IQOS 2.4 ir kaads meginajis?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais IQOS 2.4 ir kaads meginajis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163487
    albertinos
    Participant

    nu kaads ir meginaajis so piipeshanas brinuumu… esot kaa cigaretes tikai nesmirdot apkaartne, rokas, apgeerbs… ir veerts pirkt?

    https://www.iqos.lv/lv/par-iqos/iqos-2.4-plus-informacija

    domaaju paariet jo man tad sito varetu smeket ari istaba dzivoklii.. citaadi slinkums ikpalaikam vilkties aaraa pipeet

    #334696
    3Dklucis
    Participant

    Varbūtās vienkāršāk vispār nesmēķēt!

    Eēē manjau apnicis vazaties uz ateju varbūt kas līdzigs ir ka istabā var nokniebt 3Dimensinieku,”kautkād uz blutuch pamata”kas nekāitē rokām un drēbēm,karoč kauktkāds teleports!

    #334697
    albertinos
    Participant

    kaapeec man atteikties no taa kas sagadaa baudu un prieku? Piipoju jau 25 gadus.

    #334698
    darklight
    Participant

    Man arī smēķēšana ir bauda un prieks, bet tieši tādā pat mērā vai pat lielākā tā ir nasta, apgrūtinājums un tēriņi. Nopīpēju 20 gadus, tad pāri par gadu biju nometis, pēc tam uznāca stulbums un atkal sāku muļķoties. Bet jāmet miers.

    #334699
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Man arī smēķēšana ir bauda un prieks, bet tieši tādā pat mērā vai pat lielākā tā ir nasta, apgrūtinājums un tēriņi. Nopīpēju 20 gadus, tad pāri par gadu biju nometis, pēc tam uznāca stulbums un atkal sāku muļķoties. Bet jāmet miers.

    Nu nezin es ir tik liels tulbens ka abus paradumus vienā dienā atmetu un neprātā nenāk ko atsākt!

    Vienīgais šeit dirsti forumos kautkā nesanāk atmesti! 😀

    Un vispār nevaig pļūtīt ka nevar ko atmest,ja grib visu var… Bauda vairāk bija ka iepēr spirtoto ,bēt pēc tam izbaudīt 3 dienas atiešanas procesu nu i naxuj,it sevišk ja kādu nedēļu nozīļojis …!

    #334700
    albertinos
    Participant

    gan dzeru, gan piipeeju, lai iet kaa iet…

    man te vairaaki chomi atmetusi to piipeeshanu… peec 1.5 gada skatos… apveelušies tušņi… veeders liels… seja uzbliidusi… pat pupi paradijusies 😀 + klaat vel veselibas problemaas… asinsspiediens no svara saceelies un mugura saap .

    Labaak piipeju un esmu taads paats kaa 16 gados… 178cm un 66kg. 🙂

    #334701
    Barons
    Participant

    Es smēķēju jau vismaz 30 gadus un nav nemaz tik traki, ne sirdij kāda vaina, ne problēmas ar elpošanu, galvenais ir paralēli regulāri nodarboties ar kādu sportu, manā gadījumā tā ir riteņbraukšana, vasarā esmu nobraucis ar pauzēm vairāk kā deviņas stundas, tagad gandrīz katru dienu ne mazāk par 80.km un super!

    #334702
    albertinos
    Participant

    es ne jau par veseliibu suudzos un prasu… prasu vai kaads ir meginaajis to IQOS, kas nesmirdot…

    buutu forsi ja drebes nesmirdeetu un varetu dzivoklii kuupinaat

    #334703
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    es ne jau par veseliibu suudzos un prasu… prasu vai kaads ir meginaajis to IQOS, kas nesmirdot…

    buutu forsi ja drebes nesmirdeetu un varetu dzivoklii kuupinaat

    Tad ir javelk udens pīpē tur pat aromāts…un ja vēl piemet kādu laurulapu tad vispar axuna bauda :D!

    Kas tev ko meiģinās,cik tas draņkis maksā lai tā vienkārši meiģiņāt-Es kādreiz meiģināju kosmos,elita,rīga ,bet hollywood tai laika tomēr bij krutakās,nu tad bond, kosmoss!

    #334704
    albertinos
    Participant

    Maksaa 49 eiro pati ieriiici… Tad vēl japerk heetu paciņa pa 3.80 eiro kur ieksa 20 heeti.. nu taa kaa parastaas cigas ja neskaita ka sakuma ierice japerk

    #334705
    darklight
    Participant

    Manā draugu lokā dalījāmies 50/50 – kam labāk Bond, kam Hollywood. Es biju Bonda piekritējs, Hollywood garša likās tā ne pārāk. Vienu laiku pīpēju Black Death – melna paciņa ar miroņgalvu virsū, varēja dabūt tikai centrāltirgū. Tabaka bija sūdīga, toties varēja forši pazīmēties 😀

    #334706
    Barons
    Participant

    darklight wrote:


    Manā draugu lokā dalījāmies 50/50 – kam labāk Bond, kam Hollywood. Es biju Bonda piekritējs, Hollywood garša likās tā ne pārāk. Vienu laiku pīpēju Black Death – melna paciņa ar miroņgalvu virsū, varēja dabūt tikai centrāltirgū. Tabaka bija sūdīga, toties varēja forši pazīmēties 😀

    :’) :’) :’) :’) :’)

    #334707
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    kaa 16 gados… 178cm un 66kg. 🙂

    Nu tad jaizdzen cērmes lai vis būtu pavisam normāli -Uz 178cm ir jabut 78 kg, smagumam tad tikai vis ir precīzi!!!

    Tieši tagat man ir 76 kg,uz manu 170cm augumu..normāl neliels virsvars tas tik pierād ka toč nav slims,bet ja ir svars pa maz tur var būt 50%50 xuj pateiksi kad kas kaiš… a ja ir neliels virsvars un sāk pēkšni zust tad zin ka jaiet pie arsta meklēt vainu….. Nau ne asinspiediens pa lielu ne kadas citas vainas,tik tikai ka jau visiem pēc 100 gadiem,neliels stīvums….

    #334708
    3Dklucis
    Participant

    albertinos wrote:


    Maksaa 49 eiro pati ieriiici…

    Tad tur nav ko nemaz meiģināt,cena vien liecin ka draņkis….Mums te kaiminš pāri 100 eirik izmat pat ko tamlīdzīgu un beigās izbrākēja!Ta šis pipē LD tabaku un viss bumbās,poxuj drēbes un vis parējais ka tik pašam labi-pīpmaņi tak nemaz paši nejūt to smaku kā nepiipmans ,jekass!

    #334709
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Manā draugu lokā dalījāmies 50/50 – kam labāk Bond, kam Hollywood . Es biju Bonda piekritējs, Hollywood garša likās tā ne pārāk. Vienu laiku pīpēju Black Death – melna paciņa ar miroņgalvu virsū, varēja dabūt tikai centrāltirgū. Tabaka bija sūdīga, toties varēja forši pazīmēties 😀

    Nu man tomēr kautkas vairāk patika tai Hollywoodā !Aceros to Black Death melna paciņa ar sudrabainu iepresētu miroņgalvu un uz galvas cilindrveidīga capure! Nu jā tas bij padargs – nu šad tad kad saņēm biezo stipendiju tad ar paķēr kadu pačku ,ui blē tie bij labie 90mitie! 🙂

    blē ka šodien aceros alko nogaršoju 89….! Krustēvs katru gadu uz Jāniem un ziemassvētkiem taisij mieža alu un tad ar pus litriņu piegravos ka lops visi ziemassvētku štovētie kāposti pa oomes istabu izvemstīti :),tā ar panesas ta alko karjera …90 gadu vidu biju jau ritigi rudīts alhaša!

    Vo blē atradu bildi

    https://www.cigarettespedia.com/images/6/61/Black_death_07.jpg

    #334710
    albertinos
    Participant
    #334711
    datacore
    Participant

    Lietoju 2.4 modeli jau 3 mēnešus un pagaidām pieredze ir ļoti pozitīva. Pazīstu arī vairākus rūdītus smēķētājus, kuri tāpat kā es ir pārgājuši uz IQOS un cigaretes vairs nesmēķē. Noteikti iesaku pamēģināt un tad jau taps skaidrāks, vai IQOS apmierina kā cigarešu aizvietotājs. Esmu dzirdējis, ka IQOS veikalos ir iespējams pašu ierīci notestēt. Vēl vienam čomam IQOS pārstāvis, kuru viņš satika vienā izklaides pasākumā, iedeva patestēt ierīci uz veselu nedēļu, tā ka ir varianti, ja nav vēlmes uzreiz nolikt 50 eiro par kaut ko nezināmu. Starp citu, šobrīd karsējāmā tabaka HEETS, ko izmanto IQOS, ir nopērkama arī Narvesen kioskos. Cena ir pazemināta no 3.80 uz 3.50 EUR.

    #334712
    albertinos
    Participant

    Tu viņu ar kurjeru suutiji vai uz veikalu brauci? Kā nopirki

    #334713
    dzelziic
    Participant

    Sieva pārgāja uz šādu 2.4 modeli un ar laiku viņai atgriezās atpakaļ gan smarža, gan garša, gan beidzās smēķētāja klepiņš. Garšo kā popkorns, smaržo apmēram arī kā popkorns. Izmēģināja visas HEETS garšas – palika pie Amber.

    Aparāts normāls – neko sliktu īsti pateikt nevaru. Uzpīpējot nikotīna devu var saņemt tādu, ka liekās itkā 2 cigaretes pēc kārtas būtu nopīpētas.

    #334714
    datacore
    Participant

    Man no sākuma pāris reizes kolēģis iedeva papīpēt savējo 2.4. Pēc tam saņēmos un pasūtīju savu aparātu IQOS mājaslapā. Pēc dažām dienām kurjers pieveda uz adresi Rīgā bez piegādes maksas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā