šim te nav ko darīt visi šo norēj:)!!!

    #333200
    3Dklucis
    Participant

    samurajs wrote:


    Liksim mieru betonam, jo viņš pēdējā laikā ne pārāk bieži te apgrozās.


    Betonam noteikti internets atslēgts…Vainu sapratis ka šim te nav ko darīt visi šo norēj,pats jau vien vainīgs-dablatojās:)!!!

    #333201
    janculis
    Participant

    Bet izskatās, ka pat boot.lv nomiris.

    Pamocījās pusgadu un tomēr nespēja piesaistīt lasītājus.

    #333202
    MeistarsUnVergs
    Participant

    3Dklucis wrote:


    samurajs wrote:


    Liksim mieru betonam, jo viņš pēdējā laikā ne pārāk bieži te apgrozās.


    Betonam noteikti internets atslēgts…Vainu sapratis ka šim te nav ko darīt visi šo norēj,pats jau vien vainīgs-dablatojās:)!!!

    Tu būsi nākamais!

    #333203
    3Dklucis
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    3Dklucis wrote:


    samurajs wrote:


    Liksim mieru betonam, jo viņš pēdējā laikā ne pārāk bieži te apgrozās.


    Betonam noteikti internets atslēgts…Vainu sapratis ka šim te nav ko darīt visi šo norēj,pats jau vien vainīgs-dablatojās:)!!!

    Tu būsi nākamais!

    A man poxxuj,es nevienam neiesaku smaksā meistaram….. vienīgais pašam betonam!Un kas tad man es tik ta seit ielienu atbalstot saiti :)-Kur jūs bez manis dirsāāā liksies-tak Klauns,kā sensenos laikos lielajās lepnajās pilīs bez āksta nevarēj iztikt :D!Uzskatiet ka šeit ir pils un es šis pils gavenais klauns!

    #333204
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nē, šis ir trakonams un tu esi galvenais Napoleons!

    #333205
    3Dklucis
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    Nē, šis ir trakonams un tu esi galvenais Napoleons!

    Da kautvaij ginekoloījas nodaļa :D!

    #333206
    3Dklucis
    Participant

    MeistarsUnVergs wrote:


    Nē, šis ir trakonams un tu esi galvenais Napoleons!

    Da kautvaij ginekoloģījas nodaļa :D!

    #333207
    3Dklucis
    Participant

    Kautvaij ši trakonam direktors…. Prēkš jums trakiem uz sienas uzīmēšu “Emku” un jums trakiem paziņošu -kurš pielaidīs emku tas varēs braukt mājās…Jus visi trakie skriesiet kurbulet atsitoties pret sienu,bet es smiešos-kad jūs jautāsiet par ko es smejos-atbildēšu,muķi tādi man taču kabatā atslēgas :)!

    #333208
    uldics
    Participant

    pi.*, tev nav ar ko to cisku izdzert? Betons te ņipričom vispār, straumēšana tāpat. Un anglenes kursi ir visi interneti, ja tad vēl nevari, nu tad vecīt, brauc uz Taizemi. Ka nav kazai piena, tad paceļ ļipu un atlej atpakaļ. Kaunējies būtu, ka nespēj angleni apgūt. Normālam ķieģelim jābūt galvā, lai traucētu angleni saprast mūzdienās. Sāc ar jūķūbu, beidz ar filmām. Tak anglene guļās virsū kā Džaba Ģesiļijič Ķijure.

    #333209
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diez kāda sajūta ir samurajam noraugoties, cik zemu viss ir noslīdējis, dažu dalboebu dēļ

    #333210
    jurgenz
    Participant

    Uzmet https labāk

    #333211
    shadow118
    Participant

    Tikko tik atklāju, ka šis forums strādā… Gan caur Opera, gan Vivaldi, gan Internet Explorer man visu laiku meta Error: 403. Šodien biju random atvēris Edge, un atklāju, ka caur Edge notepads strādā…

    #333212
    shadow118
    Participant

    Uz visiem pārlūkiem, izņemot Edge, rāda “403 Forbidden nginx”

    #333213
    samurajs
    Participant

    Pa lielam visi te lieto FF un Chrome, un ar tiem nav problēmu. Tiešām uz desktop Operas neiet, un nevaru izprast kāpēc. Uz Android Operas gan iet.

    #333214
    m_janis
    Participant

    shadow118 wrote:


    Uz visiem pārlūkiem, izņemot Edge, rāda “403 Forbidden nginx”


    Nezinu kā citiem, bet uz FF neko tādu ne reizi neesmu novērojis. Drīzāk meklē vainu savā kastē.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā