Paroles un to atrasana!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Paroles un to atrasana!?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163386
    3Dklucis
    Participant

    Lieta tāda – Onkulis kurs 6 gadus lietojis PC no tiem laikiem ir piefiksētas visas paroles automātiski….Lietots tiek pārlūks mozilla -Domāju,gan jau tai mozīlla kur var redzēt tas paroles kuras automatiski saglabātas ,e- pastam un draugiem…..,bet skype ka var uzināt paroli!?-vecis neko ne pierakstījis ne acerās -nu ir kompis japārinstalē un problēma ! Pārinstalēt jau maza bēda ,bet skaype ta paroli nezin -vis pat e-pastu nezin kads viņam !

    Talab neko šodien neaiztiku.Pa cik personīgi mozilli es ciest nevaru šo īsti nāparzinu-gribētos dzirdēt vai mozillā kur redzamas automātiski saglabātās paroles-Skaype būtu štrunts to es uztaisīs vinam jaunu un tos 2 kontaktus piesaistīs no jauna….ja neuzinās tā e pasata paroli!

    Galvenais vaidzētu dzirdēt atbildi vai mozillai kur zarnās ir redzmas automatiski saglabātās paroles?!-nav man laika pašam meklēt!

    #333736
    samurajs
    Participant
    #333737
    3Dklucis
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu lūk iecienītai crome tik vienkārši uzināt paroles https://lejup.lv/f/5b9520d40dc12bqqykon1536499924.jpg

    #333738
    3Dklucis
    Participant

    Labi paldies ,atradu kur arī mozillā jauzspiež lai redzētu paroles! tik tikai ka skaye būs jaatjauno caur e pastu,bet drošības pēc uztaisīšu jaunu kontu!

    #333739
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējais appistais onka. Nu ja ir tik debīls ka uztic kompi pajolam – tad jau pelnijis.

    #333740
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Kārtējais *** onka. Nu ja ir tik debīls ka uztic kompi pa*** – tad jau pelnijis.

    Vis jefiņir kārtībā onkolis laimīgs un man ari 10 kabatā! Takā vari mums ar onku atsūuuukāaaat!

    #333741
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Kārtējais *** onka. Nu ja ir tik debīls ka uztic kompi pa*** – tad jau pelnijis.


    Vis jefiņir kārtībā-onkolis laimīgs un arī 10 kabatā! Takā vari man un onkam atsūuuukāaaat!

    #333742
    bigdormouse
    Participant

    Pardon par offtopic, ja nav laika, tad kāpēc ķerties pie vēl kāda kompja bakstīšanas!? Dīvaini.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā